Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Na een vrij zwaar hartinfarct ben ik begonnen met lopen: van een start to run naar 10 km, naar een halve marathon en zo naar een marathon. Ik neem deel aan veel joggings en doe ook in de week de nodige kilometertjes. Natuurlijk loop ik deze niet alleen maar met verschillende andere joggers.

Foto
Foto
Foto
Foto
Het loopverhaal van Danny

29-07-2016
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het gepaste loopweer...
Net enkele dagen Blankenberge achter de rug en eens een show gaan bekijken in het 'Witte paard'.  Alhoewel ik dacht dat het mijn ding niet zou zijn viel dit goed mee.
Op het thuisfront werd er ondanks de vakantie-perioden vrij veel gelopen. Op de Bloso-omlopen is het wat de weg zoeken tussen hoge gras en distels/netels (het is doorgegeven en men zal zo vlug mogelijk maaien). Op woensdag werden de grenzen door sommigen verlegd naar een 12-tal kilometers (andere hebben maandag de 10 km-grens overschreden). Dus wat ik zei na 'de start to run' werd bewaarheid nml. als men regelmaat inbouwt gaat de afstand vlug omhoog. Wel opletten dat je niet elke week verder wilt (de basis leggen met regelmatig 7 of 10 km en om de twee weken eens een stapje verder). Want die basis (ook wel eens 'conditie' genoemd) is het belangrijkste van alles. Op het einde van augustus kunnen we mss eens een 15-km loop voor iedereen organiseren (verschillende zullen dat aankunnen ---> maar opnieuw dezelfde bemerking 'niet alle weken'). Trouwens evenveel respect voor diegenen die elke week hun 5 km lopen hoor!!!
Aan de Veldmeers waren het de Prullenbos en Peperstraat en werd er tijdens het lopen  een klapken gedaan over de vakantieavonturen van sommigen voor wie de 'reis' er al opzat.

Joggings/wedstrijden

Weekend

vrijdag: jogging Melle (verzamelen Zomerstraat (bij mij dus) om 18u30
zaterdag: Zele-Heikant: verzamelen ter plaatse rond half drie
zondagsloopje: Nieuw Donk (eerste hekken) om 10;00 uur

Trio-thriatlon Donkmeer

We doen met een ploegje mee van de Bareldonklopers aan deze wedstrijd (supporters allen welkom)

zwemmer: Dieter Claus (de Marc Spitz onder de lopers)
fietser: Timothy Buyst (de Froome van de Bareldonklopers - zou alvast vlugger de Ventoux oplopen dan Froomie)
loper: Danny Clincke (het kunnen niet allemaal toppers zijn ...)

Aflossingsmarathon Buggenhoutbos

Op 25/09 staat en in Buggenhout naast een halve en een volledige marathon ook een aflossingsmarathon op het programma. Ik heb de reglementen hierbij ingesloten. Het ideale zou een team zijn van 6 lopers. Voor de Veldmeers is er reeds een team samengesteld (Brigitte, Nele (of Lut), Saskia, Danny, Els, Chris). Voor de Bareldonkopers zou ik dit ook willen doen - dus geïnteresseerden geef maar een seintje.



Bijlagen:
bosmarathn.docx (14 KB)   

29-07-2016 om 11:14 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
24-07-2016
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Weekje vakantie..
Vorige week stond een bezoek bij de cardioloog op het programma. Veel wijzer zijn we niet geworden: 30 procent hartpompfunctie (is laag maar blijft stabiel), de cholesterol was met 122 (grotendeels door medicatie maar deels ook door voeding) zeer goed ---> de norm is hier voor mij onder de 190. De fietsproef kon niet doorgaan wegens te warm (dus heb geen indiciatie hoe het staat met mijn conditie nu het lopen toch gedaald is tot een max. van 20 km/week). De enige tip dat me werd meegegeven was dat het gewicht met 6 kg omhoog gegaan is en dat als ik minder loop nog meer op de voeding moest letten (dat had ik voor mezelf nu ook wel uitgemaakt). Andere bloedafmane toonde aan dat de medicatie (Marivan) opnieuw moet worden bijgestuurd. 

Het eerste gedeelte van volgende week ben ik in Blankenberge maar geef hier wel al de programma's voor de loopavonden mee.

Bareldonklopers:

Annelies koos de omlopen voor deze week en zal samen met Lai Yee de trainingen 'leiden' 

Maandag: Bloso-omlopen (groen-blauw-rood)
Woensdag: omlopen Muizenstraatje (Nieuw Donk 5,5 km - Mosselken (7,2 km) - Piste Overmere (10 km - let goed op als je op de Piste loopt want status alles behalve ok)

Veldmeersrunners

Dinsdag: Peter Van Damme neemt de 'lead' voor de training. Omlopen Prullenbos (Thermstraat en terug - 5,2 km) - Gedeelte achter Kasteel erbij nemen  (10 km)
Donderdag: (ben ik terug) Omlopen Peperstraatje

Joggings voor het weekend

29/07: Elsdriesjogging Melle (we gaan hier reeds enkele jaren heen) http://users.telenet.be/joggings/
30/07: Cava-Jogging Zele Heikant: http://dulledorpsdagen.be/programma-1/


24-07-2016 om 00:00 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
23-07-2016
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eindelijk zomerse loopomstandigheden...
Deze week konden we genieten van de zomer. De vraag: 'Is het wel verantwoord om te lopen' kwam dikwijls naar boven. Mijn standpunt daaromtrent is simpel 'Als je het op een verstandige manier aanpakt (niet op het heetst van de dag, regelmatig water (lijkt nog steeds de beste dorstlesser te zijn bij heel warm weer) drinken, afstand en snelheid beperken). En op die manier werden bij de diverse loopgroepen de trainingen aangepakt.

Op de Veldmeers werden er omlopen op de Finse Piste gelopen (was ook de warmste dag). Na elke omloop was er een drankpauze en zo werden vier omloopjes gedaan van 1 km en één omloop uitstappen.


Op woensdag werd er afgesproken aan de Nieuw Donk met de Bareldonklopers. Na een kleine onderhandeling kregen we de toelating om vanaf half acht in het domein te kunnen lopen. Er werd één of twee rondes Nieuw Donk gelopen. Lut en ik waren de mobiele bevoorrading. En er werd in groep terug gewandeld. De vraag die je bij deze foto kan stellen is ...'wie was de fotograaf' (duidelijk in beeld)


In Grembergen waren op de Nationale Feestdag heel wat van onze lopers aanwezig. Ieder deed op zijn afstand 'zijn ding'. Ook meegeven dat de organisatie dik in orde was. Ook fietser die met water tussen de lopers reed!!!


Van diegenen die op zaterdag in de bos-omgeving liepen kreeg ik de melding van 'dazen'-alarm. Sommigen werden zelfs door een 'ganse horde ' aangevallen. Dus smeren en eigenlijk truitje met lange mouwen aangeraden...

Het zondagsloopje gaat door aan Kalken Kerk om 10:00 uur

23-07-2016 om 15:04 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
17-07-2016
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vakantieweken..
Het zijn Gentse Feesten... dat zijn dan hier in de streek ook de vakantieweken bij uitstek. Zoals elk jaar 'gaat' het lopen gewoon door. Wel zullen er hier en daar wat aanpassingen zijn zoals bv. volgende week ( met Berlare zingt en een 'hoogdag'....)

Bareldonklopers

Maandag: Bloso-omlopen
Woensdag: Daar de omgeving van de Bareldonkkapel zal ingenomen zijn door 'Berlare zingt' wijken wij uitzonderlijk uit met onze startplaats naar de Nieuw Donk (eerste hekken). Daar zeer warme temperaturen gegeven worden (tot 32 graden) zullen we tourkes Nieuw Donk doen (als we tenminste genen entree meer moeten betalen). Als ik zelf kan aanwezig zijn (in de namiddag moet ik langs voor onderzoeken bij hartspecialist) zal ik met water rondrijden (alléé jullie kunnen mij water of drank meegeven). Maar breng zeker drank mee bij zo warme temperaturen!!!! En eens stappen als je het te warm zou krijgen is ook geen schande.

Veldmeersrunners

Dinsdag: bij zo mooie weersvoorspellingen zijn we bijna verplicht om Prullenbos te doen (hier zal ik met fiets 'volgen' en kan iedereen drank meegeven --> drankstop aan Prullenbos)
Donderdag: wegens Feestdag is er geen training

Info over zondagsloopje en de loopavonden van de week nadien volgen later (want die week ben ik er een weekje niet)

Jogging Grembergen

Op donderdag 21 juli is er een jogging in Grembergen (zeker een aanrader - en organisatoren zijn ook aanwezig op onze 'events'. http://www.acdenderland.be/over-acdl/dender-schelde-jogging/)

17-07-2016 om 00:00 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
16-07-2016
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuwtjes van de week...
De zomer geeft nog steeds 'niet thuis' en we blijven verplicht van ons loopprogramma telkens aan te passen. Deze week was ook de wind een beetje spelbreker waardoor we bossen niet hebben kunnen doen. Maar er was ook goed nieuws: de truitjes zijn 'gearriveerd' en het was woensdag vrij druk rond de wagen van Lai Yee. Dus vanaf nu IEDEREEN blauw op de training. Ja en we weten wat de volgende vraag zal zijn 'Wanneer de vestjes?'. Ik geef jullie de info qua leveringsdatum mee van als we die zelf ontvangen hebben en net als jullie hopen we dat dit 'asap' is.


Op de Veldmeers liepen we op dinsdag langs Peperstraatje. En donderdag was het duidelijk vakantie-modus. Er werden groepen gevormd (niet zo groot als anders maar toch..) en werd het typisch zomerparcours Prullenbos gelopen. En voor de langere afstand nog een pittige uitsmijter langs Keistraat.

Myriam en Georges vertoeven in Compostella. Meer info over hun belevenissen kan je vinden op http://www.bloggen.be/mimiopdecamino/ Alvast proficiat met het behaalde resultaat.


Het zondagsloopje gaat door aan Uitbergen Kerk om 10:00 uur.

16-07-2016 om 14:16 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
11-07-2016
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De vakantieweken komen eraan....
Het weekend begon met een jogging in Zevergem. Een zeer goed georganiseerde loop waar ik mezelf nog eens waagde aan een 5 km.Het 'liep' trouwens relatief vlot en met 31'25" was ik dan ook meer dan tevreden. Er waren ook nog enkele andere van de loopgroepen aanwezig:Chris, Isabel en Nic. De volgende jogging die ik naar voor zou willen schuiven is die in Grembergen op 21 juli (ben daar al 10 jaar vaste klant en is zeker een aanrader).
Bij het zondagsloopje was her vrij warm. Er werd door enkele de traditionele loop lans de Vaart gedaan en een duo liep de 10 km. Een viertal waagde zich aan een omloop van 20 km die ik had uitgestippeld. De warmte zorgde ervoor dat het toch wat zwaarder uitviel dan aanvankelijk gepland.En het was dat ook vrij stil in dat groepje dat laatste kilometers....
Helaas blijft het mooie weer niet duren en mogen we opnieuw plensbuien verwachten in de loop van de week - de loopomlopern zijn ook met dat 'gegeven' gekozen. Trouwens nog eens meegegeven dat er 'gans de zomer' verder gelopen wordt.

Bareldonklopers

maandag: BLOSO-omlopen. We hebben die wel enkele keren na elkaar gedaan nu, maar we moeten er vna profiteren als het kan.
woensdag: richting Nieuw Donk (eerste hekken 5 km - tweede hekken 6,2 km en per omloop rond de Nieuw Donk komt er 2,5 km bij).

Veldmeersrunners

dinsdag: Prullenbos (5,2 km) - Prullenbos + achterkant Kastelle (10 km)
donderdag: Omlopen Peperstraat.


11-07-2016 om 09:58 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
07-07-2016
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Mooie 'op de hort' langs het Donkmeer...
Klik op de afbeelding om de link te volgen De twee 'op de hort' van het seizoen vond zijn doorgang aan de oevers van het Donkmeer. Als loopomlopen werd ge-opteerd voor de BLOSO-omlopen. Verkenning op maandag was niet zo geslaagd door de vele plassen. Het droge weer van de laatste dagen had echter soelaas gebracht en de omlopen waren heel goed beloopbaar.


Zoals steeds was de catering al van in de namiddag bezig om alles in orde te brengen - en dit met een fantastisch resultaat.


Rond half acht verzamelden zich ongeveer 110 lopers voor de groepsfoto met het Donkmeer als 'background'


En toen vertrok iedereen voor de omloop waarvoor hij gekozen had (blauw, groen, rood).



Een prachtige tafel werd ondertussen klaargemaakt. Men had er heel wat werk in gestoken en het resultaat mag er dan ook zijn.

Aan de 'nieuwkes' wil ik wel meegeven dat het niet elke weer zo is...


Een mooi uitzicht van de locatie.


Nogmaals heel erg bedankt voor de mensen die is stonden voor de hapjes en de drankjes (foto links bovenaan).

Nog meegeven dat er vrijdag een jogging is in Zevergem en dat het zondagsloopje doorgaat aan Kaken Kerk (afstanden 6,10 of 20 km)

07-07-2016 om 09:01 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
05-07-2016
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Op de hort aan het ...donkmeer!!!
Op woensdagavond is het zover dan ontvangen de blauwkes ... de groentjes. De cullinaire activiteiten zijn al in volle voorbereiding. Qua parcoursen worden de Bloso omlopen 'aangedaan'. We zullen met meer dan 110 joggers zijn dus zowel naar organisatie als 'veiligheid' brengt dit heel wat met zich mee. Het grootste gedeelte van het parcours gaat door de bossen maar de weersomstandigheden hebben er voor gezorgd dat sommige stukken er drassig bij liggen (zie hieronder meer detail). Het is de beboeling dat de blauwtjes zich wat tussen de groenen verspreiden omdat ik ervan uit gaan dat die eersten de weg weten. Het volledige parcours is wel uitgepijld maar toch andachtig blijven. Hierbij enkele toelichtingen over het parcours. Ik hoop dat de toestand van het parcours betert doordat het morgen volledig droog zal zijn. Er zijn ook enkele punten waar de Donklaan of Blauwe Hofdreef moet gekruist worden - dus wees daar extra oplettend!

Groen: 5,6 km. Dit gaat langs het Donkmeer - ook langs het achterste gedeelten en Scheve Villa. Om dan verder te gaan via het 'Broeck'. Deze omloop omvat een drietal modderstroken.

Blauw:6,2 km. Deze omloop gaat langs de Gratiebossen Hier slechts een tweetal plassen op de omloop. Voor wie echt niet van modder houdt is de de 'aan te raden omloop'

Rood 9,3 km Dit is een 'samenraapsel' van biede vorige omlopen. Meestal droog met enkele natte stroken dus.

Ik zou ook iedereen aanraden om zich in te smeren tegen de beestjes want ze bijten er opnieuw duchtig op los.

Status kledij Bareldonklopers

Truitjes

De truitjes zijn reeds bij AD Style. Nu is het wachten op de 'transfer'. Dat is de druk die moet op de tuitjes geplaatst worden. Die wordt verwaht op 8 juli. Nadien gaan de reclame op de truitjes 'gestreken' worden; Dus in de loop van volgende week hebben we ofwel de truitjes ofwel een definitieve leveringsdatum.

Vestjes

Een definitieve leveringsdatum heb ik hier nog niet maar kan wel al meegeven dat het opnieuw blauwtjes zullen zijn. Dit is mogelijk geworden met enkele nieuwe sponsers (waarvoor wij heel dankbaar zijn want zonder boter kan men niet braden...). We hebben de nieuwe logo's doorgegeven en zelfs tot op d emouwen zullen we gesponserd zijn. De bestelling is twee weken geleden door gegeven.

Jogging van de week

In de zomermaanden zijn er heel wat joggings en er wordt mij dikwijls de vraag gesteld waar er zijn.Daarom heb ik deze rubriek in het leven geroepen en geef ik per week een jogging mee waar we met de groepen kunnen naartoe gaan. Ik hou daarbij rekening met het recranen-gehalte, de inzet van de organisatoren voor de jogsport en hou ook rekening met aanwzigheid van organisatoren op Bareldonkjogging onf Snt.Pietersjogging.

Deze week is de avondjogging op vrijdag in Zevergem de aanrader http://www.atletiekdepinte.be/jogging

05-07-2016 om 18:53 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
04-07-2016
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Op de hort...zonder regen!
In het weekend stonden er de Sint. Pietersfeesten op het programma en voor het derde jaar maakte een jogging deel uit van het programma.
En net zoals aan de Bareldonk was ook hier de snoepjesjogging een enorm succes (met 36 kleuters). Prachtig om zien hoe ze hun metertjes lopen en dan voor het dilemma komen te staan (hmmm....welk snoepje zou ik nemen).


Nadien kijken wat de 'buit' is en een groespfotootje..


De jongerenlopen lijken ook stilletjes aan een opmars bezig. Vorig jaar een vijftal deelnemers nu 16 op beide afstanden.


Bij de recreanten waren er een 60-tal lopers. En dit nu in ideale loopomstandigheden. Niet te warm, geen regen.



Er was dan ook een algemene tevredenheid bij zowel organisatoren als deelnemers. Toch zou ik er nog willen bijvoegen dat in een gemeente (en naburige gemeente) met zoveel lopers er toch nog een grotere opkomst moet mogeljjk zijn. De stadslopen zijn wel allemaal mooi maar organisaties in eigen gemeente zijn even mooi en verdienen een grote respons.

Op zondag was er het zondagsloopje. We hielden het tijdens het lopen relatief droog maar we zagen wel dat de regen van de afgelopen dagen zijn tol had geëist.


Zondagnamiddag namen er nog een viertal joggers deel in Zele. Ook in het buitenland waren we vertegenwoordigd in het weekend Maurits vloog met de fiets door de Dolomieten en Denny leverde een prachtige prestatie in de triatlon van Frankfurt. Een zeer goede zwemprestatie en fietsprestatie lieten hem dromen van een tijd onder de 10 uur. Tijdens het lopen moest hij wat inhouden wegens maagproblemen (de gellekes waren wat misvallen gedurende de lange periode) maar na 4,8 km zwemmen en 180 km fietsen is 4u32' toch niet zo slecht op een marathon.

Weekprogramma

Veldmeersrunners:

Aangezien er een 'op de hort' is zal er dinsdag (omlopen langs prullenbos) gelopen worden en woensdag 'op de hort' en donderdag geen lopen

Bareldonklopers

Maandag doen we de verkenning van de 'op de hort' omlopen. Het worden dus Bloso-tourkes. En we gaan kijken of de boswegels goed beloopbaar zijn en de of de 'bloso'-omlopen kunnen dienst doen voor 'op de hort' op woensdag.

Meer details over de 'op de hort' plaats ik morgen. Kan wel al meegeven dat we (minstens) met 104 lopers zullen zijn.

04-07-2016 om 11:54 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
01-07-2016
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Waar bijft de zomer....
Het blijft behelpen op de trainingen. De vooropgestelde parcoursen moeten worden aangepast en we zijn volop bezig met de omlopen die we in de winter ook doen: geen Prullenbus of Kabouterbos in Laarne. Op den Donk is er zelfs sprake van wintertourkes....Die hebben wel hun nut opnieuw bewezen. Enkele die in maart begonnen met 'start to run' liepen nu al de 10 km (en gesteund door de anciens). Nogmaals een bewijs dat regelmaat echt loont. En je hoeft ook geen 15/u  te lopen om te genieten van je prestaties. Iedereen kan dat op zijn afstand en zijn tempo. Aan de Veldmeers waren er spijtig genoeg twee valpartijen te noteren (de 'schade' viel nog mee) en om alles mooi in verwicht te houden gebeurde er één op de Kalkense Steenweg en één op de Laarnse Steenweg.

Het weekend omvat twee aktiviteiten:

- jogging Snt. Pietersfeesten op zaterdagavond
- zondagsloopje om 10:00 u aan het hekken van de Nieuwdonk

Het definitieve uur vao de 'op de hort' woensdag zal ik in het volged verslag meeegeven (Bij winst deze avond van Rode Duivels is dat 19:00 uur anders is het 19:30). Wel is het zo dat de donderdagtraining op de Veldmeers vervalt (in week van een 'op de hort' is er steeds speicale regeling voor één van de groepen)

01-07-2016 om 15:33 geschreven door danny  


>> Reageer (0)


Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Aantal leden Veldmeers:   141


Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Gastenboek

Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


Foto

Blog als favoriet !


E-mail mij

Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.


Archief per maand
  • 04-2025
  • 02-2025
  • 01-2025
  • 12-2024
  • 11-2024
  • 09-2024
  • 08-2024
  • 07-2024
  • 03-2024
  • 02-2024
  • 01-2024
  • 12-2023
  • 11-2023
  • 10-2023
  • 09-2023
  • 08-2023
  • 07-2023
  • 06-2023
  • 05-2023
  • 04-2023
  • 03-2023
  • 02-2023
  • 01-2023
  • 12-2022
  • 11-2022
  • 10-2022
  • 09-2022
  • 08-2022
  • 07-2022
  • 06-2022
  • 05-2022
  • 04-2022
  • 03-2022
  • 02-2022
  • 01-2022
  • 12-2021
  • 11-2021
  • 10-2021
  • 09-2021
  • 08-2021
  • 07-2021
  • 06-2021
  • 05-2021
  • 04-2021
  • 03-2021
  • 02-2021
  • 01-2021
  • 12-2020
  • 11-2020
  • 10-2020
  • 09-2020
  • 08-2020
  • 07-2020
  • 06-2020
  • 05-2020
  • 04-2020
  • 03-2020
  • 02-2020
  • 01-2020
  • 12-2019
  • 11-2019
  • 10-2019
  • 09-2019
  • 08-2019
  • 07-2019
  • 06-2019
  • 05-2019
  • 04-2019
  • 03-2019
  • 02-2019
  • 01-2019
  • 12-2018
  • 11-2018
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 05-1979
  • 05-1976


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs