Ja ik wil vandaag het over een gezond lichaan hebben! Ik merk in mijn buurt dat iedereen zo dikwijls ziek zijn ook thuis bij mij, ja gisteren bv ....2 zieken in huis!! Ja gezellig hé je hebt verlof en Bam zieken thuis en je kan ziekenzorg doen, niet dat het erg is maar toch gezellig is het niet als iedereen thuis staat te kosten:-? Wel ze lachen ermee wanneer ik altijd bijna sla en fruit en groenten eet en dan komt de vraag wanneer ze ziek zijn...."Waarom wordt jij niet ziek?? Wel ik kan mij niet herinneren wanneer ik thuis ben gebleven en ziek heb gevierd! Het is omdat ik mijzelf altiijd verplicht om veel fruit en rauwe groenten te eten ze hebben veel goeds voor ons héél véél goeds. Ik kan vehalen schrijven van welke antioxidanten ze hebben en vooral wat ze voor ons betekenen. Je moet één ding onthouden hoe meer kleur hou beter of hoe meer antioxidanten ze voor ons hebben en hoe gezonder voor ons. Als je iedere dag ervan eet voel je je een Pakje beter en je merkt vanzelf dat je imuum syteem sterker geworden is en je vooral minder ziek wordt!! Je gaat het niet op een week alles opbouwen maar stapje per stapje ga je het merken... Ja soms ook vegetarier zijn enkele keren in de week ,probeer maar het geeft het lichaam een echte Bom van energie.
Reacties op bericht (3)
10-07-2009
TIPS
Dag Sara. Als sporter vind ik alle tips op je blogje wel interesant, de receptjes en de weetjes (zoals in dit verslagje over antioxidanten). Kom regelmatig wel eens terug op uw blogje. Groetjes Natalie
10-07-2009 om 08:25
geschreven door natalie
08-07-2009
...
Graag gedaan! Welke tip heb je zoals gelezen, kan je het even melden aub gaat het over sport of de recepten? Het is altijd leuk als iemand een reactie stuurt!
Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek
Over mijzelf
Ik ben sara
Ik ben een vrouw en woon in hoeselt (België) en mijn beroep is bediende.
Ik ben geboren op 01/01/1970 en ben nu dus 55 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: sport-tuinieren-klussen-en nog veel meer!.
Deze blog is niet zo dat ik een schrijfster ben of zo maar voor wie het gewoon wil weten !