Het eerste deel van de zomer zit erop. Het regelmatig op andere plaatsen starten blijkt een succes te zijn en ook in augustus zullen we éénmaal op de week van andere locatie starten dan van aan de Sporthal. De keren dat we starten van aan de sporthal zal ik opteren om omlopen te 'doen' die we in de winter niet kunnen doen. Ook staat er voor augustus nog één 'op de hort' op het programma en twee 'Klavertjes vijf'.
Programma dinsdag
Startplaats: Sporthal Laarne
wandelen: Peperstraat - Ekerstraat - Vosselos (5,2 km) (Lut)
Korte afstand: idem als wandelen (Ria, Vivianne, Anne) (5,2 km)
Midden afstand: Peperstraat - Meander - Ekerstraat - Berlinde Kapel (8 km) (Nadine)
Lange afstand: Peperstraat - Meander - Schorpioen - Zomerstraat - Brugstraat (12 km)
Wel wil ik nogmaals uitdrukkelijk meegeven dat de routes die opgegeven worden moeten gevolgd worden!!!
Oma's op de Veldmeers
Zowel Nadine Van Hoecke (kleinzoon) als Caro Baeyens (kleindochter) zijn de kersverse oma's in onze vereniging
Weekendaktiviteiten
Op zaterdagmorgen was er de 'training' ivm LoLa4Life2.0. Het werd een mooie wandeling langs de Scheldedijk en met een overzet aan 't Schelde. 
Giovanni testte nog eens zijn (zeer snelle) benen in Lokeren op de 10 km 
Niels startte in de kwarttriathlon aan het Donkmeer. Het zwemmen en fietsen was nog wat een verkenning en op het lopen werd een zeer mooie prestatie neergezet. 
Op zondag werd aan den Aard afgesproken. Zo waren er opnieuw heel wat Veldmeersrunners actief in het weekend! Elk op zijn niveau en afstand/discipline dat hij/zij leuk vond. 
|