We hebben tijdens de crea les gedaan een handje gemaakt ,maar hadden niet genoeg tijd want musate kwam. Ik vond het persoonlijk mooie muziek. Daarna hadden we wiskunde. dat was wel leuk. We wilden voort doen. Maar de bel ging. En toen hadden veel pret. En toen ging bel voor naar huis te gaan.
De bel ging en iedereen ging in de rij staan. Dan heeft de directie wat vertelt. Daarna gingen we samen naar de klas. Toen zette de meester een muziekje op om alle boekentassen leeg te maken en op het rekje te zetten. En daarna gaf meester Joeri ons wiskunde les. We waren bezig met wiskunde en plots ging de bel. .Toen kregen we onze foto van onze tanden, om op de deur te hangen.met een tekstje er op:schooljaar 2014 - 2015 we zetten er onze tanden in. op de speelplaats hebben we ons niet verveeld. Na de speeltijd hadden we spelling-les over hoorwoorden. De dag van woensdag 03/09/2014 zit er op maar met meester Joeri is het altijd top!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vandaag is het de tweede dag en we zijn het al een beetje gewoon. We hebben een spelletje gespeeld om elkaar beter te leren kennen. Het spelletje noemde "speeddate". Dat vonden we (ik toch) leuk. Zo leerden we elkaar eens kennen. Vandaag heeft de meester een foto van onze tanden getrokken om op de deur van onze klas (4A) te hangen. We hebben ook allerlei spelletjes gedaan en ik vond dat ook heel leuk.
Noran mosselmans en Maria droscariu
het was een super toffe dag !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1 september vandaag wat betekent dat er opnieuw een verslagje van de schooldag verschijnt. Dit jaar gaat de blog er enigzins anders uitzien. Ik beperk mij dit jaar tot het dagelijks noteren van de agenda op de weblog. Het verslagje zal gemaakt worden door de kinderen zelf. In 't begin zal ik dit nog sterk begeleiden, maar het is de bedoeling naar het einde toe dat de leerlingen dit compleet zelfstandig doen. Het verslagje zelf zal vertellen over de dag ervoor. Maandag lees je dus de belevenissen op vrijdag, dinsdag lees je die van maandag, ... Agenda:
Info - brochure ( bijlage 5,6,7) 5/09 Zwemdata vooraan in de agenda 4 boeken kaften - rest naamsticker 8/09 Brieven: info - avond, L.O. nieuwsbrief, crea Voorblad agenda invullen 2/09 Rekenschrift A mee naar school 2/09