Zopas bezoek gekregen van de dokter en mijn cmv is nog steeds positief. Ik sta zelfs op 1900. De dokter zei wel dat ik me niet mag fixeren dat het "gestegen" is, dat kan een kleine afwijking zijn op de test. Maar ja, voor mij betekent dit dat ik zeker nog een week hier moet blijven. In het weekend ga ik wel zaterdag en zondag naar huis. Zaterdag nacht moet ik wel komen overnachten. Volgende week zien we dan wel. Donderdag wil ik ook thuis zijn, er is rapport bespreking van Iwein en dat wil ik niet missen. De dokter beloofde ook dat ze voor de Kerstdagen een regeling zal treffen (als ik nog niet negatief zou zijn) zodat ik zeker thuis ben.
Nu duimen dat de vermindering van mijn CellCept goed verloopt, dat mijn lever goed blijft en ik niet afstoot. Want als die medicatie volledig weg zou zijn (die onderdrukt mijn weerstand), zou dat een goede invloed hebben. Mijn lichaam kan dan zelf beginnen anti-stoffen aanmaken tegen cmv.
gisteren goed gesteld. Heb genoten van het thuis zijn, bij man en kinderen. Heb ook rustig de tijd genomen om een bad te nemen en daarna de kindjes nog in bad gestopt. Toch leuk dat je die alledaagse dingen zelf kunt doen!
Deze morgen werd er bloed geprikt en het is nu afwachten op de uitslag. De dokter is al langsgekomen en als ik naar huis ga willen ze weer verder doen met Valcyte (de pillen) maar misschien 1x per week komen om Cymevène. We starten vandaag ook met het afbouwen van de CellCept. (medicament die mijn weerstand onderdrukt om afstoting te voorkomen) Mijn levertesten blijven stabiel en ze hopen met de afbouw van dat medicament dat ik meer weerstand krijg en ook beter zal kunnen vechten tegen het cmv-virus. Natuurlijk moet mijn lever stabiel blijven en mag ik niet weer afstotings verschijnselen vertonen.
Ik hoop dat het lukt en dat 2013 eindelijk eens het jaar van de kentering mag zijn.
De Maya's hebben ook al gezegd dat de wereld niet zal vergaan 21 december, maar dat we een nieuw tijdperk beginnen. Ik hoop dat dat ook geldt voor mij!
Hallo, Mijn CMV waarde is al gedaald van boven de 3000 naar een 1700. Ik hoop dat het zo verder blijft dalen. Ik dacht misschien om in het weekend al naar huis te kunnen, als ik vandaag en vrijdag negatief geweest zou zijn, maar die droom mag ik al opbergen. Volgende week dan!
Morgen ga ik wel een dag naar huis. De kindjes zijn thuis in de namiddag en ik kan wat helpen met Q. Zou ook eens een relaxerend badje willen nemen. Nu, we zien wel wat we allemaal kunnen verwezenlijken.
ondertussen alweer aan mijn 4e dag Gent bezig. In het weekend bezoek gekregen van Q en de kinderen en mijn zus. Ook al heel veel telefoontjes, waarvoor dank.
Ik krijg nu dus weer Cymevène. Deze morgen werd bloed geprikt. Mijn bloedwaarden waren ok. De bepaling van het cmv virus was nog niet binnen. Ten vroegste deze avond of morgenochtend.
Verder heb ik geen nieuws. Ik denk dat ik blij mag zijn dat ik niet buiten moet want het regent hier regelmatig. Alhoewel ik toch nog liever thuis bij de stoof zou zitten.