Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Na een vrij zwaar hartinfarct ben ik begonnen met lopen: van een start to run naar 10 km, naar een halve marathon en zo naar een marathon. Ik neem deel aan veel joggings en doe ook in de week de nodige kilometertjes. Natuurlijk loop ik deze niet alleen maar met verschillende andere joggers.

Foto
Foto
Foto
Foto
Het loopverhaal van Danny

10-06-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.midweeknieuws

Maandag gaan trainen in Berlare (en was eigenlijk kontent dat het met vijf kilometer was want de twee joggings op evenveel dagen hing wel nog wat in de benen). De groep in Berlare blijft groeien en stilletjes aan begint het start-to-run-gevoel te verdwijnen en men begint zich volwaardige joggers te voelen die resp. hun 5 km lopen (volgende week doen we hier een ‘klein kilometerken’ bij)en de anderen onder begeleiding van Franky ijverig doortrainen naar 10 km (men zit momenteel aan 7 km). Het zit dus ‘snor’ in Berlare

Dinsdag was het start to run in Brussel, waar men aan week 5 zit. En wat raad je … juist bij de start regen wat bij sommigen de opmerking deed komen:”Danny we hebben niks tegen jou persoonlijk maar bij Kathleen schijnt altijd de zon …”. Niet getreurd want na enkele minuten kwam de zon “er door” en werd het nog vrij warm. De oefeningen werden weer vlot (en opnieuw aan een veel te hoog tempo) afgewerkt.

Deze avond heb ik het in Overmere gehouden op een 5-tal kilometer. Er waren deze keer ook merkelijk meer mensen van Berlare overgekomen om in Overmere te komen trainen (zal de integratie toch lukken? ).  Voor sommigen is er blijkbaar nog verwarring over het juiste aanvangsuur van de training .

 

In de loop van de week is ook het idee beginnen te groeien om zondag te starten in de Mc Bride in Ieper (een halve marathon tussen Ieper en Poperinge). Er zijn hier enkele redenen voor. Eén van die redenen is dat het zondag vier jaar geleden is dat ik werd getroffen door een hartaanval en dat ik eigenlijk als “wraak” en als bewijs aan mezelf juist op die dag een ‘halve marathon’ wil lopen. Een andere reden is om dat ik daar ook weer enkele bekenden zal tegenkomen die ik een tijdje niet gezien heb en dat het naar het schijnt een enorm prachtig parcours dito organisatie is. De start wordt gegeven op de markt in Ieper en de aankomst is getrokken op de markt van Poperinge. Dus een ‘stad tot stad’-loop.

 

 En een andere niet onbelangrijke reden is dat we op 14 weken genaderd zijn van de marathon van Berlijn. Stilletjes aan mogen we dus aan de voorbereiding beginnen en het is mijn bedoeling om via enkele halve marathons (meer dan met lange duurlopen (die mij toch eigenlijk steeds wat tegenvallen) hierop voor te bereiden. Natuurlijk worden deze wedstrijden dan ook op ‘mijn tempo’ gelopen zonder dat een eindtijd hierbij een doel is.

 

1. foto van zowel de atleten als de joggers in overmere
2. parcours Mc Bride halve marathon Ieper-Poeperinge
3. Berlijn: het volgende grote doel in september 

 







10-06-2009 om 00:00 geschreven door danny  


>> Reageer (1)
07-06-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.jogging Overmere-Donk
Vandaag stond de jogging  "Rond de Donk" op het programma. Het slechte weer tot kort voor de start speelde zeker parten naar het deelnemersaantal maar degenen die aanwezig waren zullen er geen spijt van gehad hebben. Want vanbij de start was er volop zon en we kregen er een enorm mooi parcours. Zowel de run rond het donkmeer als de passage langs de eendekooi maakte van dit parocurs een zeer mooi parcours.
De lopers hadden de keuze tussen 3,5 - 7 - 10,5 km.
Van de atletiekkern overmere viel voorop de grote aanwezigheid op van de 'nieuwe leden' lees de 'start to runners van Berlare'. Sommigen twijfelden van afstand dat ze gingen lopen, maar er waren er verschillende bij die een 'tourken' meer liepen dan hun oorspronkelijke planning. Iedereen die heeft deelgenomen was dan ook uitermate tevreden want een jogging is toch  nog altijd wat anders dan een "str-sessie".
Voor mezelf was het na een drukke week alweer een geslaagde jogging. Mijn kilometertijden waren een ietsje hoger dan gisteren - nu lagen die rond de 6'10". Ik eindigde in 1u05' (een tweetal minuten sneller dan vorig jaar). Eens ik meer tijden gekregen hebben zal ik die hier ook doorgeven maar foto's heb ik wel al van de meesten gekregen.

foto 5: een groepsfoto van de verschillende (toch de meeste) mensen van zowel str Berlare als de mensen van Overmere
foto 1 - foto 4 : aktie foto's van de verschillende deelnemers









07-06-2009 om 20:36 geschreven door danny  


>> Reageer (1)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.jogging Kalken
Deze week enkele dagen aan de zee vertoefd te hebben met dagelijkse trainingsloopjes tussen de 6 en 8 km - en voor wie zijn weg wat kent in Knokke-Heist weet dat je daar allerlei parcoursen uitstippelen: langs de zee, in het bos en combinaties daarvan.

Op zaterdag stond in Kalken de jaarlijkse jogging op het programma. Traditioneel was het aan de inschrijving zeer druk (zo druk zelfs dat men de start een 10-tal minuten moest uitstellen). Er waren naar verluid zo een 330 deelnemers op deze zeer geslaagde jogging. Het weer was ideaal om te lopen (goed van temperatuur en een beetje wind). Er konden ook verschillende afstanden gelopen (6,9,12) worden.
Van Overmere waren ook verschillende deelnemers aanwezig (te veel om ze allemaal verzameld te krijgen voor de foto en ook de tijden heb ik niet van iedereen doorgekregen). Ook enkele lopers die we al een tijdje niet gezien hadden (wegens belssures) en andere redenen waren in Kalken van de partij (Sabine,Jan, Hilde, ...).
Met mij ging het vrij vlot en mijn kilometertijden waren ook constant iets onder de 6' en kon mij daar vrij goed aanhouden. Ook het mooie parcours leende zich tot het lopen van regelmatige kilometertijden mede door  het feit dat men telkens lopers tegenkwam in de strook naar de aankomstlijn. Kortom een gezellige bedoening. Na ongeveer vier kilometer kwam Ellen (de jongste spruit uit het gezin Dejonghe) mij voorbij gelopen, ik porbeerde aan te klampen maar metertje per meterjte moest ik ze laten gaan (en leute dat ze had ). Ik eindigde toch in een zeer behoorlijke 55'15" op 9,3 km. Wat ook weer opvalt op een jogging is dat je met een gem. van 10km/uur ver in de achtergrond loopt. Ik maak daar helemaal geen probleem van maar het is tekenend voor de snelheid die toch gehaald wordt op die joggings. Na het lopen moest ik vlug vertrekken daar ik opnieuw naar het 'zeetje' ging in Knokke-Heist

Enkele tijden die ik heb doorgekregen:

9,3 km:

Kurt DG: 42'39"
Hendrik: 41'45"
Maurits:  42'00"
Christine: 52'30"
Evy Van hoecke: 42'05"

Kurt DJ, Geert en Dirk liepen 12,4 km maar hier heb ik geen tijden van

6,2 km

Els DG: 37'26" op 6,2 km

Ook Ann, Sonja en Ellen liepen deze afstand maar ook van hen heb ik geen afstanden.

foto 1: een gedeelte van de lopers uit overmere
foto 2: gezellig lopen in de kalkense natuur



07-06-2009 om 13:32 geschreven door danny  


>> Reageer (1)
02-06-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.midweeknieuws

De eerste twee dagen zijn er twee geweest om te recuperen van Brussel. Het zware parcours hangt toch een tijdje in de benen.

Deze middag was er start to run in Brussel. Ik kon zelf niet aanwezig zijn en ja hoor telkens als Kathleen overneemt is er volop zon en is het natuurlijk aangenaam lopen in het park.

Deze avond stond de eerste training op het programma voor diegenen die verder lopen na de start to run in Berlare. Zoals vooaf aangekondigd lopen we in twee groepen. Een gedeelte dat verder gaat werken naar de 10 km (met zowel duurlopen als intervals) olv Franky. En een groep die zich aan de afstand tss de 5 en 7 km gaat houden, deze mensen zal ik begeleiden. Er was in beide groepen vrij veel volk aanwezig en niet alleen de opkomst was positief maar er was ook een groot 'enthousiasme' om op zeer regelmatige tijdstippen verder te lopen.

Met Brussel is ook het doek gevallen over het ‘lenteseizoen’, een gedeelte dat vrij veel in petto had voor mij. Het begon reeds in Lier (feb. 21 km en maart 25 km). Gevolgd door de 10 miles Oostende-Brugge en Damme-Brugge-Damme. En toen kwam de eerste grote afspraak nml. De marathon van Rotterdam. Kort daarop reeds gevolgd door de 10 miles van Antwerpen. Nadien volgden de verschillende grote stadslopen (Oostende, Knokke, Gent). En toen kwam halfweg mei ook de onvergetelijke ervaring van de halve marathon van Goteborg om tenslotte zondag te eindigen met een mooie prestatie in Brussel. Dus 2009 heeft mij tot nu toe vele prachtige loopmomenten gegeven (ook de str’s niet vergeten en de vele trainingskilometers).

 

Nu begint eigenlijk het seizoen van de ‘kleinere joggings’, kleiner is hier zeker niet negatief gebruikt maar duidt op niet aanwezig zijn van duizenden deelnemers. Maar daar tegen over staat de gemoedelijke sfeer en  er wordt hier gewerkt in de echte betekenis van het woord ‘jogging’. De eersten in deze lijst zijn zaterdag de natuurloop in Kalken (een fantastich en sfeervolleer  organisatie waar Andre De Clercq al enkele jaren zijn schouders onderzet en uitgegroeid is tot een begrip in de jogginswereld) en zondag de jogging rond het donkmeer.

 

Ikzelf trek er eerst enkele dagen tussen uit naar de zee (Knokke-Heist). Ik zal normaal ginder ook wel enkele keren wat kilometers lopen en zondag komen we weer naar huis want we …moeten gaan “kiezen”. Zaterdag rij ik ook wel over en weer want 500 m van mijn deur wil ik toch starten in de natuurloop in Kalken.

Foto 1: affiche natuurloop kalken
Foto 2: de 'enthousiastelingen' in Berlare




02-06-2009 om 21:12 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
01-06-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.foto's van de 20 km van Brussel
Zoals in het verslag werd beloofd zie hierbij de foto's van Brussel (met dank aan Valerie)

foto 1: een deel van de overmeerse lopers
foto 2: kort na de aankomst --> moe maar kontent
foto 3: de sfeer voor de start
foto 4: wat zijn die twee weer aan het bekokstoven?
foto 5: nog enkele lopers uit overmere









01-06-2009 om 09:33 geschreven door danny  


>> Reageer (1)
31-05-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.20 km van Brussel
Vandaag stond de 20 km van Brussel op het programma. Gans de week de weersvoorspellingen op de voet gevolgd en eigenlijk waren die voor mij niet zo positief want het zou veel te warm zijn. Dat bleek ook zaterdag al. Maar terwijl zondagmorgen mijn vrouw aan het vloeken was dat de zon af en toe verdween was ik daar toch blij mee.
Om 11 uur reeds afgezakt naar Brussel en ook Valerie zat reeds op den trein (ze was mee  gegaan om te begeleiden en als fotograaf). Een wereldreiziger zal Valerie nooit worden want nu was ze niet mee op den tram . Eens afgestapt in Merode liepen we de rest van de lopers van Overmere tegen het lijf. Naar de kleedkamer tussen de vliegtuigen en dan toch al vrij vroeg naar de start. En ja eens de zon er door kwam 'stekte ze' maar ze verdween soms achter de wolkjes wat een welgekomen afkoeling was (ook het eerste gedeelte van de wedstrijd deed zich dat voor).

Traditioneel werd de Bolero gespeeld en dan gevolgd door den Brabanconne en even traditioneel het kanonschot als het schrikken van de menigte. Na te wandelen tot de uitgang van het park (op die plaats begint ook de maar de tijdwaarneming) wordt je de eerst maal getrakteerd op een enorm mooi panorama nml. de duizende lopers in de Wetstraat. Nadien werd er gelopen langs het paleis waar onze supporters stonden opgesteld en die ik vlug even ging groeten (ik wilde niet dat Daisy nu zou zeggen dat ze geen aandacht gekregen had ). Nadien weer een prachtig uitzicht met de klim naar het justitiepaleis. Daar was ook de eerste bevoorrading (en ook de eerste opstopping). Eens de eerste tunnel in begon de miserie pas echt (mede doordat daar ook werken aan de gang waren) en stonden we toch een tijdje stil. Aan km 5 kwam ik ook door aan ong. 31'30" dus mijn vooropgestelde tijd van 2u10' was nog haalbaar. Wat nadien in het lastige stuk in het park gebeurde was voor mij onvoorstelbaar, het was alsof mijn turbo aansloeg en ik kwam door op de 10 km aan 1u01 dus minder dan 30' op het lastige gedeelte. De volgende twee kilometer was het nog 'bijten' want tot aan km 12 was het lastig. Nadien ging het in duikvlucht nnar km 17. De kilometertijden die ik toen neerzette waren voor mijn doen onvoorstelbaar (5'05") op km 13 !!!. Juist voor km 15 paseerde ik de ballon met 2u. Op dat punt werden we ook getrakteerd op een 'orkest' dat op 'blikken tonnen' stond te spelen, dat geluid gaf je een enorme kik en was ook van ver hoorbaar. Doorkomst op km 15 op 1u29'. Dan nog twee vlakke kilometers gelopen aan 6' en dan op de klim heb ik heel bewust gas terug genomen (ik kreeg eerlijk gezegd schrik) en mijn kilometertijd ging dan naar 7 minuten. De laatste 2 km dan weer gelopen aan ong. 6'15".

Al deze tijden samen resulteerd in een voor mij zeer goede tijd van 2u02'21". En vooral ik voelde mij niet echt totaal kapot na de wedstrijd en dat is in mijn geval zeer belangrijk. Dus zeer kontent van mijnen dag maar ... ik moet er wel voor zorgen dat ik mij niet laat meeslepen in het lopen van tijden en dat mijn hoofddoel nog steeds mijn gezondheid is en voor mezelf te zorgen voor een goede conditie.

Van atltletiekclub VITA waren er verschillende deelnemers (die mij ook tijdens de wedstrijd steunden) en de afdeling van 'Overmere' was zeer goed vertegenwoordigd, zie hier de tijden (en hoplijks ben ik niemand vergeten)

De Jonge Kurt      1:17:39
Vleminck Dirk      1:27:36
Maes Hendrik      1:36:58
De Greef Kurt      1:39:46
De Jonge Bram    1:50:51
Vleminck Taaike  1:57:53
Michiels Patrick   1:59:54
Peeters Steafan    2:00:56
Clincke Danny     2:02:21
Verhulst Johan     2:03:44

Er zijn ook talrijke foto's genomen. Ik zal er morgen enkele van publiceren.

31-05-2009 om 21:50 geschreven door danny  


>> Reageer (3)
27-05-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.midweeknieuws
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Na de stadsloop in Gent van donderdag nog enkele  start to runs gedaan (vrijdag en maandag in Berlare) en dinsdag in Brussel. En ja in Brussel hebben ze het echt niet getroffen met het weer, want dinsdag was er weer geen zon te zien. Veel wordt natuurlijk weer goedgemaakt door het mooie warandapark waar het heel plezierig lopen is. En waren dan weer talrijke lopers aanwezig in het park; Onze groep is ondertussen aangedikt tot 16 en iedereen liep vlot de vooropgestelde minuten. Alhoewel ik denk dat men in deze groep denkt dat als men vluggen loopt de minuten vlugger voorbijgaan. Er wordt hier duchtig doorgelopen. Maar na elk fluitsignaal keert iedereen terug zodat we de oefeningen in groep kunnen afwerken.

 

Ook zondag was ik een 7-tal kilometer gaan lopen; Ik heb hetzelfde parcours gevolgd dan hetgeen zal gelopen worden op de jogging van het Donkmeer. Een tour langs het wandelpad-brugsken-eendekooi-brielstraat is exact 3,5 km. Moet wel zeggen dat het zondag rond de middag vrij warm werd en dat ik kontent was dat de 7 km erop zat.

 

Vandaag was het dan de beurt aan de damens die voor de 15 km gingen gaan om uit te pakken en of ze in form waren. Begonnen aan een tempo van 8,7 à 9 km/uur werden de eerste kilometers afgelegd op een enorm prachtig parcours. Het parcours had wel te lijden gehad onder het noodweer van maandagnacht en we moesten dan ook soms over omvergewaaide bomen springen. Maar dat deerde de damens niet en ze liepen rustig verder en er werd weinig of niet gevraagd “hoever nog” maar er vrolijk gebabbeld. Op het moment dat we langs het Schelde kwamen (na 10,5 km) werd er plots een versnellingsken hoger gegaan en de laatste 4 km werd er gelopen tussen de 9,8 en 10 km/uur. Jaja men had perfect ingedeeld en het stuk meewind tussen uitbergen en overmere was dan ook nog eens een welgekomen meevaller. Uiteindelijk werden door de zes damens (er waren eer enkele afwezig door andere verplichtingen) 15,3 km afgelegd en dit in 1u45 . Als ik zie hoe men nog aan het praten was op het einde en met welk gemak er eigenlijk nog versneld werd (dit wel in de terminologie van de jogger) kan ik maar één ding besluiten: deze damens zitten nog niet aan het einde van hun kunnen en misschien zien we deze groep in september wel aan de start van een ‘halve marathon’ … Nen dikke proficiat voor iedereen natuurlijk. En van een straffe stoot gesproken:”Chistine ging een stukje meelopen, maar terwijl ze toch bezig was heeft ze dan maar de 15 km gelopen …”.


Zie hierbij ook een persoonlijk verslag van Annick (en er zijn inderdaad veel oveeenkomsten met mijn bevindingen):

"Met een bang hart waren we deze avond naar het atletieklokaal afgezakt. 1 ding hield ons bezig: zouden we de eindmeet halen? Vandaag stond immers 'de 15 km' op het programma. We hadden hier de voorbije weken wel naar opgebouwd, maar den toer leek toch nog zoveel verder dan de vorige keer.

Het was wel aangenaam loopweer: vooral niet te warm, en ook de regen en de wind bleef binnen de perken.
Het lopen ging voor iedereen goed deze keer. We hadden soms meer last van de obstakels op de weg (met de omgewaaide bomen was precies een hindernissenparcours), dan van het lopen zelf. 
Tot onze eigen verbazing hebben we allemaal vlot de eindmeet gehaald. We waren moe maar niet stikkapot, en vooral heel content dat we er waren geraakt.
Proficiat aan mijn loopmaatjes, en ook vooral aan Kristien die vooraf nooit met ons meegetraind had, met het uitlopen van die 15km (het waren zelfs enkele honderden meters meer )!
Danny, bedankt om ons te begeleiden naar deze 15 km! Alleen hadden we dat nooit bereikt, we waren er zelfs nooit aan begonnen."
 

 

Nu zondag is het de “20 km van Brussel”. Voor mij wordt het mijn derde deelname op rij (wie dat enkele jaren geleden voorspeld had zou men direkt opgepakt hebben en in een gesticht gestoken) en om niet e verschieten van het parcours heb ik voor de zekerheid het profiel nog eens bekeken en ja Franky zou zeggen …

Ook de weersvoorspellingen hou ik in het oog voor zondag en men geeft toch vrij warm weer en ik zal moeten opletten en er ‘het kopje bijhouden’ om als het te lastig zou worden op tijd te stoppen. Er zijn nog verschillende mensen van overmere die deelnemen zondag (Geert, Kurt DJ & Zoon, Kurt DG, Dirk en dochter en dan nog wel enkelen die ik zal vergeten zijn). De tijden zal ik zondag doorgeven (en natuurlijk ook een verslag)

 

Foto 1: het parcours van de 15,3 km

Foto 2: de mensen die den tour gelopen hebben

Foto 3: het profiel van de 20 km van Brussel

Foto 4 : artikel verschenen  in het nieuwsblad op 28/05





27-05-2009 om 00:00 geschreven door danny  


>> Reageer (3)
25-05-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Berlare: De brevetloop !!!

16 maart Berlare op een donkere (ja het was toen nog winter) avond verzamelde we met 84 mensen om een "start to run"-serie op te bouwen. Het eerste twee zaken wat ik te horen kreeg was :"Ik ga da niet kunnen" en "Maak je geen illusies binnen enkele weken schieten er geen 20 over". We begonnen met tourkes in de wijk (omdat het nog donket was) en na een week of twee 'veranderde het uur' en liepen we een blokje in ht 'broek' en dan op de weg naar 'de kerk'. Omdat het aantal deelnemers groot was werd de groep ook in twee gespiltst. En ja hoor stillekes aan hoorden we andere geluiden zoals "Het gaat precies al beter" en "Er blijven er eigenlijk nog veel over". Vanaf week 5 of 6 werd er een tour uitgestippeld volledig langs het 'broek' en zonder dat de deelnemers er erg in hadden liepen zij vanaf dat moment eigenlijk al telkens een 5-tal kilometers.

En ja vandaag was het zover, de brevetloop. Van het geluid 'ik zal dat niet kunnen' was er in de verste verte niets meer te merken en al tetterend werd de 5 km afgehaspeld dan nog onder loodzware omstandigheden door de warmte. Er werd door niemand ook maar een meter gestapt en iedereen liep zijn 5 km zoals het oorspronkelijke doel was. In totaal liepen 51 deelnmers de brevetloop; Dat de opkomst na 10 weken nog steeds zo groot was voor zowel Franky als mezelf een enorme voldoening en we wensen dan ook iedereen te bedanken voor de enorme inzet en een dikke proficiat aan allen voor het behalen van het 5 km diploma.

Naast de hierbovenvermelde cijfers is er ook nog iets dat enorm belangrijk is en dat is dat tussen de 25 en 30 mensen nu reeds een aansluitingskaart heeft getekend bij de atletiekkern om op die manier verder te blijven lopen. Hetzij opbouwen naar 10 km hetzij op regelmatie tijdstippen tss de 5 en 7 km te lopen.

Omdat er nogag wat verwarring was hierbij nogmaals de praktische regeling:

Op maandag telkens om 19u30 afsrpaak sporthal in Berlare (behalve volgende week dan spreken we af op dinsdag wegens pinkstermaandag)
Woensdag en vrijdag telkens om 18u30 achteraan de sporthal in Overmere --> een eerste samenkomst is voorzien nu vrijdag en dit zal als kennismaking bedoeld zijn.
Bij twijfels ov vragen aarzel niet om ons hieromtrent te kontakteren.

Nog enkele foto's:

1. De zenuwachtigheid voor de brevetloop
2. Speech van het burgemeester- en schepencollege
3. Gezellig nakeuvelen







25-05-2009 om 22:14 geschreven door danny  


>> Reageer (1)
23-05-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Start to run Berlare: de laatste loodjes ...

Tien weken geleden zijn we in Berlare begonnen met start to run. En ja vandaag loop iedereen al zeer vlot zijn 5 km. Vandaag was de ultieme test voor 'D-day' van maandag. En er wordt onder het lopen niet meer over minuten gesproken (soms wordt nog wel eens de vraag gesteld uit nieuwsgierigheid om daarna vol bewondering voor zicht zelf te zeggen "wat? lopen wij al zo lang) en ja zoals bijna steeds in Berlare gebeurde dit bij prachtig weer.
Er zijn al een 8-tal mensen die hun diplomaloop deze week hebben afgewerkt (daar ze maandag niet aanwezig kunnen zijn).

Zie hierbij het volledige programma dat is afgewerkt:

Week 1
Maandag :   1 ml- 1 stp - 1 ml- 1 stp - 1 ml- 1 stp - 2 ml- 2 stp -2 ml- 2 stp  tot 14 m
Donderdag: 1 ml- 1 stp - 1 ml- 1 stp - 1 ml- 1 stp - 1 ml- 1 stp -2 ml- 2 stp – 3 ml – 3t tot 18 m

Week 2
Maandag :   1 ml- 1 stp - 2 ml- 2 stp - 2 ml- 2 stp – 3 ml- 3 stp -3 ml- 3 stp  tot  22 min

Donderdag:  2 ml- 2 stp - 3 ml- 3 stp - 3 ml- 3 stp - 3 ml- 3 stp  tot 22 min

 

Week 3
Maandag :   1 ml- 1 stp - 2 ml- 2 stp - 3 ml- 3 stp – 3 ml- 3 stp -3 ml- 3 stp  tot 23 m

Donderdag: 2 ml- 2 stp - 2 ml- 1 stp - 2 ml- 1 stp -2 ml- 1 stp -2 ml- 1 stp -2 ml- 1 stp -2 ml- 1 stp -2 ml- 1 stp tot 25 m


Week 4
Maandag :   1 ml- 1 stp - 2 ml- 2 stp - 4 ml- 3 stp – 4 ml- 3 stp -5 ml- 1 stp  tot 26 m

Donderdag: 2 ml- 2 stp - 2 ml- 1 stp - 2 ml- 1 stp -2 ml- 1 stp -2 ml- 1 stp -2 ml- 1 stp -2 ml- 1 stp -2 ml- 1 stp tot 25 m

Week 5
Maandag :   2 ml- 2 stp - 3 ml- 2 stp - 5 ml- 3 stp – 5 ml- 3 stp -5 ml- 2 stp     tot 32 m

Donderdag: 2 ml- 1 stp - 3 ml- 2 stp - 6 ml- 2 stp -  6 ml- 2 stp -7 ml- 2 stp     tot 33 m

 

Week 6
Maandag: 2 ml - 1 stp - 3 ml -2 stp - 6 ml - 2 stp - 6 ml - 2st - 7 ml - 2 stp  tot 33 m
Donderdag: 5 ml - 1 stp -6 ml - 2stp - 7 ml - 1 stp -8 ml - 2 stp tot 32 m

 

Week 7
Maandag : 5 ml – 1 stp – 6 ml – 2 st  - 7 ml – 1stp – 8 ml – 2 stp tot 32 m

Donderdag :  8 ml – 1 stp – 8 ml – 2 stp -8ml – 1spt – 8 ml – 1 stp tot 37m

 

Week 8
Maandag :  12 ml – 1 stp – 12 ml – 1 stp – 10 ml  -1 stp  tot 37m
Donderdag :  15 ml – 2 stp -15 ml – 2 stp tot 34 m
Zondag : 10 ml – 1stp – 20 ml – 1 stp tot 32m

 

Week 9
Maandag :  12 ml – 1 stp – 12 ml – 1 stp – 10 ml  -1 stp  tot 37m
Donderdag : 10 ml – 1stp – 20 ml – 1 stp tot 32m

Derde sessie naar eigen keuze te bepalen maar toch aan te raden: 15 ml – 1stp –15 ml – 1 stp tot 32m


Week 10 

Maandag :  32 ml

Vrijdag :  5km


Nog enkele aktiefoto's van het lopen in de prachtomgeving en van het stretchen (hopelijks blijft iedereen dit ook doen na de start to run want dit is heel belangrijk!!!) 







23-05-2009 om 11:01 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
21-05-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.stadloop Gent
Woensdagavond: een onstpannen toch van 13,5 km want morgen toch niet lopen. Donderdagmorgen 9 uur: goed weer - maar moet vandaag rusten. Donderdagmorgen 10 uur: zal toch maar naar de stadsloop gaan in Gent (10,2 km)
Maurits en Christine kwamen mij reeds om kwart na 12 ophalen - want Christine nam deel aan de 5 km (en ze had haar lesje geleerd want deze keer stonde ze vrij vroeg aan de start en had ze vooraan in het pak postgevat (ze eindigde in 29' op de 5,4 km).
Ook Patrick en Kurt DG waren aanwezig. Onder een stralend zonnetje gingen we van start. De start verliep vrij chaotisch en er moest lang worden aangeschoven als je in het midden van de groep gestart was (wat een contrast met Goteborg!!!) en pas na een drietal kilometer kon er vlot gelopen worden (maar op sommige punten stropte het dan nog). De lastigheid in deit parcours lag ook in de vele kasseiestroken die toch een onaangenaam gevoel geven aan de voeten. Op iets minder dan 1 km van het einde werden we dan ook nog getrakteerd op een stevige klim (maar heb rekening gehouden met de filosifie van Franky en tegen mezelf gezegd 'het is plat' Moet wel zeggen dat die klim mij wat misviel en ik zowaar een klein hongerklopje kreeg (veel te weinig gegeten 's middags - zeer dom want dergelike zaken zou ik nu toch al moeten weten). De laatste meters gingen dan weer bergaf en het was vlot lopen naar de finish toe. Ik eindigde in 1'00'49" op 10,2 km met kilometertijden die tussen 5'55" en 6'03" lagen (dus vrij konstante tijden). Al bij al een leuke namiddag in een zonovergoten en gezellig Gent waar ook een vrij grote publieke belangstelling was.

Enkele tijden:

Maurits: 44'45"
Kurt DG: 45'10"
Patrick : 54'52"
Taaike (dochter van Dirk en Anne): 58'30" (een vijftal minuten sneller dan vorig jaar - dat noemen ze met 'rasse schreden' vooruit gaan)

foto 1: De vita's voor de start
foto 2: Maurits in aktie
foto 3: Danny in aktie
foto 4: Op het gezellige snt-pietersplein na de wedstrijd







21-05-2009 om 20:00 geschreven door danny  


>> Reageer (3)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.midweeknieuws
Na onze prachtige ervaring van onze halve maraton zijn we nog twee dagen in Zweden gebleven. De zondag hebben we een 'ritje met de auto' gemaakt van ong. 600 km. We zijn Zweden naar 'boven' gereden en dan een stuk van Noorwegen aangedaan. Enorm prachtige gezichten met bomen en meren. Een stadje gaan bezoeken was er niet bij omdat je er gewoon gen tegen kwam. Natuurgezichten en nog eens natuurgezcihten. Ik vond persoonlik wel dat in Noorwegen alles veel verzorgder was. Ook een fenomeen dat je bij ons mider ziet is het 'bevlaggen van de huizen' zowel in Noorwegen als Zweden is dit blijkbaar een gewoonte. ' s avonds was mijn 'pijp' wel uit en om negen uur was ik al in dromenland.
Op dinsdag was het afreisdag. Het is een prachtweekend geweest zowel op sportief gebied als qua bezienswaardigheden. En wat ook heel belangrijk was - het was een enorm toffe groep.

En tijdens de start to run van maandag werd ik nog goed de beentjes gewaar maar vandaag was het al veel beter. Er stond weer een 13,5 km op de menu. En het ws wel warm maar ook weer niet 'te'. Ondertussen zijn we hier al zes weken bezig (wat gaat de tijd snel) met het opbouwen naar de 15 km. De meesten voelen zich ook al beter in hun vel bij het lopen van een langere afstand (links en rechts wordt er wel nog een gemord maar dat zal ook wel verdwijnen). En volgende week woensdag doen we de grote stap naar de 15 km.

De start to runners in Brussel hadden gisteren eens geluk (na het slechte weer van de vorige sessies) en in het park lopen was dan ook een heerlijke ervaring werd i doorgegeven (kon door omstandigheden zelf niet aanwezig zijn). Ook positief is dat de groep steeds groter wordt. Ook de mensen die de vorige start to run gedaan hebben sluiten opnieuw aan en helpen waar nodig. Deze week hebben we maar één sessie gedaan daar het over een 'rare week' gaat. Het was eigenlijk week 2 bis. Volgende week doen we verder met week 3.

Wat er voor mezelf nog op het programma staat week ik nog niet juist. Alles hangt af hoe de beentjes aanvoelen aan de hand daarvan zal ik wel mijn kilometerkes uit zoeken

21-05-2009 om 09:58 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
18-05-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.start to run Berlare: Week 10
Inderdaad in Berlare zijn we aangeland aan de laatste week van de start to run-sessies (op de brevetloop van volgende week maandag na, natuurlijk). Op de twee groepe samen waren er een 50-tal deelnemers. En alhoewel er op de 'menu' 32 minuten stond heeft iedereen vandaag de 5 km al eens gelopen en er werd heel weinig geklaagd en iedereen liep deze afstand (wel ieder op zijn tempo (wat ook de bedoeling is) vrij vlot.
Dit gaan we vrijdag nog eens herhalen en maandag zal iedereen dan ook zonder problemen slagen in de 'brevetloop'. Het was ook aangenaam om te zien dat iedereen zowat zijn eigen loopcompagnon(s) gevonden had en 'vrolijk tetterend' zijn afstand aflegde.

Er waren vandaag ook al een viertal mensen die hun 5km-loop als brevet loop gedaan hebben aangezien zij volgende week maandag niet kunnen aanwezig zijn om allerlei redenen. Het weer was ons deze keer beter gezind (ok enkele druppels op het einde van de eerste sessie na). Het noodweer van vorige week had wel zijn sporen nagelaten op ons parcours (gedeelte weggespoeld (aan de turfput) ...)).

Er zijn blijkbaar nog misverstanden over wanneer er nu nog gelopen wordt dus daarom geef ik nog een sde dagen en de exacte uren:

donderdag 21:05:  feestdag ---> geen trainingdag --> de meesten waren niet thuis
vrijdag 22/05:       1 trainingssessie om 19u30 (de ultieme trainingsloop)
maandag 25/05:    brevetloop om 19u30

Het weekmenu (ik zal in de loop van deze week ook het ganse start to run programma op de blog plaatsen):

Maandag :  32 ml

Vrijdag :  5km

Maandag :5 km brevetloop

Met de mensen die nadien verder lopen onderr de vlag 'atletiek kern' zullen we de volgende dagen konkrete afspraken maken (beginnen we al op pinkstermaandag of de week nadien in Berlare te lopen? Een eerste afspraak (kennismaking en 'rondleiding') in overmere op vrijdag 29 mei?

18-05-2009 om 21:48 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
17-05-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Enkele foto's van de halve marathon
Zie hierbij enkele sfeerbeelden van de halve marathon in goteborg:

1. Onze groep voor de start
2. Franky en ik na de finisch (moe mar voldaan)
3. Sfeerbeeld van de start





17-05-2009 om 09:03 geschreven door danny  


>> Reageer (4)
16-05-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.goteborg: de zwaarste maar ook de mooiste
Na een goed nachrust dat ik dat ik mij overslapen had want het was al volop zonneschijn toen ik wakker werd. Tot mijn verbazing was het amper 4 uur. Dus het zonneken was al vroeg van de partij.

Na een zenuwachtige ochtend - met zeer goed ontbijt- vertrokken ze om half een naar de start. Een onbeschrijfelijke drukte maar zeker geen chaos. Het afgeven van de tassen verliep heel vlot. Dan naar de start die enorm praktisch was geregeld. om de 5 minuten vertrok een groep van ong. 3000 lopers en er waren 19 groepen. Ik zat in groep 6. Direct na de start begon echter de shit. In het park was het enorm klimmen en dalen. Op kilometer 4 werd het iets vlakker oö dan getrakteerd te worden op een "brug van jewelste". De courage was toen al ver te zoeken en de hartslag met 131 vrij hoog. De brug had wel een vrij lange afdeling en dat deed mijn kilometertijden zakken en mijn courage omhoog gaan. Ik kwam toch door op km 5 onder de 30 minuten en dat verzonderde mij. De 8 kilometer die daar op volgde waren relatief vlak (verre van volledig vlak). Op km 10 kwam ik door op 1 uur exact km 15 1u31. Dan werden we weer getrakteerd op een steile brug en wat nadien volgde was de ene klim na de andere.De klim naar het "mooie" beeld van Posseidon was een enorme kuitenbijter en ik zag opdat moment het "mooie" van dat beeld niet in. Maar toch bereikte ik vrij goed de ( zeer goed gevulde) piste van Goteborg om te eindigen in 2u10. Een zeer goede tijd voor mij gezien de aard van het parcours.

Franky kwam mij na 4 km reeds voorbij genoerd  (was 5 minuten na mij gestart) ( was wel aan het sakkeren dat zijn garmin plat lag) en eindigde in 1u51. John en Karien kwamen mij op de brug voorbij en eindigde beiden in 1u54 (daarmee bezorgde Karien zichzelf een mooi verjaardagscadeau). Etienne eindigde in 2u01.

Qua organisatie was dit ongeloofelijk ( om de 2 km ook bevoorrading, nooit  in elkaars weg lopne en dit met 56.000 deelnemers). De top-organisaties in Belgie kunnen hier nog wat van leren. Een ervaring om nooit te vergeten. Ook sta ik versteld van mijn eigen konditie.
Franky zou ik de raad geven om als hij thuis komt eens in de Van Daele op te zoeken wat het woord "plat" betekent ...

16-05-2009 om 21:33 geschreven door danny  


>> Reageer (7)
15-05-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.goteborg: dag 1
Deze morgen vroeg uit de veren want om 10 na 5 kwam Franky mij reeds ophalen. Na een collega opgepikt te hebben in Zele sloten er ook nog 2 personen aan in het station van Zele.

Eens in de luchthaven toegekomen haasten ze ons naar de incheckplaats om aldaar het bericht te lezen: "Goteborg cancelled" Miljaar, miljaar en nog eens miljaar. Ons naar de bali begeven waar men ons mededeelde dat door het noodweer van gisteren niet alle vliegtuigen (en personeel) ter plaatse was. We moesten eerst naar Hamburg vliegen en van daaruit verder naar Goteborg. Dus twee vluchten ... dat zag ik eigenlijk helemaal niet zitten. Maar ter compensatie werden onze tickets upgegrade en kregen we twee maal te eten. De eerst vlucht naar Hamburg verliep vlot. Eens we daar op een ander vliegtuig stapten (eentje met amper 50 plaatsen) en opstegen voelde dit wel gans anders aan (kort omschreven: het vliegtuigje wiebelde meer). Ondertussen had ik wel al de moed om langs het raampje plaats te nemen en het uitzicht rond Denemarken was fantastisch met de vele kleine eilandjes. Na een akelige landing stapten ze de huurauto in om door de binnenstad van Goteborg ( een stad met een waaier aan verschillende bouwstijlen) naar de plaats van de inschrijvingen te gaan. De persoon waarmee afgesproken was vlug ter plaatse en ik had vrij vlug mijn nummer. Er heerste daar ook al een gezellige drukte en alles laat vermoeden dat dit morgen een mega happening zal worden.

Van daaruit naar het hotel gelegen in een pittoresk stadje ( waar ik zweden zag zoals ik mij had voorgesteld (veel houten huizen en enorme natuur vergezichten). Foto´s hiervan volgen later. Het stadje is Kungalv en het hotel is Fars Hatt.

De groep van 5 personen waar we mee op stap zijn valt enorm mee ( ja franky zijn collega´s hebben zo zat dezelfde zin voor humor ). En Zweden duur om te eten? Vandaag hebben zij hier in het stadje een goede zweedse gewoonte leren kennen nml. op vrijdag is er tussen 5 en 6 een soort ´happy houre` maar ipv drank gratis moest je de drank betalen en kreeg je het eten gratis (pasta´s, kippenbouten, kippensates, rundsvlees,...) we geloofden onze oren niet ...

Maar we  hier uiteindelijk voor gekomen zijn is om het lopen en ik heb vandaag een gedeelte van het parcours gezien en wat zei Franky ´volledig plat´ awel hij heeft mij goed liggen gehad want het is namelijk een vrij zwaar parcours met vele stukken vals plat ( niet erg lange stukke maar wel steeds terug kerend) en dan heb je twee vennijnige en steile bruggen. Dus de sportieve uitdaging morgen zal ook niet min zijn en mijn vooropgestelde tijd van 2u10 min. mag ik nu al opbergen en bijsturen naar 2u20.

Morgen bericht zal ik proberen berichten over de wedstrijd (als ik niet te moe ben). Ik start in groep 6 ongeveer om kwart voor drie. En ze geven een zonnige dag dus zal het zweten worden.

15-05-2009 om 21:03 geschreven door danny  


>> Reageer (3)
14-05-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.start to run Berlare week 9: donderdag
We hadden er eigenlijk om gevraagd. Reeds weken na elkaar bleven we gespaard van nattigheid tijdens het lopen maar alles was waarschijnlijk opgespaard voor deze avond. Een echte wolkbreuk boven Berlare. Eerst bleven we optimistisch en we stelden ons vertrek met 1à minuten uit en dan nog eens 10 minuten maar ophouden met regenen deed het niet in tegendeel. De parking aan de sporthal waar we verzamelen stond ondertussen al blank en het beseg groeide ook dat het langs de bospaden niet te doen ging zijn om te lopen. Ook langs de weg lopen was eigenlijk geen optie wegens te gevaarlijk. We hebben toen wijselijk beslist om de training van vandaag af te gelasten. Wel moet er gezegd worden dat er onlangs het regenweer toch een talrijke opkomst was. Niet getreurd want men was onderlin gal druk aan het afspreken om in het weekend dan de verloren training in te halen.

Voor degenen die niet kunnen aanwezig zijn op 25/5 voor de 'brevetloop' kunnen de 5 km ook maandag of volgende week vrijdag lopen.

Er zijn blijkbaar ook nog wat vragen over hoe zich in te schrijven om nadien verder te lopen dus zie hierbij nogmaals de uit te voeren handelingen:

- 15 euro storten mer vermelding van naam op rekening van  Atletiekkern Overmere 737-0079897-12
- de aansluitingskaart invullen (te verkrijgen bij Danny en Franky)


Praktische info

maandag 18/05:    2 sessies (diegenen die niet kunnen op 25/05 kunnen die dag hun 5 km lopen)
donderdag 21:05:  feestdag ---> geen trainingdag --> de meesten waren niet thuis
vrijdag 22/05:       1 trainingssessie om 19u30 (de ultieme trainingsloop)
maandag 25/05:    brevetloop om 19u30


Foto's:

1. Een triestige blik naar de neergutsende regen
2. De wil was er nochtans ...




14-05-2009 om 21:48 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
13-05-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.midweeknieuws
Opnieuw zijn er in het midweeknieuws verscshillende items:

- de start to runners van Brussel hebben het echt niet getroffen met de weersomstandigheden (het contrast met de lopers in Berlare is groot). Dinsdag goot het pijpenstelen en het waren dan ook vrij sippe gezichten voor we begonnen (maar de groep was wel al talrijker geworder); Het stretchen werd tot een minimum beperkt en van bij het eerste fluitsignaal vloog men er opnieuw in. Ik hoop dat het te snelle lopen geen sporen nalaat voor het verdere verloop van de start to run en ook hier de raad "het aantal minuten dat gelopen wordt is belangrijker dan de snelheid". Tijdens het lopen voelden we de regen minder en we deden onze minuten in (een opnieuw zeer druk) Warandepark in Brussel.

- vandaag heb ik zelf niet gelopen in overmere daar ik de nodige rust wilde nemen om klaar te zijn voor de halve marathon van zaterdag. Daar het in de vooravond vrij warm begon te worden heb ik mij dan maar opgeofferd om als waterdrager te fungeren; ik had mij opgesteld aan km 6 zodat de mensen die voor de tweede maal de 13,5 km liepen zich aldaar konden bevoorraden met wat water. Er was er ook eentje bij die gekwets was en die is op dat punt gestopt. Sonja en Anne waren ook weer van de partij maar voor hen was 13 km ook nog iets te ver en zij zijn ook een gedeelte (de een al wat meer dan de andere) met de wagen afgekomen.

Zie hierbij een verslag zoals Els de trainingstocht heeft aangevoeld vandaag:

"Zoals gewoonlijk, we mogen niet afwijken van onze gewoontes hé, zijn we al zagend en klagend begonnen aan onze 13,5 km: waarom doen we dit toch???  Ons groepje was een beetje verkleind, enkele afwezigen en onzen trainer Danny die de beentje laat rusten voor dit weekend.  Met Toon en Sabine op kop vertrokken we voor ons tocht(je).  Wat was het warm zeg!! En we hadden eigenlijk op een kleine verkoeling door de regen gerekend (wat kunnen die weermannen toch verkeerd voorspellen!). 
Gelukkig werden we onderweg aangemoedigd en opgewacht door Danny die zorgde voor een lekkere verkoeling en een frisse slok (water wel te verstaan!).  Jammer dat Maria daar moest stoppen wegens krampen in het been, maar volgende week waarschijnlijk weer paraat.
Na een slokje water werden we door Danny al aangemaand om niet te lang te stoppen, een echte trainer hé! 
De rest van de toer werd in nogal stilzwijgen en een beetje klagen over de warmte, verder gezet. We zijn toch iedere keer blij wanneer de kerk van Overmere in zicht is hoor!  Na 1u32minuten waren we terug aan de sporthal (en we hebben ook het bergske gedaan hoor!). 
Ook Christine en Nicole liepen vandaag 11 km, goed hé!
Danny, we duimen met z'n allen voor u in Göteborg, ge gaat dat daar heel goed doen, succes van ons allemaal!!!!!"

- En ja dan de voorbereidingen voor Goteborg: eigenlijk kon die beter want ze is wat verstoord door een vrij zware verkoudheid en ik hoop echt dat die zaterdag beter is. Waar ik nog op hoop natuurlijk is dat ik dat nummer vrijdag kan bemachtigen . De weersvoorspellingen geven idelae loopomstandigheden 16 graden, zon en een beetje (ong. 20 km/u) wind.
Ons vertrek is gepland voor vrijdagmorgen en als het vliegtuig niet vlugger naar beneden komt dan voorzien staan we een twee uur later in Goteborg. Zaterdag lopen. Zondag stadsbezoeken en maandag de terugreis.
Indien er in het hotel een computer ter beschikking staat zal ik van daaruit de blog proberen aan te vullen en kunnen jullie onze belevenissen aldaar volgen.

Foto 1: start to runners in Brussel
Foto 2: een deel van de groep in aktie
Foto 3 en 4: De dorstigen laven is een werk van barmachtigheid ...







13-05-2009 om 22:39 geschreven door danny  


>> Reageer (2)
11-05-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.start to run Berlare :week 9 maandag
Gisteren op moederkesdag waren er een 10-tal moedigen aanwezig.Onder prachtige weersomstandigheden en ideaal loopweer werd de training aangevat. En die hadden er blijkbaar zin in want de opdracht bestond uit 10' - 1' -20'. De dames waren het echter zo aan het uitleggen dat ze alle tijd uit het oog verloren hadden en de laaste sessie liepen ze vlot 23'.

Vandaag maandag was er een zeer goede opkomst. Men is duidelijk van plan om de laatste 2 weken te gebruiken om in een optimale konditie de proef van de 5 km te doen. De eersten lopen vlot 6 km om de vooropgestelde tijd maar ook in de achterhoede deed men inspanningen in die mater zelf dat iedereen vandaag zijn 5 km heeft volbracht (er zat wel nog 2 maal 1 minuut stappen bij), maar de tevredenheid was er bij iedereen. Het kom er nu op aan de resterende trainingen op een 'ideale manier' te volbrengen en hierbij zeker niet aan overdaad gaan doen. Rustig verder werken zoals men bezig is, is voor iedereen de boodschap.

Weekmenu 9

Maandag :  12 ml – 1 stp – 12 ml – 1 stp – 10 ml  -1 stp  tot 37m
Donderdag : 10 ml – 1stp – 20 ml – 1 stp tot 32m
Derde sessie naar eigen keuze te bepalen maar toch aan te raden: 15 ml – 1stp –15 ml – 1 stp tot 32m

Praktische info

donderdag 14/05:  uitzonderlijk slechts 1 sessie en dit om 19u30
maandag 18/05:    2 sessies (diegenen die niet kunnen op 25/05 kunnen die dag hun 5 km lopen)
donderdag 21:05:  feestdag ---> geen trainingdag --> de meesten waren niet thuis
vrijdag 22/05:       1 trainingssessie om 19u30 (de ultieme trainingsloop)
maandag 25/05:    brevetloop om 19u30

Ook zijn er al 15 mensen die toegezegd hebben (en de nodige formulieren hebben ingevuld) om na de str-sessies verder te blijven lopen, hetzij tss de 5-7 km hetzij een verdere opbouw naar 10 km.De geïntresseerden kunnen nog steeds formulieren bekomen.

foto 1: de moedigen van moederkesdag
foto 2: nakaarten over de geleverde prestaties




11-05-2009 om 22:06 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
10-05-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.krack-jogging Heikant
Nadat ik zowel vrijdag als zaterdag twee off-days gehad had. Allerlei pijnen (achilles, bil) opkomende verkoudheid en totaal leeg had ik aanvankelijk ook vandaag weinig ambitie om te lopen. Deze morgen start to run in Berlare (waarover morgen meer in het verslag van str Berlare) en ook de eerste twee kilometers waren zeer pijnlijk voor de kuiten, nadien beterde het echter. Zodanig zelf dat ik goesting kreeg om deze namiddag naar de Krack-jogging op Zele-Heikant te gaan.

Wat houdt die krack-jogging in? Het is een vrij loop met rondes van 2,2 km en men mag tussen de 1 en de 5 ronden lopen. Elke ronde krijgt men een armband om de arm en op het einde kan men dit inwisselen voor een streekbier. Dus een jogging in de echte betekenis van het woord.
Ik was niet alleen van Overmere ook Maurits en zijn vrouw Christine waren aanwezig (neen geen typfout in Knokke moest ik nog schrijven Maurits en zijn vriendin maar heel onlangs is er een verandering gekomen in hun burgelijke staat ... ) ook Quinten was aanwezig.
Alhoewel dit een jogging was en ik startte aan exact 10 km/uur liep ik vrij achteraan in het deelnemersveld. Ik was gestart voor 4,4 of 6,6 km maar het liep zeer vlot (alle kilometertijden waren of 6'01" of 6'02") en zeer vlakke kilometertijden. Moet ook zeggen het feit dat ik naderde op Christine en Maurits) deed mijn beentjes wat vlugger bewegen. Ik heb dan maar 8,8 km gelopen en dit in 53'12". Dus na twee echt zeer slechte dagen was ik vandaag weer in goede conditie (ook al was het vrij warm). Had ik er beter aan gedaan om te rusten? Ik weet het niet, het was in elk geval een leuke nampiddag in een zonovergoten Zele-Heikant. Quinten deed 11km, Maurits 8,8 km en Christine 6,6 (in exact 39'). Dus na nog wat gezellig kletsen iederen blijgezind naar huis.

foto 1: De 'gekenden' die aanwezéig waren in Zele-Heikant
foto 2: Ons kersvers bruidspaar (liefde kan toch schoon zijn, héé ). Nen proficiat aan beiden



10-05-2009 om 19:19 geschreven door danny  


>> Reageer (3)
07-05-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Start to run Berlare week 8 : donderdag
Zat het goede weer er voor iets tussen, is men een beetje moe aan het worden maar vandaag was de opkomst iets minder (42 deelnemers). In week 3 hebben we dat ook eens gehad. Er waren en natuurlijk verschillende die al twee maal gelopen hadden en er waren er ook enkele die verwittegd hadden dat ze vandaag niet konden.

Maar degenen die er wel waren hebben er duchtig de pees opgelegd. En den volledige tour werd afgelegd met één tussenstop van slechts twee minuten. De eersten legden zelfs meer dan 6 km af. De meesten (zelfs iedereen denk ik) zouden zonder problemen de 5 km aan maar doen (en ok de eerst volgende sessies) er toch goed aan het schema te blijven volgen. De echt rappen die kunnen er aan denken om den tour in één adem te lopen. Zowel voor de aanwezigen als de afwezigen "We zijn er bijna ..." dus "GO FOR IT".

Zondag op moederkesdag gaan we nog eens een speciale effort doen en verwennen we als de moeders met een speciale 'moederkesdagsessie" , dus allen paraat op zondag om 9u45.

Praktische info

Daar er nog twee weken te trainen is en er nog enkele 'speciale dagen' tussen zitten is hier het schema

zondag 10/05:       9u45 traingsessie
maandag 11/05:    2 sessies (18u30 en 19u30)
donderdag 14/05:  uitzonderlijk slechts 1 sessie en dit om 19u30
maandag 18/05:    2 sessies (diegenen die niet kunnen op 25/05 kunnen die dag hun 5 km lopen)
donderdag 21:05:  feestdag ---> geen trainingdag --> de meesten waren niet thuis
vrijdag 22/05:       1 trainingssessie om 19u30 (de ultieme trainingsloop)
maandag 25/05:    brevetloop om 19u30

07-05-2009 om 21:29 geschreven door danny  


>> Reageer (0)


Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Aantal leden Veldmeers:   141


Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Gastenboek

Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


Foto

Blog als favoriet !


E-mail mij

Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.


Archief per maand
  • 04-2025
  • 02-2025
  • 01-2025
  • 12-2024
  • 11-2024
  • 09-2024
  • 08-2024
  • 07-2024
  • 03-2024
  • 02-2024
  • 01-2024
  • 12-2023
  • 11-2023
  • 10-2023
  • 09-2023
  • 08-2023
  • 07-2023
  • 06-2023
  • 05-2023
  • 04-2023
  • 03-2023
  • 02-2023
  • 01-2023
  • 12-2022
  • 11-2022
  • 10-2022
  • 09-2022
  • 08-2022
  • 07-2022
  • 06-2022
  • 05-2022
  • 04-2022
  • 03-2022
  • 02-2022
  • 01-2022
  • 12-2021
  • 11-2021
  • 10-2021
  • 09-2021
  • 08-2021
  • 07-2021
  • 06-2021
  • 05-2021
  • 04-2021
  • 03-2021
  • 02-2021
  • 01-2021
  • 12-2020
  • 11-2020
  • 10-2020
  • 09-2020
  • 08-2020
  • 07-2020
  • 06-2020
  • 05-2020
  • 04-2020
  • 03-2020
  • 02-2020
  • 01-2020
  • 12-2019
  • 11-2019
  • 10-2019
  • 09-2019
  • 08-2019
  • 07-2019
  • 06-2019
  • 05-2019
  • 04-2019
  • 03-2019
  • 02-2019
  • 01-2019
  • 12-2018
  • 11-2018
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 05-1979
  • 05-1976


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs