Zoeken in blog

"Allerlei linken"

Google maps

Google nieuws

Google vertalen

Den Bosrand


Routeplanner

fietsen in Oost-Vlaanderen

Vertalen met AltaVista

Vertalen met Google

Bureaublad achtergrond
Archiefkast

Recepten zoekmachine
 
Zandstorm creatief atelier


Verstuur één kaartje

Infolijn
schoolvakantie's

Millenniumschool

Take my hand

Lucky-Birds

ABC gezondheid

Tuinadvies

Kruiden

"Gastronomisch plezier"

 
Degustation

 Dôme

Het gebaar

 Eric Fernez

Kruidenmolen

 In de Wulf

"Kranten"

Nieuwsblad

Het laatste nieuws

Gazet van Antwerpen

De zondag

De standaard
"Vrouwenblad"

Libelle

Flair

Nina

Plusmagazine

Story

Lili
Archief per maand
  • 12-2024
  • 09-2019
  • 05-2019
  • 03-2019
  • 02-2019
  • 12-2018
  • 09-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 04-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 03-2008
  • 02-2008
  • 01-2008
  • 12-2007
  • 11-2007
  • 10-2007
  • 09-2007
  • 08-2007
  • 07-2007
  • 06-2007
  • 05-2007
  • 04-2007
  • 03-2007
  • 02-2007
  • 01-2007
  • 12-2006
  • 11-2006
  • 10-2006
  • 09-2006
  • 08-2006
  • 07-2006
  • 06-2006
  • 05-2006
  • 04-2006
  • 03-2006
  • 02-2006
  • 01-2006
  • 12-2005
  • 11-2005
  • 09-2005
  • 07-2005
  • 01-2005
  • 01-2004
  • 01-2003
    Betoverend veelzijdig

    26-11-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Grootste Israëlische vlag ooit

    Bij de citadel Masada in het zuiden van Israël is gisteren
    25 november een reusachtige Israëlische vlag uitgerold.

     Het blauw en wit bedekte een stuk woestijn van 660 bij 100 meter. De vlag weegt 5,2 ton en is volgens het Israëlische ministerie van toerisme de grootste ter wereld. De vlag is opgemeten door medewerkers van het Guinness Book of World Records.

    De vlag is gemaakt door de Filipijnse ondernemer en evangelische christen Grace Galindez-Gupana. Ze zegt twee jaar geleden te hebben besloten de vlag te maken uit liefde voor Israël en het joodse volk en ter gelegenheid van de 50ste verjaardag van het aanknopen van diplomatieke betrekkingen door Israël en de Filippijnen. Naast de Israëlische lag vandaag een ook zeer grote Filipijnse vlag. Galindez-Gupana zegt van God zelf de opdracht te hebben gekregen de vlag te maken.novum/eb

    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Slapen helpt afvallen na bevalling

     Voor veel vrouwen zijn de kilo's er tijdens de zwangerschap te veel aan.

    Toch lukt het maar zelden om ze weg te krijgen. Voor sport is vaak geen tijd met een pasgeboren baby en je probeert wel op je eten te letten, maar dat lukt niet altijd even goed. De oplossing zou wel eens veel simpeler kunnen zijn dan dat: genoeg slapen.

    De studie volgde 940 Amerikaanse moeders vanaf dat hun baby 6 maand was tot hij of zij een jaar was. Moeders die minder dan 5 uur slaap per nacht kregen hadden drie keer meer kans om meer te wegen dan moeders die aan zeven of meer uren per nacht raakten. Gemiddeld was het verschil zelfs 5 à 6 kilo.

    Eerder was al gekend dat te weinig slapen gelinkt is met gewichtstoename, obesitas, hart-en vaatziekten en diabetes. Dat komt door de hormonale veranderingen die te weinig slapen met zich meebrengt, en waardoor je meer gaat eten.

    "Jonge moeders moeten zich echt afvragen hoe zowel zij als de baby meer slaap kunnen krijgen", adviseert professor Matthew Gillman, verbonden aan de Harvard Medical School die de studie organiseerde. De resultaten werden gepubliceerd in het vakblad American Journal of epidemiology. edp

    >> Reageer (0)
    25-11-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Liefkozen
    "Voor iedereen een aangename zondag"

    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.de zondag groet Kalmthout
    In de kijker

    Algemeen
    Kalmthout is een residentiële gemeente in het noorden van de provincie Antwerpen, aan de grens met Nederland en net ten noorden van de Antwerpse agglomeratie. De belangrijkste publiekstrekker is de Kalmthoutse Heide, het grootste natuurreservaat van Vlaanderen. Jaarlijks bezoeken vele duizenden wandelaars dit unieke heidegebied. Nog in Kalmthout kan men een bezoek brengen aan het Arboretum, een groot park met duizenden in- en uitheemse bomen en aan het leerrijke Bijenteeltmuseum.

    Geschiedenis
    Op de Kalmthoutse Heide krijgt men een idee van de typische Kempense plantengroei die eeuwenlang een groot gedeelte van de provincie Antwerpen en de grensstreek met Nederland bedekte. De ondoordringbare ondergrond is bedekt met een dikke laag zand waarop een zeldzame plantengroei tot ontwikkeling kwam. Op vochtige plaatsen vormden zich weilanden en vennen, elders ontstonden bossen. Deze afwisselende biotoop trekt tientallen soorten broedvogels aan. De ontginning van de woeste heidegronden lag in handen van grootgrondbezitters en abdijen. In Kalmthout herinneren nog enkele grote hoeven aan de ontginningsactiviteiten die in opdracht van de abdij van Tongerlo werden ondernomen.


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.kussen op zondag

    Nog geen kusje gehad ?

    Och………

    Arme jij…………

    Dit maakt je dag weer goed.

    Ik weet het zeker.

    Ben je vandaag nog helemaal niet gekust? Och och, dat is toch wel héél erg...

    Dat gaan we snel goedmaken, hoor.

    dan krijg je hier een heerlijke smakkerd.


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Internationale dag van de uitbanning van geweld tegen vrouwen

    De Verenigde Naties hebben 25 november uitgeroepen tot Internationale Dag voor
    uitbanning van geweld tegen vrouwen,
     ter herdenking van de brute moord op drie politieke activistes in de Dominicaanse Republiek in 1960.


    In de Dominicaanse republiek werden de drie vrouwen standrechtelijk geëxecuteerd.
    De drie zussen (Patria, Minerva en Antonia Mirabel) voerden openlijk en met succes oppositie
    tegen dictator Rafael Leónidas Trujillo
    Het is treurig dat in alle maatschappijen, in meerdere of mindere mate,
    vrouwen en meisjes te lijden hebben van lichamelijke, seksuele en psychologische mishandeling,
    ongeacht inkomensniveau, klasse of cultuur.


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.stralende ogen tijdens de wintermaanden

    In de koude wintermaanden kunnen jouw ogen heel wat extraatjes gebruiken. Koude, zon en droge lucht doen de talgkliertjes van de huid maar op halve kracht werken. De tere huid rond de ogen is gevoelig vanwege het lage aantal vetten. Bovendien is het velletje rondom de ogen tot drie keer minder dik dan over de rest van het lichaam. Redenen genoeg voor bijkomende oogverzorging.

    Tips
    *Wassen doe je in de winter met lauwwarm of warm water. Te heet water is niet aan te raden voor een gevoelige ooghuid.

    *Een zachte, hydraterende ooglotion of gel doen alle restjes vuil verdwijnen. Producten met alcohol zijn te mijden, zij drogen teveel uit. Tip: een crème met amandelolie zorgt voor zachte reiniging.

    *Een rijke, vette en vochthoudende oogcrème is een must voor de delicate oogzone. Breng een paar tipjes aan op de beenderstructuur, daar waar je de oogholte voelt. Klop de crème voorzichtig in de huid zonder druk uit te oefenen. Beweeg van binnen naar buiten toe.

    *Wil je een intensievere verzorging, gebruik dan regelmatig een verzorgend oogmasker. Gewone gelaatsmaskers zijn absoluut niet geschikt voor de oogzone.

    *Ga je skieën, dan is een goede zonnebril onontbeerlijk. Een kwaliteitsvolle zonnebril draagt een CE-label en behoort tot de beschermingscategorieën 3 of 4. Laat je niet louter leiden door de kleur van de glazen: erg donkere brilglazen bieden daarom geen betere kwaliteit.lvl

    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zakenvrouwen mogen niet sexy zijn
    Vrouwen die het willen maken in de zakenwereld kunnen zich
     maar beter niet al te sexy kleden.

    "Een streepje bloot geen een minder bekwaam en minder intelligent imago", zo vertelde imagoconsulente Gerd Campaert aan het weekblad Trends. Volgende vijf punten moet elke zakenvrouw volgens Campaert in acht nemen:

    Korte rokken en diep uitgesneden kledingstukken: onprofessioneel waardoor de vrouw (vaak) niet ernstig wordt genomen.

    Brillen die het oogcontact in de weg staan.

    Ongepoetste of versleten schoenen omdat die geen degelijkheid uitstralen.

    Te opvallende juwelen. Die leiden de aandacht af van het gezicht.

    Onverzorgde wenkbrauwen. Ook al omdat die nu net het kader rond de ogen van de zakenvrouw vormen.




    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Croque Mickey Mouse
    Niets is moeilijker dan iedere dag iets anders op tafel te goochelen.


    Vandaag serveer ik: Croque Mickey Mouse

     

    Karin wil haar receptje dat ze voor haar klein prinsesje maakt door geven aan alle kleine smullertjes.

    Hesp en kaas vervang je  gewoon door  stukjes banaan, boter en bruine suiker.
    Bakken zoals Croque Monsieur in de pan of een Croque monsieur ijzer en smullen maar. Ik neem een groot wit brood en maak daar de vorm mee van mickey mouse, je kan ook een hele grote mickey maken met 3 Croqueskes en die versier ik dan met chocolade saus (daar teken ik oogjes mee en een mondje).
    Je kan ook nog experimenteren met slagroom en hagelslag (chocolade of gekleurde hagelslag) om een minnie te maken.


    >> Reageer (0)
    24-11-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.citaat voor vandaag zaterdag
    .


    Geniet van het weekend.

    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bloemenpracht in Kalmthout

    Een boeiende en gevarieerde herfstkalender, nog tot en met 15 december
    gooi ik met extra wandelplezier en tips voor trips.

    Een heerlijke neus kan je ophalen in het prachtige Arboretum van Kalmthout.
    Op zondag 25 november vindt er van 10 tot 17uur een happening plaats met uitzonderlijk vrije toegang voor het publiek.

    Er zijn diverse activiteiten gepland zoals een winterwandeling met een gids (om 14uur), je kan er het werk van bloembindster Bea Vermeulen bewonderen, de boekenshop bezoeken of gewoon door het domein flaneren. Eindeseizoenhappening.

    De Antwerpse Kempen het land van buitenpretjes? Absoluut.
    Van een korte boswandeling met de kinderen tot een avontuurlijk weekend in het groen.

    In de Antwerpse Kempen wandel je zoals jij dat wil.

    Volg één van de tien lekkere wandelroutes in de Antwerpse Kempen,
    langs paters en begijnen met allerlei hartige traktaties onderweg.


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kinderen zijn bang van de natuur
    Kinderen komen slechts de helft zo vaak in de natuur, en als ze er komen blijven ze minder lang.
    Kinderen zijn bang van de natuur, zo concludeert de Nederlandse antropologe Celine van den Boorn na haar onderzoek over de relatie van 10 tot 13-jarigen en hum omgeving.

    Stadskinderen zijn het bangst. Ze denken dat er veel rare, tropische dieren in de bossen zitten en associëren natuur vooral met vage dingen als 'rust, vrije dieren en fluitende vogels'. Ook de waarschuwingen om niet alleen door een bos te lopen, helpen niet bepaald. Tel daarbij dat stadskinderen qua natuur vooral stadsparken kennen, ook al geen kindervriendelijke buurt, en dan krijg je angstige reacties.

    Natuurarme omgeving
    De reden daarvoor is niet ver te zoeken: kinderen groeien op in een omgeving arm aan natuur en omringd door technologie. Hierdoor komen ze minder buiten, waardoor de interesse voor de natuur afneemt. De natuur is ook minder toegankelijk omdat de veiligheid van de woonomgeving is afgenomen.

    Ouders én leerkrachten
    Ook ouders en leerkrachten hebben minder aandacht voor de natuur. Een derde van de Nederlandse kinderen is nog nooit met de klas naar de natuur gegaan. Een gevolg van de tanende aandacht ervan in de lesprogramma's. Ouders trekken ook minder met hun kinderen naar de natuur, onder andere doordat kamperen minder populair is geworden.

    "Deze toenemende vervreemding en verminderde interesse bij kinderen heeft negatieve gevolgen voor de ontwikkeling", betoogt Van den Boorn. "Ook voor het voortbestaan van de natuur is het van belang dat kinderen zich in de toekomst in de natuur blijven interesseren."

    Wat je dan wél kan doen om kinderen vertrouwd te maken met natuur? Er op uit trekken. Maar ga niet gewoon wandelen, want dat kan kinderen niet zo boeien. Laat ze klimmen, springen, lopen en zich vuil maken. Alles wat ze normaal niet mogen. Wedden dat ze dol worden op de natuur? edp

    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vereniging Loesje wordt geboren
    Op 24 november 1983 brengen 6 mensen een bezoek aan een notaris in Arnhem
     en registreren daar de naam en de vereniging Loesje.
     
    Als je nu in Nederland de naam Loesje noemt, weet iedereen over wie je het hebt. Of eigenlijk: over wat je het hebt.

    Posters met pakkende uitspraken over van alles en nog wat: politiek, liefde, geld, school. Sommige 'Loesjes' doen glimlachen en de beste zetten aan het denken. Maar deze posters worden niet alleen op Nederlandse muren geplakt.

    Loesje heeft zich de afgelopen jaren over veertig landen verspreidt. Volgens de oprichters was het in het begin van de jaren tachtig tijd voor een verandering: (linkse) politieke groeperingen waren te negatief en brachten een te sombere boodschap.

    Er werd gezocht naar een positievere manier om betrokkenheid te tonen, en na een partijtje denken en fantaseren, associëren en studeren, discussiëren en besluiten, werd in 1983 Loesje geboren.

    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gebeurd in het verleden op deze datum /november

    November week 47/48



    Zaterdag 24 november: 1991 de grote winnaar v/d parlementsverkiezing
    is de nieuwe partij van van Rossem.

    Zondag 25 november: 1922 in de buurt van luxor wordt het graf van Toetanchamon ontdekt.

    Maandag 26 november: 1938 in China wordt een vliegtuig gevonden met 20 lijken
    nergens wordt een vliegtuig vermist.

    Dinsdag 27 november: 1942 geboorte Jimmy Hendrix overleden 18 sept. 1970.

    Woensdag 28 november: 1997 in Nederland wordt voor de eerste keer een groene roos gekweekt

    Donderdag 29 november: 2001 ex- Beatle George harrison overleden.

    Vrijdag 30 november:1980 Ingrid Berghmans behaalt goud en de wereldtitel judo.

    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eén miljoen te winnen met speciale 'Presto'

     

    De Nationale Loterij brengt vanaf maandag een speciale editie van Presto op de markt.
    Om de vijfentwintigste verjaardag van het kraslot Presto te vieren, brengt de Nationale Loterij een speciale editie uit waarmee één miljoen euro te winnen is. De gelimiteerde oplage van 'Presto Extravaganza' is te koop vanaf 26 november.

    Presto werd gelanceerd in 1983. Het is het eerste en oudste kraslot van de Nationale Loterij. De prijs ven een miljoen euro zal toegekend worden door middel van een trekking op 31 mei 2008. In totaal zijn er vijftien loten die recht geven op deelname aan de trekking.

    De winstkans van het lot, waarmee ook kleinere prijzen te winnen zijn, bedraagt 1 op 1,99. Dat is de hoogste kans ooit bij de Nationale Loterij. De verkoop van de krasloten 'Subito 20' en 'Passport' stopt op 24 november 2007.belga/svm

    >> Reageer (0)
    23-11-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Durf-boek voor meisjes scoort
    Samen genieten, elke dag opnieuw.
    Het ontbreekt aan rolmodellen voor moderne meisjes, die de wereld willen kennen en wat durven, zo hoor je wel eens. Het boek 'The daring book for girls' (het gedurfde boek voor meisjes) vult die nood aan. "Voor meisjes met een onafhankelijke geest, die alles willen weten wat een meisje moet weten."

    Het boek geeft tips over hoe een lekker schuimbad voor jezelf klaar te maken of cakejes bakkken, maar vertelt ook alles over bekende vrouwelijke spionnen, vijf belangrijke karatebewegingen en hoe je 'gevaarlijk' kan zijn. Een avond met griezelige films bijvoorbeeld, maar ook over een beetje anders (dúrven) zijn, bijvoorbeeld door je haar paars te verven.

    Het boek is een 'vervolg' op het enorm succesvolle 'The dangerous book for boys', een boek voor alle jongens tussen 8 en 80 dat er voor pleitte dat er naast computerspelletjes en tv-prorgamma's ook nog plaats moest zijn voor boomhutten, kikkers vangen en knopen leren leggen. De niet-georganiseerde versie van de scouts, dat het leven van vroeger, met buiten- en binnenactiviteiten weer wat op de voorgrond moet brengen.

    "Ook meisjes worden geïnspireerd door spelletjes, heldinnen en ontsnappingen. Of ze nu een meisjesachtig meisje, een athlete, een slimmerik of een beetje van allemaal zijn, ze willen allemaal weten hoe je een tent opzet, limonade maakt of wie de belangrijke vrouwelijke heldinnen in de geschiedenis waren.

    "Dit boek is een leerervaring, met dingen die je kan, tips over hoe je ze moet doen, voor een beetje avontuur. Het moedigt meisjes aan om nieuwsgierig en dapper te zijn, maar bovenal om pleizer te hebben", leggen de auteurs Andrea Buchanan en Miriam Peskowitz.edp

    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Praten tegen een babytje heeft wel zin
    Ouders weten vaak niet zo goed vanaf welk moment het belangrijk is om tegen hun kinderen te praten.
    Ze vinden het niet altijd zo zinvol om de baby alles uit te leggen, aangezien hij of zij er toch niets van snapt. 

    Tenminste dat denken ze

    We moeten een onderscheid maken tussen passieve en actieve taal. De passieve taal is alles wat een kind opvangt en probeert te begrijpen aan klanken, woorden, tonen. De actieve taal echter is alles wat het kind zelf uitbrengt, van klanken en brabbelwoordjes tot echte woorden. Opdat het kind zelf actief zijn taal zou kunnen ontwikkelen, is het daarom van alle belang dat we vanaf het prille begin tegen onze baby praten om zo zijn passieve taal te prikkelen.

    Er wordt bovendien algemeen aangenomen dat baby's ook in de baarmoeder al geluiden en klanken opvangen. Het is daarom zeker zinvol om ook tijdens de zwangerschap kinderen al vertrouwd te maken met onze taal, zonder te overdrijven.

    Of je nu zegt dat je baby eten gaat krijgen, vraagt wat er scheelt of vertelt hoe leuk je het vindt dat hij naar je lacht. Tegen een baby praten is dus zeker niet belachelijk. Het kleine kind vangt alle klanken, ritmes en tonen op en zal zich deze geleidelijk aan eigen maken. Zelfs de kirrende geluidjes die de baby de eerste levensmaanden maakt wanneer iemand naar hem lacht, zijn voorbodes van de latere taal. Het is belangrijk voor de ontwikkeling van de taal dat je als ouder die geluidjes beantwoordt. Zo ontdekt het kind het plezier van communiceren en zal het gestimuleerd worden om steeds nieuwe klanken en geluiden te produceren.

    Maar er is meer! Je kind oefent niet alleen de echte taal, het beleeft zijn eerste positieve ervaringen. Zo maakt het horen van de vertrouwde stem van vader of moeder het kind al blij. Via het praten, leert de baby dat er in zijn omgeving mensen zijn die op hem reageren als hij iets doet, die het leuk vinden naar hem te lachen en te kijken, die alles willen uitleggen.

    Zo voelt het kind dat het gewaardeerd wordt en meer dan de moeite waard is.


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Te veel vrouwen bestraald tijdens zwangerschap

    Nog te veel vrouwen ondergaan tijdens hun zwangerschap een radiologisch onderzoek,

    Bestraling vormt risico tijdens eerste weken van zwangerschap.
    waardoor hun toekomstige kinderen ongewild aan ioniserende straling worden blootgesteld, meldt het Federaal Agentschap voor Nucleaire Controle (FANC).

    Risico beginfase
    De straling vormt een risico voor embryo's en foetussen, vooral dan in de beginfase van de zwangerschap. Om de bevolking attent te maken op de problematiek, organiseert het FANC van 3 tot 7 december de 'week van het ongeboren kind'. Zowel patiënten als het medisch personeel zullen tijdens die week geînformeerd worden.

    Het FANC wil ook de mogelijkheden bestuderen om de bestaande voorzorgsmaatregelen voor incidenten te verbeteren.belga/vsv

    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.hoe omgaan met competieve vriendschap?
    Competitieve collega's zijn al lastig, maar competitieve vriendinnen zijn nog een graadje erger.
    Dit gaat niet enkel om een complimentje van de baas, maar om de onzichtbare wedstrijd over wie de betere man heeft, de beste moeder is, het slimste kind heeft, of net het tegendeel: wie het het zwaarst heeft of wie de moeilijkste combinatie werk-gezin heeft.

    Meerdere vriendschappen zijn er al door verwaterd, want het is gewoon niet leuk om iets te zeggen en je in miserie of geluk overtroffen te zien door je vriendin. Waarom kan ze niet gewoon luisteren en steunen als je dat nodig hebt? Dat is toch waar vriendschappen rond draaien? Al kan de competitie ook wel motiverend werken en zowel grenzen verleggen als mogelijkheden vergroten.

    Waarom doen ze het dan? Wellicht omdat ze zichzelf in vraag stellen en niet helemaal zeker zijn of ze goed bezig zijn. Zo'n competitieve houding moet dat gevoel verbergen. Sommige moeders komen uit de competitieve zakenwereld, een houding die ze meenemen naar huis; anderen zien in het kind een uitbreiding van zichzelf en een manier om hun zelfwaarde op te krikken.
    Wat kan je doen om zo'n vriendschap te overleven?
    1) begrip
    Als het een vriendin is, ken je ze wellicht (een beetje). Zet je emoties opzij, en vraag je af hoe het komt dat ze zich zo gedraagt: is het uit onzekerheid? Doet ze het alleen met jou of ook met andere mensen?

    2) Doel
    Laat je niet voorschrijven wat je doel zou moeten zijn, wanneer je succesvol bent en hoe je het moet bereiken. Bepaal voor jezelf wat belangrijk is en waarom.

    3) Antwoorden
    Laat je niet meeslepen in de competitieve woordenstrijd, en geef vooral niet-competitieve antwoorden.

    4) Vergeet afwisseling
    Soms ontstaat een competitieve sfeer in een gesprek doordat het afwisselend over haar, jou, weer haar, weer jou gaat. Laat het gesprek soms aan je vriendin - en laat haar vertellen.

    5) Zeg er iets van
    Niet de gemakkelijkste tip, en ook meestal pas gebruikt als laatste redmiddel. Maar hou je het echt niet uit: vertel je vriendin dan wat je voelt. Dat kan al een groot verschil maken.edp

    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jezus-pannenkoek breekt vrouw zuur op

    Tegenvaller voor mevrouw Dana O'Kane uit Port St. Lucie in Florida:

    De pannenkoek in kwestie.
    een mirakel dat ze verrichte met een pannenkoek heeft op eBay een ontgoochelende 29 dollar opgebracht. En wat erger is, ze dreigt er haar invaliditeitsuitkering nog mee te verliezen ook.

    Dana O'Kane (46) haalde begin deze week de kranten in Florida omdat ze een pannenkoek had gebakken waarop Jezus en Maria "verschenen". O'Kane zag het als een teken uit de hemel, verklaarde ze. De vrouw, die aan de ziekte van Parkinson lijdt, verloor immers haar vader in september en sidsdien gebeuren er wel meer vreemde dingen in haar omgeving. Quote: "Deuren die vanzelf open en dicht gaan en een denappel die om onverklaarbare redenen van tafel rolde". Om maar te zwijgen over de sensatie van een onzichtbare hand die ze wel eens op haar schouder voelt neerkomen.

    Verlossing
    Dus toen onze lieve heer en de heilige maagd in haar pannenkoek verschenen, kon mevrouw O'Kane maar één conclusie trekken: vanuit het hiernamaals werd haar een opportuniteit aangereikt om haar van Parkinson te verlossen. Ze moest gewoon de pannenkoek op eBay gooien, waar die veel geld zou opbrengen. Geld waarmee ze haar medische kosten kon counteren.

    Irak
    Tweewerf helaas. Het enthousiasme sloeg niet over op de eBay-community, en de pannenkoek ging voor 29 dollar naar de vrouw die voor haar echtgenoot iets lollig wou kopen omdat hij in Irak moest gaan vechten. De dame in kwestie gaf achteraf toe dat ze een paar borrels te veel op had op het moment van de aankoop. En wat erger is, een ijverige inspecteur van de bijstandsdienst ontdekte via het eBay-profiel van mevrouw O'Kane dat ze een serieuze bijverdienste had door meer van dat soort gekkigheden te veilen.mvl

    >> Reageer (0)


     Eigen hoekje

    't Blogkrantje

    Place2beyvette

    Yvi magazine

    Yvi pagina

    Intro

    Medium 4 you


    "Uit Kuurne"

    Centrumschool

     

    Go santiago


    Mordekoi

    Marc van Roosje




    "Vrije tijd"

    Motel-Saint-Michel

    Le CLos domange
    (Igé)


    Het boerderijleven
    voor kinderen

    Warandehof

    Pieterkenshoeve

    Reutelhoeve

    't Klein Gerigt

    Wilgenhof

    Populierenhoeve

    Schraevenacker

    Klein Burkelhof

    Hof de Abeeleboom

    De Bouwhoeve

    Predikerhof
     
    Jos theys boerderij

    Hageland

    Wambashoeve


    Het Weidehof

    "Franse streken"

    Vakantiestreken in frankrijk

    1/Savoie mont blanc maurienne

    2/Aube en champagne

    3/Ardeche

    4/Aubergne

    5/ De Jura

    Archief per maand
  • 12-2024
  • 09-2019
  • 05-2019
  • 03-2019
  • 02-2019
  • 12-2018
  • 09-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 04-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 03-2008
  • 02-2008
  • 01-2008
  • 12-2007
  • 11-2007
  • 10-2007
  • 09-2007
  • 08-2007
  • 07-2007
  • 06-2007
  • 05-2007
  • 04-2007
  • 03-2007
  • 02-2007
  • 01-2007
  • 12-2006
  • 11-2006
  • 10-2006
  • 09-2006
  • 08-2006
  • 07-2006
  • 06-2006
  • 05-2006
  • 04-2006
  • 03-2006
  • 02-2006
  • 01-2006
  • 12-2005
  • 11-2005
  • 09-2005
  • 07-2005
  • 01-2005
  • 01-2004
  • 01-2003


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs