Nu het iets frisser geworden is hebben we minder last van onze overburen. Nu ja, last, t is maar hoe je het bekijkt, t hangt er ook van af of je een man of een vrouw bent denk ik. Tijdens de zomer leek het daar soms wel een nudistenkamp aan de overkant. Wat we daar te zien kregen durf ik niet aan papier toe te vertrouwen.
Vorige week hebben we een nieuwe buur gekregen en die pakt het blijkbaar direct groots aan. Vanavond staat op zijn terras een complete kookinstallatie met kok inbegrepen. Er lopen ook nog 2 kelners rond. Kwestie van indruk te maken op je bezoek kan dat tellen. We weten direct wel vlees we in de kuip hebben. Wie me kent weet dat die nieuweling niet direct mijn sympathie krijgt.
Ik maak Camille duidelijk dat hij me met zoiets nooit moet verrassen, alsof hij dat nog niet wist, maar je weet maar nooit. Verrassingen moeten origineler zijn dan dat en moeten zeker niet duur zijn.
|