Foto

CHAMBRES &
TABLE D'HÔTES
"AU CERCLE DES CHÊNES"
Rudy & Myriam
de Ruijter-De Smet
Lacalcinie
47140 Auradou
France
0033(0)5 53490198
0033(0)6 04189506
www.aucercledeschenes.com 
www.bloggen.be/
aucercledeschenesculinair

info@aucercledeschenes.com

Inhoud blog
  • Na bijna 6 jaar...
  • Wat is dit?
  • Kunst.
  • Een nieuwe thermometer!
  • De vooruitgang.
  • Volgende etappe.
  • De tijd vliegt!
  • 2014
  • Thuis.
  • Beste wensen!
    Mijn favorieten
  • Onze kookblog
  • Onze Facebook pagina.
  • Le Sot L'y Laisse...
  • Franca, Darren & Fleur in de Charente
  • Forum Vlamingen in zuid-Frankrijk
  • Karine & Rudi in Antist
  • Drentse patrijshonden
  • Christel & Anthony in Courbiac
  • SLH Golden retrievers
  • Papilles et Pupilles
    Zoeken in blog

    De kamer Camelia

    Foto
    Foto
    Foto
    Foto

    De kamer Helleborus

    Foto
    Foto
    Foto
    Foto

    De kamer Tournesol

    Foto
    Foto
    Foto
    Foto

    De kamer Muscari

    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Au Cercle Des Chênes
    Chambres & table d'hôtes
    "Au cercle des chênes" ligt in zuid-west Frankrijk in de regio "Aquitaine" en in het departement "Lot & Garonne". Sinds juli 2005 hebben wij het sombere België geruild voor deze prachtige zonnige streek. Sinds september 2009 wonen wij hier enkel nog met onze jongste zoon Kerim vermits Nils terug naar België trok om daar zijn studies verder te zetten. We wensen jullie veel leesplezier! Rudy & Myriam
    31-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De citroenen zijn rijp.

    Een week of twee geleden begonnen onze eerste rijpe citroenen af te vallen. Hoog tijd dus om een deel van de vruchten te plukken. Nu heb ik al voor de 2de keer een voorraad geplukt en er hangen nog steeds heel wat citroenen aan de boom.
    Omdat ik niet zoveel citroenen ineens kan gebruiken pers ik het sap uit en vries het in in ijsblokjesvormen.  De dunne gele schil vries ik ook in en daar maak ik in de winter weer heerlijke limoncello mee.
    Bijna alle gasten vinden onze citroenboom echt prachtig en velen zouden er maar wat graag in België ook zo eentje houden. Ik vrees echter dat de zon daarvoor niet genoeg schijnt in België

                                       

                                                                              

                                                                                                             Onze citroenboom na de 2de plukbeurt.


    Omdat we zelf zoveel genieten van het zicht op die prachtige citroenboom hebben we ook een sinaasappel boompje en een kumquat boompje gekocht, maar ik vrees dat we nog een paar jaar geduld zullen moeten hebben eer dat daar ook zoveel vruchten aan groeien!

    31-08-2012 om 16:24 geschreven door Myriam&Rudy  


    30-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een nieuwe voorraad.
    Het is alweer eind augustus en dat wil zeggen dat het in "Au cercle des chênes"  iets rustiger gaat worden. De laatste kinderen vertrekken hier volgende maandag en dan ontvangen wij nog een maandje alleen maar "grote mensen"
    Dat wil natuurlijk zeggen dat we dan maar maximaal 8 personen aan tafel hebben en dat maakt dat we weer wat meer tijd gaan hebben voor....
    Wel, Rudy heeft al gezorgd voor een lijstje met klussen die deze winter moeten gebeuren en vermits van uitstel afstel zou kunnen komen is hij alvast begonnen met wat kleine werkjes
    Er werd dus al hout besteld, niet voor de komende winter want dat ligt al netjes klaar in de schuur, maar wel voor de winter van 2013! Rudy had gezegd tegen Claude dat het niet dringend was maar vandaag stond hij al hier om de  5 kube hout te leveren. Alles werd netjes afgekapt vooraan in de schuur en Rudy weet dus weer wat te doen de volgende dagen

                                                   

                                     

    30-08-2012 om 21:35 geschreven door Myriam&Rudy  


    29-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een beetje regen.
    Een beetje regen houd onze gasten zeker niet uit het zwembad, water is immers altijd nat of het nu in het zwembad is of het valt uit de hemel
    Deze namiddag vielen er eerst een paar druppels en daarna was het al een lichte bui, maar de kindjes bleven rustig verder spelen in het zwembad en ook Jo liet zich niet afschrikken door een beetje water meer of minder.

                                                            

                                            


                                                           

    Noortje is nog maar 2 jaar en het liefst van al lust ze ... chips

    29-08-2012 om 17:53 geschreven door Myriam&Rudy  


    28-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dino's
    Mirko was samen met zijn mama Suzy en papa Jo 2 jaar geleden ook al bij ons. Ondertussen is hij al een flinke ondeugende kleuter van 4 jaar en hij is gefasineerd door dino's. Hij heeft een ganse verzameling mee gebracht en met veel passie vertelt hij er alles over aan Toby.

                                     

                    


    28-08-2012 om 00:00 geschreven door Myriam&Rudy  


    26-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'t Was lang geleden.
    Toen onze Sirka nog een pup was had ze veel last van exeem. Na de nodige medicatie en door haar steeds dezelfde voeding te geven kregen we na een hele tijd het probleem onder controle.
    Af en toe heeft ze er nog eens last van maar meestal is het probleem vlug opgelost met de nodige medicatie. Nu had ze echter weer al een tijdje last van uitslag op haar buik en plots zagen we ook dat ze haar staart helemaal kapot gebeten had.
    Wij dus met onze 2 loebassen naar de dierenarts, Folie moest toch haar jaarlijkse inentingen hebben en ondertussen kon zij ook eens gecheckt worden.
    Onze 2 honden hebben een even grote panische angst voor dierenartsen en het is al zover gekomen dat Rudy ze moet binnen dragen want je krijgt ze anders echt niet binnen.
    Sirka zijn staart moest geschoren worden om de uitslag goed te kunnen behandelen en het is echt geen mooi zicht   Hopelijk groeit het haar weer vlug terug!

                                      

                                                                                        


    26-08-2012 om 00:00 geschreven door Myriam&Rudy  


    24-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dorstig weer.
    We hebben hier nu toch wel een paar weken heel warm en droog weer gehad maar vanaf vandaag zakken de temperaturen tot net onder de 30° en wij zijn daar echt niet kwaad om!
    De planten, bomen en het gras snakt hier nog steeds naar water maar het zit er nog niet in dat het in de loop van de volgende dagen eens goed zal regenen.

    Net als wij moeten ook de beestjes goed drinken als het warm is en wij moeten dan ook onze "visbak" reglmatig bijvullen met water, maar dat komt waarschijnlijk omdat onze honden liever water met een "vissmaak' drinken, dan gewoon kraantjeswater. Ook de poezen drinken regelmatig van dat vissenwater en gelukkig laten ze ondertussen wel de visjes met rust
    Santos vertrouwd het wel niet meer helemaal sinds er een drijfkaars op het water ligt

                                         

    24-08-2012 om 15:52 geschreven door Myriam&Rudy  


    23-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Toilettage.
    Swiffer wordt elke dag 2x geborsteld door zijn baasje en de kinderen vinden dat natuurlijk de moeite waard om af te zien.

                                       

    Vermits ze goed opgelet hadden hoe Swiffer geborsteld werd had ik daarna hulp bij het borstelen van Sirka en Folie

                                       

    23-08-2012 om 15:04 geschreven door Myriam&Rudy  


    22-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Swiffer
    Ra ra, wie of wat is het?

    Wel Swiffer is de hond van Brigitte en Gino en hij is nog maar 8 maanden oud. Het is echt een braveke, als de baasjes op uitstap gaan blijft Swiffer braaf in zijn parkje en in de kamer liggen en we horen hem niet. Als Rudy dan de kamer in orde gaat zetten staat hij even recht, bekijkt Rudy eens en gaat dan mooi verder slapen!
    Onze Folie heeft dus weer een nieuw vriendje , de zoveelste dit seizoen Wij werden door Brigitte en Gino verwend met biertjes uit de streek van Diest, Rudy kan dus weer uit testen Mercikes daarvoor!

                                                 


                                       

    22-08-2012 om 00:00 geschreven door Myriam&Rudy  


    21-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zwemmen, plonsen, spelen...
    Er wordt hier momenteel héél veel tijd doorgebracht in het zwembad! Maar ja wat wil je als het om 20u nog steeds 32° is, in de schaduw, dan zoek je zeker ook overdag wat afkoeling in het water

                                       
                                                                                          Lien en Maud waren direkt dikke vriendinnen!

                                       
                                                                 Gans de familie wil op de luchtmatras... als dat maar goed afloopt

                                       
    Line kan bijna zwemmen, haar broer Tibo, achteraan op de foto, leerde hier 3 jaar geleden ook zwemmen! Zou het haar ook lukken?

                                             

                                                  

                                                 

                                          Line ligt als een prinses in haar zetel en speelt ondertussen met papa en mama met de bal

    21-08-2012 om 20:20 geschreven door Myriam&Rudy  


    20-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Avondzwemmen.
    Bij temperaturen die nu al enkele dagen dik boven de 30° blijven vinden de kinderen het super dat ze hier ook 's avonds nog mogen gaan zwemmen!
    Dus iedere avond is er dikke ambiance in het zwembad, al moeten de kinderen natuurlijk wel "stil" zijn als de kleinsten in hun bedje kruipen
    We hopen maar dat onze buren niet te veel last hebben van al dat "nacht"lawaai

                                  

                                           

    20-08-2012 om 00:00 geschreven door Myriam&Rudy  


    19-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Onze hartendief.
    Onze Folie is echt een hond uit de duizend, dat weten wij al langer, maar ze steelt ook het hart van al de kinderen die hier logeren.
    Deze keer genoot ze extra van al de aandacht van de meisjes.
                               
                                              
                     Van links naar rechts op de foto: Line, Maud, Kato, Lien en Sara-Fina en in het midden de ster van "Au cercle des chênes" : Folie

    19-08-2012 om 00:00 geschreven door Myriam&Rudy  


    18-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Prachtig.
    Wat is er mooier dan een strak blauwe hemel in het zuiden van Frankrijk?
    Wel, een mooie blauwe hemel met hier en daar prachtige uitwaaiende wolkjes

                                    

                                              

    18-08-2012 om 16:42 geschreven door Myriam&Rudy  


    17-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.2 Goldens en 1 Labrador.
    Op de wekelijkse wandeling was er deze keer weer een vriendje bij voor Folie.
    Seppe is een 1 jaar jonge chocolade Labrador en tussen hem en Folie was het liefde op het eerste zicht
    Zijn baasjes Peter, Ilse en Emma gingen natuurlijk ook mee wandelen. Emma liep samen met Sara-Fina voorop met naast hun Sirka die het al wat rustiger aan wil doen. Het jong geweld, Folie en Seppe liepen vooraan en vermits het al van 's morgens vroeg serieus warm is, hingen hun tongen vlug tot op hun poten 

                                   

                                               

                                              

    17-08-2012 om 13:23 geschreven door Myriam&Rudy  


    15-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Iedereen geniet.
    Wat is het belangrijkste als je op vakantie gaat? Genieten natuurlijk!!! En dat kunnen de gasten hier ten volle, ze genieten o.a. van een rustig ontbijt op het mooie terras, ze genieten van al het moois dat Lot & Garonne te bieden heeft, ze genieten van de heerlijke table d'hôtes en van de rustige stille nachten. Maar waar iedereen zowieso van geniet zijn de uurtjes in en naast het zwembad
    De zon schijnt, de kinderen (en soms ook de grotere "kinderen") spelen in het water, mama's (en soms ook papa's) genieten op een ligbed ... wat wil een mens nog meer?

                                      

                                                

    15-08-2012 om 19:12 geschreven door Myriam&Rudy  


    14-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De weersverwachtingen voor Auradou.
    Het gaat hier puffen worden de volgende dagen want we stevenen af op een echte "canicule".

                      

                                                                         

    14-08-2012 om 12:11 geschreven door Myriam&Rudy  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hij is weer vertrokken.
    De vakantie zit er weer op voor onze Nils. Vanmorgen bracht ik hem weg naar Bergerac, waar hij vertrokken is met Ryanair richting Charleroi.
    Nu wordt het weer menens want zijn 2de zit komt eraan! Duimen dus maar dat hij de drive vindt om erin te vliegen zodat hij zeker voor "recht" geslaagd is! 
    Dus zoon, héél veel succes en je weet we denken aan jou!!!

    14-08-2012 om 11:52 geschreven door Myriam&Rudy  


    13-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jarige Filip.
    Vorige zaterdag was Filip jarig en hij trakteerde iedereen op champagne
    Voor de gelegenheid verplaatsten we de zondagse taart naar zaterdag en ik maakte een aangepaste verjaardagstaart voor Filip. 

                                      

    Nogmaals een dikke proficiat met je ... verjaardag Filip!!!

                                                  

    13-08-2012 om 00:00 geschreven door Myriam&Rudy  


    12-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Weer oude bekenden.
    Vorig jaar waren ze hier ook al maar toen vonden ze hun vakantie een beetje te kort en dus zijn ze hier nu voor de 2de keer; An, Peter en Sara-Fina. Eerst gingen ze hun oudste dochter Marja-Lisa bezoeken die momenteel in Barcelona verblijft en dus brachten ze voor ons een echte Cava mee vanuit Spanje. Sirka en Folie werden dan weer verwend met een zak hondenkoekjes   Mercikes, ook van de woefkes

                                                            

    Kamil heeft het hier tijdens zijn 3de vakantieweek nu helemaal naar zijn zin met 4 meisjes rond hem Als een echte ping-pongt hij tegen Sara-Fina en Emma en laat ze ondertussen eens goed zien hoe het moet

                                    

                                              

    12-08-2012 om 14:00 geschreven door Myriam&Rudy  


    11-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Carthamus.
    In onze buurt is er een bio dynamische boerderij, 'Le bequi". De eigenaars Etienne en Marie kweken verschillende gewassen en ze hebben ook pruimenboomgaarden.
    Ze kweken als één van de weinigen in Frankrijk "Carthamus" en ze persen daar hun eigen carthamusolie van. Deze kan je gebruiken in koude bereidingen.
    Dit jaar heb ik voor de eerste keer de carthamusbloemen open zien staan, wij kennen deze bloemen nog van in onze bloemenwinkel, al gebruikten wij natuurlijk een niet stekende gecultiveerde variant.
    Zoals bij alle bio boeren moet je soms goed zoeken tussen het onkruid naar het geteelde gewas maar deze keer vallen de carthamusbloemen toch wel op.

                                   

                                             

    11-08-2012 om 00:00 geschreven door Myriam&Rudy  


    10-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Parc en ciel.
    Parc en ciel ( http://www.parc-en-ciel.com/) is een klimpark temiddden van een bos en is zeker een aanrader voor onze gasten, zowel voor groot als klein.

                                     

    Onze 2 zonen hebben het parcours voor volwassenen uitgetest en ... goedgekeurd  Ze vonden het echt keitof.
    Ook voor kleinere kinderen zijn er aangepaste parcours voorzien en ook aan de minder sportievelingen is er gedacht, er zijn bankjes waar je kan genieten van het uitzicht op het park en terrasjes waar je iets kan drinken of een ijsje kan eten of je kan er ook minigolf spelen.
    Voor degenen die het willen combineren met een frisse duik, er is ook een ecologisch zwembad. 

                                   
                                                                                                                   
    Zicht op een deel van het park.
                                             
                                             
                                                                                               Het aantrekken van de uitrusting.
                                             
                                            
                                                                                                                    
    Nils "loopt" tussen de bomen.
                                             
                                            

                                             
                                                                                                                         
    Kerim op de death ride.

    10-08-2012 om 18:13 geschreven door Myriam&Rudy  


    07-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Allemaal Belgen.

    Zelfs na 7 jaar in Frankrijk te wonen voelen wij ons nog altijd echte Belgen en dus wordt er volop gesupporterd voor de Belgen op de Olympische spelen!
    Onze Nils volgt natuurlijk alle sporten van de spelen en weet dan ook perfect wanneer er Belgen op het toneel verschijnen en gisterenavond stond iedereen om 22u30 paraat om te supporteren voor de broertjes Borlée.
    Rudy vond het zo'n mooi zicht, al die Belgen samen, dat hij vlug het fototoestel nam om dat moment vast te leggen!

                           

                                    


    Spijtig genoeg zaten er geen medailles in voor de broers, maar zowieso was het een mooie prestatie en verdienen ze een dikke proficiat!

    07-08-2012 om 09:40 geschreven door Myriam&Rudy  


    05-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nog meer oude bekenden.
    Deze week logeren hier weer allemaal mensen die we al kennen van vorig jaar
    T'is altijd leuk om mensen te zien terug komen al zijn "nieuwelingen" natuurlijk ook altijd welkom

    Marc & Peter hebben net als vorig jaar hun fietsen mee gebracht en ze trekken er regelmatig op uit om de streek te verkennen.

                                   

    Edith gaat 's morgens vroeg regelmatig joggen maar dit jaar heeft ze ook haar fiets bij zodat ze samen met de mannen een toertje kan gaan doen.
    Marc en Nell zijn fervente wandelaars die iedere dag op pad gaan en ook Zoë en Edith waren van de partij.

                                   

    We werden door Marc en Nell weer verwend met lekkere streekspecialiteiten

                                                                     

    Eén van de origineelste kado's die we dit jaar al kregen is er eentje van Marc en Edith. Marc maakte het ontwerp en Edith borduurde een keukenhanddoek met onze naam en logo erop 

                                                   

    Aan allen een dikke merci, ook aan al de anderen die ons dit jaar al verwenden maar ook gewoon aan iedereen die er terug, of voor het eerst voor kozen om hun vakantie bij ons door te brengen!!!


    05-08-2012 om 14:34 geschreven door Myriam&Rudy  


    04-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Voor de 4de keer.
    Filip en Catherine en hun kinderen Fien en Kamil brengen al voor de 4de keer hun zomervakantie bij ons door. Deze keer blijven ze 21 dagen bij ons en daarmee zijn zij de recordhouders! Ook voor volgend jaar hebben ze weeral terug geboekt

                                      

    De eerste week hadden de kinderen gezelschap van Maxime en Michelle, die wel heel wat ouder waren maar soms toch samen speelden met Fien en Kamil. Nu is enkel Zoë hier en dus zijn er geen "makkers" voor Kamil, maar gelukkig zijn onze 2 zonen zo lief geweest om samen een waterballonnengevecht te houden.

                                     

    Natuurlijk moesten ook de mama's en papa's eraan geloven

                                                                  

    04-08-2012 om 12:09 geschreven door Myriam&Rudy  


    03-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Muzikaal talent in huis.
    We hadden vorige week weer muzikaal talent in huis en Joris speelde op de laatste avond van hun verblijf een paar mooie nummers.
    Iedereen was geboeid en vooral het eerste nummer "Michelle" van de Beatles viel bij bepaalde mensen héél erg in de smaak
    Als ik ooit nog een feestje geef weet ik wie ik moet contacteren om muziek te spelen want Joris speelt echt alle genres, van klassiek tot rock

                                                           

                                        


       

    03-08-2012 om 00:00 geschreven door Myriam&Rudy  


    02-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vakantie = ...

    In de vakantie mag alles maar niets moet! En dat merk je ook altijd weer bij onze gasten.
    Sommigen houden ervan om een ganse dag te luieren en te genieten van de zon en de rust op ons domein. Anderen gaan de ganse dag op stap en bezoeken de mooie pittoreske dorpjes in de streek, gaan naar een museum, toeren gewoon wat rond of wagen hun zelfs aan een langere uitstap en bezoeken steden als Toulouse of Bordeaux. En dan heb je natuurlijk nog de sportievelingen die de streek al wandelend of per fiets verkennen, die af en toe een baantje trekken of petanque spelen.
    In ieder geval er is hier voor elk wat wils.

                                                              
                                      Maxim houd duidelijk heel erg van zijn job, want ook tijdens de vakantie knipt hij Didier zijn haar!

                                      
                                                   Kamil en Fien rustig aan't spelen in de schaduw van de notenboom terwijl mama en papa siësten.
     
                                     
                                                                                      Magda en Rohnny, genietend op hun privé terrasje.         

    02-08-2012 om 11:17 geschreven door Myriam&Rudy  




    Foto

    OOK VOLGEND SEIZOEN:

    Iedere woensdag om 8u ochtendwandeling, en daarna ontbijt met bubbels!

    Iedere zondagnamiddag, gratis vers gebakken taart met koffie!


        Stuur ons een mailtje !       
          e-mail


    Blog als favoriet !

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in ons gastenboek


    Laatste commentaren
  • Spijtig dat je stopt (Nikki)
        op Na bijna 6 jaar...
  • blog (ingrid verbinnen)
        op Na bijna 6 jaar...
  • 't is sund... (Belle & co)
        op Na bijna 6 jaar...
  • spijtig (Nicole)
        op Na bijna 6 jaar...
  • tot ziens (Kristel)
        op Na bijna 6 jaar...
  • Einde blog (Stefaan)
        op Na bijna 6 jaar...
  • spijtig (Annick)
        op Na bijna 6 jaar...
  • Aangename zondag toegewenst vrienden (Nikki)
        op Wat is dit?
  • super (Anja, Luc, Fien & Laura)
        op Een nieuwe thermometer!
  • Fijjne nieuwe week gewenst lieve vrienden (Nikki)
        op Volgende etappe.
  • Wens je een fijn Weekend vrienden (Nikki)
        op Volgende etappe.
  • kerst (ingrid verbinnen)
        op Beste wensen!
  • oeioei (ingrid verbinnen)
        op Alles goed in China!
  • Lieve groetjes Nikki (Nikki)
        op Alles goed in China!
  • rustplaatsje in 't bos (Belle & co)
        op Ons bos wegje.
  • RECEPTEN

    Bezoek onze 
    kookblog:


    http://www.bloggen.
    be/aucercledeschenes
    culinair








    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Archief per maand
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 05-1973
  • 11--0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs