Gearne G-Chrono Superliccht 275 gr Stijve voorgevormde anatomische carbon zool Uniek ( allernieuwste ) sluitsysteem van BOA ( Gaerne is eerste schoenfabrikant die licentie heeft verkregen van BOA USA) Geen drukpunten en goede luchtcirculatie verkrijgbaar van maat 39 tot 48
Cancellara: bouillon In tijden waarin iedereen zich afvraagt wat de renners vroeger allemaal gepakt hebben, doet Fabian Cancellara zijn geheim uit de doeken. De Zwitser zweert bij ... groentebouillon De Cancellara-bouillon werd in samenspraak met Spartacus himself ontwikkeld en vervolgens gelanceerd in het Centrum Ronde Van Vlaanderen in Oudenaarde. In de brasserie De Flandrien is de soep op basis van de Cancellara-groentebouillon te verkrijgen. Of je er ook sneller van gaat fietsen, moet je zelf maar eens uittesten.
Sampson Stratics Carbon pedalen Twee modellen 97gr Carbon Ti hard coated (gold) 6/4 titanium spindle 123gr Carbon Staal Van beiden is de spanning regelbaar. http://www.sampsonsports.com/
Blackburn drinkbushouders. Links: de "Sideroller" Montage naareigen gemak te monteren om drinkbus links of rechts te plaatsen. Rechts: Camber CF (carbon fiber) drinkbushouder gewicht 26gr en in limited edition kleuren.
Cinelli heeft een prachtig salontafelboek The Art and Design of the Bicycle. Het boek is geschreven door Lodovico Pignatti Morano. Het laat een overzicht zien van 65 jaar werk van Cinelli. Het boek bevat veel fotos en er zitten ook bijdragen in van rijders zoals Felice Gimondi en Gilberto Simoni. Ook is er een gesprek tussen mode-ontwerper Sir Paul Smith en Cinelli president Antonio Colombo. De prijs ligt zo tussen de $ 35 en $55 en het boek is 300 paginas dik.
Zaterdag 3 en zondag 4 november 2012 Wallonie Expo - Marche-en-Famenne Toegang: 6 euro Er werd een erg aantrekkelijk programma opgesteld voor wielrenners, mountainbikers, joggers, marathonlopers en triatleten, van welk niveau dan ook. Zij kunnen op zaterdag 3 of zondag 4 november gratis deelnemen aan wedstrijden en tochten die speciaal voor Run2Bike worden georganiseerd en zo hun passie beoefenen in optimale omstandigheden. Kinderen en minder mobiele personen kunnen, indien gewenst, begeleid worden door gespecialiseerde monitoren op de uitgestippelde wegen rond de complexen van WEX.
Uvex Ultrasonic LX Mat zwart en Mat wit De Uvex Ultrasonic LX is een helm en lamp ineen. Een krachtige Led lamp kan met een kliksysteem eenvoudig op de helm worden vastgezet. Deze Led lamp, de Piko U3, weegt 55 gram.
De helm zelf is in drie maten verkrijgbaar, 52-56 cm, 55-58 cm, 58-61 cm De pads in de helm voeren volgens Uvex het zweet af. Deze pads zijn bovendien antibacterieel, uitneembaar en wasbaar. De helm heeft een adviesprijs van 119,95 euro. De Piko U 3 Led lamp kost 265 euro. Piko U3 Led Lamp Lupine
Terugroep actie SENSA voorvork Het gaat om fietsen waarin een bepaald type carbon voorvork is gemonteerd, de FR05. Deze vork zit ondermeer in fietsen van het type Toscana &Romagna.
Volgens Sensa is gebleken dat bij sommige vorken de aluminium stuurbuis van het kroonstuk kan afbreken Dat is bij vorken waarbij het productienummer met LH begint. Vorken met dit productienummer zijn allemaal na 1 februari van dit jaar verkocht. Ze zijn niet gemonteerd in fietsen van het type Giulia, Lombardia (SL), Calabria en Trentino SL. http://www.sensabikes.com/
Tourwinnaar Bradley Wiggins heeft de Vélo d'Or 2012 gewonnen. De 32-jarige Brit gaat Tom Boonen en de Spanjaard Joaquin Rodriguez voor. Wereldkampioen Philippe Gilbert, de laureaat van vorig jaar, is vierde. De Slovaak Peter Sagan maakt de top vijf compleet.
De Velo d'Or wordt sinds 1992 door het Franse maandblad Vélo Magazine uitgereikt aan de beste wielrenner van het seizoen en wordt toegekend door een panel van beroepsjournalisten uit de hele wereld. Wiggins is de eerste Brit op de erelijst, waarop van Belgische zijde naast Gilbert ook Johan Museeuw (1996) en Tom Boonen (2005) prijken. Naast de Tour won Wiggins in 2012 Parijs-Nice, de Ronde van Romandië, en het Critérium du Dauphiné. In Londen werd hij olympisch kampioen tijdrijden.
Fietsenmaker Vanmoof en bierbrouwer Vedett hebben de handen in elkaar geslagen. Het resultaat is een heuse bierfiets die slechts in beperkte oplage verkrijgbaar is. Wie één van de honderd Vanmoof Vedett caféracers wil winnen moet Vedett drinken. Als je Freddy Maertens tegenkomt op het etiket moet je een foto ter bewijs opsturen om de trotse eigenaar van zo'n bierfiets te worden. "Dit is de ideale fiets voor de moderne cafébezoeker", zegt Niels Bark, marketing manager bij Vanmoof. "De samenwerking met typograaf Denis Meyers zorgt voor een typische Vedett-touch. Deze uniek genummerde racers worden deze herfst vrijgelaten."