Ondertussen zijn er weer 3 kamer wissels gebeurd en hebben we nieuwe gezichten in huis, maar ook weer oude bekenden.
David en Cathy, die hier met hun kindjes Camille en Nand al van vorige zondag zijn, kregen gisteren het gezelschap van hun buren en vrienden, Levi en Inge en hun dochtertjes, Femke en Myrthe. Zij zijn al het derde koppel uit dezelfde straat die hier dit jaar zijn, want ook Inge, Greg en Tibo zijn buren van hen.
Die laatste brachten voor ons echte Belgische Jules Destrooper wafeltjes mee (lekker ) en de honden kregen hondenkoekjes die dadelijk geproefd en goedgekeurd werden!
Bij deze willen we ook Herman en Lea nog bedanken voor de positieve reclame!!! Herman en Lea, tot binnenkort, we kijken er al naar uit om jullie terug te zien!
Ook Peter en dochter Zoë en Marc en Edith arriveerden gisteren en zij zijn hier voor het 3de jaar op rij.
En vermits de boekingen voor juli en augustus in 2014 blijven binnenkomen hebben zij ook ineens terug geboekt voor volgend jaar en voor 2015!
Wie nog wil boeken voor volgende zomer zal zeer snel moeten zijn, want er zijn niet veel gaatjes meer vrij!
Bij deze willen we iedereen die al terug geboekt heeft voor volgend jaar en ook voor het jaar daarna, nog eens heel erg bedanken! Het doet echt deugd als je voelt dat je werk geapprecieerd wordt en dat de mensen graag terug komen!
Maar dit seizoen zit er trouwens nog helemaal niet op, we gaan er nog een paar weken met volle goesting tegenaan en we gaan de volgende weken onze gasten zoals steeds, proberen te soigneren!
15-08-2013 om 15:12
geschreven door Myriam&Rudy 
|