Enkele weken geleden leverde de show 100 jaar Voice Male nog twee overvolle Arenbergschouwburgen én een pak leuke reacties op voor het zingende zestal. xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
2006 was trouwens een bijzonder druk jaar voor Voice Male. Naast een reeks optredens bij ons trokken ze ook uitgebreid door Nederland, Duitsland en Zwitserland. In het Duitse Lüdenscheid won Voice Male in februari de prestigieuze Lüsterklemme, een prijs die jaarlijks uitgereikt wordt in het kader van een kleinkunstfestival. Aan de prijs hingen allerlei moeilijke Duitse woorden vast, maar ook een concert op het grote podium van het Kulturhaus in december. In 2006 begonnen trouwens ook onze Waalse landgenoten te vallen voor de vocale hoogstandjes van Voice Male.
2007 brengt voor Voice Male een nieuwe tournee (vanaf september) én nu ook een live album waarop een reeks succesnummers zijn verzameld (Video killed the radiostar, True colours, Radio Gaga, Sweet dreams are made of this, Footloose,
) samen met hoogtepunten uit de vorige show (Les divas du dancing, If I had you here,
) én een gloednieuw nummer dat menig concertbezoeker al kippenvel heeft bezorgd : Down to the River to pray.
Het album On Stage, dat afgelopen jaar werd opgenomen in concertzalen en theaters over heel of toch een groot deel van- Europa, ligt vanaf deze week in de winkel.
MAAR: vanaf maandag kan U via deze webstek een exemplaar WINNEN ... uitkijken dus !
www.voice-male.com
|