Luikse vrouw start petitie tegen separatisme (+/- 60.000 handtekeningen)
door Jan van Meirvenne
28/08/2007 (17:28)
Een Luikse vrouw, Marie-Claire Houard, is gestart met een petitie tegen separatisme. Die heeft sinds de start, op 10 augustus, al bijna 60.000 handtekeningen verzameld.
De petitie vraagt "aan de politici om zich bezig te houden met de echte, en meer dringende, problemen van dit land zoals de werkgelegenheid, de veiligheid, de gezondheid, het welzijn, het milieu ..., zonder hun tijd en ons geld te verspillen met ruzies over zaken die alleen maar een kleine minderheid betreffen".
klik op de onderstaande url en teken de petitie

http://www.lapetition.be/petition.php?petid=408
Welke gevolgen heeft een staatshervorming?
Indymedia.be vroeg het aan Xavier Verboven, oud-voorzitter van het ABVV. Verboven voorspelt grotere tegenstellingen tussen rijk en arm, een geprivatiseerde sociale zekerheid en een zwakkere openbare sector. Ondertussen komt vanuit allerlei hoeken een tegenbeweging op gang tegen de splitsingsijver van sommige politici.
foto (boven): socfo/frankmulleman
|
|