Lekkere tussendoortje de hele week =voor nog geen 3 euro !
Lekker smullen tussendoor dat wilt toch iedereen ....Niet !
Wel ik lust dit wel iedere dag van de week en voor geen 3euro smul je 5dagen aan een stuk ! (bij wijze van spreken)
In de carrefour winkel kan je een emmertje yoghurt krijgen van 1kilo ,dat nog geen 1.50euro kost eigenlijk 1.38 euro voor een hele kilo deel het door 5dagen en je hebt 200gr yoghurt voor 1 dag. Je koopt daarbij een fruit wat je graag hebt ,ik kies deze week voor Bio bananen en ik betaal het 1.52 euro . Dan kies je snij het fruit in stukjes naar gelang je eigen keuze in kleine of grove stukjes en geniet van 200gr yoghurt met fruit .... Ik noem het eindeloos genieten van simpele dingen , en nu met dit warme weer een ideale tussendoortje en heel erg verfrissend!!!
Het is ook lekker met fruitsalade en ,yoghurt maar wissel af van fruit dan geeft het je geen eentonig eetpatroon en heb je het gevoel vooral altijd iets anders te eten maar altijd gezond.
Geniet van de zon en van het lekker leven! Eet gezond en maak het jezelf vooral niet moeilijk... Eet lekker maar gezond !!!
Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek
Over mijzelf
Ik ben sara
Ik ben een vrouw en woon in hoeselt (België) en mijn beroep is bediende.
Ik ben geboren op 01/01/1970 en ben nu dus 55 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: sport-tuinieren-klussen-en nog veel meer!.
Deze blog is niet zo dat ik een schrijfster ben of zo maar voor wie het gewoon wil weten !