mijndageninhetuz
Inhoud blog
  • 03/02/2016
  • 29 januari 2016
  • 17 augustus 2015
  • 31 mei 2015
  • 11 mei 2015
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    06-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.6 maart 2013
    Hallo,

    Gisteren om 15u het uz mogen verlaten.  Ik was weer negatief!  Ik hoop dat mijn eigen weerstand nu zijn werk begint doen en dat ik nu voor een tijdje thuis kan blijven. (of geen last meer heb van dat virus).  In elk geval wil ik thuis zijn in de paasvakantie, want de laatste vakanties was ik er nooit!

    We leven dus op hoop.

    Heidi

    06-03-2013, 11:13 Geschreven door Heidi  
    Reageren (3)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    04-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.4 maart 2013
    Hallo,

    Een leuk weekend had.  Veel thuis geweest met Q en de kinderen.  Gisteren een hele relax dag.  Gezelschapsspelletjes gespeeld, een bad genomen, gelezen met I.,helpen tekenen en kleuren,...  't Was leuk.

    Nu zit ik dus te wachten op het resultaat van mij CMV.  Hopelijk komt het vanavond nog binnen, dan kan ik morgen naar huis.

    Mijn brace is nu ook een feit.  Het is een nogal log ding, ik zal nog wat moeten oefenen om het goed aan te krijgen. Het lijkt me niet zo simpel.
    Die man die het bracht, toonde het, maar deed hem niet helemaal aan zodat ik nu niet echt weet of ik het wel goed doe.
    Als ik thuis ben en naar de kiné ga zal ik het daar ook nog eens vragen.

    Groetjes, Heidi

    04-03-2013, 15:28 Geschreven door Heidi  
    Reageren (0)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    28-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.28 februari 2013
    Hallo,

    Gisteren morgen kreeg ik nog te horen dat mijn cmv gezakt was tot iets in de 400.
    Zopas kwam de dokter haar hoofd binnensteken en wist me te zeggen dat ik onder de detectiegrens zit.
    Goed nieuws dus.  We hopen dat het zo blijft, zodat ik volgende week mijn valies kan pakken en 'definitief'' richting Vlamertinge rijden.
    Alhoewel definitief er toch niet inzit want ik moet toch steeds op controle blijven komen.

    Morgen ga ik weer naar huis.  Ik slaap uit en kom dan zaterdagavond terug.  Zondag zullen we dan zien.

    Groetjes,
    Heidi

    28-02-2013, 19:51 Geschreven door Heidi  
    Reageren (4)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    26-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.26 februari 2013
    Hallo,

    Gisteren bij de fysiotherapeute geweest.  Ze had de resultaten van de scan van de knie.  Ik heb dus avasculaire necrose in de rechter knie.
    Omdat ik evenveel pijn heb links, moet ik nu nog eens voor een scan van de li knie.
    Avasculaire necrose is het afsterven van het bot.  De oorzaak daarvan en bij mij zal dat het wel zijn: langdurig gebruik van corticosteroïden, ook bestralingen (ik kreeg volledige body-bestraling) en chemotherapie zijn risicofactoren.

    Ze zullen nu komen om een brase te passen. Die zal ik moeten dragen om mijn knie(ën) te ontlasten en om het proces tegen te gaan.
    Als het erger zou worden, en bij oudere mensen steken ze een nieuwe knie.  Ik hoop dat ik daarvan gespaard kan blijven.
    't Is nu niet dat ik constant pijn heb en ik kan ook niet zeggen wat het uitlokt. Ik weet wel als ik ver wandel dat mijn knieën gloeien en soms pijn doen.  Maar het kan evengoed dat ik in bed lig en denk, ik voel weer knaging in mijn knie.
    Ze raden me dus aan geen al te grote wandelingen te doen.  Fietsen is beter. Zwemmen waarschijnlijk ook, maar dit is toch nog niet aan de orde.
    Ik zit nog steeds met mijn catether.

    Voor de verandering weten ze nog steeds de uitslag van mijn cmv niet!

    Morgen een dag naar huis.

    Groetjes, Heidi

    26-02-2013, 20:47 Geschreven door Heidi  
    Reageren (0)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    25-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.25 februari 2013

    Hallo,

    Mooi weekend had, maar vermoeiend.  Zaterdagnamiddag naar Ieper geweest, boodschappen gedaan en nog eens op de kattenfoor rondgelopen.  's Avonds  gaan eten.  't Was heel gezellig en lekker, maar ik kan er echt niet meer tegen om lang op te blijven.  Ik slaap de laatste weken ook minder goed door mijn hoest, medepatiënten die opstaan, licht aandoen, zelf verschillende keren naar toilet moeten,...
    Zondag was ik echt kapot.  Ik was moe, maar wou nog vanalles doen...  In de namiddag ben ik dan wat in bed gekropen, maar ik moest hoesten, had kou, kon me niet verwarmen.  Dan maar weer opgestaan, maar dat klein half uur dat ik rustte deed toch goed.
    De kinderen hadden opgeruimd, Q had de afwas gedaan... Ik ben dan samen met de jongens een puzzel van 500 stukjes beginnen maken, ik had ze dat al beloofd in de vakantie, maar toen was het er niet meer van gekomen. Ze waren rustig en we genoten alle vijf van het samen zijn.
    Het knaagde toen ik weer moest vertrekken en dan buiten komen in dat vies, nat, koud weer.  Ik kijk ernaar uit om weer thuis te zijn.

    Mijn cmv waarde van vandaag is nog niet gekend maar mijn lever blijft voorlopig stand houden.

    Ook dit nog:  Ik ben veranderd van kamer.  Ik lig nu op 1933 mijn telefoonnr.09 33 27616

    groetjes, Heidi

    25-02-2013, 19:22 Geschreven door Heidi  
    Reageren (0)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    21-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.21 februari 2013 (deel 2)
    Hallo,

    Mijn CMV waarden zijn gekend.  Maandag inderdaad: 556 en vandaag 780  Een beetje gestegen, maar ik mag toch zaterdagavond
    thuis slapen!

    Groetjes, Heidi

    21-02-2013, 21:38 Geschreven door Heidi  
    Reageren (0)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.21 februari 2013
    Hallo,

    De dokter is deze morgen al eens geweest.  Ze wist natuurlijk nog geen bloeduitslagen. Maar ze beloofde deze avond nog eens binnen te komen.
    Het cmv van maandag wist ze ook nog niet.

    De verpleegkundige heeft deze namiddag eens gebeld naar het labo en het zou rond de 550 staan wist ze te zeggen.
    Laat ons hopen dat het waar is en dat het vandaag nog gedaald is!
    Want ik heb mijn stoute schoenen aangetrokken en gevraagd of ik in het weekend mag uitslapen.  Ik had het idee: een ja heb je, een nee
    kan je krijgen.  En het was een halve ja.  Ze zei: als je cmv waarde in dalende lijn gaat zou ik zeggen ja. Duimen maar dat het blijft dalen!
    Morgen ga ik in elk geval ook weer een dag naar huis.

    groetjes, Heidi

    21-02-2013, 16:32 Geschreven door Heidi  
    Reageren (0)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    20-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.20 februari 2013 deel 2
    Hallo,

    drukke dag had vandaag. Deze morgen was weggelegd, bedden ververst,...  
    En in de namiddag overal rondrijden met de kinderen en tussendoor nog boodschappen doen.
    Gelukkig mochten we deze middag bij mijn moeder gaan eten.

    Deze avond nog steeds geen cmv gekend!  Ze doen weer door in het labo!  Morgen alweer nieuwe bepaling en ik weet
    die van maandag nog niet!   Ben blij dat ik de dokter eens zal zien.

    Groetjes, Heidi

    20-02-2013, 21:29 Geschreven door Heidi  
    Reageren (0)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.20 februari 2013
    Hallo,

    Gisteren pas om 18u40 terug op de kamer.  Kreeg dan bezoek en nadien had ik geen zin meer om de computer uit te halen.
    Daarom doe ik het nu vlug.

    De CT scan wees uit dat ik weer een acute opstoot heb van sinusitis + nog steeds een chronische factor aanwezig.
    Dit heeft druppeling in mijn keel wat de hoest kan verklaren. 
    Mijn longen zijn OK.
    De dr heeft mijn buisje verwijderd uit mijn rechter oor en wat korstjes van het trommelvlies gehaald.  Van het moment
    dat ze in mijn oor ging moest ik hoesten.....   Ik heb er nogal van had hoor.  Gelukkig deed het geen pijn in mijn oor.
    Er zit weer vocht achter het trommelvlies wat ook een prikkeling tot hoesten kan geven.
    Ik moet nu 10 dagen antibiotica nemen en daarna nog 40 dagen een kleinere dosis om de chronische sinusitis te proberen weg te krijgen.
    Dit wil dus zeggen dat mijn lever weer volledig zal flippen.
    dr M. heeft al gezegd dat ze het extra zal controleren.
    Na de AB kuur moet ik terug op controle.  Zit er dan nog vocht achter het trommelvlies, dan zal ze het misschien weer
    doorprikken en eventueel een nieuw buisje steken.

    Afwachten dus

    Mijn cmv waarden waren nog steeds niet gekend.  Ik zal vragen of de dr eens wil bellen naar het labo.
    Maar nu was ik me, kleed me aan en vertrek voor een dag naar huis.

    Tot vanavond

    20-02-2013, 08:06 Geschreven door Heidi  
    Reageren (1)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    18-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.18 februari 2013
    Hallo,

    De dokter is net geweest.  Ze had nog niet veel nieuw nieuws.  Mijn leverwaarden zijn stabiel gebleven en niets op te merken aan
    mijn nieren.
    cmv was nog niet binnen.

    Morgen namiddag moet ik de hele tijd op stap.  Ben benieuwd of ze iets vinden waardoor ik al zo'n tijd moet hoesten want het
    beterd echt niet.  Ik heb al pijn aan mijn rechter flank als ik hoest.  Het is moeilijk om door te hoesten.

    Groetjes, Heidi

    18-02-2013, 18:43 Geschreven door Heidi  
    Reageren (1)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Archief per week
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 17/08-23/08 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 03/11-09/11 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 02/12-08/12 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 12/12-18/12 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs