
De competitie is voor alle ploegen van de Gentse afgelopen. We mogen terugblikken op een schitterend seizoen. Onze seniors eindigen dit jaar op een 7e plaats na een seizoen met enkele uitschieters. We hebben meer dan ooit getoond dat de weg naar de playoffs niet zo groot meer is. Achter de schermen wordt nu volop gewerkt om de ploeg ook volgend seizoen zo sterk mogelijk aan de start van de competitie te krijgen. Van zodra er meer nieuws is hoort u het via deze nieuwsbrief. De tweede ploeg wist zich dit jaar te handhaven in de tweede nationale. Concurrent Strombeek werd in eigen bad naar de herkansingen verwezen, terwijl de Gentse mocht vieren. De reserven eindigen dit jaar al even knap op de 6e plaats.
De hoofdvogel was echter voor onze junioren.
Zij werden dit jaar KAMPIOEN VAN BELGIÊ !
De finale tegen Mechelen had maar twee wedstrijden nodig. Thuis werd gewonnen en ook in het Mechelse bad trokken onze jongens aan het langste eind na een spannende match. De zware nederlaag van tijdens de terugronde werd zo meteen naar de vergeetput gespeeld. Proficiat !
De kadetten speelden een schitterend seizoen, maar werden op weg naar de halve finale uitgeschakeld door La Louviere. De Henegouwers wonnen het driehoekstornooi voor de laatste halve finale plaats. De allerkleinsten van de Gentse deden het ook goed :
De benjamins haalden op het finaletornooi in Eeklo een BRONZEN MEDAILLE en de eendjes werden vorig weekend knap 5e op het finaletornooi in Moeskroen.
Kortom, allemaal resultaten waarover we fier mogen zijn. In alle reeksen waarin we actief waren lieten we van ons horen ! Proficiat aan alle spelers en trainers .
Vooraleer we aan een deugddoende vakantie beginnen staan er nog twee activiteiten op de kalender:
-Komende zaterdag 3 juni: All Stars Tornooi in zwembad Strop: de jaarlijkse seizoenssluiter voor recreatieve gelegenheidsploegen. Dit jaar schreven zich 12 ploegen in om te strijden voor een ereplaats. De diepe kant van het bad wordt dit jaar ook voor het eerst gebruikt. Er is een afzonderlijk tornooi voor de pro's ! Dat zijn ploegen met spelers die competitie spelen of gespeeld hebben. Het tornooi start om 17.45u
-30 juni, 1 en 2 juli: Lenssenscup Outdoor Waterpolo op de Blaarmeersen: de tweede editie van ons internationaal outdoortornooi in de duikersput van de Blaarmeersen, met dit jaar ondermeer de aanwezigheid van een Spaanse ploeg ! Het tornooi wordt op vrijdagavond geopend met de tweede uitgave van de derby uit de oude doos: KGZV-Ghent Swimming. Meer info op www.kgzv.be
Wij hopen jullie op deze activiteiten te mogen verwelkomen !
Een fijn verlof en tot in september voor alweer een nieuw waterpoloseizoen !
|