BiezeBaaze brengt "StropRock" van de bovenste plank. De teksten in het Algemeen Beschaafd Gents zijn observaties uit het dagelijks leven en de vaak pikant/spittante woordkeuze is niet toevallig. Een gemiddelde "Strop" of Gentenaar is immers recht voor de raap. En dat hoor je ook bij BiezeBaaze.
Zanger/gitarist en frontman van de groep, Kurt Burgelman zal voor het eerst een intiemer concert geven voor een zittend publiek in de Theaterzaal Krakeel.
Dit optreden maakt deel uit van het Alleen en anders-tourke en zal in meer dan één opzicht echt anders zijn dan de andere optredens van Biezebaaze. Kurt brengt nieuw materiaal (liedjes, geen gitaren) mee. Hier en daar zal hij een vergeten melodietje ten gehore brengen dat enkel bij de allertrouwste Biezebaazefan een belletje kan doen rinkelen.
Het voorprogramma wordt die avond verzorgd door de Gentse zangeres Penny, de Nederlandse Zoë en de kleine Benjamin die in de Capitole furore maakte in Gent zingt Andre Hazes. Let wel: er zijn slechts 100 plaatsen en er zijn er naar ons weten al een hoop verkocht. Snel reserveren is dus de boodschap!
Na het concert is er in de foyer een gezellige fuif boordevol muziek uit de jaren '70, '80 en '90.
Tickets voor ALLEEN EN ANDERS bestel je op 09 223 17 81 of via info@theatertrac.bexml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
|