Van harte welkom op de blog van ons Amerika-avontuur !
Hallo en welkom op mijn blog ! Dit is mijn 'dagboek van ons 5-jarig Amerika-avontuur'. Dominique en ik wonen sinds 25 juli 2009 in Layton, Utah USA. Het is mijn manier om familie en vrienden op de hoogte te houden van ons leventje hier. Wij zouden het fijn vinden als u een boodschap voor ons achterlaat in ons 'gastenboek'. We kijken in ieder geval al uit naar jullie berichtjes. Alvast bedankt !
Reacties op bericht (3)
11-02-2013
Weerzien
Hallo,alles goed met jullie?Met ons ook,Jan is op pensioen en ik zit weer op school,wanneer komen jullie naar ons klein landje? tot weldra hopelijk.grtjs Marjolijn en Jan
11-02-2013 om 16:56
geschreven door Muziek Marjolijn
12-01-2012
terug thuis?
Hey allebei... Hopelijk zijn jullie goed terug aangekomen in Layton !! We vinden het alleszins super dat we jullie nog eens terug hebben gezien !! en het etentje is ook nog es voor herhaling vatbaar !!( spijtig dat ik wat grieperig was.....)
We missen jullie alweer!! doe alvast de groetjes aan Francois en Sarah...wens hen een dikke proficiat met de jongste telg! en ook de groetjes aan Lia en Wouter!!
Liefs...Winnie en co
12-01-2012 om 19:10
geschreven door Winnie
05-04-2010
van een oude klasgenoot
Dag Ingrid en ega! Toch eens reageren he in jullie gastenboek. Het is iedere keer weer genieten om te zien hoe jullie daar leven en wat allemaal beleven...fantastisch lijkt het allemaal. Geniet er met volle teugen van, maar dat doen jullie wel denk ik he zo te zien op al die vele mooie foto's. Je blog is prachtig! , echt een genot om er naar te kijken. Momenteel vanuit Maastricht,( want ik heb nachtdienst), hele vele lieve groetjes en dat het jullie daar heeeeeeeeel goed gaat! Misschien tot in mei, want dan zouden jullie toch afkomen he!? Marie-Therese
05-04-2010 om 01:03
geschreven door Marie-Therese Lowet
Gastenboek
Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek