Het Prorace-gamma 2009 telt naast de vaste waarden enkele nieuwigheden. De belangrijkste items zetten we even kort op een rij.
 |
Bij een volledige Prorace-fiets krijg je een gratis Prorace Hawk-helm. (foto Prorace) |
FIETSEN: CHYPS-systeem De
Prorace-fietsen zijn verkrijgbaar in 15 verschillende designs waarbij je telkens twee tot vier kleuren kunt kiezen uit de 30 Prorace-lakken. Er zijn dus ontelbare manieren om je koersmachine te versieren. Bovendien krijg je bij een volledige Prorace-fiets een gratis
Prorace Hawk-helm.
CLUBKLEDIJ Prorace biedt nu naast de eigen fietscollectie ook een kledinglijn voor wielerclubs. Het design kan je volledig zelf ontwerpen, onbeperkt aantal kleuren is in de basisprijs inbegrepen. De levertermijn is verrassend kort (vier tot zes weken). Ook voor kleinere oplages.
FOTOCHROMATISCHE BRILLEN Zonnebrillen die zich automatisch aanpassen aan de lichtsterkte? Nu ook verkrijgbaar bij Prorace. Alle modellen (
Pilot,
Matrix,
Challenge,
Falcon,
Hornet,
Kiss en
Optical) kunnen uitgerust worden met fotochromatische lenzen in verschillende kleuren. De adviesverkoopprijs gaat van 45,95 tot 51,95 euro.