Inhoud blog
  • In Brétigny-sur-Orge ontspoorde er méér dan een trein!
  • Beroep Gent - Zwaardere straffen voor drie leden van 'Colruytbende'
  • Mietje Stroel-museum moet wijken voor Frank Bruggeman
  • VB-journaal in beeld
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Mijn favorieten
  • Vlaams Belang regio Gent/Eeklo
  • NSV
  • VBJ
  • Angeltjes
  • Davy_Maldegem
  • 'T Pallieterke
  • VNZ
  • people against islam
  • Johan Deckmyn
  • Tanguy Veys
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Blog als favoriet !
    Foto
    Foto
    Welkom op mijn blog!
    Foto
    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Veilig Zelzate

    04-12-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Radeloze socialist
    Radeloze socialist 

    Het is bekend dat de SP.a groot voorstander is van massale immigratie door niet-Europese vreemdelingen. Zeker in de steden moeten deze zorgen voor een aanvulling van het rode electoraat, zodat de SP.a er aan de macht blijft. Maar de medaille heeft natuurlijk ook een andere kant: gettovorming, islamisering, overlast, onveiligheid, drugshandel, onhygiënische toestanden alom. In Gent is het zo erg geworden dat grote Turkenvriend Termont (http://www.filipdeman.be/1/947) nu plots de noodklok luidt. Wellicht vreest de burgemeester dat hij zijn laatste Vlaamse kiezers verliest (en zelfs een deel van zijn Turks electoraat). Gent wordt immers overspoeld door zigeuners, men schat ze op 10.000 tot 15.000.
    Termont voelt de bui al hangen voor de gemeenteraadsverkiezingen van 2012 en probeert zijn sjerp te redden. In Het Laatste Nieuws doet hij een oproep: "Bied de Roma geen onderdak, geen dekens, geen soep, want hoe meer je ze helpt, hoe meer er naar Gent komen. En onze stad zit nu al overvol." En: "Er zijn er duizenden die zich mondjesmaat integreren in de stad, maar vele anderen kennen normen noch waarden. Ze doen hun behoefte op straat of in de parken. Ze zijn vaak ongeschoold en spreken de taal niet. Ze bezondigen zich aan winkeldiefstallen, zakkenrollen, nachtlawaai, inbraken, prostitutie, sluikstorten en allerlei kleine criminaliteit." (moest uw dienaar dit schrijven, hij werd meteen voor de rechter gesleept door de inquisiteurs van Youssouf De Witte)
    Interessant om weten: de zigeunergezinnen tellen niet zelden 10 tot 12 kinderen en huizen die een tijd leegstaan worden door de Roma-families zonder pardon gekraakt.

    Linkse groupuscules hebben ondertussen Termont aangevallen en deze zegt nu dat hij al die zigeuners (10.000 tot 15.000 dus!) wil opvangen, integreren, een beroep aanleren, een job geven èn een huis, “als er tenminste geen meer bijkomen”.
    Dure beloften van een radeloze socialist. De Gentenaars mogen alvast hun brieventas bovenhalen.

    Bijlagen:
    http://www.filipdeman.be/1/1202/   

    04-12-2010 om 20:02 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Voorpost deelt peren uit op Gentse gemeenteraad.

    Burgemeester Gent pakt Roma-problematiek niet aan – Voorpost deelt peren uit

    Op 22 november 2010 vielen tijdens de zitting van de Gentse gemeenteraad zeven mensen van Voorpost Gent binnen in het gemeentehuis. Ze hadden voor de burgemeester een gebakken peer mee.

    Omdat hij immers weigert een harde aanpak te voeren inzake de overlast die veroorzaakt wordt door de Roma-zigeuners in de buurt van de Brugse Poort – naar zijn eigen zeggen “hokken [ze] met velen samen in kleine huisjes, sluikstorten [ze], intimideren mensen en produceren nachtlawaai”, terwijl recent ook “het fenomeen van jongeren die ’s nachts samentroepen en op rooftocht trekken” opgedoken is – zitten de Gentenaars nu met de gebakken peren.

    Voor de gemeenteraadsleden en leden van het schepencollege hadden ze een gewone peer mee, als symbool voor de peer die zij de Gentenaren stoven door het “beleid” van de burgemeester te steunen.

    Intussen werden er ook pamfletjes (zie bijlage) uitgedeeld. Zeer tegen de zin van de aanwezige politie, die hulptroepen liet halen en een viertal actievoerders administratief aanhield. Na een kwartiertje werden de militanten terug losgelaten. Mooie geslaagde actie. Een stuk kordater uitgevoerd dan het “beleid” van de burgemeester …



    voor de bijlage.


    04-12-2010 om 01:27 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NSV laat PVDA+ actie pro Belgie in het niks verdwijnen!!!
    Comac, de jongerenbeweging van de extreem-linkse PVDA, voerde deze middag een actie voor het behoud van België. Ze lieten witte ballonnen op met daaraan een 'boodschap' pro-België. NSV Antwerpen trok naar de actie van Comac gewapend met geel-zwarte ballonnen zonder boodschap eraan bevestigd, maar wel met leeuwenvlaggen. Broederlijk lieten beide organisaties de ballonnetjes met aanhangsels de lucht in vliegen.

    "Stuur jouw boodschap de lucht in!" zo luidde de actie van Comac. "Wat hebben wij als studenten te winnen bij al het politiek gekibbel? De ene "bemiddelaar" volgt de andere "verduidelijker" op. Wie kan er eigenlijk nog volgen? Zijn de problemen voor Waalse en Vlaamse studenten dan zo verschillend? Hebben wij niet even veel last van dure koten en dure cursussen? Hangen wij niet even graag eens het varken uit en vloeken wij niet even hard op onze examens? Wil je ook laten zien dat studenten wél nog kunnen overeen komen, los van waar ze geboren zijn of welke taal ze spreken? Schrijf dan ook een leuke boodschap naar onze Franstalige medestudenten of schrijf een originele boodschap voor een solidair België. Kom mee je boodschap van eenheid oplaten aan een ballon en een zijden draad. Afspraak op donderdag 2 december om 12.45u op de Ossenmarkt."Deze aankondiging werd massaal verspreid onder de Antwerpse studenten, maar leidde niet tot een massale opkomst voor de actie zelf. Slechts een 15-tal extreem-linkse revolutionairen verzamelden aan de Antwerpse Ossemarkt, zeg maar het centrum van studerend Antwerpen. De NSV'ers daagden met nagenoeg evenveel actievoerders op en vatten post op enkele meters van Comac. Na een niet al te revolutionaire toespraak van de Comac-voorzitter Wout Schafraet werden de ballonnen opgelaten. Aangezien het aan het sneeuwen was en sneeuw wit is, vielen bijgevolg de witte ballonnen van Comac al na enkele tientallen meters niet meer op, de ballonnen van de NSV daarentegen...

    De NSV wilde met haar actie benadrukken dat België niet aan een zijde draadje hangt, doch wel aan een peperduur infuus. Een infuus in stand gehouden door de Vlaamse (en ook wel een beetje de Waalse en Brusselse) belastingbetaler. NSV pleit onomwonden voor de vernietiging van de staat België en voor de oprichting van een Vlaamse, onafhankelijke staat. De NSV zal blijven actie voeren zolang de dwaze boodschap van 'solidariteit' voor België verspreid wordt. De pro-België supporters weze bij deze maar beter gewaarschuwd!







    Bijlagen:
    http://rechtsactueel.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=343:pvda-jongeren-voeren-actie-pro-belgie-nsv-was-er-bij&catid=1:actueel&Itemid=3   

    04-12-2010 om 01:15 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    02-12-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Manifestatie tegen het lakse asielbeleid te Brussel

    Lakse asielbeleid is verantwoordelijk voor menselijke tragedie

     Klik hier om de foto in zijn origineel formaat weer te geven. 02.12.2010 • Deze morgen voerde het Vlaams Belang actie in Brussel aan het kabinet van staatssecretaris Courard tegen het lakse asielbeleid van dit land. Ook Gentse vertegenwoordigers, als federaal kamerlid Tanguy Veys, Vlaams volksvertegenwoordiger Johan Deckmyn en Gents gemeenteraadslid Ortwin Depoortere namen deel.

    Sedert jaren voert de federale regering een beleid waarbij er nauwelijks uitgewezen wordt en waar een aantal advocaten er hun handelsmerk van gemaakt hebben om de procedures te rekken en de staat te verplichten de asielzoekers tot 500 EUR per dag te geven om op hotel te gaan zitten wachten  - zo'n 1200 in totaal - op een bevestiging van de eerdere uitspraak van de Dienst Vreemdelingenzaken dat het dossier gewoon niet in aanmerking komt. Met andere woorden: géén politiek vluchteling.

    Dieptepunt was trouwens een asielzoeker die 15.000 EUR kreeg omdat er geen opvang was. Wie moet dat allemaal betalen?

    Ook de aanhoudende druk van linkse clubjes en partijen als PS en CDH om eerst alle illegalen te regulariseren en dan ook liefst de grenzen zo wijd als mogelijk open te houden zorgt voor een aanzuigeffect. Zelfs politieke vluchtelingen uit de EU-landen verblijven hier. Kan het nog gekker?

    Dat inspireert natuurlijk steeds meer vreemdelingen om naar hier af te zakken. Wie zou niet afkomen op verhalen over geld en hotels? De realiteit - zeker bij dit winterse weer - is heel anders.

    Het wordt zelfs Gents burgemeester Daniël Termont te bar: met ongeveer 10.000 Roma's in zijn stad geeft hij het signaal dat ze beter niet geholpen worden. Dat aantal is een veelvoud van het aantal Roma's van het begin van het jaar toen gelijkaardige taferelen zich voordeden in Gent.

    Het Vlaams Belang vindt het niet kunnen dat door het lakse asielbeleid dit land er vier keer zo veel asielzoekers binnenkomen dan in de buurlanden. Tijd voor een ander beleid.

    02-12-2010 om 18:17 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eekloos gezin in vrieskou op straat gezet - Houding OCMW-voorzitter hypocriet
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Eekloos gezin in vrieskou op straat gezet - Houding OCMW-voorzitter hypocriet

    02.12.2010 • Woensdag werd een jong Eekloos gezin met een 3 maanden oude baby in de vrieskou op straat gezet. Het gezin geraakte in financiële problemen waardoor ouders en kind door een deurwaarder uit hun huurwoning werden gezet.

    Terwijl Fedasil illegalen met minderjarige kinderen verplicht (!) onderdak moet bieden, onder andere in hotels op straffe van een dwangsom van 500 euro per persoon, per dag, moet een Eekloos gezin met een pasgeborene de nacht in de wagen op straat doorbrengen.

    Aan de reactie van OCMW-voorzitter Danny Smessaert dat ze altijd contact kunnen opnemen met de diensten van het OCMW om hen te begeleiden naar een nieuwe woning, heeft het gezin gezien de acute nood geen boodschap.

    Smessaert liet over de huisvesting van asielzoekers nochtans een ander geluid horen in een open brief aan de Federale Regering (zie bijlage) waarin hij zijn verontwaardiging uitdrukt over het feit dat honderden asielzoekers in ‘goedkope hotels’ of in bijgeplaatste bedden dienen te slapen. ‘Huisvesting is nochtans het meest elementaire onderdeel van de materiële hulp die de Opvangwet hen garandeert;’ staat er te lezen.

    Me dunkt dat het op straat gezette Eeklose gezin onmiddellijk zou tekenen voor een ‘goedkoop hotel,’ waarin volgens de OCMW-voorzitter asielzoekers in afwachting van beter moeten overnachten.

    De opvang van asielzoekers kostte dit jaar reeds 327 miljoen euro, wat neerkomt op 120 euro per Vlaams gezin. Hoog tijd dus voor een beleid waarbij opnieuw prioriteit gegeven wordt aan de belangen van ons eigen volk!

    Peter Pauwels
    Voorzitter Vlaams Belang Eeklo
    www.peterpauwels.be

    voor de bijlage.



    02-12-2010 om 00:00 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    30-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Boetesysteem voor ouders van jongeren die overlast bezorgen in Zelzate

    Open Vld Zelzate haalde haar slag thuis met de goedkeuring van hun voorstel rond een Nero-project. Nero staat voor Normstelling en Responsabilisering van Overlast. "We willen dat er snel gereageerd wordt op problemen die jongeren stellen", aldus voorzitter Frank Bruggeman.

    Als antwoord zullen ouders onder meer in de buidel moeten tasten. Enkel het principe werd goedgekeurd. De concrete uitwerking, zoals leeftijdsafbakening, type overlast en hoogte van de boetes, moet later nog afgesproken worden.

    De liberale fractie vroeg ook nog de oprichting van een drugsunit binnen de lokale politie en zag de commissie tegen jeugdgeweld graag aangevuld met niet-politiek gebonden burgers en verenigingen, deskundigen én ouders. Die twee punten werden echter weggestemd. Een voorstel voor meer blauw op straat trok de fractie zelf in.

    30-11-2010 om 23:23 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.betoging tegen asielmisbruik!!!!
     Klik hier om de foto in zijn origineel formaat weer te geven.   Met de eerste winterprik in het land staat het tekort aan opvangplaatsen voor asielzoekers opnieuw volop in de mediabelangstelling. Ondanks het feit dat er het voorbije jaar niet minder dan 3.500 nieuwe opvangplaatsen werden gecreëerd en er onlangs nog eens 4.000 extra plaatsen werden aangekondigd, blijft de opvangcrisis onverminderd aanslepen.

    Dat het beleid faalt, is duidelijk. Om te beginnen, is het opvangtekort een gevolg van het feit dat in de asielcentra heel wat mensen zitten die er niet thuishoren; ofwel omdat ze inmiddels een verblijfsvergunning hebben gekregen, ofwel omdat ze zijn uitgeprocedeerd, ofwel omdat ze hier zelfs gewoon illegaal verblijven. Bovendien herbergen de Belgische asielcentra nog altijd ‘vluchtelingen’ uit verschillende EU-lidstaten, wat ingaat tegen elke Europese logica.

    Hoe men het ook draait of keert: de huidige opvangcrisis is in feite niets anders dan een asielcrisis, die op haar beurt het rechtstreekse gevolg is van het rampzalige beleid van deze regering, die weigert uitgeprocedeerde asielzoekers het land uit te zetten en met een nieuwe ‘eenmalige’ regularisatieronde voor een onmiskenbaar aanzuigeffect heeft gezorgd.
    De creatie van nog eens 4.000 extra opvangplaatsen zal dan ook niets veranderen aan de werkelijke oorzaken van de crisis: de aanslepende procedures, een afwezig uitwijzingsbeleid en de aanhoudende instroom van nieuwe asielzoekers. Om de bestaande crisis ten gronde op te lossen, moet het hele beleid eindelijk over een andere boeg worden gegooid. Voor het Vlaams Belang moet de opvang van asielzoekers tijdens de hele procedure plaatsvinden in gesloten centra en moet er een ‘lijst van veilige landen’ komen. Er moet sneller een definitieve asielbeslissing worden genomen die – in geval van afwijzing – zo snel mogelijk wordt gevolgd door de effectieve repatriëring naar het land van herkomst. Tenslotte moet aan het feitelijke gedoogbeleid tegenover illegaal verblijf eindelijk een einde komen. Zonder zo’n kordaat en efficiënt asiel- en immigratiebeleid, zitten we volgend jaar met hetzelfde probleem.

    Om zijn eisen kracht bij te zetten, organiseerde het Vlaams Belang afgelopen weekend protestmanifestaties in Houthalen-Helchteren en Ravels.

    [In Beeld] Asielchaos compleet

    Bijlagen:
    http://www.youtube.com/watch?v=IEZPtbTqyzI&feature=player_embedded   

    30-11-2010 om 16:47 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Burgemeester Gent pakt Roma-problematiek niet aan

    Burgemeester Gent pakt Roma-problematiek niet aan – Voorpost deelt peren uit

    22 november 2010

    Gisterenavond vielen tijdens de zitting van de Gentse gemeenteraad zeven mensen van Voorpost Gent binnen in het gemeentehuis. Ze hadden voor de burgemeester een gebakken peer mee.

    Omdat hij immers weigert een harde aanpak te voeren inzake de overlast die veroorzaakt wordt door de Roma-zigeuners in de buurt van de Brugse Poort – naar zijn eigen zeggen “hokken [ze] met velen samen in kleine huisjes, sluikstorten [ze], intimideren mensen en produceren nachtlawaai”, terwijl recent ook “het fenomeen van jongeren die ’s nachts samentroepen en op rooftocht trekken” opgedoken is – zitten de Gentenaars nu met de gebakken peren.

    Voor de gemeenteraadsleden en leden van het schepencollege hadden ze een gewone peer mee, als symbool voor de peer die zij de Gentenaren stoven door het “beleid” van de burgemeester te steunen.

    Intussen werden er ook pamfletjes (zie bijlage) uitgedeeld. Zeer tegen de zin van de aanwezige politie, die hulptroepen liet halen en een viertal actievoerders administratief aanhield. Na een kwartiertje werden de militanten terug losgelaten. Mooie geslaagde actie. Een stuk kordater uitgevoerd dan het “beleid” van de burgemeester …



    voor de bijlage.

    30-11-2010 om 15:55 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    29-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.lid Colruytbende terug over de schreef tijdens zijn vrijlating onder voorwaarden

    http://www.standaard.be/artikel/detail.aspx?artikelid=DMF20101129_106

     

    ZELZATE - De 21-jarige man uit Zelzate die aangehouden werd voor de aanval eind oktober op een Chirogroep in Zelzate, is kort na zijn vrijlating opnieuw opgepakt. Dat meldt het Gentse parket.

    De jongeman werd begin november aangehouden voor opzettelijke slagen en verwondingen, nadat bij de raid op de Chirojongeren een jongeman met messteken in het ziekenhuis belandde. De verdachte zou deel uitmaken van de zogenaamde 'Colruytbende', die herhaaldelijk voor overlast zorgde in Zelzate.

    De raadkamer in Gent liet hem vrijdag vrij onder strenge voorwaarden, maar in de nacht van vrijdag op zaterdag ging de verdachte alweer over de schreef. Hij was betrokken bij een ruzie in een café in Zelzate en wachtte daarna met drie andere jongeren een slachtoffer op. Er ontstond een schermutseling op straat en de jongeman werd opgepakt. Hij zal zich ook nog voor de correctionele rechtbank moeten verantwoorden voor de feiten na de Chirofuif.

    29-11-2010 om 20:37 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Spanningen tussen stadsbendes
      Klik hier voor de foto in originele afmetingen.   Recent berichtten we nog over het groeiend aantal jongerenbendes in Brussel. Zo telt het Brussels Gewest 24 stadsbendes – waarvan 14 in de hoofdstad zelf – terwijl dat er in 2008 nog ‘maar’ 18 waren. Bovendien vielen er bij confrontaties tussen rivaliserende bendes in Brussel al 11 doden.

    Brussels Parlementslid Dominiek Lootens en voorzitter van het Vlaams Belang Brussel Frédéric Erens hebben inmiddels uit zeer goede bron vernomen dat de spanningen tussen Afrikaanse bendes hoog oplopen. Zo werden de afgelopen dagen meerdere molotovcocktails gevonden in de omgeving van de stations Brussel-West en Simonis, waar politieagenten onlangs nog bekogeld werden met vuurwerkbommen.

    Volgens Brussels burgemeester Freddy Thielemans (PS) is er echter weinig aan de hand met de criminaliteit in Brussel. Hij stelde onlangs nog dat het allemaal de schuld is van de media en een “gebrek aan opleiding” bij de ‘jongeren’. Het Vlaams Belang roept de Brusselse burgemeesters op om eindelijk hun verantwoordelijkheid te nemen, met name door de Brusselse politiezones te laten fusioneren en de hard op te treden tegen de criminelen die onze hoofdstad terroriseren.

    29-11-2010 om 13:42 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)


    Foto

    Foto

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Foto


    Welkom op mijn blog!
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    happytogether
    www.bloggen.be/happyto
    Foto


    Foto

    Archief per week
  • 15/07-21/07 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 17/12-23/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 26/12-01/01 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs