Het was warm vandaag maar toch daagden er een twintigtal Veldmeersrunners op aan de Prullenbos. Er werd in groep beslist om niet te lopen maar een wandeling te doen van een 5-tal km. Niet de warmte was het belangrijkste van de dag wel het feit dat we twee nieuwe leden mogen verwelkomen en zo ons totaal ledenaantal op 200 komt. De Veldmeersrunners zijn opgericht in oktober 2011 eerst als 'start to run' nadien als loopvereniging onder de vleugels van de Sportdienst om ten slotte te evolueren naar een Feitelijke Vereniging. We zijn daarmee één van de grootste vereniging van onze gemeente. En we zijn zeker een groep geworden waarbij sociaal en recreatief sporten centraal staat.
Programma donderdag
Ook donderdag wordt heel warm weer voorspeld. Er wordt afgesproken aan den Aard. Er zal daar een wandeling van een vijftal km zijn door het gebied 'Binnen zonder Kloppen'
Zondagsloopje
Het zondagsloopje gaat door aan het hinkelend meisje (Kasteel) in Laarne
LoLa4Life2.0
Er kan vanaf nu reeds ingeschreven worden om deel te nemen aan LoLa4Life2.0
Je kan dit doen door HIER te klikken
Vakantiekiekjes
Maandag deden we (voor sommigen voorbereiding van Dodentocht) een wandeling van Cadzand naar de vuurtoren van Breskens en terug richting Cadzand. Zeker een aanrader voor wie eens langs een mooie kustlijn wil wandelen zonder in 'overbevolking' terecht te komen. 
Ook Patsy Bracke doet haar wandelschoenen aan op vakantie 
|