
Christoff heeft tijdens het jaarlijkse SWR4 Gala in Mainz de Schlagerstern 2009 Award gekregen. Deze prestigieuze bekroning reikt de nationale radiozender SWR4 uit aan de meest beloftevolle schlagerartiest in Duitsland. Zijn voorganger was Helene Fisher, inmiddels dé leading lady van het Duitse lied. Het is de eerste keer dat deze enorme eer een Belgische artiest te beurt valt.
Christoff en zijn Duitse platenfirma zijn in Munchen tot de overeenkomst gekomen dat de Vlaamse Schlagertrots voor 2013 nog zeker drie Duitstalige CDs zal opnemen. De eerste, Ja, Das Geht Klar, wordt uitgebracht op 4 juni 2010. Deze release wordt gevolgd door een twee weken durende promotietour door Duitsland en Oostenrijk.
Momenteel bereidt Christoff zich voor op het vierdaagse Schlagerfestival in de Ethias Arena te Hasselt. Aansluitend tourt hij tot mei door Duitsland met de Frühlingsfest der Volksmusik Jubiläums Tournee. Op 27 april komt het Frühlingsfest naar de Lotto Arena in Antwerpen. ook in Vlaanderen blijft het Christoff trouwens voor de wind gaan, want zijn nieuwe single "Je Maakt Me Zo Gek" staat voor de tweede week op rij op nr. 1 in de Vlaamse Ultratop 10.
|