Hoge temperaturen kunnen voor veel overlast zorgen. Vermoeidheid, mindere concentratie en zelfs gezondheidsproblemen. Bovendien verstoort langdurige warmte of hitte de balans tussen lichaam en geest. Goede lichaamskoeling vermindert de overlast. Sporten, werken en leven wordt prettiger en gemakkelijker. IZI BodyCooling.com verzorgt uw lichaam en uw geest.
dagenlange koeling comfortabel modieus - eenvoudig - effectief lichtgewicht - betaalbaar Even onderdompelen in (koud) water of even in de wasmachine op het 'koud
spoelen'-programma. Het vest heeft een polyester buitenkant en een fleece
tussenlaag. Dankzij de met klittenband verstelbare zijkanten is het Casual
fleecevest dicht op de huid te dragen, wat voor optimale koeling zorgt
FFWD Ghost Wielen Voorlopig alleen voor tubes Velg 32 mm gewicht1090 gr Twaalf spaken voor en achter. SRAM/Shimano of Campagnolo Gewichts limiet rijder 80 kg / 180 LBS
Titanium bevestigingen voor het eventueel vervangen van de spaken
Het is de bedoeling dat alle profs die dit seizoen onder contract liggen bij de Amerikaanse fietsconstructeur Specialized zaterdag met een vuurrode Specialized-fiets rijden, over alle nationaliteiten heen. Alle nationale wielerbonden gaan akkoord, behalve de Britse die eist dat er op het Italiaanse Pinarello (fietssponsor van Team Sky) wordt gereden. Dus is David Millar verplicht zijn Cervélo-fiets in te ruilen. De Worldtourploegen van Omega Pharma-Quick Step, Astana en Saxo Bank-Tinkoff zijn verbonden aan Specialized. De Fransman Sylvain Chavanel, de Nederlander Niki Terpstra en de Duitser Tony Martin rijden dus ook met een vuurrood frame. Die kleur zal terugkomen in de helmen en de schoenen. Het is de eerste kleur waarin Specialized zijn fietsen spoot.
Specialized zoekt op deze manier herkenbaarheid binnen de bijzonder strikte publicitaire regels van de olympische beweging. In Peking vier jaar geleden was zelfs het aantal vierkante centimeter voorzien voor de fietsconstructeur gelimiteerd. Nu mag de naam één keer worden aangebracht op de onderbuis, zichtbaar langs beide zijden, maar de grootte van de letters is onbepaald.
EMX-525 De EMX-525 wordt het paradepaardje van de 2013-collectie. De fiets wordt door Merckx himself al meteen aan een serieuze test onderworpen. Samen met onder andere zoon Axel fietst hij vanaf woensdag van Brussel naar Londen, waar de Belgische delegatie vrijdag zou moeten aankomen voor de opening van het Belgium House. De fietstocht verloopt in drie etappes: Brussel-Ieper, Ieper-Maidstone en Maidstone-London. In totaal is dat goed voor 350 kilometer.
In de regenboogtrui de WK Toertocht fietsen? UCI partner Santini heeft speciaal voor de WK Toertocht een unieke wielertrui met de zo kenmerkende strepen ontworpen. Een prachtig aandenken aan de Toertocht en het WK Limburg 2012! Santini levert als officiële UCI-sponsor al vele jaren de regenboogtruien in alle disciplines van het WK Wielrennen. Ook de voor de WK-Toertocht ontwierpen de Italianen een unieke wielertrui met de zo kenmerkende strepen ontworpen. Een mooi aandenken aan de Toertocht en het WK Limburg 2012! Je kan de trui rechtstreeks bestellen bij de inschrijving voor de WK Toertocht. Wie dat al heeft gedaan, kan de wielertrui nog verkrijgen door een mailtje te sturen naar toertocht@limburg2012.com
Argos Shimano beschikt over een dichte Uvex Fp5 helm. Deze helm zou bij een snelheid van 45 kilometer per uur ongeveer 6 watt voordeel op ten opzichte van de open variant.
Zondag 22 Juli Met het goede weer en de stijgende zomer temperaturen Stijgt ook het aantal deelnemende leden voor onze ritten Met twaalf deze morgen aan het vertrek The Ranch met een poging voor onze gastrijder Rudy T. blijkbaar is het nu moeilijk om later in het seizoen aan te" pikken" Rit over Waasmunster met de kasseistroken van de Hellestraat, Over klein Sinaai Stekene Moerbeke, Zelzate, Sanitaire stop Axel, Stekene, Belsele, Waasmunster, Tielrode Tocht van net niet geen 90 km maar negentachtig Knap kop werk van Boogie en Thierry Gemiddelde 33.3 Niet te vergeten een volledig droog fiets weekend
Faraday Porteur Utility Bike met Electrische Assistentie E-assist systeem, met een 250W front hub motor Lithium batteries TIG welded 4130 cro-mo steel frame maten 51cm 54.5 cm, en 59cm
de Base Urban RD 1.0 Het frame en de vork zijn met de hand gemaakt, de fiets heeft schijfremmen en de aandrijving is geen ketting maar een riem met een 8 naafversnellingssysteem van Shimano.