Koga E-Xtension-S De Nederlandse fabrikant Koga heeft een elektrische fiets ontwikkeld die trapondersteuning biedt tot 35 km/u. Het bedrijf wil zo een gezond alternatief bieden voor woon- werkverkeer. Met de E-Xtension-S wil Koga een gezond, sportief en milieubewust alternatief voor het autogebruik bieden, met name voor woon-werkverkeer voor afstanden tot zon 25 km. Uitvoerige testen bij het bedrijf hebben aangetoond dat de E-bike zeer goed en veilig hanteerbaar is met een snelheid van 30 tot 35 km/u. Het concept is twee jaar geleden geïntroduceerd in Zwitserland en daarmee heeft het bedrijf veel ervaring opgebouwd bij gebruik onder zware omstandigheden. Daaruit kwam onder andere naar voren dat de combinatie van een trapondersteuning tot 35 km/u en een batterij-inhoud van 500 Wh de fietser voldoende power en actieradius biedt. De Koga E-Xtension-S zal tijdens de Eurobike 2013 aan het publiek getoond worden. Meer info: www.koga.com info: http://www.grinta.be
Koga Senko Een wielset van WIT Industries is het canvas waarop Nederlandse kunstenaars zich mogen bewijzen. Wit Industries heeft in totaal vijf kunstenaars gevraagd om hun wielen onder handen te nemen. Rachel Sender is een grafisch ontwerper en illustrator uit Barcelona die nu in Rotterdam werkt. Zij mocht als derde artiest aan het werk. Ze is gefascineerd door gezichten en uitdrukkingen. Tijdens het Rotterdamse carnaval nam ze stiekem foto's van feestende mensen die niet wisten dat ze als inspiratie zouden dienen voor iets dat op wielen zou worden geschilderd. De beschilderde wielen komen terecht in een Koga Senko pistefiets. Elke fiets is een uniek stuk dat met de hand is beschilderd, dus zonder gebruik van prints. Er is slechts één set wielen van gemaakt
Plaatsvervangende MTB rit te Waasmunster (24/02/2013) Geen Omloop Het Nieuwsblad, maar door de sneeuw een kort MTB Ritje te Waasmunster : Koen en the Mayor waren toch richting Vrasene vertrokken en werkten de 50km af. Gigi, Karl, Jurgen, Yves en Kurt maakten er een plaatselijk ritje van in de sneeuw. Tom werd tegemoet gereden naar de Ruyter, maar had al snel kettingproblemen ( Wat je zelf doet, doe je meestal beter... ). De sneeuw lag kraakvers en wij mochten onze bandensporen er in schrijven... prachtig gewoon... maar af en toe gevaarlijk... je weet nooit wat onder de sneeuw ligt of kruipt ... Yves had het met zijn cyclocross af en toe wat moeilijk met de korte bochten, maar eens een single track...Zoef Zoef. De Janettebos werd langs alle kanten gepakt en iedereen vergat de koude. Later bij de Moezen had ook niemand kou meer .. Herr Franz, Polle Pap,Eric en de Mayor kwamen ook nog voorbij. (Verslag Forza Elversele)
Rapha shirt en gilet in Bordeaux-Paris kleuren een Tom Simpson special De twee kledingstukken zijn gemaakt om het 50ste jubileum te vieren van Tom Simpson, die de ronde in 1963 won. De klassieker wordt nu niet meer gereden, de laatste keer was in 1988. Het was een van de langste klassiekers, zon 560 km Je kan via de sitr http://www.rapha.cc/bordeauxparis-jersey/ zien wanneer ze in voorraad zijn. Ze zijn namelijk nog niet beschikbaar. Voor de prijs moet je voor het shirt rekenen op 145 euro en voor het gilet 100 euro.
Openingsrit Zaterdag 23 februari Bij een winterse temperatuur +1°C en een stevige "koude" ijswind NO 4 bf. Dit waren de weersomstandigheden voor de start van het "toeristisch" wielerseizoen 2013. De start met twaalf leden en één ere-lid (Gaston), gezien de temperaturen en de wind niet mis als start. Ritje over Koewacht, Moerbeke, Klein Sinaai een totaal van 62 km tot aan de Moezen. Het gemiddelde ondanks de wind 29.8.
Time Fluidity S Frame twee lagen Vibran in de Vibraser Max tubes mechanische en electronische versies Standaard BB30 bracket BB86 bij Di2 Frame + vork 1485 gr