6 UURLOOP 72,523 KM 50 KM 3,38,18u 42.195KM 2.51.59u 27 KM 1.42.46u 21 KM 1.16.36u 10 mijl 0.58.45u 12.8 KM 0.46.04u 10.8 KM 0.38.00u 5 KM 0.17.31u 6.45 KM 0.21.16u
Vandaag heb ik 2 rondekes op het gemak in de Gavers gaan lopen. Een 3de ronde ronde zou niet meer gelukt hebben, wegens stijfheid aan de benen. Daarna ben ik toch nog naar Fitcontrol geweest en heb daar 25 km gefietst. Deze namiddag zijn we met de fiets naar Dwars door Desselgem gaan kijken ! De 5 km werd gewonnen door Michaël Vannieuwenhuyse ! Proficiat Michaël; uwe 2de overwinning op zak dit weekend. De 10 km werd gewonnen door Bart Vercaemere en de 2de werd Pedro Dujardin ! Proficiat aan beiden. Dan maar naar huis geweest, want mijn benen kwamen echt heel stijf ! Tijd voor wat platte rust.
Hier ze we met verslag van de wedstrijd van vandaag "De 20 km van Kluisbergen".
Toegekomen rond 11 uur op de Kluis; eerst genietend van een picknick met vrouw en zoon onder een stralende zon ! Dan beetje gerelaxed en ondertussen dan tijd om ons richting inschrijving te begeven. Heel wat volk; ge zou voor minder é; zo een schitterende zonnige dag ! Ik ging meedoen met als bedoeling een pure training. Ik ben gestart samen met Lieven en Annick ! Na een tijdje heb ik mij losgelopen en zag in de verte Yves lopen. Ik heb me aangesloten bij Yves; maar kon het tempo niet houden; zo zag ik een tijdje Yves een 800 meter voor mij lopen. Dan ben ik bij het naar beneden lopen mij volledig laten gaan ! Wie kwam ik daar plots terug tegen ? Al wandelend de Yves ! We zijn samen weer beginnen verder lopen! Man het was wel afzien ze ! Ik voelde me super en zo ben ik voorop gaan lopen. Heel verassend ben ik geëindigd als 13de in een tijd van 1u21min37sec ! Kwas weeral supercontent van mijn prestatie ! Hierbij ook een dikke proficiat aan Annick die eindigde als 1ste vrouw in een tijd van 1u27min20sec ! Mijn vrouw zei toen ze aankwam en bij het zien hoe ze over de meet kwam door de aanmoediging van haar man Lieven dat ze kippevel kreeg ! Sandra zei dat ze niet in topvorm was; toch een knappe prestatie é !
Gisteren was het de jaarlijkse Run for Fun wedstrijd te Bavikhove. Het was de tweede wedstrijd van het Harelbeeks Criterium. Toen we daar aan kwamen zag ik dat er meer concurrentie was voor mij dan vorige week. Toen we een toerke opgewarmd hadden, voelde ik dat mijn beetjes in vorm waren ! Bij de start was ik als 1ste weg ! Ik heb de eerste km gelopen in 3min10sec. Ik was verwonderd dat de andere achter mij mij niet sneller voorbij liepen. Toen de 3 eerste van het eindklassement bij voorbij liepen, heb ik wijselijk niet meegegaan omdat ik weet dat dit zeker mijn tempo niet is. Ik heb samen gelopen met Frederik Creupelandt en Jan Lefever. Na een tijdje samen gelopen te hebben, begon Frederik iets sneller te gaan, ik ben meegegaan en toen zagen we dat Jan +/- 15 meter achterop liep. Na een eindje liepen we weer met 3; met Frederik achter ons (zat daar al tijdje te wachten!). Toen hij op het einde van achter ons kwam als een speer; dacht ik niet mee te gaan omdat het volgens mij nog te vroeg wa. Ik heb geprobeerd mee te gaan maar het wou niet baten. Ik ben toch verdienstelijk 5de in het eindklassement geworden. Ik ben wel voor de tweede maal terug 1ste in mijn categorie geworden ! Dit in een tijd van 38min10sec !!! Ik heb de laatste km Jan 07 sec achter mij gelaten. Ik wil Vannieuwenhuyse Michaël ook een dikke proficiat wensen met zijn 1ste overwinning in eigen gemeente !!!! We zijn met 3 VACBL lopers in de top 5 geëindigd !!!! Allé tot morgen met het verslag van de 20 km van Kluisbergen van vandaag !
Bye en geniet allen maar van het mooie weer é vandaag !!!
Ik heb 10 rondjes gelopen in de Groene Long in Oostrozebeke. Dat komt neer op zo een 7km300 ! Die waren afgerond in 32 minuten. Vorige maand heb ik 390 km gelopen in 26 dagen ; dat begint er terug al op te trekken é !! Dit weekend staat een zwaar weekend voor de deur; dus gaan we nu veel rusten.
Bye en tot zaterdagmorgen met de resultaten en foto's van de wedstrijd van vrijdagavond !!
Gisteren maandag ben ik naar de spinning geweest in fitcontrol te Kuurne Nadien heb ik nog 8 km gelopen op de loopband. Vandaag had ik een halve dag verlof en kon in deze namiddag gaan sporten. Ik heb 18 km gelopen met interval; dan heb ik ook nog een s15 km gefietst aan een redelijk tempo. Zo ben ik eens vanavond op mijn gemak.
Morgen is het rustdag in voorbereiding van de wedstrijd vrijdag .
Deze morgen kon ik al vanaf 05.00 uur niet meer slapen; ik ben dan maar opgestaan, beetje zitten tokkelen op de computer en dan een badje genomen en dan maar besloten rond 07.00 uur te vertrekken naar de Gavers om mijn zondagse training aan te vatten.
Ik ben er rond 07.30 uur aan begonnen in de Gavers. Eerst gestart met een trage ronde van 5 km aan +/- 12 km/uur. Dan kwam ik langs de parking en zag Sandra Cauwels haar auto staan; ze was er ook al aan begonnen. Ze had nochtans gezegd van niet te lopen vandaag, maar die kan het ook nie laten é !! Ik moest beginnen aan mijn snelle ronde, dit bevat 1.5 min alles geven, dan 2 min rustig; zo een 6 km aan een stuk. Zo was het na deze toer 08.30 uur. Dan ben ik met de andere clubgenoten aan resterende 2 rondes begonnen; dit op het gemak onder een stralend zonnetje !!!
Ik moest me inhouden om nog geen ronde meer bij te doen; maar dat zou teveel van het goede geweest zijn.
Nu heb ik 2 dagen een stuk meer dan 20 km gelopen; zo ben ik zeker dat ik volgende week de 20 km van Kluisbergen wel zal uitlopen, maar dit wel op het gemak ze, want vrijdagavond heb ik al een wedstrijd te Bavikhove.
Dan ben ik nog deze voormiddag naar Fitcontrol geweest en heb ik mijn beetjes nog een half uurke losgefietst. De been- en buikspieren wat bijgetraind en intussentijd hier en daar een babbelke gedaan.
Dan heb ik een deugddoend saunatje genomen en was het 11.30 uur , tijd om naar huis te gaan. Dit was wel genoeg voor vandaag.
Dan heb ik naar de course gekeken op tv zodanig bij beentjes beetje konden rusten é
Gisteren was het Bodyfitrun te Bavikhove. Ik heb de 10.5 km meegelopen. Het waren 3 rondekes van 3.5 km. En ja , voor de eerste keer; ben ik 1STE geworden in mijn categorie ! Ik heb een tijd gelopen van 38.10 sec. Dit was aan 16.5 km/uur ! Ik vond mijn tijd eigenlijk niet zo goed; ik had eigenlijk meer werwacht. Ik had gehoopt op +/- 37 min. Nu ja; toch een puike prestatie. Het was mijn eerste wedstrijd van 10 km na mijn blessure die wel eventjes 9 maanden heeft aangesleepd.
Het weer zat ons ook alleszins mee We konden nog van start gaan met een stralend zonnetje ! Nadien nog wat blijven babbelen met Frederik en collega's van de Gavertrimmers Maar niet te laat naar huis; want vandaag was er terug training !!!!
Ik ben deze namiddag naar de Gavers gaan lopen. Ik heb er 23 km opzitten vandaag. Ik heb een eindje gelopen met Michaël en alsook een toerke met Sandra en collega's van de loopclub; want de Eurojogging was bezig. Zij waren de wedstrijd aan het lopen en zo heb ik een toerke meegelopen; zo had ik ook wat verstrooiïng.
Hier onder een foto van mijn trofee waar ik toch trots op ben. 1ste plaats bij Mannen 4.
Ik heb maandag 21/04 naar de spinning geweest en daarvoor had ik 8 km gelopen.
Gisteren dinsdag 22/04 heb ik 18.5 gelopen in de Groene Long in Ooostrozebeke. Ik heb ook geprobeerd interval te lopen; want ik ben niet 100 % in orde. Ik zit met een zware verkoudheid en het begin van de griep. Vandaag was het verplichte rust. En morgen zien we dan weer wel. Hopelijk gaat het een beetje komende vrijdag.
Donderdag heb ik interval gelopen. Interval : - 4 x 200 m - 4 x 1 min snel - 5 x 200 m - 6 x 100 m In totaal had ik 17.5 km gelopen op donderdag Na de interval heb ik nog een half uur losgefietst ( zo een 16 km)
Vrijdag ben ik naar Waregem op de uitbreiding gaan lopen ! Dit was heel lang geleden. Ik heb mijn AZW vrienden tegengekomen en een meuke babbel gedaan. Zodoende heb ik 13 km gelopen. Dan naar uis gereden en vroeg in mijn bedje gekropen.
Gisteren zaterdag heb ik naar Fitcontrol geweest en 12 km gelopen en 15 km gefietst.
Vandaag zondag ben ik eerst naar de Gavers gaan lopen en heb 16 km met interval ertussen. Ik ben bezig met mijn intervaldagen te verzetten naar zondag en dinsdag; omdat ik vanaf nu vrijdag 6 weken op rij wedstrijden wil lopen. Daarom moet ik op woensdag rusten en op donderdag heel weinig doen. Dan heb ik nog 19 km gefietst in een half uurke. Dit was wel pittig !!!!
Zo had ik deze week 96 km ! Zo ben ik bijna terug op mijn niveau van 100. Hopelijk gaat alles goed volgende week op de wedstrijd en kan ik concurreren met de rest.
Vrijdag ben ik naar de spinning geweest en heb nadien nog 10 km op de loopband gelopen. Gisteren zou ik normaal 1.15 u gaan lopen; maar na 1 uur, draaide ik af langs de Groene Long in Oostrzozebeke. Er waren daar nog mensen aan het lopen en heb daar tijdens het lopen een babbeltje geslegen en voor ik het besefte was ik 2 uren aan het lopen. Dan ben ik nog terug naar huis gelopen en zo had ik 2.15 u gelopen. Zo had ik deze week 85 km. Ik kon vandaag toch niet lopen; want we hebben een uitstapje gedaan naar Rotterdam. Daar was het de marathon vandaag. Mijn clubgenoot Lieven Demeester zou er aan deelnemen. Zo konden we voor iemand supporten. We hebben nog enkele vrienden tegengekomen en zijn dan gaan kijken op de 2de km - 27 ste en de 42 ste km. Hebben zo iedereen zien passeren.Hier enkele foto's van de lopers. Bye
Ik ben DETAVERNIER HANS
Ik ben een man en woon in OOIGEM (BELGIE) en mijn beroep is ELECTRICIEN.
Ik ben geboren op 01/10/1968 en ben nu dus 56 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: LOPEN, FITNESSEN.
Gastenboek
Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek
Kilometers per maand Januari 635 KM Februari 608 KM Maart 572 KM April 522 KM Mei 940 KM Juni 464 KM Juli 195 KM Augustus 0 km September 90 KM Oktober 163 KM november 274 KM