Na het puffen van vorige week zullen we nu in 'normale' temperaturen kunnen sporten. Dus iedereen opnieuw de loop- en wandelschoenen gaan en we gaan verder met ons zomer programma.
Dinsdag starten we aan de Sporthal
Programma dinsdag
Wandelen: Prullenbos (6 km) (Lut)
Korte afstand: Prullenbos (door verlofperiode zullen begeleiders ter plaatse aangeduid worden)
Midden afstand: Prullenbos - Old Horses- Kasteel (8 km) (Nadine)
Lange afstand: 'Volg Martin' - een nieuw parcours (11 km) langs Kattenheide. (Martin/Els)
Wandelen..voorbereiding LoLa4Life
Verschillende mensen willen op LoLa4Life een grotere afstand wandelen (zelfs de volle 42 km) maar vragen om een programma/begeleiding om dit te kunnen bereiken. Naar analogie wat met de marathonlopers al het geval geweest is zal ik hier een apart programma voor voorzien. Let wel dat valt buiten de gewone loop - en wandelsessies want daar blijven we bij het huidige principe van tss 5 en 7 km aan de snelheid zoals we het nu doen. De snelheid bij de 'extra' sessies zal trouwens identiek zijn (5 à 5,2) want dat is de snelheid die we ook op 21 december zullen 'aanhouden'
Waaruit bestaat deze voorbereiding:
- extra (langere) wandelsessies op zaterdag wel telkens vertekken om 09:00 uur (eerste eek 10 km, dan twee weken 12 km, twee weken 15 km en twee weken 20 km) nadien kunnen we een evaluatie maken
- naar de training stappen en terug als stappend terug komen - vertrekkende dan van bij mij thuis (dit principe heb ik zowel bij mijn marathons als de '100 km' van Torhout toegepast en werpt zjn vruchten af.
Wie interesse heeft gelieve me een seintje te geven zodat ik er datums kan opkleven.
Weekendaktiviteiten
Op het zondagsloopje was er met iets meer dan 20 lopers/wandelaars. De foto van de 'rappe' is mislukt...
Op den Heikant liep niks zijn eerste jogging in 13 maand en dit na het plaatsen van een knieprothese en een operatie aan het been. 
Carlo en Janot waren vrijdag aan de slag in Zelzate. 
|