niet volgen, ik stop niet met lopen
Blog als favoriet !
Foto
Over mijzelf
Ik ben kurt schaillee, en gebruik soms ook wel de schuilnaam the running terminator.
Ik ben een man en woon in kuringen (belgië) en mijn beroep is .
Ik ben geboren op 31/01/1972 en ben nu dus 53 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: atletiek, sport.
Foto
Mijn favorieten
  • Vlaamse Atletiek Liga
  • joggings (wegwedstrijden)
  • doping
  • het weer
  • A.C.Alken
  • allerlei tips
  • runinfo
  • runnersworld
  • hardloopschema
  • zatopek : running en gezondheid
    Mijn favorieten
  • hardloopwijzer
  • jan   336,0 (-70)
    feb   292,4 (-58)
    maa   359.9 (+4)
    apr   383.2 (-20)
    mei   378.3 (-38)
    jun   357.2 (-27)
    jul   281.2 (-13)
    aug   357,9 (-12)
    sep   315,2 (-32)
    okt   115.3 (-213)
    nov   109.2 (-265)
    dec   246,4 (-153)

    2007   4329,4km
    2008 4377,2km
    2009 4426,8km
    2010 3920,4km
    2011 4453,8km
    2012 3532,2km

    Foto
    31-01-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.de twee uitersten
    Woensdag was het een zalig weertje om in te lopen , maar donderdag ... storm en regen . Op een bepaald moment moest ik over een brug lopen en dit tegen wind . Ik heb het tempo blijven aanhouden zo goed ik kon en de hartslag liep gedurende die 300m gewoon op tot 172 .
    woensdag : een gezapig duurloopke van 57' aan 4'23"/km en daarachter nog 4x30" versnellen . Gewoon om een beetje afwisseling te krijgen in het loopschema .
    donderdag : in de storm : 4 keer 3' ontspannen lopen aan 4'37"/km en 10' goed doorlopen aan 3'53" . Door het stormweer heb ik mijn training een beetje aangepast , lees iets minder zwaar gemaakt . Op het einde van mijn herhalingen was het gestopt met regenen, dus heb ik nog 5' heeeeeeeeel langzaam gelopen .
    Over de twee dagen toch bijna 28km .
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    31-01-2008, 00:00 geschreven door the running terminator  
    29-01-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.zalig weertje
    De afgelopen dagen was het echt een zalig weertje om te trainen . Het blijft 's avonds ook al een ietske langer klaar zodat ik toch nog eventjes langs het kanaal kan gaan lopen . SUPER !!
    maandag : na de zware trainingen van de vorige week heb ik het vandaag iets rustiger gedaan . Het tempo lag eigenlijk maar een 10-tal seconden trager, maar het voelde heel goed aan . 48' gelopen aan 4'34"/km . Daarna nog een portie krachtoefeningen .
    4 reeksen van 50 skipping - 50 jiellift - 40 curls - 10 keer pompen .
    dinsdag : door het goede weer van de laatste dagen en de unanieme beslissing van de groep , hebben we deze training volledig op onze finse piste in alken gedaan . Veel beter voor de spieren , maar het loopt wel moeilijker dan op de piste .
    De training was pittig tot zwaar : 3 reeksen van 8' hoog tempo - 2' trager - 3' snel . Onze finse piste is ongeveer 520m en op die 13' kwam ik net niet aan 7 rondjes . We hebben dus flink van jetje gegeven . De tempo's liegen er niet om : 3'40"/km (wat toch redelijk doorlopen is op een korte finse piste) - 4'45"/km voor het rustige - 3'24"/km voor het snelle werk . Gelukkig waren het maar 3 reeksen .
    Met in- en uitlopen erbij goed voor een kleine 17km .
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    29-01-2008, 00:00 geschreven door the running terminator  
    27-01-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.zwaar weekend

    Zoals de titel al laat vermoeden, heb ik er dit weekend een ferme lap op gegeven .
    zaterdag : een fartlek rond herkenrode . Normaal ging ik 6 toerkes van 1200m lopen maar mijn vrouwke is meegegaan met de fiets dus heb ik de training een beetje aangepast .
    Kriskras gelopen rond de abdij met de volgende tempo's : 3'39" voor het tempo gedeelde , 3'14" voor het snelle en 4'51"/km als recup .
    De fartlek duurde 7,5km en door kriskras te lopen heb ik maar 400m recup gehad , en de tempo gedeelde's waren langer dan normaal , en ook de versnellingen .
    Kortom : het was afzien .
    zondag : 60' gelopen in blokken van 20' en telkens sneller .
    De eerste blok gelopen aan 4'27"/km, het liep niet zo lekker . Het tweede blok liep al veel beter : 4'06"/km . Het derde blok liep heel goed : 3'51"/km . En ik kon op het laatste nog versnellen .
    In totaal was deze training goed voor 14,9km .
    En nu een beetje rustigaan doen voor komend weekend (PK in neerpelt) .


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    27-01-2008, 21:14 geschreven door the running terminator  
    25-01-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.bergop lopen
    donderdag : een heel zware training : 10 keer 300m bergop .
    Ik ben een echte machtloper , dus bergop lopen is niet echt mijn dadda . Toch doe ik het af en toe. Zoals vandaag. De mensen die mij daar op de brug zullen zien lopen hebben zullen ook gedacht hebben dat ik gek ben .
    Ik heb de training op 2 manieren gedaan : de onpare met de grote stap , de pare met een kleine stap maar met een hogere pasfrequentie .
    Het besluit : bergop lopen met een kleine stap gaat beter (dat wist iedereen al) en ook sneller .
    Met de grote stap kwam ik uit op 58" / 300m . Met de kleine op 56" .
    Tof trainingske .
    vrijdag : hartslagmeter laag ingesteld en 52' rustig gelopen aan 4'45"/km .
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    25-01-2008, 00:00 geschreven door the running terminator  
    23-01-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.stevige trainingen
    maandag : na mijn inspanning van gisteren ook vandaag nog goed getraind . 47' aan 4'29"/km en daarna nog wat krachtoefeningen .
    In aantallen een beetje afgenomen , maar we doen nu wel telkens 4 reekskes van 50 skipping - 50 hiellift - 40 curls - 10 keer pompen.
    dinsdag : vandaag niet op de club geraakt maar wel langs de straat een interval gedaan die best pittig was .
    Na de opwarming : 2000 (7'19")-1600 (5'44")-1200 (4'09")-800 (2'43")-400 (1'16") met telkens 600m joggen ertussen .
    Ik moet zeggen dat op het laatste alles ferm pijn begon te doen . Ik had het gevoel dat ik echt op mijn limiet van die dag aan het lopen was.
    Met de opwarming erbij : bijna 15km
    woensdag : een lange duurloop van 65' aan 4'29"/km en dan nog 4 versnellingen . Terug goed voor meer dan 15 km .
    Straks word ik nog een lange afstandsloper .
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    23-01-2008, 00:00 geschreven door the running terminator  
    20-01-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.cross lommel
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Vandaag de 7° wedstrijd in het kader van het LCC. Nog 2 te gaan en de winter zit er weer op .
    De regen van de afgelopen dagen had alleen maar de ... piste modderig gemaakt . Het is namelijk een assepiste. De rest van het parcours lag er goed bij . Vandaag ging ik ook proberen om mijn slechtste resultaat tot nog toe weg te werken : een 7° plaats. Alleen, ik voelde mij niet super , eerder naar het slecht toe. Ook de opwarming liep niet zo lekker . Er hangt blijkbaar toch nog iets in mijn lichaam.
    Soit, de wedstrijd zal alles wel duidelijk maken hoop ik .
    Het startschot viel, en ik vertrok als een speer . Toch kon ik niet mee met mijn junior-companen en met Jean-Pierre . Gelukkig voor mij moest er eerst een ronde op de piste gelopen worden en zo ben ik terug in JP zijn spoor gekomen . Blijkbaar had hij een superdag want hij bleef gewoon beuken en op het einde van de eerste grote ronde moest ik toch een gaatje laten . Maar zoals al dikwijls deze winter werd het gaatje niet groter . Halfweg de derde ronde heb ik een tussensprintje gedaan en op het einde van die ronde was ik er terug bij . Met in mijn zog Carlo Habex. In de laatste ronde ben ik gaan versnellen en moest JP eraf , maar Carlo bleef gewoon volgen en had zelfs nog tijd voor een babbelke naar een toeschouwer . En dan weet je het wel. In de laatste 500m ging hij versnellen en moest ik passen . Waarschijnlijk in het begin iets te snel gelopen waardoor ik op het einde net niet fris genoeg zat . Zo ben ik toch nog als derde binnen gekomen en heb ik een zeer goede zaak gedaan in het LCC klassement .
    Uiteindelijk heb ik 23'22 gelopen op een 6,9km en mijn beloning was ... 25 euro . Omgerekend is dat 1 euro per minuut .
    Moesten andere sporten (tennis, wielrennen,...) ook zo vergoed worden, er zouden er niet veel meer rondlopen .
    Maar ik doe het graag, en doe het zeker niet voor het geld. Het is alleen mooi meegenomen .

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    20-01-2008, 00:00 geschreven door the running terminator  
    19-01-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.calvarietochten
    Zoals de titel al laat vermoeden, zijn de afgelopen dagen niet van een leien dakje gelopen .
    donderdag : 55'30" aan een iets sneller tempo dan normaal (4'15"/km) . Het lijkt goed, maar dat was het helemaal niet . Ik was nog maar amper vertrokken of ik kreeg al last van buikkrampen (na een kleine 8') . Ik ben toch blijven doorlopen en halfweg de training kwam ik terug thuis , met dichtgeknepen billen . Ik heb dan maar gauw een vidange gedaan en ben terug vertrokken . Maar na 15' was het weer vandat . Met veel moeite ben ik nog thuis geraakt en toen volgde vidange 2 . En het bleef maar duren want ik ben die avond nog 2 keer naar het toilet moeten gaan met hevige diami (dat is nog een toon hoger dan diaree ). Ik voelde mij net een uitgewrongen schotelvod .
    vrijdag : vandaag een dagske verlof en ik heb gewacht om te trainen tot ... het begon te regenen en te waaien . Dat noemen ze nu dom zijn. Toch 50' gelopen aan 4'27"/km . Op het einde van de training was het weer vandat . (deze keer bleef het bij diaree )
    zaterdag : vandaag een rustige training. 50' aan 4'44"/km met daarachter nog 4 versnellingen . Er zat echter een zeer felle wind , dus heb ik niet gelopen met mijn hartslagmeter. Ik heb hem wel aangedaan om eens te zien .
    De stukken tegenwind liep mijn hartslag op tot 156 . Met rugwind zakte hij tot net onder de 140 . Toch lag hij veel te hoog voor het gelopen tempo.
    Ik denk dat de problemen van de afgelopen 2 dagen, het slechte weer en mijn ziek zoontje die ons 's nachts wakker houdt daar wel voor iets zullen tussenzitten. En indien niet zal de wedstrijd van morgen op niet veel trekken .
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    19-01-2008, 17:22 geschreven door the running terminator  
    16-01-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.in de storm !!
    dinsdag : Hevige wind en regen . Bij dit weer zou een normale mens binnenblijven . Een duursporter trekt zich daar niets van aan en gaat op de piste trainen . En zo geschiedde.
    Robert was ons wel gunstig gezind : 4 keer 10' tempo zou al zwaar genoeg zijn, maar hij vond het nodig om ons daar iedere ronde nog een versnelling in te laten doen , en dat tegen wind . Daar waar de wind het felste was (vanaf de 150 tot ruim uit de bocht). Onze Robert is toch een klein sloeberke .
    Het werd dus een LOODZWARE dobber . Mede omdat de wind zo wispelturig was . Sommige keren voelden we die bijna niet , en andere keren had ik het gevoel dat ik aan het vertragen  was ipv versnellen . Toch hebben we de training afgewerkt. Iedere 10' liep ik tussen de 2700 en 2750m . Nog vrij constant ook .
    In totaal goed voor zo'n kleine 19km . Ik heb die nacht goed geslapen .
    woensdag : ik voelde vandaag pijn in spieren waarvan ik het bestaan niet eens van af wist . Laat staan dat ik die gebruik bij het lopen .
    Na de zware training van gisteren heb ik het vandaag heel rustig gedaan. 60' aan 4'45"/km . Gelukkig was het weer veel beter .
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    16-01-2008, 00:00 geschreven door the running terminator  
    14-01-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.nog eens een mindere dag
    maandag : duurloop van 48' aan 4'37"/km . Met die ingestelde hartslag had ik toch verwacht om sneller te lopen . Maar ik weet ondertussen al dat na een rustdag bij mij altijd een mindere dag komt .
    Na de training nog wat krachtoefeningen : 3 reeksen van 60 skipping - 60 hiellift - 45 curls en 12 keer pompen op de oude manier .
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    14-01-2008, 00:00 geschreven door the running terminator  
    13-01-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.de laatste zware training van de week
    zaterdag : zo goed dat de wind gisteren zat , zo slecht zit hij vandaag voor mijn lange fartlek . De zwaarste delen van de training heb ik wind tegen . Toch laat ik het niet aan mijn hartje komen en begin ik eraan, vol goede moed.
    Ik heb gekozen voor mijn grotere toer rond herkenrode. 1150m tempo - 150m snel - 200m rustig. In totaal 1500m , en dat 10 keer .
    Niet al te snel vertrokken en dan rustig in mijn ritme gekomen. Het tempo gedeelde gelopen aan 3'45"/km (alles gelopen tussen 4'16"  en 4'20" per 1150m). De versnelling was iets minder pittig dan de vorige keer, maar ja, de wind en de vettige ondergrond zullen daar wel voor iets tussengezeten hebben. Toch deden de versnellingen pijn : 26.5" . Ook het rustige gedeelde heb ik nog goed doorgelopen (4'45"/km)
    In totaal heb ik vandaag bijna 18km op de teller van mijn sloefen staan
    zondag : vandaag eens lekker niets gedaan .
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    13-01-2008, 00:00 geschreven door the running terminator  
    11-01-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.snel en traag
    donderdag : vandaag een pittige training langs het kanaal gedaan : 4 keer 2000m met 400m recup .
    Tijdens de 2 eerste 2000-en had ik wind in de rug , en dat voelde toch lekker aan . Maar bij het keren was het uit met de pret . De wind vol tegen . Heb toch nog een beetje op reserve gelopen .
    2000m in 7'13"
    vrijdag : de training begonnen met 61' rustig aan 4'48"/km . Daarna gedurende een kleine 5' de kraan vol opengezet . De wind zat ideaal voor mijn toerke rond den blok . Een kleine 1400m aan 3'24"/km . Dat noemen ze nog eens echt doorgaan . (mijn maximum pols is opgelopen tot 183 )
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    11-01-2008, 18:23 geschreven door the running terminator  
    09-01-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.een moeilijk moment
    Na de gebeurtenissen van de afgelopen dagen en de zware wedstrijd van zondag en een beetje ziek heb ik de trainingen een beetje angepast .
    maandag : de benen voelden slecht aan . Ik heb van de gelegenheid gebruik gemaakt om ne keer te gaan lopen op de finse piste in Paal . Het was best aangenaam maar eigenlijk niets voor mij . De toerkes zijn mij net iets te klein. Op een 5-tal minuten ben ik rond. Toch heb ik het 54' volgehouden .
    dinsdag : terug op mijn vertrouwde parcours . 61' aan 4'46"/km .
    woensdag : ik voelde mij iets beter , dus heb ik geprobeerd iets sneller te lopen.
    58' aan 4'26"/km en daarna nog 8 keer 100m in ongeveer 18.5" .
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    09-01-2008, 00:00 geschreven door the running terminator  
    06-01-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.cross lanaken
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Bij het opstaan heb ik dan toch maar besloten om te gaan lopen. Ik was wel niet vanzin om tot het uiterste te gaan. De rustpols was terug naar normalere waarden gekomen maar toch.
    Voor de start had ik mij voorgenomen om toch te starten zoals gewoonlijk en dan te zien waar het schip ging stranden. Die ommezwaai heb ik gemaakt omdat ik 2 tegenstanders voor het eindklassement niet aan de start zag staan. Na het startschot heb ik mij zo ergens genesteld achter de eerste lopers in een groepje.
    Op het einde van de eerste ronde zag ik dat Jean-Pierre nog altijd maar 10m voor mij liep. En toen kwam de gok : een korte versnelling naar zijn groepje.
    We hebben toen bijna 2 ronden samengelopen. Op het einde van de derde ronde kreeg hij het even moeilijk en ben ik alleen doorgegaan. Uit de achtergrond is Jos Maes nog teruggekomen en over mij gegaan.
    Uiteindelijk ben ik toch (onverwachts) naar een derde plaats kunnen lopen bij de masters.
    De medaile die ik gekregen heb zal ergens een speciaal plaatske krijgen.
    Ondanks alle pijnen van de afgelopen dagen kan ik toch terug een klein beetje glimlachen .
    Ik wil ook al de mensen bedanken die mij vandaag en de afgelopen dagen door deze moeilijke periode hebben geholpen. THANK YOU !!


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    06-01-2008, 00:00 geschreven door the running terminator  
    05-01-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.rustige training
    Ik weet nog altijd niet wat ik ga doen morgen.
    Ik zal mij toch beperken tot een rustige training en daarna enkele versnellingen.
    Ik voel mij ook zo leeg en heb het gevoel niet meer aan te kunnen/willen.
    In de loop van de dag heb ik ook al een soort koortsaanval gekregen. Dit heeft gevolgen voor het lopen op hartslag. Hoge hartslag, lage snelheid. 45' aan 4'51"/km.
    Na de training heb ik nog een paar korte en lange versnellingen gedaan : 100-200-300 en terug. Allen ongeveer aan een tempo van 3'25"/km. Het voelt aan alsof ik een marathon heb gelopen.
    's Avonds, terwijl ik naar TV zit te kijken, begin ik opnieuw te gloeien en voel ik mij een echte schotelvod.
    Dat beloofd voor morgen. 
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    05-01-2008, 00:00 geschreven door the running terminator  
    04-01-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.lopen zonder kop
    vrijdag : en daar loopt ne mens dan. Op zijn nuchtere maag. En dat terwijl zijn vrouwke een medische ingreep ondergaat. Ik weet eigenlijk niet goed wat ik allemaal gezien heb. Ik weet alleen dat ik ongeveer 51' heb gelopen aan 4'16"/km. En dat er alle mogelijke doom-scenario's door mijn hoofd spookten.
    Behalve deze ongemakken, ben ik ook een beetje ziek aan het komen. Keelpijn en verkouden. Ik denk dat dit wel komt door te weinig slaap en te weinig (gezond) eten.
    Ik denk dat ik zondag alleen maar zal lopen voor de bonuspunten want ik vrees dat er niet meer zal inzitten.
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    04-01-2008, 19:08 geschreven door the running terminator  
    03-01-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.slecht begonnen
    Het jaar is nog maar 3 dagen oud, en ik zou willen dat het al voorbij was.
    De reden : eind vorig jaar waren we in de zevende hemel, mijn vrouwtje was zwanger van ons tweede kindje (ruim 2 maanden). Gisteren zijn we dan voor de eerste keer bij de gynaecoloog geweest en het resultaat was hartverscheurend : het vruchtje moet worden weggehaald wegens niet volmaakt.
    En daar sta je dan, in volle euforie van een nieuwe zwangerschap met je zoontje op je arm. Mijn wereld en die van mijn vrouwke stortte even in.
    Morgen moet het vruchtje worden weggehaald. Ik weet niet goed hoe deze moeilijke periode te overbruggen. Ik ga wel trainen, maar tijdens het lopen spookt er vanalles door mijn hoofd.
    Hier toch mijn trainingen:
    dinsdag : 47'30" aan 4'34"/km en dan nog 3 reeksen van 60 hiellift - 60 skipping - 45 curls - 25 keer pompen
    woensdag : alleen op de piste. 2000m in 6'55" - 3 keer 600m in 1'56.7" - 5 keer 500m in 1'35.6". Recup 300m
    donderdag : 60'27" duurloop aan 4'43"/km

    Oh ja, gelukkig nieuwjaar
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    03-01-2008, 21:30 geschreven door the running terminator  
    Inhoud blog
  • opnieuw een up date-je van een maand
  • terug rustiger
  • oeps - alweer 6 weken geleden
  • Een nieuwe start ???
  • een up date van de laatste 4 weken
    Foto
    Rondvraag / Poll
    hoe is de loophartslag de dag na een zware training?
    veel hoger dan normaal
    hoger dan normaal
    normaal
    lager dan normaal
    veel lager dan normaal
    Bekijk resultaat

    andere blogs
  • bakkertje 64
  • natalie tijtgat
  • Lindsey De Grande
  • lode raskin
  • daniel drion
  • tom partoes alias bartompa
  • PR als master 35     
    800m in 2'15.35"     
    1000m in 2'49.67"   
    1500m in 4'24.68"   
    2000m in 5'59.80"   
    3000m in 9'19.18"    
    2 mijl in 10'13.05"   
    5000m in 16'03.42" 
    10000m in 33'59.14"
    uurloop in 17131m   

    PR als master 40     
    400m in +/- 64"        
    1000m in 2'59.57"   
    1 mijl in 5'04.04"    
    2000m in 6'24.37"   
    3000m in 9'53.58"   
    2 mijl in 10'47.11"   
    5000m in 16'53.08" 
    10000m in 36'07.17"
    uurloop in 15747m   

    Zoeken met Google


    reacties of tips
  • Ben is op bezoek geweest. (I like it)
  • Ronse boven
  • moed
  • rn
  • Bedankt voor de reactie.

    Archief per maand
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 03-2008
  • 02-2008
  • 01-2008
  • 12-2007
  • 11-2007
  • 10-2007
  • 09-2007
  • 08-2007
  • 07-2007
  • 06-2007
  • 05-2007
  • 04-2007
  • 09-2005

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs