'De Barakke' ... Theater Maskee hand in hand met regisseur Wim De Puydt
xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

Bieke een levenslustige vrouw, heeft een advertentie geplaatst om aan werk te geraken. Blijkbaar met enige weerklank. Ze wordt uitgenodigd voor een ontmoeting betreffende een job in De Barakke. Een drankgelegenheid aan de rand van een bosrijk gebied. Een oase van rust voor de echte natuurliefhebbers. Weg van de drukke stad.In deze ontmoetingsplaats hebben ze dringend een dienster nodig. Ze ontvangt een deel van de omzet en er is zelf mogelijkheid om te blijven inwonen. Met steun van haar vriendin Mieke gaat ze zich aanbieden. De moed zakt haar vlug in de schoenen bij het aanschouwen van het etablissement. Een oude vervallen, verlaten kantine, midden een wildernis van groen. Een lugubere en geheimzinnige sfeer dwaalt rond deze barak. Toch wagen beide dames zich naar binnen
waar hen het ene avontuur na het andere te wachten staat. Ze komen terecht in spannende maar ook knotsgekke toestanden. Ze vallen van de ene verrassing in de andere
Met Carina Andries, Christ Bellecoste, Marc Ceulemans, Karina De Meyer, Cynthia Deschuyter, Natalie Sleeuwaert, Patrick Van Damme, Inge Vandeleene en Jens Versyp.
De voorstellingen gaan door in Centrum Seleskest - Sint-Salvatorstraat 38 - Gent. Toegangskaarten kosten 10 EUR in voorverkoop.
Vrijdag
|
16 en 23 april 2010
|
om 20u
|
Zaterdag
|
10, 17 en 24 april 2010
|
om 20u
|
Zondag
|
11 en 18 april 2010
|
om 15u
|
Maandag
|
19 april 2010
|
om 20u
|
meer info : www.theatermaskee.be
|