Inhoud blog
  • In Brétigny-sur-Orge ontspoorde er méér dan een trein!
  • Beroep Gent - Zwaardere straffen voor drie leden van 'Colruytbende'
  • Mietje Stroel-museum moet wijken voor Frank Bruggeman
  • VB-journaal in beeld
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Mijn favorieten
  • Vlaams Belang regio Gent/Eeklo
  • NSV
  • VBJ
  • Angeltjes
  • Davy_Maldegem
  • 'T Pallieterke
  • VNZ
  • people against islam
  • Johan Deckmyn
  • Tanguy Veys
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Blog als favoriet !
    Foto
    Foto
    Welkom op mijn blog!
    Foto
    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Veilig Zelzate

    24-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Van driesterrenrestaurants en koninklijke buitenverblijven in Ciergnon.

     

    Mijn vorig mailtje was een uitnodiging voor de Staten-Generaal tegen Di Rupo, die zondag door het Vlaams Belang in Brussel werd georganiseerd.

    Voor diegenen die er niet waren kan ik bevestigen dat deze Staten-Generaal inderdaad heeft plaatsgevonden en dat het zeker een succes was. In de media heb je er wellicht niet veel over vernomen.

    Maandagmorgen was het hoofdnieuws dat België er een driesterrenrestaurant bij had.
    Mijn oprechte gelukwensen aan de uitbaters van Hertog Jan in Brugge, maar ik vraag me af of er in de toekomst voor de doorsnee Vlaming nog geld zal overblijven om in een sterrenrestaurant een maaltijd te gaan nuttigen. Onze spaarcenten, uitkeringen en werkgelegenheid staan onder enorme druk. Di Rupo moest hier een mauw aan passen, of beter gezegd een begroting, die aan de door de Europese Commissie opgelegde voorwaarden voldoet, maar hij zag het niet meer zitten.
    Hij ging niet op bezoek bij Hertog Jan in Brugge, maar bij Albert II in zijn koninklijk buitenverblijf te Ciergnon.

    De vraag is of Albert II, vanuit zijn ivoren toren, de ernst van de situatie inziet.

    Ook hij heeft via de media geen kennis kunnen nemen van hoe wij er over denken en ik betwijfel of hij naar onze website surft (http://www.vlaamsbelang.org/3/30/). Ik raad het in ieder geval ieder van jullie aan want onze openbare omroep en hun bevriende kranten smoren iedere kritiek van de oppositie op wat men een belangrijke staatshervorming noemt, een grondwetsherziening, geen vodje papier!

    De vorst baseert zich wellicht op de versie van Di Rupo nml. dat CD&V , en in extensie Vlaanderen, al een bonus hebben gekregen bij de splitsing van B-H-V. Het is dan toch normaal dat Di Pupo zijn 11,3 miljard euro niet in besparingen zoekt. Besparingen zou men vooral in Wallonië voelen. Extra belastingen, zullen vooral in Vlaanderen moeten worden opgehoest.
    Dit maakt van Albert II de ideale bondgenoot van de Franstaligen. België moet niet enkel in stand gehouden worden om de toekomst van de Saksen-Coburgs te vrijwaren, maar tevens om de laatste financiële middelen, die Vlaanderen nog kan opbrengen naar het Zuiden te transfereren en de taalgrens naar het Noorden te verleggen.

    De begroting van een onafhankelijk Vlaanderen zou al lang in overeenstemming zijn met de Europese vereisten en zou ons niet in een neerwaartse spiraal terecht brengen.
    Wij hebben geen nood aan een sociaaleconomische noodregering zonder socialisten zoals N-VA het voorstelt. Wij hebben dringend nood aan Vlaamse onafhankelijkheid voor er nog grotere happen uit onze portemonnee en ons grondgebied worden genomen. De koning kan dan gerust van zijn buitenverblijf zijn verblijf maken. Als hij wil kan hij nog altijd eens een van onze sterrenrestaurants bezoeken. Hij zal er zeker nog voldoende middelen voor hebben.

    Rita De Bont
    Federaal Volksvertegenwoordiger

    24-11-2011 om 13:04 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beeldverslag congres

     

     Klik hier om de foto in zijn origineel formaat weer te geven. • Terwijl België steeds dieper wegzakt in de politieke impasse, organiseerde het Vlaams Belang afgelopen zondag een druk bijgewoonde ‘Staten-Generaal tegen Di Rupo’. Alle sprekers haalden zwaar uit naar de deelakkoorden die intussen werden afgesloten. Senator Bart Laeremans schetste de rampzalige gevolgen van het BHV-compromis. Jongerenvoorzitter Barbara Pas beklemtoonde dat jongeren van nature rebels zijn en zich dus best kunnen vinden in de rebelse standpunten van het Vlaams Belang. Gerolf Annemans wees erop dat Vlaanderen niets opschiet met een ‘België 2.0’ of ‘confederalisme’ en dus nood heeft aan een partij die zonder omwegen kiest voor Vlaamse onafhankelijkheid. “Alleen het Vlaams Belang heeft een visie op de toekomst”, besloot voorzitter Bruno Valkeniers.

    In ons beeldverslag ziet u de hoogtepunten uit de toespraken.

    Bijlagen:
    http://www.youtube.com/watch?v=xwd1bz7FDc4&feature=player_embedded   

    24-11-2011 om 12:59 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    21-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Filip Dewinter geeft dhimmi-gids ‘Hoe overleven in een islamitische samenleving?’ uit
     Vanaf dit weekend verspreidt het Vlaams Belang in samenwerking met ‘Steden tegen Islamisering’ (STI) een pocketboek (54 blz) van de hand van Filip Dewinter met als titel ‘Hoe overleven in een islamitische samenleving?’. In dit pocketboekje geeft Filip Dewinter tien lessen om als dhimmi (niet-moslim) te overleven onder moslimheerschappij.

    Met dit gratis pocketboek wil het Vlaams Belang duidelijk maken dat de islam niet thuishoort op Europees grondgebied.

    Kritiek op de islam, het niet respecteren van de ramadan, het niet naleven van de islamitische kledingvoorschriften, het drinken van alcohol of het organiseren van een muziekconcert, roken of gokken, … wordt niet getolereerd is een islamsamenleving. Met deze nieuwe publicatie wil Filip Dewinter aantonen hoe ingrijpend de impact van de islamisering op onze samenleving kan zijn. Het pocketboekje ‘Hoe overleven in een islamitische samenleving?’ wordt verspreid op 20.000 exemplaren. Tevens worden een 500.000 pamfletten verspreid in alle grote steden van Vlaanderen ( Gent, Antwerpen, Kortrijk, Vilvoorde, Brussel, Mechelen, …) om het pocketboekje te propageren.

    Met dit pocketboekje ‘Hoe overleven in een islamitische samenleving?’ wil het Vlaams Belang zich profileren als de enige partij die zich kant tegen de islamisering van Vlaanderen.

    Naar aanleiding van de publicatie van het pocketboek ‘Hoe overleven in een islamitische samenleving?’ formuleert het Vlaams Belang vijf concrete voorstellen om de islamisering van Vlaanderen tegen te gaan.

    • Een immigratiestop vanuit de moslimlanden naar Europa.
    • Geen ondersteuning, erkenning of subsidiëring van de islam door de overheid.
    • Geen toegevingen aan de islam betreffende de fundamentele waarden van onze beschaving (afschaffen van het onverdoofd ritueel slachten, niet toelaten van hoofddoeken, geen gescheiden zwemmen in de zwembaden, …).
    • Moslims dienen te slagen in een inburgeringexamen vooraleer over een definitieve verblijfsvergunning te kunnen beschikken.
    • Moskeestop, verbod op minarettenbouw en uitwijzing van fundamentalistische imams.
    Bijlage: pocketboek 'Hoe overleven in een islamitische samenleving?'

    Wim Van Osselaer,
    Perswoordvoerder fractie Vlaams Belang

    21-11-2011 om 13:06 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Discriminatie op de werkvloer.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen 19.11.2011 15.38u - U kent de verhalen over discriminatie op de werkvloer. We gaan niet doen of het probleem helemaal niet bestaat, maar de meeste werkgevers zoeken volgens ons toch de meest geschikte en best opgeleide werknemer. Het kleurtje maakt hen wellicht niet veel uit. Er zijn inderdaad voorbeelden van allochtonen die zich met succes integreren en die zich door hard werken een plaats veroveren in onze samenleving, maar er zijn er helaas ook die liever op straat rondhangen of kiezen voor een criminele carrière. Vooroordelen of feiten? De hoge werkloosheid onder allochtone jongeren wordt heel vaak voorgesteld als een gevolg van 'uitsluiting', maar dat plaatje klopt niet. Heel vaak kiezen probleemjongeren er zèlf voor om niet te werken. "Ze halen hun neus op voor ongeschoolde, laagbetaalde arbeid. En àls ze al een baan accepteren, komen ze vaak te laat. Alle 'vooroordelen' bleken gewoon te kloppen', zegt de Nederlandse jongerenwerker Anton van Winsen ontmoedigd in een interview met het Algemeen Dagblad. Van Winsen ging in Utrecht aan de slag als arbeidscoach en moest 50 notoire probleemjongeren aan een vaste job helpen. Dat kon geen probleem zijn, want er waren in die regio ruim duizend ongeschoolde werkloze allochtonen. Een flink deel daarvan zit in de criminaliteit of dreigt erin te belanden. Maar ze zaten niet te wachten op Van Winsen en al helemaal niet op een job. 'Ik ben niet gek' Van Winsen reageert onthutst op de droge reactie van een werkloze jongere die een baan kreeg aangeboden: "Voor zo'n loon kom ik mijn bed niet uit!" Jongeren die toch op een aanbod ingaan en hun vrienden op straat tegenkomen, krijgen dan te horen: "Voor zo weinig geld ga je toch niet elke dag werken. Dat is iets voor Polen." Commentaar overbodig. In België is het niet anders. Dat allochtone jongeren als drugkoerier of -dealer, met diefstallen of als pooier vijf of tien keer zoveel kunnen verdienen als met een eerbare job, is en blijft het grote probleem. Voor veel jongeren is de verleiding van het snelle geld en blitse auto's gewoon te groot om te weerstaan. En, zoals bekend, zijn de risico's klein en de straffen laag. Misdaad loont in België...

    21-11-2011 om 12:18 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    16-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.AB InBev boekt meer winst

     

    De crisis lijkt AB InBev niet te deren. In het derde kwartaal boekte de brouwerijgigant een nettowinst van 1.731 miljard dollar, of 16.3 % meer dan de zelfde periode van 2010. De winstmeter voor de eerste 9 maanden klokt daarmee af op 4.490 miljard dollar, 17.5 % meer dan in 2010. Als verklaring voor deze vooruitgang worden de besparingsrondes naar voor geschoven. Daarnaast trok AB InBev ook de prijzen van zijn bieren op.

    16-11-2011 om 19:53 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Z11-Z11-Z11-actie

     

    Huizen van Vlaamse solidariteit

    Z11-Z11-Z11-actie

     

    November: maand van de Vlaams-nationale solidariteit

    Secretariaat: Bart Vanpachtenbeke, Hospitaalstraat 15/4,  9620 Zottegem  0472 827 858

    Z11Z11Z11@voorpost.org

                 

     

    Mevrouw, mijnheer, Vlaamse vrienden,

     

    Met de Z11-Z11-Z11-actie van Voorpost heeft u - en dat reeds meer dan dertig jaar - een volwaardig alternatief  om een sociale actie te steunen. Een sociale actie voor mensen in nood van ons eigen volk.

     

    Ø  Met onze Z11-Z11-Z11-actie zorgt Voorpost ervoor dat enkele honderden Vlamingen (vorig jaar 219), die in financiële nood verkeren,  met de eindejaarsfeesten een kerstpakket ter waarde van 60 euro ontvangen.

     

    Ø  De noodhulp van Voorpost gaat in de eerste plaats nog altijd naar slachtoffers van de repressie. Verder naar families en personen actief of actief geweest in de Vlaamse beweging en tenslotte naar Vlamingen in materiële nood in de volksbuurten van onze steden.

     

    Ø  Met de ontvangsten ondersteunen wij eveneens Vlaamse verenigingen die getroffen worden door onheil (brand- en waterschade, politiek vandalisme).

     

    Ø  Eveneens ondersteunen we Vlaamse families actief in de Vlaamse beweging die in financiële moeilijkheden komen wegens bv. operaties of een ander probleem dat zware financiële gevolgen heeft voor het betrokken noodlijdende gezin.

     

    Ø  Verder dient dit fonds voor het betalen van boetes, gerechts en advokaatkosten van militanten die veroordeeld worden omwille van verantwoorde politieke acties.

     

    Ø  De activiteiten van onze ‘Huizen van Vlaamse solidariteit’ werden ondertussen uitgebreid met SOS- hulpploegen. Concreet wil dit zeggen dat, wanneer nationalisten te kampen hebben met bv. overstromingen , brand, … Voorpost een hulploeg zendt met het nodige materiaal om dadelijk de eerste nood te helpen lenigen.

     

    Ø  Tenslotte zorgen wij voor gratis bijlessen voor kinderen van Vlaamse families die dit zelf niet kunnen bekostigen.

     

    Laat solidariteit onder Vlamingen geen ijdel woord zijn. Steun deze campagne en maak er samen met ons ook dit jaar weer een groot succes van.

     

    Het overschrijvingsformulier vindt u in bijlage.

     

    In naam van al diegenen die we, dankzij uw solidariteit en uw steun, in de maand december een kerstpakket kunnen aanbieden, van harte dank!

     

    Johan Vanslambrouck       Luc Vermeulen              Liliane Verhulst             Bart Vanpachtenbeke              

     Voorzitter                        Actieleider                    Beheer                          Secretariaat

    STEUN DE Z11.Z11.Z11-actie van Voorpost

    en stort nu op rekeningnummer van Huizen van Vl solidariteit:

    979-2397632-88

     

     

     

    Uitgaven van de ‘Huizen van Vlaamse solidariteit ‘ in het voorbije werkjaar.

     

    219 Vlaamse gezinnen konden we met de eindejaarsfeesten een kerstpakket overhandigen. Buiten de materiële (voedingswaren) bijdrage van bevriende firma’s en verenigingen besteedde Voorpost

     

    7274.82 eur:o voor deze sociale actie.

     

    7500.00 euro: voor steunfonds actie Veerle N

     

      100.00 euro:  aan slachtoffer van handtasdiefstal.

     

      500.00 euro: eerste financiële hulp aan familie actief in de Vlaamse beweging getroffen door brand.

     

    1900.00 euro: voor boetes en advocaatkosten voor Vlaamse militanten.

     

    Vorig werkjaar konden we dank zij uw steun € 17274.82 besteden aan sociale hulp voor Vlaamse mensen.

     

    Verder konden we , dank zij de medewerking van sympathiserende onderwijzers en onderwijzeressen ,   een jaar lang gratis bijles geven aan een meisje uit een Vlaamse familie die zich dit  financiëel  niet konden veroorloven. Dezelfde familie bezorgden we ook een computer noodzakelijk  voor de schooltaken van de dochter.

     

    Uw financiële bijdrage wordt enkel gebruikt voor Huizen van Vlaamse solidariteit de sociale actie van Voorpost.

    Voor zijn politieke werking heeft Voorpost een aparte boekhouding en bankrekening die volledig los staat van deze sociale actie.

     

     

    Rekening:  BE56 9792 3976 3288

    ARSPBE22

    Z11Z11Z11 Huizen v Vla

    Tulpenlaan 38 2240 Massenhoven


    16-11-2011 om 14:35 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    15-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MULTICULAVOND
    VOORPOST GENT organiseert een "Multiculterele vormingavond"

    Op 3 dec 2011 te 9032 Wondelgem (Gent) in "Hzt Hof Van Vlaanderen" aan de Botestraat 10 om 20.00 (deuren om 19.00)

    Gastsprekers zijn Gents gemeenteraadslid Ortwin DE POORTER  en Vlaams Parlementlid Filip DE MAN.

    15-11-2011 om 21:53 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Asielzoekers direct terug
     

     Klik hier voor de foto in originele afmetingen.   In de marge van de recente cijfers over de toevloed van niet-begeleide minderjarige asielzoekers in België, wippen we nog even de grens over. Zoals bekend liet de uitzetting van de 18-jarige Angolees Mauro nogal wat stof opwaaien in Nederland. Actievoerders en de media organiseerden een tranenconcert, maar in plaats van een beoogde versoepeling van de regels, zit er net een verstrenging aan te komen. De kwestie Mauro is het gevolg van het Nederlandse beleid dat alleenstaande minderjarige vreemdelingen tot hun achttiende worden opgevangen en pas daarna moeten vertrekken. De op het eerste zicht humane aanpak, zorgt jaren later wel voor emotionele taferelen. De liberale VVD van premier Rutte wil dat minderjarige uitgeprocedeerde asielzoekers voortaan meteen na de eerste afwijzing worden teruggestuurd naar hun land van herkomst.

    Beter voor het kind
    “Na de eerste afwijzing weet je eigenlijk al dat er geen reële kans is dat de betrokkene mag blijven”, verdedigt VVD-Kamerlid Cora van Nieuwenhuizen het voorstel. “Wij willen dat ze op een veilige plek in de regio opgevangen worden, dat is voor de kinderen ook beter. Dan zitten ze in hun eigen land, in hun eigen omgeving en verleren ze de taal ook niet.” Zoals u weet pleit het Vlaams Belang al geruime tijd voor de opvang van asielzoekers in de eigen regio.

    Voor ouderloze kinderen wil de VVD weeshuizen laten bouwen in Afghanistan, Irak en Somalië. Om de kosten daarvan te financieren, kan een beroep gedaan worden op het budget van Ontwikkelingssamenwerking. Het nieuwe beleid moet economische vluchtelingen tegenhouden en misbruik van de asielwetgeving tegengaan. Een goed plan.

    15-11-2011 om 21:37 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    13-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Die janet is gek!!!


    Di Rupo duwt België dieper in het euromoeras


    Terwijl Elio Di Rupo vlotjes zijn deadline om de begroting in te dienen aan het missen is, ziet het er voor België allesbehalve goed uit. Heel Europa kreunt onder een economische crisis, België moet maar liefst 11,3 miljard euro zien te vinden en er is nog steeds geen compromis hoe dit aan te pakken.


    Als Belg zijn we het gewoon: belastingen op je loon, belastingen op je woning, successierechten, verkeersbelastingen, belasting op toegevoegde waarde, als het over belastingen gaat moet je de Belg niet veel meer leren, tenzij er ook hier iemand een vettaks wil introduceren. Om zijn 11,3 miljard euro te vinden, zal Elio Di Rupo niet anders kunnen dan bijkomende belastingen te heffen. Alleen is de vraag: hoe zit de verhouding besparen ten opzichte van extra belasten nu juist in elkaar?

    Terwijl Di Rupo schermt met zijn éénderden (Di Rupo wil één derde halen uit besparingen, één derde uit belastingen en één derde uit 'diversen'), is Open VLD er van overtuigd dat het over 70 procent belastingverhogingen en 30 procent besparingen gaat. In een land waar burgers al bijzonder zwaar belast (zie onderstaande grafiek) worden, hoopt de toekomstige premier nog eens een extra pluimageronde te voeren. Indien de 70 procent bewaarheid wordt, kost het elke Belg snel berekend jaarlijks 720 euro extra.

    Bovendien stimuleren de maatregelen die Di Rupo wil doorvoeren niet zozeer een economisch herstel, maar leiden ze het land er net verder van weg, omdat er weinig maatregelen genomen worden om meer mensen aan het werk te helpen en de aantrekkelijkheid van België als investeringsland verder afneemt. De sociale zekerheid blijft echter een haast onaangeroerd gegeven waar de socialistische bijna-premier liever niet aankomt.

    Volgens Johan Van Overtveldt, hoofdredacteur van Knack, heeft België tot nu toe de dans wat ontsprongen op het vlak van aandacht van de financiële markten, vooral door het feit dat we geen regering hadden. De lopende regering hield de knip op bijkomende uitgaven, terwijl de toekomstige regering het voordeel van de twijfel kreeg. Maar met een concreet uitgetekend beleid zullen de financiële markten België wel degelijk onder de loep nemen en die evaluatie lijkt op dit moment het resterende Belgische krediet te doen smelten als sneeuw voor de zon. (KA)

     
    
    

    Bijlagen:
    http://www.clint.be/actua/binnenland/di-rupo-duwt-belgie-dieper-het-euromoeras?utm_source=ccb&utm_medium=newsletter&utm_campaign=dinsdag&category=actua&email=tuinbloemen%40msn.com   

    13-11-2011 om 16:00 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    11-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NL: Stimuleringsgelden voor cultuurvreemde migranten zijn weggegooid geld

    Het hieronder volgende bericht zal in het Duitstalige gebied om redenen van politieke correctheid vermoedelijk niet worden gepubliceerd. Belastinggeld, dat de staat uitgeeft aan jongeren uit islamitische of Afro-Caribische landen, kun je tegelijk in de open haard gooien. Nee, dit bericht is niet afkomstig uit obscure bronnen, maar van de Nederlandse regering.

    Van 2009 tot 2012 hebben 34 Nederlandse steden van de regering in Den Haag subsidies gekregen voor een groot pilotproject, waarmee zij probleemgroepen uit islamitische landen zoals Marokko of Afro-Carbische landen (bijvoorbeeld jongeren van de Antillen) zouden moeten sussen. Het ging om sociaal werk en jeugdprojecten. Het was het grootste jeugdproject voor probleemgroepen, dat ooit in Nederland had plaatsgevonden. Nu is het resultaat bekend: Des te meer geld men in de leden van deze niet-Europese probleemgroepen investeert, des te meer van hen breken hun studie af of melden zich als werkloos. Daarover bericht nu de krant “De Telegraaf”. Het zijn officiële gegevens van de Nederlandse regering.

    Jonge Marokkanen, die Nederlanders overvallen en als gemakkelijke buit beschouwen, zijn de afgelopen maanden in het hele land een probleem geworden. Niet alleen in Den Haag zijn veel Marokkaanse jeugdbendes, die in plaats van te werken of naar school te gaan rooftochten plannen. Een Antilliaan bedreigt een Nederlandse burgemeester met de dood. Homoseksuelen worden door migranten op straat aangevallen en moeten vertrekken uit migrantenwijken. En intussen leveren Marokkanen en Antillianen onderling bloedig slag met elkaar. Nu weten de Nederlanders, dat de problemen niet met geld zijn op te lossen. Blijkbaar valt uit elkaar, wat sowieso niet bij elkaar hoort.

    Noot van de vertaler:

    Let wel: Van alle in Nederland gepleegde misdrijven wordt maar 2,4% door de politie opgelost! Dus 97,6% blijft buiten het zicht van de politie!

    Bekijk hier de video!

    Bron:

    http://tinyurl.com/6ufjmjh

    Auteur: Udo Ulfkotte

    Vertaald uit het Duits door:

    E.J. Bron (www.ejbron.wordpress.com)

    11-11-2011 om 21:39 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    10-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PERSMEDEDELING VLAAMS BELANG KOEPEL GENT

    30% sociale woningen in Gent toegewezen aan vreemdelingen

     Klik hier om de foto in zijn origineel formaat weer te geven.
    1 op 4 personen op wachtlijst voor sociale woning
    vreemdeling

    Johan Deckmyn: “Sociale woningen voor eigen volk eerst. Naar Deens voorbeeld minimum verblijfsduur van zeven jaar in het land vooraleer men aanspraak kan maken op sociale zekerheid en dito sociale voorzieningen.”


    In antwoord op een schriftelijke vraag van Filip Dewinter in het Vlaams Parlement deelde Vlaams minister van Wonen Freya Van den Bossche cijfers mee betreffende de toewijzingen van sociale woningen in 2010. Uit de cijfers van de minister blijkt dat het aandeel vreemdelingen in de toewijzingen van sociale woningen, ondanks de talrijke Belgische nationaliteitsverwervingen (554.054 Belgwordingen tussen 1998 en 2010) in 2010 bijna 30 % bedraagt.

    Dit percentage is in de eerste plaats een gevolg van de vele regularisaties van illegalen. De massale instroom van vooral niet-Europese vreemdelingen belooft ook de komende jaren aan te houden, aangezien – eveneens volgens cijfers door de minister verstrekt – ook een kwart (24,6%) van de personen op de wachtlijst voor een sociale woning vreemdeling is.

    De huisvestingsmaatschappijen die het meeste sociale woningen toewijzen aan vreemdelingen zijn niet toevallig te vinden in de stedelijke gebieden zoals in Gent.

    Het Vlaams Belang is van oordeel dat er dringend initiatieven dienen te worden genomen om de voortschrijdende gettovorming in de sociale huisvesting een halt toe te roepen en de sector van de sociale huisvesting leefbaar te houden. Bovendien stelt zich de problematiek van de betaalbaarheid van onze sociale voorzieningen. Onze welvaartsstaat werkt als een magneet op gelukszoekers uit alle windstreken. De betaalbaarheid van ons sociale zekerheidssysteem en onze sociale voorzieningen dreigt hieronder op termijn te bezwijken.

    Johan Deckmyn en Filip Dewinter dienen daarom eerstdaags in het Vlaams Parlement een voorstel van decreet in dat voorziet in een prioritaire toewijzing van sociale woningen aan personen met de Belgische nationaliteit. Inspiratie voor het voorstel werd gevonden in Denemarken, waar de toegang tot de sociale zekerheid en allerlei sociale voorzieningen grotendeels wordt voorbehouden aan personen die reeds voldoende lang legaal in Denemarken wonen.

    Johan Deckmyn licht zijn voorstel toe: “In het voorstel van decreet moeten vreemdelingen zeven van de acht voorgaande jaren legaal in het land verbleven hebben en eerst zelf drie jaar bijgedragen hebben tot de voorzieningen van onze welvaartsstaat vooraleer zij zich kandidaat kunnen stellen voor een sociale woning. Op deze wijze kan niet alleen de gettovorming in de sociale huisvesting een halt worden toegeroepen, maar komen sociale woningen vrij voor autochtone Vlamingen met een laag inkomen die nu maar al te dikwijls geconfronteerd worden met lange wachtlijsten.”

    Ortwin Depoortere
    Ondervoorzitter Vlaams Belang Koepel Gent

    10-11-2011 om 00:39 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    07-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Extreemrechts marcheert over Europa

     

    Extreemrechts is binnen de Europese Unie aan een opmars bezig. Het gedachtegoed vindt weerklank bij een toenemende groep mannen jonger dan 30 jaar. Dat blijkt uit een onderzoek van de Britse denktank Demos, dat in Brussel voorgesteld werd.

    "Terwijl talrijke Europese landen zich focussen op hun economie, kondigt een andere vertrouwenscrisis zich aan. In heel Europa voelt de jeugd zich in de steek gelaten door de traditionele partijen", aldus Jamie Bartlett, de schrijver van het Demos-rapport. Volgens het rapport kenmerken zij zich door streng-nationalistische gevoelens, waarbij ze zich vooral zorgen maken voor immigratie en islamisme.

    Vlaams Belang
    De studie baseert zich op een enquête via de sociaalnetwerksite Facebook bij meer dan 11.000 sympathisanten van 14 extreemrechtse groeperingen in elf Europese landen, waaronder ook België. Volgens de Britse krant The Guardian past het Vlaams Belang in het rijtje van dergelijke extreemrechtse groepen.

    Het islamisme wordt volgens Demos als een bedreiging opgevat. "Terwijl antisemitisme de extreemrechtse partijen in het begin van de 20e eeuw verenigde, is islamofobie nu de verenigende factor van het begin van de 21e eeuw", aldus Thomas Klau van de Europese Raad voor Buitenlandse Betrekkingen.

    Vertrouwen verloren
    De Europese burgers hekelen ook de effecten van de globalisering die de rechten van de arbeiders vernietigen. "Ze hebben het vertrouwen in hun regering, de Europese instellingen en het gerechtelijk systeem verloren", meent Demos. "In hun ogen hebben de voornaamste politieke partijen het contact met de realiteit verloren en zijn ze niet in staat om de dagelijkse problemen aan te pakken". (afp/adha) Bron>>HLN.BE

    07-11-2011 om 20:17 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    03-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Profeet Mohammed wordt ook in België hoofdredacteur

    Persvrijheid… Het is één van de voorrechten waar onze cultuur op gebouwd is. Toch werd Parijs gisteren opgeschrikt door een welgemikte molotovcocktail die de redactie van het satirische tijdschrift "Charlie Hebdo" volledig vernietigde. Uit solidariteit met onze Franse collega's besloten we om u morgen te vergasten op een bijzondere nieuwsbrief!


    Het satirische tijdschrift bracht woensdag een speciaal nummer uit, dat naar analogie met "Charlie Hebdo" de naam kreeg "Sharia Hebdo". Het nummer kreeg een bijzondere hoofdredacteur: niemand minder dan de profeet Mohammed zelf.

    Blijkbaar niet naar de zin van enkele heethoofden, want zij voerden letterlijk uit wat er de maandag voordien op de site van 'L'Islam en France' werd voorgesteld: "Als we Charlie Hebdo nu eens verbranden, voor te lachen natuurlijk". De auteur wou op een ludieke manier een tegenactie opzetten, maar daar liep het dus mis. Daarnaast werd ook de site van het tijdschrift gehackt en stond er in de plaats een niet mis te verstane boodschap: "Geen andere god dan Allah".

    Omdat we onze collega's een hart onder de riem willen steken, kan je je morgen verheugen op de allereerste Sharia-Clint nieuwsbrief. Onze hoofdredacteur sturen we een dagje met vakantie, op zijn zitje komt zijn plaatsvervanger Mohammed te zitten. Wat dat met onze wekelijkse rubriek 'Hooray for Boobies' gaat geven, dat zie je morgen! (KA)

    Wie niet geabonneerd is op de Clint-nieuwsbrief maar toch deze speciale versie wil ontvangen, kan zich in de rechterkolom op de homepage van Clint inschrijven voor de nieuwsbrief.

    
    

    Bijlagen:
    http://www.clint.be/actua/binnenland/profeet-mohammed-wordt-ook-belgie-hoofdredacteur   

    03-11-2011 om 22:03 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DE KIESKRING BRUSSEL-HALLE-VILVOORDE WORDT GESPLITS! MAAR HOE ?
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

     

    In 2004 trokken we samen met bekommerde burgemeesters, gedeputeerden en mandatarissen nog op in een betoging. Sommigen verweten ons burgerlijke ongehoorzaamheid. Anderen omschreven ons als saboteurs van de verkiezingen. Maar voor ons moest en zou BHV gesplitst worden.

    CD&V HEEFT ZIJN WOORD GEBROKEN

    Langer dan 5 minuten ging die stoere praat niet mee. Een splitsing zonder toegevingen - zoals in 2004 en ook later plechtig beloofd – werd het dus niet. Er komt dan misschien wel een kieskring Vlaams-Brabant, maar dan wel eentje zonder de zes faciliteitengemeenten. Die worden (alvast voor de verkiezingen) bij Brussel gevoegd. Franstalige leden van de Raad van State zullen beslissen over de niet-benoemde burgemeesters en de omzendbrieven Peeters. Brussel en Waals-Brabant krijgen via de op te richten hoofdstedelijke gemeenschap een eerste voet tussen de deur in heel Vlaams-Brabant. Halle-Vilvoorde verliest Nederlandstalige rechters ... en krijgt Franstalige parketmagistraten in de plaats.

    NU IS HET OPNIEUW AAN ONS

    Samen met u droomden we van een streek waar, dankzij het respect voor onze taal en onze cultuur, anderstaligen zich vlugger en beter zouden integreren. CD&V, Open VLD, sp.a en Groen sloegen deze droom aan diggelen. En dus is het aan ons – oprecht bezorgde en verontwaardigde inwoners van Vlaams-Brabant en van ver daarbuiten – om in het verweer te gaan

    ZODAT WE MORGEN NIET IN EEN VERVREEMD VLAAMS-BRABANT LEVEN. SAMEN KUNNEN WE HET TIJ KEREN

    Met immer strijdvaardige groeten,

    Het Taal Aktie Komitee

    PS. Voor vragen en antwoorden over de splitsing van BHV: Surf naar www.taalaktiekomitee.org/bhv

     

    IK GA NIET AKKOORD MET DEZE SPLITSING !

    Naam:
    Woonplaats:
    E-Post:
    Hou me op de hoogte:


    en stuur deze boodschap door, alvast bedankt.


    03-11-2011 om 10:54 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    01-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vlaams Belang zorgt voor Vlaamse aandacht op Herdenking
    Persmededeling:
     
    Vlaams Belang zorgt voor Vlaamse aandacht op Herdenking
    Wereldoorlog I van Stad Gent

    “Wereldoorlog I is ook een Vlaamse aangelegenheid”
    Nog steeds geen lied van de Vlaamse Gemeenschap op officiële plechtigheid

    Vandaag vond aan het Oorlogsmonument 1914-1918 op de stedelijke
    Westerbegraafplaats de jaarlijkse herdenkingsplechtigheid plaats ter ere van
    de gesneuvelde militairen, georganiseerd door de Stad Gent. Tijdens de
    vorige edities ging het steeds om een zuiver “Belgische” herdenking met
    enkel Belgische vlaggen, het spelen van de Brabançonne en werden enkel
    bloemenkransen van de traditionele partijen (CD&V, Open VLD, sp.a)
    neergelegd.

    Nochtans is voor het Vlaams Belang Wereldoorlog I ook een Vlaamse
    aangelegenheid. Veel Vlaams-nationalisten zijn immers tijdens “Den Grooten
    Oorlog” ingegaan op de oproep van de toenmalige koning Albert I om de
    Guldensporenslag te herdenken, en de wapens op te nemen om België te
    verdedigen tegen de inval van de Duitse troepen. In het verleden werd deze
    historische miskenning van het Vlaamse aandeel reeds door het Vlaams Belang
    in de gemeenteraad aangeklaagd (zie voetnoot), maar verstopte het Gentse
    stadsbestuur zich gemakkelijkheidshalve achter het argument dat de
    organisatie telkens in handen is van de “Confederatie der Oud-strijders en
    vaderlandslievende verenigingen”, terwijl elk jaar duidelijk is dat de stad
    Gent volledig zelf in staat voor de gehele organisatie.

    Daarom nam het Vlaams Belang Koepel Gent sereen met een delegatie en met
    enkele Vlaamse leeuwenvlaggen deel aan deze herdenkingsplechtigheid, waarbij
    bovendien voor het eerst ook het Vlaams Belang, naast sp.a, Open VLD en
    CD&V, een bloemenkrans mocht neerleggen aan oorlogsmonument.

    Helaas was tijdens deze plechtigheid nog geen lied van de Vlaamse
    Gemeenschap, de Vlaamse Leeuw, te horen, maar het Vlaams Belang rekent er op
    dat de Vlaamse Beweging zelf voldoende druk op het Gentse stadsbestuur zal
    uitoefenen, zodat bij een volgende editie ook dit euvel wordt weggewerkt.

    Johan Deckmyn
    Voorzitter Vlaams Belang Koepel Gent
    0476/26.97.38

    http://www.leerwerkgent.be/gent.htm?id=VRAGENUUR&rec=165772

    De organisatie van de herdenking op 11 november (01/10/2010) (Vraag nr. 237
    van 21.09.2010)

    De heer Ortwin Depoortere, gemeenteraadslid

    Op 11 november 2010 wordt traditioneel de Wapenstilstand herdacht van de
    Eerste Wereldoorlog. Ook in Gent wordt zo’n herdenking op het getouw gezet.
    De mogelijkheid zou onderzocht kunnen worden om ook de duizenden Vlaamse
    soldaten die sneuvelden omdat ze de bevelen van de Franse officieren niet
    begrepen te herdenken. O.a. wijlen Daniël Van Acker – Gents oud-journalist
    en historicus – laat geen twijfel bestaan over het waarheidsgehalte hiervan.
    Verleent de stad Gent haar medewerking aan de inrichting van de
    Wapenstilstand?
    Welke vlaggen worden daar door de stad aangebracht?
    Welke nationale officiële liederen worden er gezongen?
    Is er ook aandacht voor de vele overtuigde Vlamingen die als Belgisch
    militair tijdens WOI en WOII zijn gesneuveld?
    Wordt ook het voorbeeld van Antwerpen gevolgd (zie
    http://users.telenet.be/tscheldt/kijker.html)?

    Mevrouw Catharina Segers, schepen van Burgerzaken en Protocol en ambtenaar
    van de Burgerlijke Stand

    Graag antwoord ik u op de vragen die u stelt inzake de inrichting van de
    herdenkingen op 11 november. Op 11 november wordt traditioneel de
    Wapenstilstand herdacht van de Eerste Wereldoorlog. De Stad Gent verleent
    graag haar medewerking en steun aan de inrichting van de herdenking die
    plaatsvindt in het centrum van Gent, aan het 8 mei-plein, maar ook in
    verschillende deelgemeenten. De organisatie zelf is in handen van de
    Confederatie der Oud-strijders en vaderlandslievende verenigingen.

    Op uw specifieke vraag of er aandacht is voor de vele overtuigde Vlamingen
    die als Belgisch militair tijdens de beide wereldoorlogen sneuvelden, kan ik
    u het volgende zeggen:
    Tijdens deze herdenkingen worden alle slachtoffers van de oorlog herdacht.
    Oorlog en het bijkomende leed zijn universeel en het lijden van mensen kent
    geen grenzen, geen taal en geen geloof. Tijdens dergelijke serene
    piëteitsvolle herdenkingen op 11 november wordt geen onderscheid gemaakt
    tussen gesneuvelden. Onze gedachten gaan uit naar alle gevallen helden.
    De vlaggen die bij dergelijke manifestaties aangebracht worden door de Stad
    Gent zijn alle officiële vlaggen zoals die ook wapperen aan het stadhuis.
    Voor het scenario van de herdenkingen met inbegrip van de toespraken, de
    bloemenhulde en de liederen, verwijs ik u graag door naar de Confederatie
    der Oud-strijders en vaderlandslievende verenigingen.
    U zal met uw verdere vragen en suggesties ongetwijfeld een luisterend oor
    vinden bij de confederatie.




    01-11-2011 om 21:10 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    30-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Enquête legt pijnpunten Zelzaats beleid bloot

    PERSBERICHT

     

    Enquête legt pijnpunten Zelzaats beleid bloot

     

     

    Onze kanaalgemeente Zelzate was de jongste tijd amper uit de media weg te branden. Helaas was het zelden of nooit met positief nieuws. De voorbije vijf jaar is het met Zelzate van kwaad naar erger gegaan. Een situatie die het onmiskenbare gevolg is van vijf jaar sp.a/VLD-meerderheid. Deze paarse coalitie pretendeert een goed functionerend gemeentelijk beleid te voeren, maar het is niets meer dan schone schijn.

     

    Vijf jaar lang heeft dit gemeentebestuur nagelaten om aan de Zelzaatse bevolking te

    geven waar het recht op heeft. Vijf jaar van interne machtsconflicten en van verspilling van kansen, geld en middelen om van deze gemeente een leefbare gemeenschap te maken. Vijf jaar waarin de reële noden van de bevolking steeds opnieuw werden miskend en waarbij het bestuur enkel uit eigenbelang handelde. Vijf jaar van achteruitgang.

     

    Het is duidelijk dat het huidige gemeentebestuur daar in het zesde jaar helaas weinig verandering zal in brengen. De gemeenteraadsverkiezingen van 2012 komen dus niets te vroeg. Het is tijd voor verandering, tijd voor een grondige ommezwaai, tijd voor een Zelzate voor en van de Zelzatenaren.

     

    Daarom pakt het Vlaams Belang Zelzate uit met een grootschalige enquête. Daarin krijgen de Zelzatenaren de gelegenheid om hun mening te ventileren over het huidige beleid en gemeentelijke zaken zoals politie en veiligheid, sociaal beleid, verkeer en milieu, sport, cultuur, enz. De Zelzatenaren krijgen bovendien de unieke kans om hun wensen en behoeften uitgebreid te formuleren, en eigen voorstellen te doen. De stem van de inwoners van Zelzate moét gehoord worden, en het Vlaams Belang Zelzate zal er alles aan doen om ervoor te zorgen dat die stem eindelijk ook gerespecteerd wordt. Vandaar dat de resultaten van de enquête als basis zullen dienen voor ons lokaal partijprogramma. Een programma met, voor en door het volk!

     

    Graag nodigen wij u binnenkort uit op een persconferentie waarop de resultaten van deze grootschalige bevraging zullen worden bekend gemaakt. U ontvangt daartoe tijdig een invitatie.

     

    Met de meeste hoogachting,

     

     

    Patrick De Roo.

    30-10-2011 om 23:45 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Faciliteiten voor beginners
    TAK en de VVB deze avond 29/10, actie aan de ingang van de theaterzaal van het Vlaamse GC De Zandloper, in Wemmel.


    Aanleiding daarvan was het brengen, door rechtopstaande Komediant (met hoofdletter "k") Bert Kruismans, van zijn show "La Flandre pour les nuls".


    Of we iets hebben tegen zijn show?
    Pfff, kan ons geen ene zier schelen. Kruismans heeft nu eenmaal een gat in de markt gevonden, door Vlaanderen er ginder door te sleuren. Dat horen ze graag, een "Vlaming" die komt kakken op Vlaanderen. Zijn Frans is met haar op en zijn grappen vallen soms wel best te smaken. Een nar die in de spiegel kijkt en zichzelf uitlacht, dat is zowat Beiren Kruismans samengevat.
    Hij vindt zichzelf een toffe gast en niet in het minst belangrijk, door dit soort show te brengen in Franstalig belgië. "Een primeur in Wallonië" zegt de ene gazet, "eindelijk een intelligente Vlaming" zegt de andere. "Een Vlaming die weet waarover hij spreekt" zeggen de Walen. Daarom dat hij ook wekelijks in "Café Serré" op La Première - rtbf, zijn analyse op de "belgische" actualiteit mag komen geven.
    Waarom die zotskap dan een forum geven door actie te voeren tegen zijn show. Het antwoord kon je al vinden in het vorige TAKtueel artikel, "La Flandre par un nul"
    Niet zozeer tegen Bert, hoewel hij de uitnodiging door de Wemmelse Fransgezinde burgemeester had moeten weigeren, als hij toch van zichzelf vindt dat hij de oplossing (op-lossing) kent van wat belgië gegijzeld houdt, hoewel zo'n show in een Vlaamse faciliteitengemeente wél een provocatie is aan het adres van de Vlamingen, hoewel zijn show tout-court een provocatie is, en dat weet den Beiren maar al te goed.

    Maar bon, niet zozeer tegen Kruismans dus.
    Wél tegen het GC De Zandloper, of de personen verantwoordelijk voor de programmatie. Die moeten niet zo'n Franstalige én provocerende show laten doorgaan, in een GC van een Vlaamse faciliteitengemeente.
    En natuurlijk tegen Leliaard "Boma" Andries, provocateur van dienst, die zijn gulden sporen wil verdienen in het zog van die drie andere onnozelaars niet-benoemden/vet-betaalden.

    De actie verliep rustig.
    Er werden Leeuwenvlaggetjes uitgedeeld aan de bezoekers, zodanig dat ook zij, en niet alleen Bert, met ons symbool konden zwaaien, al dan niet op een ridicule manier.
    Er werden borden omhoog gehouden met de tekst "Welkom in onze Vlaamse gemeente".
    Er werden pamfletten uitgedeeld met een beschrijving van het waarom van de actie.
    Er werden affiches opgehangen met de tekst "Bert Kruismans in "faciliteiten voor beginners" ". Dit om de bezoekers te wijzen op de faciliteiten die het GC De Zandloper aan hen geeft tijdens deze avond, hopende op een stille uitdoving ervan, zodat deze ook eens naar een Nederlandstalige opvoering zouden komen kijken. Hopelijk worden die faciliteiten door vzw De Rand niet gebetonneerd, in de andere GC's en CC's waar ze ook verantwoordelijk voor zijn.



    De actie verliep dus rustig, maar hoe later op de avond, hoe schoner het volk. En hoe arroganter.
    De bezoekers gingen sommige debiele onderwerpen niet uit de weg. Onderwerpen met een kleine "o". De ene zag opnieuw de jaren '40 passeren, een andere zag pardoes en overal "des moustaches noirs", nog een andere kreeg kramp in zijn linkerarm toen hij die omhoog stak, iets later beseffende dat het de verkeerde arm was; we hoorden iets roepen over de Joden etc.
    Een (letterlijk) oude belch met tricolore sjerp en dito klak kwam een paar Leeuwenvlagjes verscheuren; een "madame" was er fier op dat ze twee talen sprak, tot iemand van ons zei dat hij er vijf machtig was. Ze zakte weg van schaamte want ze wist niet dat er vijf officiële talen worden gesproken in Wemmel (;o)
    Een jonge activiste kreeg zowaar een kwak francofoon DNA in haar gezicht, in de vorm van slijmerig spuw.
    Jaja, faciliteiten moet je verdienen.


    En dan was er nog hansworst Boma.
    Hij is een klein ventje, maar met lange tenen. Hij ging een paar maal de discussie aan met onze actieleider, en liep telkens rood van woede (of was het schaamte) weg. Tot hij de politie liet optrommelen. "Er wordt gevochten aan de ingang van de theatherzaal". Boma is voor geen leugen verlegen. "Mensen trappen eerder in een grote leugen dan in een kleine". Citaat van…... jaja, "Adolphe avec sa petite moustache".
    Een klein tiental blauwe jongens en meisjes van de AMOW, waaronder een oudleerlinge van dezelfde actieleider verschenen ten tonele maar konden enkel vaststellen dat het peis en vree was aan onze kant. Zij gaan het DNA-verhaal onderzoeken, wij zijn benieuwd.




    En zo verliep een fijn avondje Zandlopen. Hopende op een geslaagde avond voor Beiren Bert en Boma Andries.
    En vzw De Rand? Moeilijk doen om Vlaams-radicale verenigingen een zaal ter beschikking te stellen, maar een francofone theatervoorstelling kan zo maar.
    Die horen nog van ons.

    Art. 2 van het huurreglement der zalen - Omdat de centra van vzw ‘de Rand’ gebouwd zijn om het Nederlandstalige culturele leven in de gemeenschap te bevorderen, geldt het volgende: de voertaal en de promotietaal bij elke activiteit is het Nederlands. Daarop wordt enkel een uitzondering gemaakt voor internationale activiteiten van Vlaamse verenigingen en voor activiteiten van anderstalige verenigingen die zich positief willen inzetten voor integratie binnen de Vlaamse gemeenschap. De directie van vzw ‘de Rand’ is bevoegd om hierover te oordelen

    30-10-2011 om 09:22 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    28-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beeldmateriaal van toespraak Filip Dewinter op Gents Seniorenforum

     

    Vorige maandag hield het Gentse Seniorenforum een namiddag met Filip Dewinter. Een bespreking vond u hier al.

    Via 'Reporter 17' kregen wij ook een beeldverslag doorgestuurd van die middag.

    Wij bedanken onze sympathisant en we laten u graag deze beelden zien!

    http://www.dailymotion.com/video/xlxmk0_fdw-seniorenforum-gent_news

    28-10-2011 om 22:15 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    26-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het Vlaams Belang regio Gent-Eeklo voert grootscheepse enquete.
    Eerstdaags vallen in de bussen van 20 van de 27 gemeenten van Gent-Eeklo (Aalter, Assenede, De Pinte, Deinze, Destelbergen, Eeklo, Evergem, Gavere, Lochristi, Lovendegem, Maldegem, Merelbeke, Moerbeke, Nazareth, Nevele, Oosterzele, Waarschoot, Wachtebeke, Zelzate en Zomergem) enquêtes in de bus van het Vlaams Belang.

    Het Vlaams Belang wil hierdoor de mening van het volk peilen naar de resultaten van vijf jaar beleid in hun gemeente. De inwoners krijgen de kans om hun mening te geven over het bestuur in hun gemeente maar kunnen ook zelf suggesties maken over hoe zij hun gemeente zien.

    Het Vlaams Belang koos ervoor om naast de lokale vragen per gemeente ook een aantal globale vragen te stellen zodat een overzicht kan worden gemaakt van de mening in gans de regio Gent-Eeklo. Het viel ons immers op dat andere lokale partijen enkel een bevraging houden over een lokale problematiek waardoor de resultaten eigenlijk niet vergeleken kunnen worden tussen verschillende gemeenten.

    Daarenboven willen we deze enquête zo laagdrempelig mogelijk maken. Om die reden doet het Vlaams Belang dan ook een extra inspanning. Niet alleen kunnen de resultaten binnengebracht worden bij de plaatselijke bestuursleden maar de partij zorgt er ook voor dat die kosteloos (via een omslag ‘port betaald door bestemmeling’) kunnen verstuurd worden naar het regionaal secretariaat in Gent. Alle 20 enquêtes kunnen ook geraadpleegd worden op en afgedrukt worden van de regionale webstek via bijlage
    .

    Met deze resultaten wil het Vlaams Belang het beleid confronteren met de visie van de burgers op hun beleid en als basis gebruiken voor het programma voor de gemeenteraadsverkiezingen van 14 oktober 2012. In het voorjaar zullen we de resultaten openbaar maken.

    Ortwin Depoortere
    Regionaal Voorzitter

    Bijlagen:
    http://www.vlaamsbelanggenteeklo.org/   

    26-10-2011 om 10:48 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
    25-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De tijd voor de paarse coalitie op ZELZATE is bijna op…..

     

     Klik hier om de foto in zijn origineel formaat weer te geven.  • ELKE SECONDE TELT ……UW MENING TELT !

    Het laatste jaar van de Spa – O VLD - meerderheid in onze gemeente is bezig. Het is nu aftellen tot aan de komende gemeenteraadsverkiezingen van 2012. Vijf jaar heeft de paarse coalitie gepoogd om de schijn van een goed werkend gemeentebestuur hoog te houden. Vijf jaar heeft ze nagelaten om aan de Zelzaatse bevolking te geven waar ze recht op had. Vijf jaar heeft ze door haar interne conflicten de mogelijkheden niet benut om van onze gemeente een meer leefbare entiteit te maken, met oog voor de noden van de eigen bevolking. Het zesde jaar zal daar helaas weinig verandering in brengen. Het wordt dus tijd om ons voor te bereiden op de gemeenteraadsverkiezingen die hopelijk de gewenste ommekeer zullen brengen.

    Daarom vragen wij vandaag met deze enquête uw mening over de voorbije jaren, en over hoe Zelzate er na de volgende verkiezingen moet gaan uitzien. Een mening waarmee wij zeker rekening zullen houden.

    Als Vlaams Belang houden wij er immers van om luidop te zeggen wat U stilletjes denkt…

    Want het Vlaams Belang blijft toch de partij die onomwonden kiest voor ons eigen volk! Een keuze ook voor een onafhankelijk en gastvrij Vlaanderen. Maar zeker niet voor een land waar iedereen zomaar kan komen aanwaaien en daarbij de belastingbetaler laat opdraaien voor de kosten. Wij kiezen ook voor een Vlaanderen waar de criminaliteit hard wordt aangepakt en waar zuinig omgesprongen wordt met uw belastinggeld. Weet trouwens dat Zelzate één van de hoogste belastingtarieven kent op gemeentelijk vlak: 8%! Zeker in verhouding met hetgeen hiervoor aan de Zelzaatse bevolking wordt teruggegeven aan gemeentelijke dienstverlening is dit zwaar overdreven

    Het Vlaams Belang wil zich mee inzetten om vorm te geven aan een leefbaarder Zelzate en daarvoor is deze enquête een volgende stap. Wij rekenen op uw medewerking en U kunt op ons rekenen.

    Guy D’HAESELEER
    Voorzitter afdeling ZELZATE



    Voor de enquête: zie bijlage.

    Bijlagen:
    http://www.vlaamsbelanggenteeklo.org/files/25102011zelzateenquete.pdf   

    25-10-2011 om 21:10 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)


    Foto

    Foto

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Foto


    Welkom op mijn blog!
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    kunstenaarsroute2008
    www.bloggen.be/kunsten
    Foto


    Foto

    Archief per week
  • 15/07-21/07 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 17/12-23/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 26/12-01/01 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs