Ja, U gelooft mij niet, maar ik heb geen tijd, gewoon geen tijd. Ik moet lezen en het gelezene verwerken, wat op mijn leeftijd (ouderdom wens ik niet te horen) enige moeite en vooral tijd vergt. Maar ik leer en hoop dat u dat ook doet, want het is nodig, heel erg nodig. Ik zal later, als er mij nog tijd blijft, uitvoeriger op mijn geestelijk voer terug komen, vandaag laat ik alleen een teken van leven en smijt een reclame spot in dit neo-liberalistische inferno. Klinkt toch bedaard en beheerst, niet?
Hypocrisie, ten top, vanop een terrasje in de "dolomieten" ik wil eigenlijk "Dolle Mieten" schrijven, maar hij weet het weer beter.
Na Ho Joon Chang die me 23" dingen (of waren het er 24 én zoveel meer, over het kapitalisme vertelde, ben ik inderdaad een pak wijzer geworden en een hoop "dinges" armer. Een werk dat U, die mijn blogske bezoekt, moet lezen als u niet voor een steenezel wil versleten worden. ( sorry voor de type-fouten, mijn zonnebril is te donker.
En nu graaf ik mij in , in Noam Chomsky, die blijf ik Naom noemen in mijn niet te remmen enthousiasme. Is dat een kerel. Verdomme waarom ken ik die al geen vijftig jaar vroeger? Leest niet zo gemakkelijk, de vertaling laat hier en daar een steek vallen, en de stijl vergt wel wat aanpassing van de lezer. maar wat een scherpe geest en vooral, wat een durf om zo een mening, en welke en hoe gefundeerd, de wereld in te donderen. Daar waren de banbliksems van Mozes, of was het van een ander, kinderspel tegen! Niks dan grenzeloze bewondering.
Hoop, zegt hij, ja, maar wat een mokerslagen in mijn door opzettelijke misleiding gevormd brein, dat , naar men beweert, nogal erg kritisch en sceptisch is. Formidabel. Waar zit die zo verketterde "as van het Kwade???? wie zijn "the evel"? Ik hen nu al een andere idee, U? 't begint te regenen...oeps
06-09-2014 om 00:00
geschreven door Walter
|