
De Duitse cabaretier Karl Valentin maakte tijdens de jaren '20 en '30 van de vorige eeuw de cabarets en café-theaters van München en omstreken onveilig met sketches en monologen die hij opvoerde samen met zijn vrouw Liesl Karlstadt.xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
Een constante in dat uiterst hilarisch materiaal: de verwarring van de mens die de wereld rondom hem met grote ogen bekijkt en zijn pedalen kwijtgeraakt. Omdat het hem te snel gaat. Te complex is. Te hoog gegrepen. Een uitgangspunt dat vandaag verrassend intakt is gebleven. STUKKEN VAN MENSEN baseert zich op Valentin in combinatie met nieuw tekstmateriaal van Wim De Wulf.
Absurditeit en surrealisme uit het dagelijks bestaan, waarbij de grimmigheid nooit ver weg is. Het enige houvast : de tonen van het immer voortjakkerende balorkest. Changez!!!!
regie Wim De Wulf, spel Sven Ronsijn & Els Trio, poppen & scenografie Filip Peeters, muziek Yves Meersschaert & Tom De Wulf, kostuums Chris Snik, techniek Rupert Defossez
'Stukken van Mensen' op 13,14,18,19,20,21 om 20u30 en op 22 maart om 15u in 'De Kazematten' (Kazemattenstraat 17, Gent)
Reserveren kan hier of 09/3240868. Tickets: 10 euro, reductie: 8euro
volledige speelijst op www.ultima-thule.be
|