Foto

CHAMBRES &
TABLE D'HÔTES
"AU CERCLE DES CHÊNES"
Rudy & Myriam
de Ruijter-De Smet
Lacalcinie
47140 Auradou
France
0033(0)5 53490198
0033(0)6 04189506
www.aucercledeschenes.com 
www.bloggen.be/
aucercledeschenesculinair

info@aucercledeschenes.com

Inhoud blog
  • Na bijna 6 jaar...
  • Wat is dit?
  • Kunst.
  • Een nieuwe thermometer!
  • De vooruitgang.
  • Volgende etappe.
  • De tijd vliegt!
  • 2014
  • Thuis.
  • Beste wensen!
    Mijn favorieten
  • Onze kookblog
  • Onze Facebook pagina.
  • Le Sot L'y Laisse...
  • Franca, Darren & Fleur in de Charente
  • Forum Vlamingen in zuid-Frankrijk
  • Karine & Rudi in Antist
  • Drentse patrijshonden
  • Christel & Anthony in Courbiac
  • SLH Golden retrievers
  • Papilles et Pupilles
    Zoeken in blog

    De kamer Camelia

    Foto
    Foto
    Foto
    Foto

    De kamer Helleborus

    Foto
    Foto
    Foto
    Foto

    De kamer Tournesol

    Foto
    Foto
    Foto
    Foto

    De kamer Muscari

    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Au Cercle Des Chênes
    Chambres & table d'hôtes
    "Au cercle des chênes" ligt in zuid-west Frankrijk in de regio "Aquitaine" en in het departement "Lot & Garonne". Sinds juli 2005 hebben wij het sombere België geruild voor deze prachtige zonnige streek. Sinds september 2009 wonen wij hier enkel nog met onze jongste zoon Kerim vermits Nils terug naar België trok om daar zijn studies verder te zetten. We wensen jullie veel leesplezier! Rudy & Myriam
    08-01-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dagje Ikea
    Gisteren zijn we naar de Ikea in Toulouse geweest. We hebben daar een schilderij gekocht voor in de keuken en ondertussen hangt het al op en is eindelijk het gat in de muur waar de elektriciteitsmeter zit verstopt!
    Verder natuurlijk ook nog wat "prullen" gekocht, kaarsen voor op de tafels in de zomer, een fleece sprei voor op Nils zijn bed, zodat de poezen daar lekker zacht liggen :- , een fileermes enz...
    We waren eigenlijk van plan om na de Ikea door te rijden naar Labège kwestie van droog en warm te kunnen shoppen, maar toen we in het restaurant van de Ikea zaten zag ik vlak voor onze neus op de muren van het L'Eclerc winkelcentrum reclame staan : "120 winkels en 12 restaurants". Wij daar dus binnen, en inderdaad dat is daar blijkbaar een nieuw winkelcentrum met o.a. H&M, Casa, Virgin en heel veel kleinere kledingzaken. Blijkbaar is het nog niet volledig klaar want er zijn nog verschillende panden waar ze aan't werk zijn.
    Wel handig voor ons, nu moesten we niet meer heel dat stuk van de ring rond Toulouse doen om naar Labège te rijden.

    In't naar huis rijden zijn we nog langs geweest bij Anette en Johan in St.Thecle. Dat was weeral héél lang geleden dat we hen nog gezien hadden. We hebben lekker bijgepraat bij een lekker glaasje wijn. 

    Vandaag moeten we naar de ouderavond. Omdat Kerim al om 15u gedaan heeft en de ouderavond maar begint om 17u30 gaan we hem eerst oppikken om een lekkere chocomelk te drinken in ons favoriete koffiehuisje in Nérac.

    08-01-2010 om 13:24 geschreven door Myriam&Rudy  


    06-01-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Buizen leggen
    Eergisteren is Rudy begonnen aan het verlengen van de afvoerbuizen van de septische put. Nu was er op het einde van die buizen altijd een hele natte plek aan de fruitbomen. Door de buis te verlengen zou hij dan op het uiteinde een treurwilg kunnen planten die het teveel aan water kan opnemen.
    Gisteren heeft het de ganse dag geregend en kon hij niet verder werken en vandaag was het bitter koud (ijs op het zwembad!!!) en viel er zelfs even wat sneeuw, dus dat was ook geen weer om buiten te werken.

          

    06-01-2010 om 17:31 geschreven door Myriam&Rudy  


    05-01-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.We wachten af...
     
    We weten nog steeds niet of Sirka drachtig is maar we wachten vol ongeduld af!

    05-01-2010 om 15:30 geschreven door Myriam&Rudy  


    04-01-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Alcohol van 96° x 3 !
    Wat een cadeautje al niet kan doen! Ik had terug alcohol nodig van bij de apotheker en had dus een pot advokaat meegenomen om hen te laten proeven. Zonder problemen heb ik 3 liter alcohol kunnen kopen  dus vanaf nu geen uren meer palaveren om een litertje vast te krijgen, neen gewoon een paar liter bestellen en ze zetten het klaar!!!

                                                                           

    04-01-2010 om 00:00 geschreven door Myriam&Rudy  


    03-01-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Boekskes

    Dankzij Suzy ben ik terug gekomen van België met 10  dozen vol met boekskes! ( nog eens een dikke merci Suzy en co. !) Ik heb er wel even mijn bezigheid mee gehad om ze allemaal te sorteren. Libelle, Flair, Genieten, Feeling, Dag allemaal, Story, Nest, Delicious, Knack enz enz...dat zat er allemaal bij.
    Vermits Suzy een hele reeks mensen heeft die voor mij die boekskes bijhouden gebeurt het regelmatig dat ik van sommige nummers 2 of 3 exemplaren heb. Eerst sorteer ik alles en haal ik de dubbele er tussen uit. 

                                                          

    En dan kan ik beginnen lezen, eerst de roddelblaadjes, dat gaat vlug want daar staat toch niet veel zinnigs in. En dan op't gemakske de rest. De kooktijdschriften worden grondig doorgenomen en alle recepten die eventueel in aanmerking komen steek ik in mijn verzamelmappen.
    Ik zal deze winter in ieder geval nog meer dan lectuur genoeg hebben want ik had ook al van bij Chantal een stapel boeken meegekregen om te lezen en in België kon ik het mij niet laten om de laatste van Karin Slaughter en Nicci French te kopen.
    Momenteel ben ik nog bezig in "De vliegeraar" van Khaled Hosseini en die kan ik aan iedereen aanbevelen! Een ongelooflijk ontroerend en meeslepend verhaal dat zich afspeelt in Afganistan. 

    03-01-2010 om 00:00 geschreven door Myriam&Rudy  


    02-01-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Weer een sneeuwtapijtje
    Toen we vanmorgen wakker werden lag er hier voor de 2de keer een mooi sneeuwtapijtje. Het was wel maar van heel korte duur, tegen de middag had de zon alles al opgewarmd en was er bijna niets meer te zien van de sneeuw.

        
     

    Deze namiddag kwam Kerim thuis met de tgv en we dachten ervoor nog even in Agen rond te lopen en daar dan op de middag iets te eten. Groot was onze verbazing toen we in Agen kwamen, bijna al de winkels waren gesloten en ook de meeste restaurantjes waren dicht. Hier hebben ze blijkbaar gewoon de brug gemaakt en dus hebben ze ineens een verlengd weekend om het jaar mee te beginnen

    02-01-2010 om 17:20 geschreven door Myriam&Rudy  


    30-12-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's België
                                                           Een fotocollage van onze Kerstdagen in België.













    30-12-2009 om 17:25 geschreven door Myriam&Rudy  


    29-12-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Weer thuis
    Na een weekje België zijn Rudy en ik gisteren terug thuis gekomen. Kerim blijft nog een paar dagen langer in Leuven en komt pas zaterdag terug met de tgv.
    Gelukkig verliep de terugreis vlotter dan de heenreis, de sneeuw was overal verdwenen, maar het heeft wel de ganse tijd geregend. In de buurt van Cahors klaarde het eindelijk op en kregen we zelfs de zon even te zien!
    Het was weer een drukke week, met veel bezoekjes aan de kinderen, familie en vrienden en natuurlijk ook veel en lekker eten.
    Vooral het weerzien met Nils was natuurlijk super, we hebben ervan genoten! Ik kan nu al beginnen aftellen totdat hij in april naar hier komt! Maar eerst moet hij natuurlijk nog blokken voor zijn examens en hopelijk goede resultaten behalen.
    We zijn in ieder geval toch blij om weer thuis te zijn en we hebben deze nacht heerlijk geslapen in ons eigen bed. Ook onze Sirka kan weer terug op haar positieven komen en ze ligt al te luieren voor de kachel. Een ganse week van hier naar ginder rijden en geen echte 'thuis" hebben is echt niets voor haar, de laatste dagen wou ze zelfs bijna niet meer eten en drinken.

    29-12-2009 om 14:56 geschreven door Myriam&Rudy  


    25-12-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Prettige Kerstdagen en een Gelukkig 2010 !



       

    25-12-2009 om 00:00 geschreven door Myriam&Rudy  


    20-12-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Aangekomen
    We zijn deze namiddag rond 15u eindelijk aangekomen in Leuven!
    Gisteren waren we vertrokken om 13u en dan zijn we eerst tot bij Chantal en Marc gereden om Ecilps af te zetten. Daar lag meer dan 10cm sneeuw en er was geen doorkomen aan. Ze zijn Eclips te voet komen afhalen aan de baan naar Tulle en zijn dan met hem de 5km terug naar boven gewandelt.
    Op de snelweg was het redelijk te doen, de meeste stukken waren volledig sneeuwvrij gemaakt en we zijn tot Orleans gereden en daar hebben we overnacht.
    s'Morgens had het daar terug lichtjes gesneeuwd maar het was goed te doen op de baan. Rond Parijs is het dan terug beginnen sneeuwen en dan was het wel traag rijden. Ze waren op de Franse snelwegen wel constant sneeuw aan het ruimen en zout aan't strooien.
    Maar toen we de grens over gingen was het een ramp, er was maar één rijstrook redelijk bereidbaar en we konden meestal maar tegen 60km per uur rijden.
    Blijkbaar was het hier deze morgen beginnen sneeuwen en het heeft niet opgehouden tot in de namiddag. Resultaat nog eens bijna 10cm erbij. De grote banen zijn redelijk bereidbaar hier in Leuven maar al de kleinere banen zijn spekglad.
    Enfin, we zijn uiteindelijk heelhuids hier geraakt en dat is het belangrijkste!
    Ik duim voor Marc en Chantal en ook voor Kristel en Daan  dat zij dinsdag toch nog zullen kunnen vertrekken om de Kerstdagen in België door te brengen!

    20-12-2009 om 19:58 geschreven door Myriam&Rudy  


    18-12-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sneeuw in Auradou
    Er ligt een dik laagje sneeuw in Auradou

           
       


    Ook in Nérac heeft het gesneeuwd, onze Kerim belde vanmorgen om 7u45 om te vragen om hem te komen halen, er was geen les, de leerkrachten raken niet op school.
    Eerst de honden nog wat hadden laten spelen in de sneeuw, Eclips loves it Sirka was op haar hoede en moest niet echt weten van dat witte tapijt.

       

    Dan de wagen in en op weg, de winterbanden liggen op dus geen probleem, dachten we. Mis dus, we zijn met moeite, met veel slippen, tot net voorbij "Le roc" geraakt en daar hebben we het opgegeven . Sneeuwkettingen dan maar opgelegd en zo terug naar huis. Terug met Kerim gebelt, enfin deze middag zou er nu toch een bus rijden van t' school tot in Agen. We hopen dat de sneeuw dus sebiet weg is en dat we alsnog (eventueel met sneeuwkettingen) tot in Agen raken.

    18-12-2009 om 11:02 geschreven door Myriam&Rudy  


    16-12-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een prachtig stel

    Is het geen prachtig stel?

       
    Links Sirka en rechts Eclips.

    16-12-2009 om 17:08 geschreven door Myriam&Rudy  


    15-12-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dikke vrienden
    Dat het goed klikt tussen Eclips en Sirka dat wisten we al maar ook met Vedet kan Eclips het uitstekent vinden.

                                                                              

    Ook onze Snowy durft al terug in de living een dutje doen alhoewel dat hij die loebas nog niet 100% vertrouwd!
    Eclips is wel enorm aanhankelijk, veel meer dan Sirka. 's Morgens begroet hij ons uitbundig en soms denkt hij blijkbaar dat hij nog een kleine puppie is want regelmatig komt hij met zijn poten op onze schoot liggen. Het is echt een toffe hond!

                                                                  

    Vandaag hebben de twee geliefden nog één keer geprobeerd om kleintjes te maken en ik denk dat het daar nu wel zal bij blijven. Nu kunnen we alleen nog afwachten en we zullen pas binnen een goede maand weten of Sirka echt kleintjes zal krijgen.

    15-12-2009 om 19:08 geschreven door Myriam&Rudy  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Everzwijnbout
    Deze morgen kregen we bezoek van één van de jagers en hij had een everzwijnbout bij voor ons van bijna 3kg. De bout zou al ontbeent zijn dus ik denk dat ik hem ga invriezen want 3kg vlees voor 2 personen is wel wat veel.
    Ik heb al wel eens ragout gemaakt van everzwijn maar nog nooit een bout, dus als er iemand een goed recept heeft, laat het dan maar weten!

    15-12-2009 om 10:07 geschreven door Myriam&Rudy  


    14-12-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eclips 2

    Gisterenmorgend vertrokken we al om 8u richting Chantal en Marc (http://blog.lafermedecharel.com/#home) Toen we rond 10u15 daar aankwamen vielen er juist wat sneeuwvlokjes uit de lucht.
    Sirka en Eclips konden het dadelijk goed vinden met elkaar (ze hadden elkaar natuurlijk wel al een paar keer ontmoet) en na een partijtje stoeien en dollen nam Eclips zijn taak heel serieus en liet hij ons zien dat hij wel degelijk al volwassen is
    We genoten van ons dagje bij onze vrienden en 's avonds namen we den Eclips voor een weekje mee naar Auradou.

         

                                   


    De rit naar hier verliep probleemloos, Kerim zat in het midden met langs weerszijden een hond die om beurten met het hoofd op zijn benen lagen te rusten.
    Deze morgen zijn we met alletwee op de weide met de bal gaan spelen. Onze Sirka hield het na één keer de bal te gaan halen al voor bekeken en begreep niet goed waar Eclips de energie haalt om te blijven hollen achter de bal.
    Ook onze Vedet was van de partij en die croste regelmatig rond samen met Eclips. Die twee zijn dan ook al dikke vrienden. In tegenstelling tot onze Vedet laten de 3 andere katten zich niet meer zien, die hebben een veilig plekje opgezocht in Nils zijn kamer.
    Chantal en Marc ge moogt gerust zijn hij heeft het hier naar zijn zin en we zorgen goed voor hem! Het weerzien zondag zal natuurlijk wel heftig zijn hé!

       

    14-12-2009 om 12:38 geschreven door Myriam&Rudy  


    13-12-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eclips
    We gaan vandaag naar Marc en Chantal en eigenlijk gaan we voor Eclips
    Onze Sirka is loops en we zouden haar graag kleintjes laten krijgen van Eclips dus, duimen maar dat het lukt!
    We houden jullie zeker op de hoogte en hopen dat tegen eind februari onze Sirka een nestje met schattige Golden Retriever pups heeft.

    13-12-2009 om 00:00 geschreven door Myriam&Rudy  


    12-12-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Everzwijn
    Er zat deze namiddag een everzwijn bij onze kippen!
    Rudy en Kerim waren de takken van de gesnoeide bomen aan het opruimen toen Kerim een everzwijn zag zitten bij de kippen. Hij dacht nog even, tiens hebben ze hier een nieuw huisdier maar hij besefte toen toch direkt dat het een wild zwijn was dat daar opgesloten zat. Waarschijnlijk heeft Rudy deze morgen de poort gaan dichtdoen toen hij de kippen buitenliet en zat het beest er toen al of anders is hij ergens onder de draad binnen gekropen.
    Direkt de "fotograaf" komen roepen, alhoewel het deze keer Kerim is die de foto's genomen heeft. Ik ben wijselijk op een veilige afstand gebleven want het dier viel Rudy en Kerim dus echt wel aan toen ze dichterbij gingen.
    Het everzwijn was duidelijk zeer zwaar gewond, één van zijn achterpoten hing los te bengelen aan zijn lijf en er hingen ook darmen uit op zijn buik . Hij was dus afgeschoten, maar hoe!!!
    Wat nu gedaan, naar verschillende mensen gebeld die we hier kennen, maar dat zijn allemaal anti-jagers (net als wij trouwens) en die zegden dat we naar de burgemeester moesten bellen. Die nam natuurlijk niet op net zoals nog een paar anderen. Naar onze buurman, waarvan we weten dat hij jaagt, wilden we zeker niet bellen gezien onze "fantastisch goede" relatie met hem .
    Enfin na een half uur kwamen er toevallig jagers langs (waarschijnlijk degene die het beest deze morgen hadden "proberen" te schieten)
    De oudste heeft dan nog maar eens van zeer dichtbij geschoten op het dier maar toen was hij nog lang niet dood... Hij viel nog steeds aan en uiteindelijk hebben ze hem in een ijzeren ton gamanoevreerd en dan hebben ze met een mes in zijn hart gestoken. Een paar "lange " minuten later was hij dan eindelijk dood!
    De jacht, een fijne hobby noemen ze dat dan Neen, dit is echt gruwelijk, dit dier heeft dus meer dan een halve dag verschrikkelijk afgezien. Is dat nu echt nodig?
    A propos, sommige foto's heb ik "gefotoshopt" zodat de gruwelijke details niet te zien zijn!

       

        

       

       

    12-12-2009 om 15:46 geschreven door Myriam&Rudy  


    11-12-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Rudy werkt verder
    Vandaag heeft Rudy al de planten die niet tegen de vorst kunnen in de gastenliving gezet. De geraniums en andere kleine plantjes staan onder een plastiek achter het technisch lokaal om te overwinteren.
    Het is hier nog steeds zacht en zonnig maar ze geven vanaf zondag wel kans op nachtvorst tot -1°.

    Onze schuur is ook weer (voor de zoveelste keer ) helemaal opgeruimd. We moeten enkel nog een volle camionet gaan afladen in het containerpark! En nu maar hopen dat er weer geen nieuwe rommel bijkomt . Er staat nog wel een deel waar we "ooit" nog eens mee op de rommelmarkt willen gaan staan. Misschien dat het er volgende lente wel eens van komt.

                                                               
                                                                                                          Wat een ruimte!

                                                               
                                                                                                                                    
    Het tuingerief.

                                                             

                                                                     De nieuwe rekken, gemaakt met recup materiaal.

    11-12-2009 om 13:16 geschreven door Myriam&Rudy  


    10-12-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Christian in de bomen
    Christian ziet het helemaal zitten om onze bomen achter de schuur af te zagen .
    Vermits het hier terug zonnig en zeer zacht weer is kwam hij vandaag al voorbereidende werken doen, een deel van de takken snoeien en sommige bomen al tot beneden afzagen. Eerst werden er een paar ladders op het dak van de schuur gelegd om de pannen te beschermen als de takken erop vallen.
    Hij was echt in zijn nopjes, want hij doet dat dus graag. Nu moet je weten dat hij dik in de 60 is en hij klimt echt als een aap in die bomen en dat dan nog op zijn "gallochen" en natuurlijk zonder kousen want die draagt hij nooit Niets voor Rudy! Die blijft liever met beide voeten op de grond
    En ik? Ik neem enkel foto's en verdwijn dan zo vlug mogelijk, want ik sta al te bibberen op mijn benen als ik hem bezig zie
    Hij zal zeker nog een paar namiddagen terug komen om verder te werken. Dan komt hij met zijn tractor om de "moeilijke" gevallen in de juiste richting te kunnen trekken.
    Wordt zeker vervolgt ...

            

         

    10-12-2009 om 16:46 geschreven door Myriam&Rudy  


    09-12-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De mat van Sirka
    Het is hier in huis heel duidelijk wie de baas is, de hond of de katten. Sirka zijn mat ligt vlak voor de kachel want daar slaapt ze het liefst, maar als Vedet binnen is gaat die languit op de mat liggen en moet Sirka genoegen nemen met een klein stukje waar ze juist haar kop kan opleggen.

                                                                      

    09-12-2009 om 17:42 geschreven door Myriam&Rudy  




    Foto

    OOK VOLGEND SEIZOEN:

    Iedere woensdag om 8u ochtendwandeling, en daarna ontbijt met bubbels!

    Iedere zondagnamiddag, gratis vers gebakken taart met koffie!


        Stuur ons een mailtje !       
          e-mail


    Blog als favoriet !

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in ons gastenboek


    Laatste commentaren
  • Spijtig dat je stopt (Nikki)
        op Na bijna 6 jaar...
  • blog (ingrid verbinnen)
        op Na bijna 6 jaar...
  • 't is sund... (Belle & co)
        op Na bijna 6 jaar...
  • spijtig (Nicole)
        op Na bijna 6 jaar...
  • tot ziens (Kristel)
        op Na bijna 6 jaar...
  • Einde blog (Stefaan)
        op Na bijna 6 jaar...
  • spijtig (Annick)
        op Na bijna 6 jaar...
  • Aangename zondag toegewenst vrienden (Nikki)
        op Wat is dit?
  • super (Anja, Luc, Fien & Laura)
        op Een nieuwe thermometer!
  • Fijjne nieuwe week gewenst lieve vrienden (Nikki)
        op Volgende etappe.
  • Wens je een fijn Weekend vrienden (Nikki)
        op Volgende etappe.
  • kerst (ingrid verbinnen)
        op Beste wensen!
  • oeioei (ingrid verbinnen)
        op Alles goed in China!
  • Lieve groetjes Nikki (Nikki)
        op Alles goed in China!
  • rustplaatsje in 't bos (Belle & co)
        op Ons bos wegje.
  • RECEPTEN

    Bezoek onze 
    kookblog:


    http://www.bloggen.
    be/aucercledeschenes
    culinair








    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Archief per maand
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 05-1973
  • 11--0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs