Boom: "Pas in 2010 ga ik vol voor de klassiekers"
Na een teleurstellend WK gaat Lars Boom zich richten op het wielrennen op de weg. Over welke doelen hij zich in zijn eerste profseizoen stelt, gaat hij de komende tijd nadenken. Dat zegt de Brabander in BN/De Stem.
Pas in 2010 wil hij zich echt richten op de voorjaarsklassiekers. "Als ik iets doe, wil ik het ook goed doen. Dat kan pas als je voorbereiding in de winter optimaal is geweest."
De proloog van de Vuelta in Assen zou een van zijn volgende doelen zijn. Dat hij door de ploegleiding terug is gefloten, ontkent Boom. "Ik ben niet tot de orde geroepen. We hebben het er alleen over gehad of het slim is die ronde te rijden als je later goed wilt zijn op het WK."
In 2009 zal hij zich moeten onderwerpen aan de discipline van het teamdenken. "Dat weet ik, ik heb me ook voorgenomen om vanaf nu goed te luisteren naar de teamleiding. Drie jaar geleden deed ik dat ook, alleen de laatste jaren wist ik zelf wel wat het beste was om te doen."
|