Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Na een vrij zwaar hartinfarct ben ik begonnen met lopen: van een start to run naar 10 km, naar een halve marathon en zo naar een marathon. Ik neem deel aan veel joggings en doe ook in de week de nodige kilometertjes. Natuurlijk loop ik deze niet alleen maar met verschillende andere joggers.

Foto
Foto
Foto
Foto
Het loopverhaal van Danny

28-08-2019
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Donderdag: Start Prullenbos
Het was gisteren warm overdag...mijn verwachtingen waren dan ook dat er een tiental lopers/wandelaars zouden opdagen. Dit bleek niet zo want ongeveer een 50-tal Veldmeersrunners kwamen opdagen en zowel de temperaturen als de omgeving waren ideaal. Neem daarbij nog de ondergaande zon bij valavond en je had een schitterend zomers decor!

Donderdag gaan we nog eens op verplaatsing met Prullenbos als startplaats en volgende week begint dan de restart2run zodat we vanaf dan opnieuw als vaste startplaats de Sporthal zullen hebben. Ik ben wel op zoek om ook tijdens de winter eens op andere plaats te kunnen starten om zo de ééntonigheid van een lange winter te kunnen doorbreken.


Programma donderdag

Start Prullebos

We doen dezelfde omlopen als vorige keren en zullen nog eens doorgenomen worden met de 'rode hesjes' bij de start.


Wandeling ter voorbereiding van LoLa4Life2.0

Zaterdag 09:00 uur - Start voetbalplein Overmere voor een afstand van 15 km langs Donkmeer - Gratiebossen - Broeck - Scheldedijk - Uitbergen


Zondagsloopje

Zondag is er de afsluiter van klavertje vijf in Berlare (Festivaria Donkmeer). Klik HIER voor meer info


Restart2Run

Blijkbaar zijn hier wat misverstanden. De organisatie ligt binnen de Veldmeersrunners (en is dus geen organisatie van de gemeente) en is dus GRATIS (een gewone activiteit) voor de leden. Voor mensen die geen lid zijn gelden dezelfde voorwaarden van anders 'twee maal proberen en dan lid worden'. We doen week 4 - 6 - 7 - 8 - 9 van de 'start to run'-sessies' (week 5 is er inderdaad van tussen en is geen typfout) om alzo op korte termijn opnieuw op te bouwen. We beginnen daar mee volgende week dinsdag

28-08-2019 om 10:03 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
26-08-2019
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het is weer volop zomer...
Deze week geven ze nog volop zomerweer. Het is de bedoeling om twee keer op verplaatsing te starten. Dinsdag starten we op het Vaartplein in Kalken en donderdag hou ik nog even in beraad afhankelijk van eventuele onweersdreiging.


Programma dinsdag

Start Vaartplein Kalken

Korte afstand en wandelen (6,1 km): 16 - 18 - 19 -20 - 21 - 19 - 18 -16 (Lut, Ann, Vivianne, Ria)
Klik HIER voor kaartje

Midden afstand (9 km): 16 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 26 - 25 - 16 (Martin, Pol)
Klik HIER voor kaartje

Lange afstand (10 km): 16 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 2 - 2 - 4 - 97 - 23 - 26 - 25 -16 (Els)
Klik HIER voor kaartje


Klavertje Vijf

Zondag was het Klavertje vijf in Destelbergen. Mooie opkomst en een heel mooi en afwisselend parcours. Volgende zondag is het de laatste in de reeks van 'Klavertje Vijf' en dit aan het Donkmeer.





Lola4life- training

Op zaterdag werd er een tochtje gedaan van een 12-tal kilometer langs Overmere en het Donkmeer.  De start was aan het 'Kappeleken aan het voetbalplein'

26-08-2019 om 11:57 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
21-08-2019
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Prachtige zomeravond...
Het was meer dan een geslaagde op de hort gisterenavond aan het kasteel in Laarne. En er staat nog heel wat op het programma.

Programma donderdag

Vertrek Sporthal Laarne 

wandelen: Peperstraat - Vosselos - Steenjte (5,2km) (Lut) - plannetje klik HIER
korte afstand: idem wandelen (Anne - Vivianne - Ria) - plannetje klik HIER
midden afstand: Nieuw parcours : Peperstraat - Ekerstraat - Zevensterrestraat - Bochtenstraat - Bibliotheek - Termstraat (8 km Martin - Nadine)
lange afstand: Peperstraat - Meander - Zomerstraat - Brugstraat - Belinde Kapel (11 km Els) - plannetje klik HIER


Zondag

Zondag is het Klavertje Vijf in Destelbergen. Met de Damvallei als vertrekpunt is hier opnieuw een heel mooi parcours. Klik HIER voor meer info


Zaterdag 

Oefenwandeling in het kader van LoLa4Life2.0. Vertrek om 09:00 uur aan voetbalplein Overmere. Afstand 12 km.


Op de hort

Gisteren rond de middag kwam de 'op de hort'-molen op gang. Nadat alle bekers al waren afgehaald bij ons thuis werden de boodschappen gedaan. In de Eurospar kunnen we telkens ons karretje vullen dankzij de spaarpunten actie en dat maakt al direct en groot verschil.


Nadien begon de catering aan de bereiding van het 'avondmaal'. Deze keer werd gekozen voor Turkse broden met (vijf soorten beleg: préparee, brie met honing en noten, kipkebab, mozarella, zalm). Er werden 25 broden klaargemaakt en dat bleek meer dan voldoende te zijn. Het werd een aangename namiddag die weer zijn anekdotes zal meedragen...



Rond kwart na zeven begon de 'invasie van de geeltjes' aan het kasteel. Echt van alle kanten kwamen zijn. Er verzamelde zich dan ook een grote groep op de binnenkoer van het kasteel.

(Klik HIER voor de groepsfoto in groot formaat.)


Terwijl ieder 'zijn ding' aan het doen was (hetzij lopen - hetzij wandelen) werden de 'tafeltjes gedekt' en konden de 'organisatoren' met een 'big smile' terug kijken op het resultaat.


Rond de 'tafel' en 'hinkelend' meisje werd het een gezellige bedoening. Er werd gezellig gekeuveld en ondanks de reeds vroeg invallende duisternis kon men genieten van deze prachtige zomeravond.


De twee 'op de horts' zitten er op en in totaal namen 110 Veldmeersrunners hier aan deel. Ik wil iedereen nog eens bedanken die meegeholpen heeft tot het realiseren van de twee mooie avonden (Pastorij en Hinkelend meisje)

21-08-2019 om 00:00 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
19-08-2019
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Op de hort ...Hinkelend meisje
Het afgelopen weekend waren er heel wat activiteiten en het sleutelwoord daarbij was meestal....regen. Voor de komende dagen wordt echter mooi voorspeld zodat 'op de hort in mooie omstandigheden zal kunnen doorgaan. De cava is alvast geïmporteerd uit het 'buitenland' door Ghitta. Samen met Els, Nadine en Saskia zal ze er ook voor zorgen dat het de moeite zal zijn om af te zakken.

Programma dinsdag

We verzamelen om 19u30 aan het hinkelend meisje en qua omlopen doen we 'De omlopen van Sport Vlaanderen'. 

Wandelen : groene omloop (5 km) (Lut)

Korte Afstand: groene omloop (Anne, Vivianne, Ria)

Midden Afstand: Blauwe omloop (Martine, Nadine)

Lange Afstand: Rode omloop (aan te duiden op de loopavond)

Weekendacitviteiten

Voor het zondagsloopje was ge-opteerd voor de wandeling van KWB Laarne en ondanks de zeer slechte weersomstandigheden nog een vrij mooie opkomst.


Op zaterdagmorgen werd in aanloop naar de LoLa4Life-loop een 12-tal km gestapt via de Aardebeienroute. Regen was hier een lange tijd onze metgezel


In de namiddag was het vrij warm en zonnig op de Smouteriejogging. Behalve dan bij het slot van de 12 km en daar kan Anse Nys van meespreken.


Vrijdag waren er al Veldmeersrunners aanwezig op een jogging in Moerbeke


En ook op de wandeltocht in Oosterzele konden ze donderdag Veldmeersrunners verwelkomen

19-08-2019 om 09:02 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
14-08-2019
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Donderdag Geen Loopavond
Donderdag is het feestdag vandaar dat er dan geen loopavond is. Maar er zijn de volgende dagen meer dan loop-/wandelactiviteiten genoeg waar men zijn hart kan ophalen.

donderdag 15/08: GEEN loopavond
zaterdag 17/08    : 09:00 wandelen in het kader van trainen voor LoLa4Life2.0: 12 km vertrekkende van bij thuis Zomerstraat 39
                              15:00 Smouteriejogging in Overmere (3 -6 of 14 km). Start Boerenkrijgpark (recht over Kerk in Overmere)
zondag    18/08   :10 uur zondagsloopje: we doen mee aan de wandeling (of lopen) georganiseerd door KWB Laarne vertrek/verzamelen Vrije Basisschool, Wegvoeringstraat 1 Laarne
dinsdag   20/08   : Op de hort - verzamelen aan het 'Hinkelend meisje'

Restart2run

Het valt op dat er van de starters van de afgelopen sessies toch enkelen 'achter gebleven' zijn mede ook door de verlofperiode. In de maand september zal ik voor diegenen die opnieuw willen opbouwen een restart2run doen. Daar bij zal ik de laatste 4 weken van de start2run herhalen. Dit staat open voor alle Veldmeersrunners  (en zal op de Finse Piste gebeuren.
                               
Kalken Kermis

Verschillende mensen hebben mij al gezegd dat ze kunnen/willen helpen op Kalken Kermis. Kunnen jullie dat op mail zetten (mijn geheugen is niet honderd procent en van op mail kan ik dat direct in een schema invullen). Hoe meer helpers hoe meer vreugd natuurlijk. En sponsoring voor het LoLa4Life-project is natuurlijk ook nog steeds welkom. 
Indien er na de uitleg van de gisterenavond nog vragen zijn over de loop/wandeling van 21/12 stel ze gerust.

14-08-2019 om 10:36 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
12-08-2019
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Feesdag deze week
Na een heel druk sportief weekend (het verslag van Bornem werd gisteren al geplaatst) waarin ieder weer zijn ding kan doen zijn we klaar voor de tweede helft van de maand augustus. En er staat er nog heel wat te gebeuren de volgende weken.

Deze week is er echter een feestdag op donderdag. Dus er wordt 'tijdens de week' enkel op dinsdag gelopen. Het weekendprogramma geef ik woensdag door.

Programma dinsdag

Start Sporthal Laarne

wandelen: Prullenbos (Lut) (6 km)
Korte afstand: Prullenbos (Anne,Vivianne en Ria (deze laatste kan beslissen om eventueel aan Preekheerstraat af te slaan) (6km)
Midden afstand: Prullenbos/Old Horses/Kasteel (begeleiders worden aangewezen op loopavond) 8,5 km
Lange afstand: Richting Wetteren onder de titel 'Volg Martin' (10 km) (Martin, Els,Karine)

Op de hort

Op dinsdag 20/08 staat de volgende 'op de hort' op het programma. Zij die er de eerste keer niet bij waren maar nu toch nog willen inschrijven kunnen dat nu dinsdag nog doen door 5 euro aan Saskia te betalen.

Uitleg LoLa4Life

Heel veel lopers/wandelaars willen zich inschrijven voor 21 december maar hebben nog vragen omtrent het 'systeem'. Daarom zal ik dinsdag na het lopen een korte sessie voorzien waarbij wat uitleg gegeven wordt zodat het systeem voor iedereen duidelijk is.

Weekendactiviteiten 

Naast Bornem was er nog van alles te doen in het weekend. Op het zondagsloopje kwamen er een 20-tal Veldmeersrunners opdagen dat is een gans verschil met vorig jaar toen het zondagsloopje op sterven na dood was.


Op de Lola4Life-training op zaterdag was er ook een mooie opkomst. We deden de bossen rond Berlare aan. Een mooie omgeving voor een 10-tal kilometer te wandelen.


Christelle stapte zondag de 'Ronde Van Vlaanderen'. Een tocht van 42 km met heel wat bulten uit de Vlaamse Ardennen

12-08-2019 om 10:44 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
11-08-2019
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag Dodentocht Bornem
Vorige vrijdag stond de Dodentocht in Bornem op het programma. Ik maak hier een verslagje van aan de hand van foto's die ik heb doorgekregen. Zoals bij de meesten was het vrijdagmorgen kleren/eten/drank verzamelen en sorteren zodat  men klaar was voor de afreis naar Bornem. Sommige kozen voor de wagen maar het makkelijkst was wel via trein.


Zelf volgde ik alles van thuis uit (en van het rusten (omdat ik avond nadien naar trouwfeest moest) kwam er niet veel in huis). Niels liep gans de tijd gans vooraan van het gebeuren en je mocht er zeker van zijn ...van op het moment dat de controleposten open gingen werd Niels direct gescand. Heike volgde met de wagen en kon telkens voor de controlepost (waar hij toch moest wachten tot de opening) eten/drinken doorgeven. Zie hierbij de 'marstabel'



Dit alles resulteerde er in dat een groep van 14 lopers een paar minuten voor zeven uur in de morgen aankwamen in Bornem en nog tijd hadden om op de foto te gaan alvorens ze de aankomst konden overschrijden.


Kris en Nadine hadden ook het grootste deel van de voorbereiding gedaan dat Saskia en ik gedaan hadden in de aanloop naar '100 km van Torhout' (tweedaagse Blankenberge, Sloebertocht, enkele keren Cadzand-Breskens-Cadzand). Ze waren er dan ook gerust in mede ook daar zij gans de tijd gevolgd werden door Saskia en dochter. Hun vertrouwen was ook volkomen terecht. Want ze stapten aan een vrij constant tempo (5,6 km/u) waarvan enkel werd afgeweken voor enkele kousenwissels en om de pasta van Nadine (en ik kan er van meespreken dat die heel lekker is) te nuttigen. Ze kwamen dan ook in Bornem aan 'zonder dat je er iets aan zag' (letterlijke woorden van hun volgers). De tijd van 18u22 was dan ook meer dan voortreffelijk.


Giovanni had zich zo wat 'onopvallend' voorbereid voor deze wedstrijd maar regelmatig zag je  hem toch opduiken op wandelingen van respectabele afstand. Hij stapte (net als Jeroen en Fran) voor het goede doel 'A.L.S'. Op de moeilijke momenten had hij veel steun aan de verschillende berichtjes die hij door kreeg meldde hij achteraf. Na 21u49' fladderde hij Bornem binnen. Hij zorgde er ook voor dat hij direct aan zijn 'herstel' kon beginnen door het nuttigen van één (of meerdere?) recuperatiedrank.

 

Frank Van Wesemael had op voorhand al aangekondigd dat het een stuk moeilijker zou worden dan vorig jaar daar hij minder had kunnen investeren in trainingstijd. Frank flirtte met de tijdsgrens maar dook toch Bornem binnen enkele minuten voor het afsluiten.

Jeroen Bocklandt was de pechvogel. Door een misverstand naar bevoorrading toe was het 'eetritueel' verkeerd gelopen met misselijkheid en maagproblemen tot gevolg. En met die problematiek is het natuurlijk moeilijk om verder te doen en Jeroen besloot toen wijselijk om op km 52  er mee op te houden. Nochtans lag de snelheid opdat moment nog steeds zeer hoog (gem. tss 6,7 en 7 km/u) en ook de benen voelden nog goed aan. 

We mogen gerust stellen dat bij de Veldmeersrunners net als bij het lopen ook het wandelen ieder zijn gading kan vinden. Op dinsdag - donderdagavond en zondagsloopje tss de 5 en 7 km aan ong. 5 à 5,2 km/u. Op de voorbereiding naar LoLa4Life2.0-tocht wordt er op zaterdagvoormiddag langere afstanden gewandeld aan een iets hoger tempo. En naar de ultratochten hebben we momenteel 7 leden die dit jaar al een '100 km'-tocht in de benen hebben.

11-08-2019 om 16:36 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
09-08-2019
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tweehonderd leden... de statistieken

De Veldmeersrunners hebben de kaap van de 200 leden overschreden. Dus tijd om nog eens enkele statistieken te maken...


Het is duidelijk dat de vrouwen de plak zwaaien...Met 144 vrouwen zijn we op de Veldmeers...het 'zwakke' geslacht overtreft daarmee ruimschoots de mannen. Het is een trend die zich al van bij onze opstart in 2011 stelt en zich doorzet. 



Naar leeftijd toe is er een enorm spreiding. Dit heeft ook te maken met dat er bij de Veldmeersrunners echt voor elk wat wils is. Het wandelen zet ook 'oudere' (en bedoel dit zeker niet negatief) mensen aan om in beweging te blijven of juist daar iets vinden om weer 'te bewegen'. Ook het sociale aspect van onze vereniging mag zeker niet onderschat worden en vervult in onze gemeente daar een heel belangrijke rol in.


Naar geografische 'achtergrond' kunnen we ook stellen dat van buiten onze gemeente (vooral Wetteren en Destelbergen) er heel wat belangstelling is in onze activiteiten. Heeft ook te maken met dat er in de omliggende gemeenten niet altijd iets gelijkaardigs 'te vinden' is.



09-08-2019 om 09:06 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
07-08-2019
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De zomer kabbelt verder...
Het blijft rustig zomerweer...ideale loop- en wandelomstandigheden dus. Dat merkten we gisterenavond ook...men kwam traag toe ...maar eens de klok van half acht naderde kwamen ze van 'alle kanten' opgedoken. Ook blijft de instroom van nieuwe leden duren. En ook vooral hun positieve reacties na de kennismaking met de Veldmeersrunners is zeer goed voor onze vereniging.


Programma donderdag

Er wordt gestart aan Kalken Kerk en dan ga je tot het eerste knooppunt. Bij de aangegeven wandelafstanden moet je ongeveer 500 meter bij tellen.

Wandelen en korte afstand: KLIK HIIER

Midden afstand: KLIK HIER

Lange afstand KLIK HIER


Programma zondag

Vertrek 10:00 aan het Hinekelend meisje - we doen de omlopen van 'Sport Vlaanderen' aan.

Programma LoLa4Life2.training op zaterdag

Ondanks den 'Dondentocht' in Bornem doen we toch een zaterdagtraining. We starten om 09:00 aan de Festivaria aan het Donkmeer voor een tochtje van 10 km langs Donkmeer- Broeck-Gratiebossen. Langs deze weg wens ik ook alle deelnemers aan de Dodentocht veel succes.

Volgende maand...maand van de Sportclub

Zoals elk jaar staat september ook in het teken van de 'Sportclub'. Deels organiseren we zelf 'iets' en anderzijds zijn er ook van de Sportdienst/Sportraad uit worden er verschillende zaken georganiseerd.

Breng een vriendje mee

In de week van 8 september kan iedereen een 'vriendje' of 'vriendinneken' meebrengen om ze te laten kennis maken met de Veldmeersrunners. Dit geldt zowel voor lopers als wandelaars.

Tombolarun

Deze gaat door op vrijdag 6 september. We rekenen natuurlijk op jullie talrijke aanwezigheid. Ook een viertal vrijwilligers gevraagd om 'de klevertjes' te plakken

Scholenveldloop

Deze gaat door op woensdag  25 september. Hier een zestal vrijwillgers nodig (begeleiden aangekomen lopertjes, uitdelen appel en medailles,...)



Scholenveldloop


07-08-2019 om 08:57 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
04-08-2019
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tweede deel zomerprogramma
Het eerste deel van de zomer zit erop. Het regelmatig op andere plaatsen starten blijkt een succes te zijn en ook in augustus zullen we éénmaal op de week van andere locatie starten dan van aan de Sporthal. De keren dat we starten van aan de sporthal zal ik opteren om omlopen te 'doen' die we in de winter niet kunnen doen. Ook staat er voor augustus nog één 'op de hort' op het programma en twee 'Klavertjes vijf'.


Programma dinsdag

Startplaats: Sporthal Laarne

wandelen: Peperstraat - Ekerstraat - Vosselos (5,2 km) (Lut)
Korte afstand: idem als wandelen (Ria, Vivianne, Anne) (5,2 km)
Midden afstand: Peperstraat - Meander - Ekerstraat - Berlinde Kapel (8 km) (Nadine)
Lange afstand: Peperstraat - Meander - Schorpioen - Zomerstraat - Brugstraat (12 km)

Wel wil ik nogmaals uitdrukkelijk meegeven dat de routes die opgegeven worden moeten gevolgd worden!!!


Oma's op de Veldmeers

Zowel Nadine Van Hoecke  (kleinzoon) als Caro Baeyens (kleindochter) zijn de kersverse oma's in onze vereniging


Weekendaktiviteiten

Op zaterdagmorgen was er de 'training' ivm LoLa4Life2.0. Het werd een mooie wandeling langs de Scheldedijk en met een overzet aan 't Schelde.


Giovanni testte nog eens zijn (zeer snelle) benen in Lokeren op de 10 km


Niels startte in de kwarttriathlon aan het Donkmeer. Het zwemmen en fietsen was nog wat een verkenning en op het lopen werd een zeer mooie prestatie neergezet.


Op zondag werd aan den Aard afgesproken. Zo waren er opnieuw heel wat Veldmeersrunners actief in het weekend! Elk op zijn niveau en afstand/discipline dat hij/zij leuk vond.

04-08-2019 om 00:00 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
31-07-2019
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Veiligheid
Elke loop-/wandelavond zijn we met heel veel lopers/wandelaars op de baan (zelfs in de vakantieperiode gaat dit vlot boven de 50 - nadien zal dat elke keer honderd (en mss ruim erboven zijn) daarom zou ik toch graag nog eens volgende dingen meegeven:

- iedereen loopt langs dezelfde kant van de weg (bij voorkeur rechts - maar is geen verplichting)
- men loopt/wandelt per twee (en waar het smal is alleen) en zeker niet over de volle breedte van de weg
- men loopt mee met de groep waarin men start (dit lijkt vrij goed te lukken) en gaat er niet 'tussen' lopen

Ook wil ik vragen om de blog 'aandachtig' te lezen zodat iedereen op de 'juiste plaats' staat 


Programma donderdag

Start: Kalken Vaartplein

korte afstand:  De te volgen nummers zijn: 15-13-14-18-16.

midden afstand: De te volgen nummers zijn: 15-13-14-10-9-20-21-19-18-16.

lange afstand: De te volgen nummers zijn: 18-14-10-9-20-21-22-2-2-4-97-23-26-25-16.


Programma zondag

Start: den Aard

Korte afstand: 2 - 2 - 4 - 97 -95 - 91 - 90 - 88 - 89 - 99 -92 - 98 - 96 - 4 - 2 - 2 (5,8 km) Klik hier voor kaartje
Midden afstand: 2 - 22 - 23 - 97 - 95 - 91 - 90 - 88 - 85 - 86 -87 - 89 - 99 - 92 - 98 -96 - 4 - 2 - 2 (8,2 km) Klik hier voor kaartje
Lange afstand: 2 - 22 - 23 -97 - 4 -96 -98- 95 - 92 -90 - 88 - 85 - 86 - 87 - 89 - 99 - 92 - 98 -95 -91 - 90 - 92 -99 - 93 - 94 - 2 - 2 (11,8 km) Klik hier voor kaartje


Programma LoLa4-life-wandeltraining

Zaterdag om 09:00 aan het Vaartplein voor een afstand van 10 km aan 5,2 km/u.


Dodentocht

De 100km-fanaten zijn blijkbaar talrijk bij de Veldmeers. In juni stapten Saskia Vermeulen en ikzelf succesvol de 100 km in Torhout (19u15') maar er staan nog heel wat Veldmeersrunners klaar om volgende week in Bornem de start te nemen.

Zie hierbij alvast de namen en nummers die je kan volgen:

Niels Clincke : 8621
Kris Temmerman: 5428
Nadine Van Hoecke: 4670
Jeroen Bocklandt: 4841
Frank Van Wesemael : 3252
Giovanni Staessens : 6176

Indien ik iemand zou vergeten zijn gelieve me een seintje te geven.

31-07-2019 om 14:50 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
29-07-2019
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Heerlijk loopweer....
Na het puffen van vorige week zullen we nu in 'normale' temperaturen kunnen sporten. Dus iedereen opnieuw de loop- en wandelschoenen gaan en we gaan verder met ons zomer programma.

Dinsdag starten we aan de Sporthal

Programma dinsdag

Wandelen: Prullenbos (6 km) (Lut)
Korte afstand: Prullenbos (door verlofperiode zullen begeleiders ter plaatse aangeduid worden)
Midden afstand: Prullenbos - Old Horses- Kasteel (8 km) (Nadine)
Lange afstand: 'Volg Martin' - een nieuw parcours (11 km) langs Kattenheide. (Martin/Els)


Wandelen..voorbereiding LoLa4Life

Verschillende mensen willen op LoLa4Life een grotere afstand wandelen (zelfs de volle 42 km) maar vragen om een programma/begeleiding om dit te kunnen bereiken. Naar analogie wat met de marathonlopers al het geval geweest is zal ik hier een apart programma voor voorzien. Let wel dat valt buiten de gewone loop - en wandelsessies want daar blijven we bij het huidige principe van tss 5 en 7 km aan de snelheid zoals we het nu doen. De snelheid bij de 'extra' sessies zal trouwens identiek zijn (5 à 5,2) want dat is de snelheid die we ook op 21 december zullen 'aanhouden'

Waaruit bestaat deze voorbereiding:

- extra (langere) wandelsessies op zaterdag wel telkens vertekken om 09:00 uur (eerste eek 10 km, dan twee weken 12 km, twee weken 15 km en twee weken 20 km) nadien kunnen we een evaluatie maken
- naar de training stappen en terug als stappend terug komen - vertrekkende dan van bij mij thuis (dit principe heb ik zowel bij mijn marathons als de '100 km' van Torhout toegepast en werpt zjn vruchten af.

Wie interesse heeft gelieve me een seintje te geven zodat ik er datums kan opkleven.

Weekendaktiviteiten

Op het zondagsloopje was er met iets meer dan 20 lopers/wandelaars. De foto van de 'rappe' is mislukt...




Op den Heikant liep niks zijn eerste jogging in 13 maand en dit na het plaatsen van een knieprothese en een operatie aan het been.


Carlo en Janot waren vrijdag aan de slag in Zelzate.

29-07-2019 om 10:05 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Inschrijven LoLa4Life
U kan naar de inschrijving (en ook routebeschrijving) van LoLa4Life gaan door HIER te klikken
Inschrijven kan ook op één van de instapplaatsen. Dit mag je echt niet missen!!!

29-07-2019 om 00:00 geschreven door danny  


>> Reageer (1)
23-07-2019
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Donderdag = Den Aard
Het was warm vandaag maar toch daagden er een twintigtal Veldmeersrunners op aan de Prullenbos. Er werd in groep beslist om niet te lopen maar een wandeling te doen van een 5-tal km. Niet de warmte was het belangrijkste van de dag wel het feit dat we twee nieuwe leden mogen verwelkomen en zo ons totaal ledenaantal op 200 komt. De Veldmeersrunners zijn opgericht in oktober 2011 eerst als 'start to run' nadien als loopvereniging onder de vleugels van de Sportdienst om ten slotte te evolueren naar een Feitelijke Vereniging. We zijn daarmee één van de grootste vereniging van onze gemeente. En we zijn zeker een groep geworden waarbij sociaal en recreatief sporten centraal staat.



Programma donderdag

Ook donderdag wordt heel warm weer voorspeld. Er wordt afgesproken aan den Aard. Er zal daar een wandeling van een vijftal km zijn door het gebied 'Binnen zonder Kloppen'


Zondagsloopje

Het zondagsloopje gaat door aan het hinkelend meisje (Kasteel) in Laarne


LoLa4Life2.0

Er kan vanaf nu reeds ingeschreven worden om deel te nemen aan LoLa4Life2.0
Je kan dit doen door HIER te klikken 


Vakantiekiekjes

Maandag deden we (voor sommigen voorbereiding van Dodentocht) een wandeling van Cadzand naar de vuurtoren van Breskens en terug richting Cadzand. Zeker een aanrader voor wie eens langs een mooie kustlijn wil wandelen zonder in 'overbevolking' terecht te komen.


Ook Patsy Bracke doet haar wandelschoenen aan op vakantie

23-07-2019 om 00:00 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
21-07-2019
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het wordt echt heel warm...
Alle weersvoorspellingen zijn het erover eens... het wordt warm ...zelfs snikheet volgende week. We zullen ons loopprogramma daaraan aanpassen. Breng zeker water mee voor onderweg en dit zowel voor lopers als wandelaars. Dinsdag zou de temperatuur nog relatief meevallen. Dus diegenen die willen lopen kunnen dat doen en ook de wandelaars kunnen hun ding doen. Wel met enkele zaken rekening houden: doe het 'kalm aan' - ga dus geen afstanden lopen die je niet gewoon bent en doe het ook qua snelheid kalm aan.


Programma dinsdag

We spreken af aan Prullenbos en doen dezelfde omlopen van vorige keer (5 - 7 of 10).

We kunnen dinsdag ook bespreken wat we donderdag gaan doen (ik plaats dit dan woensdag op blog) als de weersvoorspellingen van 38 graden zouden worden bevestigd.


Weekendactiviteiten

Op zondagmorgen werd er bij mij thuis verzameld. Deze keer had ik de opkomst niet zo hoog ingeschat en had aan Lut gevraagd om hapjes en drankje klaar te maken voor 'nen man of vijf'. Tot mijn (positieve) verwondering daagden er een 25-tal personen op. Er moest dan ook wat geïmproviseerd worden terwijl er gelopen/gewandeld werd. Deze mooie opkomst tijdens de verlofperiode duidt er ook op dat het 'zondagsloopje' een volwaardige derde 'loopdag' geworden is.


Op vrijdagavond waren er al heel wat Veldmeersrunners aanwezig in Lokeren.


Christelle stuurde een foto op van in Bottelare waar ze de 50 km wandelde. Ook Jeroen Bockland legde er de laatste hand in zijn voorbereiding naar Bornem

21-07-2019 om 22:09 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
20-07-2019
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zondagsloopje/Hittegolf
Er wordt volgende week (zeer) warm weer voorspeld. We zullen dan ook twee keer 'op verplaatsing' gaan. De exacte plaatsen zal ik telkens meegeven de dag ervoor. Dit omdat ik rekening wil houden met weersvoorspellingen (vb. kans op onweer kan andere startplaats geven). Hou alvast blog heel goed in de gaten. Maar ook tijdens de warmere dagen zullen we sportief bezig blijven (een mooie wandeling op een zomeravond is ook niet te versmaden).

Het zondagsloopje (morgen dus) gaat door in Zomerstraat 39 (bij mij thuis). Voor het wandelen kan men kiezen tss 5 en 7 km (na drietal km moet er beslist worden) en lopen kan kiezen uit dezelfde afstanden en een omloop (aardbeienroute) van 12 km. Nadien is er hapje en drankje voorzien in 'onzen hof'

20-07-2019 om 11:21 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
17-07-2019
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zomerse drukte...
De verlofperiode is aangebroken en ik dacht dat er minder 'volk' zou zijn op de loopavonden maar niks is minder waar. Een zeer mooie opkomst dinsdag waarbij het ook opvalt dat de groep wandelaars steeds groter en groter wordt. Dit is alvast een goede zet geweest op de mensen aan het sporten houden ook tijdens de zomermaanden.

Programma donderdag

Alle afstanden vertrekken aan het 'Hinkelend Meisje' en we doen de omlopen van Sport Vlaanderen aan dus 10 - 7 en 5 km. Vanaf dat vertrekpunt kunnen we de routes 'volledig doen' en is er zeker voor de korte afstand een volledig nieuwe route in vergelijking met vertrekken aan de sporthal.

Lut zal donderdag ook aanwezig zijn voor het uitdelen van de kledij. Diegenen die nog kledij moeten ontvangen zou ik willen vragen om aanwezig te zijn zodat we niet telkens de kleren moeten meenemen.

Zondagsloopje

Dit start bij mij thuis (Zomerstraat 39). We doen nu eens de andere kant van de gemeente en stukken Beervelde aan. Een omloop van 5 km is er langs Brugstraat/Zomerstraat. De 7 km neemt er Holeindestraat bij. De 12 km neemt de 'Kleine Aardbeienroute'. Aperitieven kunnen we bij op den hof doen.

17-07-2019 om 09:01 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
15-07-2019
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ook heel wat actie tijdens de zomermaanden
Op 't zand was er vrijdagavond een goede opkomst (waaronder heel wat Veldmeersrunners) en ook zondag in Ten Ede was er een mooie delegatie van onze loopgroep aanwezig. Het mag duidelijk zijn dat ook tijdens de zomermaanden de Veldmeersrunners heel actief zijn.


Programma dinsdag

Dinsdag is het vertrekpunt Sporthal

Wandelen: Zevensterrestraat - Mote - Kolk - Zevensterrestraat - 1 tourken Finse Piste (5,5 km) (Lut/Patsy)
Korte afstand: idem wandelen (Anne/Vivianne)
Midden afstand: Zevensterrestraat - Mote - Schoolstraat-Kasteeldreef - Old Horses - Termstraat (8,2 km) (Nadine)
Lange afstand: Meerstkant - Achter Kasteel - Old Horses - Termstraat (11 km) (Katrien, Els)

Er zijn enkele rode hesjes op reis er zal dus aangevuld worden op de loopavonden zelf

Donderdag zal er gestart worden aan het 'hinkelend meisje' en het zondagsloopje start bij mij thuis (Zomerstraat 39) meer info over deze laatste twee op het volgend blogitem.


Klavertje vijf

Zondag stond het derde loopje in het kader van 'Klavertje Vijf'. Dit maal was het Wetteren Ten Ede waar 'het' te doen was. Ilse Hoet en haar loopgroep 'Ten Ede loopt' zorgden voor een mooie ontvangst.

Traditioneel werd eerst de groepsfoto genomen ...

Een drankje, gezond stukje fruit en een klapje achteraf zorgden ervoor dat het opnieuw een gezellige bedoeling werd



Bedankt Ilse voor de mooie ontvangst

15-07-2019 om 10:14 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
13-07-2019
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.' t Zand kleurt geel...
Nadat vorig jaar een wat tegenvallende opkomst genoteerd was bij de jogging op 't Zand. Besloot ik om samen met de Veldmeersrunners onze schouders te zetten onder de organisatie van dit jaar. Het programma werd uitgebreid met een snoepjesjogging en de mogelijkheid tot wandelen.

De voorbije week was al redelijk wat tijd gekropen in de voorbereiding met vb. het uitpijlen van de wandelrouten en Eddy zorgde ook voor snoep en had het parcours voor de jogging uitgetekend.

Eerst waren de allerkleinsten aan de beurt en met een opkomst van een dertigtal kleine lopers/loopsters was het dolle pret. Zowel de kinderen, ouders als grootouders genoten van dit spektakel. Er werd gegrabbeld, snoepjes werden tegen elkaar afgewogen... dit zorgden dikwijls voor hilarische momenten.




De wandelaars konden vanaf  18:00 vertrekken en in totaal waren er een 60-tal wandelaars die één van de drie aangeboden afstanden wandelden. Zowel op de 5 als op de 10 km waren telkens een 30-tal deelnemers aanwezig. Iedere volbracht zijn wandeling/jogging op zijn eigen gekozen tempo maar had toch de indruk dat het er in het algemeen snel aan toe ging.

Ook de Veldmeersrunners waren talrijk aanwezig en zorgden er voor dat het 't Zand geel kleurde. Ik was niet enkel in mijn nopjes door de algemene opkomst maar ook zeker over de talrijk aanwezige Veldemeersrunners (een 50-tal). Het doet deugd als voorzitten van deze groep dat er in eigen gemeente op zo een manier 'uitgepakt' worden. We mogen zeker met zijn alle fier zijn op onze loopgroep de 'Veldmeersrunners'

 
De opbrengst van deze sportieve avond gaat naar OIGO en dit via het project LoLa4Life 2.0. Als je al deze factoren samen neemt kunnen we stellen dat we gisterenavond op het 't Zand een avond hadden waarbij het recreatieve en sociale sporten centraal stonden. Onze jongste deelnemer was 2 jaar en Lucien uit Overmere was er 79. Iedereen kwam aan zijn trekken dus. Ik zou iedere deelnemer en ook medewerken willen danken voor zijn aanwezigheid om er samen een geslaagde zomeravond van te maken.

13-07-2019 om 08:56 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
12-07-2019
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Weekendactiviteiten
Blijkbaar was er nogal wat verwarring wat/wanneer juist doorging in het weekend. Daarom hierbij een overzicht

Vrijdag 12/07: Jogging 't Zand

18:00 - 19u30: Start wandeling met keuze van afstanden : 5 - 7 - 10 km
18:00: Snoepjesjogging
19:00: Start Jogging 5 km
20 km: Start Jogging 10 km


Zondag 14/07: Klavertje vijf

Dit gaat door om 10:00 uur en start aan de Kerk van Ten Ede. Dit is GRATIS


12-07-2019 om 09:16 geschreven door danny  


>> Reageer (0)


Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Aantal leden Veldmeers:   141


Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Gastenboek

Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


Foto

Blog als favoriet !


E-mail mij

Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.


Archief per maand
  • 04-2025
  • 02-2025
  • 01-2025
  • 12-2024
  • 11-2024
  • 09-2024
  • 08-2024
  • 07-2024
  • 03-2024
  • 02-2024
  • 01-2024
  • 12-2023
  • 11-2023
  • 10-2023
  • 09-2023
  • 08-2023
  • 07-2023
  • 06-2023
  • 05-2023
  • 04-2023
  • 03-2023
  • 02-2023
  • 01-2023
  • 12-2022
  • 11-2022
  • 10-2022
  • 09-2022
  • 08-2022
  • 07-2022
  • 06-2022
  • 05-2022
  • 04-2022
  • 03-2022
  • 02-2022
  • 01-2022
  • 12-2021
  • 11-2021
  • 10-2021
  • 09-2021
  • 08-2021
  • 07-2021
  • 06-2021
  • 05-2021
  • 04-2021
  • 03-2021
  • 02-2021
  • 01-2021
  • 12-2020
  • 11-2020
  • 10-2020
  • 09-2020
  • 08-2020
  • 07-2020
  • 06-2020
  • 05-2020
  • 04-2020
  • 03-2020
  • 02-2020
  • 01-2020
  • 12-2019
  • 11-2019
  • 10-2019
  • 09-2019
  • 08-2019
  • 07-2019
  • 06-2019
  • 05-2019
  • 04-2019
  • 03-2019
  • 02-2019
  • 01-2019
  • 12-2018
  • 11-2018
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 05-1979
  • 05-1976


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs