Ray Chen (20, Australië) was de jongste van de finalisten van de voorbije Koningin Elisabethwedstrijd. Hij moest ook nog eens het langst wachten van alle finalisten om het podium te beklimmen. En toch... Hij deed dit met een charme die iedereen wist te appreciëren, ook de jury. Maar het was meer dan zijn charme.
xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

Elise Simoens schreef in De Standaard: "Chen is een podiumbeest. Je voelt duidelijk dat achter zijn spel een grote controle en doordachte visie schuilgaan, maar eens hij op het podium staat, geeft hij de indruk dat alles spontaan uit zijn viool vloeit."
Voeg hierbij het schitterende Nationaal Orkest van België onder leiding van Rumon Gamba en een uitgelezen programma, en je krijgt een concertavond om duiven en vingers bij af te likken. Op het programma staat werk van R. Wagner (Der fliegende Holländer), J. Sibelius (Vioolconcerto opus 47) en Sir E. Elgar (Enigmavariaties opus 36).
Het concert gaat door op zaterdag 27 juni 2009 met aanvang om 20.00 uur èn om 19.30 uur is er een inleiding door programmator Michel Dutrieue.
Info en tickets: 26 - 23 - 20 euro (excl. 2 euro reservatiekosten):
Online via www.kursaaloostende.be/ostendiaclassica en in de Box Office van Kursaal Oostende (ma-za 13.30-18.30 uur)
|