Met de Gregale heeft Moozes een nieuw model gelanceerd dat zowel de actieve fietser als de geoefende tourfietser moet kunnen bekoren. Na de Mistral en de Tornado benoemt Moozes zijn nieuwste fiets opnieuw met een winderige naam. Gregale is de sterke noordoostenwind die in het midden en het westen van de Middellandse Zee voorkomt.
Met zijn massieve square overbrenging van zitbuis op braquet en de versterkte chainstay is er bij de Moozes Gregale een enorme axiale stabiliteit, zonder extra gewichtstoename van het frame. De ultradunne seatstay, gecombineerd met een versterkte chainstay achteraan, zorgen er dan weer voor dat men voldoende vering krijgt op het achterwiel. Een hoge schokabsorptie gegarandeerd dus.
Bij de Gregale is meer de nadruk gelegd op comfort met een grotere balhoofdbuis en flex in de top tube. Voorts zijn de klassieke Moozes-kenmerken als interne kabels, DI2 ready, tapered balhoofd en een voorvork met prima gewicht-stabiliteitverhouding aanwezig op dit frame.
Moozes koppelt enkele interessante lanceringsacties aan het nieuwe model. Zo krijgen bezoekers aan Bikemotion Benelux komend weekend de kans om een volledig samengestelde Gregale te winnen. De eerste 100 kopers van de fiets krijgen bovendien een gratis MIO Cyclo 300 Benelux GPS.
Peugeot Concept Onyx tijdrit- of triatlonfiets Peugeot Design Lab De fiets is ontworpen door Neil Simpson en de specificaties zijn: Carbon frame/vork met geïntegreerde remmen Shimano Dura-Ace Di2 Crank Rotor 3D Aero, 53/42 Wielen Enve SES 8.9 carbon Zadel carbon monolink
Selle SMP heeft een nieuw zadel opgenomen in de collectie voor 2013: de Drakon. Dit zadel, met een uitsparing in het midden, volgens de zadelfabrikant isde hardheid in te delen als een medium. Hij zit in tussen de modellen Dynamic & Lite209. Het nieuwe Drakon zadel is beschikbaar in zwart of wit. Er is ook een damesversie. Adviesprijs van het zadel is 199 euro
Het oog wil ook wel wat, zullen ze bij Moment Industries gedacht hebben bij het ontwerpen van hun nieuwe reeks remschijven. Of wat dacht je van een schijf met draken of doodskoppen? Naast deze Dragon en Skull Rotor zijn er ook nog de Ace, Bone Burner en Web Rotor en de Storm. Ze worden geproduceerd in drie maten: 160mm, 185mm & 203mm.
Jaarbeurs Utrecht Kosten: voorverkoop 14,- (kassa: 15,50) Wanneer: vrijdag 12 oktober 12:00 21:00 uur zaterdag 13 oktober 10:00 17:00 uur zondag 14 oktober 10:00 17:00 uur Maandag 15 oktober is er een vakdag die exclusief geopend is voor vakhandel en pers http://www.bikemotionbenelux.nl
Op zaterdag 27 oktober houdt de fanclub van Philippe Gilbert zijn jaarlijkse fandag. Uiteraard is de wereldkampioen zelf de hele dag aanwezig. Rij s ochtends mee in het peloton aan de zijde van Phil! Om 9u start iedereen in groep vanuit Monde Sauvage in Aywaille voor een tocht van 77km. Het is een begeleide groepsrit waarbij het tempo (ca. 25 km/u) wordt aangegeven door politiewagens die voorop rijden en door Philippe zelf. De tocht loopt door de valleien van de Amblève en de Lienne langs Les Vilettes, Eria, Haute Bodeux en Ancienne Barrière.
Opgelet: Er kan uitsluitend met de hele groep vertrokken worden, om 9u stipt. Later vertrekken kan niet, de tocht is niet uitgepeild. Ook al wordt er in groep gereden onder politiebegeleiding, de wegcode dient overal en ten allen tijde gerespecteerd te worden. Je bent verplicht het tempo te volgen dat wordt opgelegd door de politie op kop en Philippe
Start en aankomst
Wildpark Monde Sauvage Fange de Deigné 3 4920 Aywaille
Verschueren Cycling & Biking Team Bedankt Op een bijzondere algemene vergadering werd beslist om Verschueren Cycling & Biking Team te ontbinden. Binnenkort zal deze website dan ook offline gaan en zullen alle e-mailadressen @verschueren-cycling-team.be verdwijnen. Bedankt aan al onze leden, sponsors en sympathisanten voor het jarenlange vertrouwen. http://www.verschueren-cycling-team.be/
Een spijtige zaak voor het wielertoerisme in Temse. Hopelijk kunnen ze terecht in één van de overblijvende Clubs in Temse!