Ik ben Jan, en gebruik soms ook wel de schuilnaam De vrije loper.
Ik ben een man en woon in Lede (België) en mijn beroep is Bankbediende.
Ik ben geboren op 17/08/1974 en ben nu dus 50 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Lopen, lezen en gezelschapsspelletjes spelen.
Falende technologie kan zelfs voor een hardloper een probleem worden. Het overkwam me gisteren. Er stonden 6 intervallen van 1,2 km aan 5'42" op het programma met telkens een pauze van 200 m. Maandagavond had ik het hele schema nog netjes toevertrouwd aan mijn inmiddels onafscheidelijke trainingspartner Garmin. Zowel het technologisch wonder als ikzelf waren er klaar voor, ware het niet dat een stroompanne in onze straat roet in het eten zou gooien.
Na het werk, trok ik snel mijn loopplunje aan. Ontkoppelde mijn hartslagmeter van onze computer en zette hem aan, maar dan ... niets. Hij gaf geen kik. Tegen beter weten in drukte ik nogmaals het knopje in, maar het mankement lag niet aan mij; het ding wou niet tot leven komen. Door de kortsluiting aan het elektriciteitsnet in onze straat, kon ik het toestel ook niet meer opladen. Vloekend als een ketter, trok ik er dan maar op uit zonder mijn trouwe toeverlaat en verving mijn geplande intervallen door een duurloop aan een pittig tempo. Het duurde een tijdje vooraleer ik weer tot rust was gekomen. Tijdens het lopen bleef ik maar gissen naar de oorzaak van het probleem. Had de kortsluiting mijn hartslagmeter naar de maan geholpen? Slorpte mijn computer alle energie op van zodra die zonder stroom kwam te zitten? Ik wist het niet. Als ik niet zo had lopen tobben, dan zou zo een training zonder hartslagmeter als een bevrijding aanvoelen.
Enigszins tot rust gekomen merkte ik bij thuiskomst dat het elektriciteitsprobleem was opgelost. Zonder dralen koppelde ik de Garmin weer aan mijn computer. Toen ik na een kwartier geen teken van leven merkte sloeg onvervalste paniek toe. Het ding had de geest gegeven. Hoe moet ik nu op een deftige manier trainen als ik er het materiaal niet meer voor heb. Nog wat morrelen aan de USB-stekker of heropstarten van de computer haalde niets meer uit.
's Avonds schakelde ik de computer uit en geheel onverwacht bleek het toestel weer te werken. Toen ik deze morgen nog eens controleerde bleek het nog steeds te werken. Het schema kan dus weer naar behoren worden uitgevoerd. Ik ben weer een heel gelukkige man.