Inhoud blog
  • In Brétigny-sur-Orge ontspoorde er méér dan een trein!
  • Beroep Gent - Zwaardere straffen voor drie leden van 'Colruytbende'
  • Mietje Stroel-museum moet wijken voor Frank Bruggeman
  • VB-journaal in beeld
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Mijn favorieten
  • Vlaams Belang regio Gent/Eeklo
  • NSV
  • VBJ
  • Angeltjes
  • Davy_Maldegem
  • 'T Pallieterke
  • VNZ
  • people against islam
  • Johan Deckmyn
  • Tanguy Veys
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Blog als favoriet !
    Foto
    Foto
    Welkom op mijn blog!
    Foto
    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Veilig Zelzate

    22-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Minister van Binnenlands Bestuur Geert Bourgeois (N-VA) wil fundamentalistische Milli Görüs-moskee laten betoelagen met Vlaams belastingsgeld
    Filip Dewinter: “Hecht Vlaamse regering zelf nog wel geloof aan verhaal van Europese islam?”

     Minister van Binnenlands Bestuur Geert Bourgeois (N-VA) draagt de Antwerpse moskee Huzur (Ieperstraat 26, Antwerpen-Zuid) voor om erkend en gefinancierd te worden. De voordracht van de moskee staat voor advies op de agenda van de gemeenteraad van maandag 28 februari. Het ontwerp-advies van het Antwerpse SP.a-CD&V-N-VA-Open VLD-bestuur luidt alvast positief.  


    Nochtans wordt er in het erkenningsdossier geen geheim van gemaakt dat de moskee behoort tot de extremistische Milli Görüs-beweging, de beweging van de Turkse fundamentalist Necmettin Erbakan. Ook op de sociale netwerksite Facebook tonen zowel de vzw Huzur als moskeevoorzitter Seref Kilic zich enthousiast aanhanger van zowel Milli Görüs, als van Erbakan en zijn nieuwe fundamentalistische Saadet partij (Gelukspartij), de opvolger van de eerder verboden Turkse Welvaartspartij.  


    In Duitsland, waar Milli Görüs de meeste aanhangers telt, wordt de beweging er door de staatsveiligheid van beschuldigd “de wereldlijke orde af te schaffen en te willen vervangen door een islamitische gemeenschap”.  Topfunctionarissen van Milli Görüs, waaronder de secretaris-generaal, werden in 2009 in Duitsland in verdenking gesteld van het oprichten van een criminele vereniging, omdat ze op illegale manier geld ingezameld hebben voor terreurbewegingen, zoals Hamas. In Turkije werden de met Milli Görüs gelieerde partijen in het verleden bij herhaling buiten de wet gesteld.  


    Terwijl Milli Görüs in Duitsland voor de rechter wordt gesleept en in Turkije verboden wordt, maakt minister van Binnenlands Bestuur Geert Bourgeois er geen probleem van om een Milli Görüs-moskee in Vlaanderen te laten betoelagen met Vlaams belastingsgeld. Het Vlaams Belang zal in de Antwerpse gemeenteraad het nodige weerwerk bieden tegen het door het Antwerpse stadsbestuur voorgestelde positieve advies en zal ook minister van Binnenlands Bestuur Geert Bourgeois hierover ondervragen in het Vlaams Parlement.  


    Tot slot stelt het Vlaams Belang zich nog de vraag of de Vlaamse regering zelf nog geloof hecht aan de eigen stelling dat door subsidiëring van moskeeën de ontwikkeling van een Vlaamse of Europese islam kan worden bewerkstelligd, nu blijkt dat bevoegd minister Bourgeois zonder enige schaamte zelfs fundamentalistische moskeeën voor erkenning voordraagt.  


    In bijlage vindt u een uittreksel uit het erkenningsdossier van moskee Huzur, alsook kopij van de facebookpagina’s van moskee Huzur en moskeevoorzitter  Seref Kilic.



    Filip Dewinter
    Fractievoorzitter

    voor de bijlage.

    22-02-2011 om 23:13 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Linkse verdraagzamen steken Dresden nog maar eens in brand

    Vandaag zou in Dresden de bommenregen van 13 op 14 februari 1945 herdacht worden. De Britten vermoordden in die nacht meer dan 20.000 burgers en legden ruim 75.000 huizen in as. Zoals we de linkse democraten kennen, blokkeerden zij alle invalswegen van deze, ooit zo prachtige, historische stad. Als kers op de zure taart zochten deze linkse verdraagzamen de confrontatie op met de politie. Zware rellen waren het gevolg.

    Tijdens die bewuste nacht in 1945 voerden de Britten een bombardement uit dat maanden op voorhand werd voorbereid. Hele delen van Dresden werden in Engeland nagebouwd om de efficiëntie van het bombardement tot een maximaal resultaat te verfijnen. Het was een massamoord met voorbedachte rade kan men wel stellen. Tijdens de jaren nadien vernielden de socialistische gezagvoerders de nog recht staande historische gebouwen. Dresden moest en zou een socialistische modelstad worden.

    Tegen de onmenselijke daad die het bombardement was, betogen al jaren duizenden jonge en minder jonge (Oost-)Duitsers. Voor het gemak worden zij in de media 'neo-nazi's' genoemd, kwestie van hun eigen regels over 'veralgemening' zelf te overtreden. Vandaag kwamen enkele duizenden nationale autonomen en rechtse nationalisten naar het Oost-Duitse Dresden afgezakt. Drie verschillende optochten waren gepland.

    Dresden (dat een half miljoen inwoners kent en dus iets groter is dan Antwerpen met zijn districten inbegrepen) werd echter door duizenden linksen 'beschermd' tegen de invasie van de 'neo-nazi's'. Burgerwachten, zoals ze het vredig noemen, werden opgericht en geïnstalleerd aan de belangrijkste invalswegen. Het resultaat was hetzelfde als de voorbije jaren: de optochten ter nagedachtenis van het bombardement kwamen Dresden niet in.

    Links viert momenteel een feestje, maar Dresden likt - alweer -  zijn wonden. Want links dat verzet organiseert en dat de democratie predikt is zoals de vos die de passie preekt: geweld en vernieling is de prijs! Daar waar de zogezegde 'gewelddadige extreem-rechtsen' in alle sereniteit en rust leidzaam moesten toezien hoe hun toegelaten (!) optochten werden tegengehouden door de zelfverklaarde democraten, raakten diezelfde democraten slaags met de politie. Er werd van alles in brand gestoken, zeer veel linksen werden gearresteerd terwijl ze in het bezit waren van traangas en knuppels en verschillende politieagenten raakten gewond.

    De cijfers die de ronde doen zijn wat onduidelijk. Over de linkse blokkades doen cijfers de ronde van 2000 tot 22.000 man en over de optochten van 'rechts' (vele nationale autonomen noemen zich niet rechts, wat deze veralgemening een beetje bemoeilijkt) spreekt men naar gelang de bron van 2000 tot 5000 man. Nadat de blokkades hun effect leken te bereiken, trokken een duizendtal 'rechtse' demonstranten richting Leipzich. De politie begeleidde de manifestanten en konden langs 'rechter' zijde geen onregelmatigheden vaststellen.

    Of het nu neo-nazi's zijn of gewoon rechts-radicalen, de linkse 'democraten' hebben nog maar eens de verhouding 'rechts-links' duidelijk blootgelegd: geweld blijft het handelsmerk van links en dit terwijl ze 'verdraagzaamheid' als logo met zich meedragen... We kijken al uit naar de betoging van de NSV en vooral de tegenbetoging op 10 maart in Gent.


    22-02-2011 om 14:59 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Debat Zevende Dag bewijst dat oplossing binnen Belgisch kader niet meer mogelijk is
     

     Het debat zondagochtend in De Zevende Dag heeft één ding bewezen: een Belgische regering die van start kan gaan met een min of meer fatsoenlijke staatshervorming naar de wens van de Vlaamse kiezer, is onmogelijk geworden.

    Ook nu kregen we een surrealistisch schouwspel waarbij iedereen Didier Reynders zogenaamd alle kansen geeft, maar waarbij men tussen de lijnen duidelijk maakt dat men er eigenlijk niet meer in gelooft. Iedereen is zogenaamd constructief, maar in één adem is men de zwarte piet van de in de sterren geschreven mislukking al in de schoenen van de anderen aan het schuiven.

    Terwijl Franstalig België nog altijd mikt op een zo groot mogelijk status quo, en in de feiten reeds volop het post-Belgisch tijdperk aan het voorbereiden is met de constructie van Wallo-Brux voor het geval de boel helemaal vastzit, blijven de Vlaamse onderhandelende partijen aanmodderen en tegen beter weten in geloven in een “compromis”. Daarmee spelen zij de Franstaligen regelrecht in de kaart.

    Voor het Vlaams Belang is het – voor zover nodig – nogmaals duidelijk dat de Belgische constructie totaal uitgeleefd is en geen toekomst meer heeft. In plaats van verder tijd te blijven verliezen en elkaar te beschimpen, zouden de Vlaamse partijen beter de hand aan de ploeg slaan om de ordelijke opdeling van dit land als enig resterend alternatief naar voor te schuiven.

    In die zin is het ook een gemiste kans dat het Vlaams Belang bij dit debat niet uitgenodigd was, om althans die mening te laten horen.

    Bruno Valkeniers
    Voorzitter Vlaams Belang

    Joris Van Hauthem
    Perswoordvoerder

    22-02-2011 om 00:37 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    20-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Doofpotoperatie bij de NMBS
      Categorie:  Klik hier voor de foto in originele afmetingen.   Op 15 februari 2010 gebeurde in Buizingen een van de zwaarste treinrampen uit de Belgische geschiedenis. Een jaar later heeft de ‘Bijzondere commissie spoorveiligheid’ van het parlement haar onderzoek afgerond en haar rapport klaar.

    Volksvertegenwoordiger Tanguy Veys bestempelt het onderzoek in een reactie als “een grote doofpotoperatie” waarbij de verantwoordelijken voor de ramp uit de wind werden gezet. Volgens Tanguy Veys hebben álle traditionele partijen boter op het hoofd. Niet alleen de politici, maar ook de politiek benoemde top van de NMBS draagt een verpletterende verantwoordelijkheid. Tot slot geeft Tanguy Veys ook aan wat er in de toekomst zou moeten gebeuren om de veiligheid van de spoorweggebruiker te garanderen.




    Voor beeldverslag zie bijlage


    Bijlagen:
    http://www.youtube.com/watch?v=8OTKeOY_wBk&feature=player_embedded   

    20-02-2011 om 10:54 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    18-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wat u weten moet...

    Wat u weten moet...

    Wat u altijd al weten wilde maar nooit durfde te vragen: is de islam nou écht een gewone, vreedzame en tolerante religie zoals velen u willen doen geloven? Vanaf vandaag op onze website (onze mediatheek) of via onderstaande link. Het is even een lange zit (de docu duurt dik anderhalf uur) maar uw geduld wordt ruimschoots beloond. Daarna bekijkt u nieuwsuitzendingen, nieuwsberichten en uitspraken van onze z.g. volksvertegenwoordigers met een heel andere en (vooral) heldere blik. Ook zult u merken dat er heel wat achter de schermen gebeurt terwijl u achteloos naar Goede Tijden Slechte Tijden of een ander 'wereldschokkend' evenement zit te kijken...
    Na het bekijken het licht gezien? Laat het ook anderen weten!

    Wat u weten moet over de islam

    bron: uitkijk.nl

    de link lijkt niet voor iedereen te werken. Je kan hem ook terug vinden op volgende website

    Bijlagen:
    http://www.uitkijk.net/index.php   

    18-02-2011 om 00:00 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    17-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Metro gegijzeld
     Categorie:  Klik hier voor de foto in originele afmetingen.   - Een wilde stakingsactie legde gisteren het openbaar vervoer in Brussel lam. Aanleiding was een gewelddadig incident met een passagier. Een beetje pijnlijk voor de vakbonden was dat nadien uit camerabeelden duidelijk werd dat de metrobestuurder de eerste klap gaf (meestal is het andersom). Na een woordenwisseling, akkoord, maar dat is geen excuus. Ook de pendelaars hebben daar geen boodschap aan. Zij zijn het weerloze slachtoffer van heel de zaak.

    Het is bekend dat het openbaar vervoer – vooral in Brussel, maar ook elders – meer en meer te maken krijgt met verbaal en fysiek geweld. Luc Van der Kelen (Het Laatste Nieuws, 16.02.11) noemt het inzetten van wat extra controleurs en politie in burger een “lapmiddel”. Er is inderdaad meer nodig om de toenemende agressie op straat, op de bus, de trein of de tram de kop in te drukken.

    “Dat kan alleen door de daders systematisch te straffen en onder begeleiding te plaatsen. De samenleving moet zeer duidelijk maken dat de eerzame burgers niet accepteren dat ze op straat of in de metro niet langer veilig zijn.” Van der Kelen pleit voor “een lik-op-stuk-beleid” met opvoedende straffen voor wie van goede wil is en harde straffen voor wie recidiveert. Want “er kan geen tolerantie zijn voor wie zich tegenover zijn medemensen misdraagt.” Daar zijn we het volmondig mee eens. Nultolerantie dus, ook op het openbaar vervoer. Als de traditionele partijen wat vaker naar het Vlaams Belang zouden luisteren, was de situatie nooit zo ver uit de hand gelopen.

    17-02-2011 om 11:44 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vlaams Belang deelt 2.000 bananen uit : “Belgische Republiek moet plaatsmaken voor Vlaamse Republiek !”

    Vlaams Belang deelt 2.000 bananen uit : “Belgische Republiek moet plaatsmaken voor Vlaamse Republiek !”

    Filip Dewinter : “De Republiek Vlaanderen is het enige alternatief voor de Belgische knoeiboel ! Zoveel is na 249 dagen crisis wel duidelijk …”

    groep

    Deze morgen voerde het Vlaams Belang o.l.v. Partijvoorzitter Bruno Valkeniers en Vlaams Volksvertegenwoordigers Filip Dewinter,  Jan Penris en Wim Wienen actie aan het station van Berchem.  Samen met een 20-tal militanten deelden zij meer dan 2.000 bananen uit met begeleidend pamflet “Bananenrepubliek België – Republiek Vlaanderen nu !”  Op een spandoek en sandwichborden stonden soortgelijke slogans te lezen.

    Tijdens een korte verklaring op de actie zei Filip Dewinter : “249 dagen duurt de politieke crisis in ons land.  35 weken, genoeg om het wereldrecord ‘regeringsonderhandelen’ van Irak te verbeteren.  De nu 249 dagen aanslepende gesprekken zijn het beste bewijs voor de onwerkzaamheid van België. ‘Rien ne va plus’, zoveel is wel duidelijk… Toch weigeren de traditionele partijen, inclusief de N-VA, er de stekker uit te trekken. De oplossing om uit de impasse te geraken ligt nochtans voor de hand: kiezen voor de boedelscheiding ligt inderdaad binnen handbereik. De N-VA weigert echter om de kaart van de Vlaamse onafhankelijkheid te trekken. Zelfs de Vlaamse onafhankelijkheid als stok achter de deur gebruiken om een aantal Vlaamse eisen aan de onderhandelingstafel door te drukken, is er voor Bart De Wever teveel aan. Kiezen voor Vlaamse onafhankelijkheid is de enige rationele en logische optie na 249 dagen oeverloos gezever. België is immers een bananenrepubliek geworden die geen toekomst meer heeft. De ‘Republiek Vlaanderen’ is het enige alternatief voor de Belgische knoeiboel! Zoveel is na 249 dagen wel duidelijk…”

    17-02-2011 om 10:56 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    15-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hang de leeuw uit op 18 februari. Een land zonder een regering? Dit is ons land niet!
    14.02.2011 • Op nu vrijdag 18 februari '11 wordt een nieuw wereldrecord gevestigd in ons land. Dan klopt België Irak in het enige land ter wereld dat het zo lang zonder regering stelt. 249 dagen na de verkiezingen is het voor iedereen duidelijk dat er geen oplossing mogelijk is met Franstalige partijen die een politiek in stand willen houden waar Vlamingen hun potverteren blijven betalen. De Vlaamse partijen blijven rondjes draaien en houden er hun eigen politieke agenda op na, zonder rekening te houden met de verkiezingsuitslag. In Gent alleen al brachten bijna 36% van de kiezers een stem uit voor één van de V-partijen (Vlaams Belang, N-VA en LDD).


    Er is volgens het Vlaams Belang maar één oplossing om uit dit moeras te geraken en dat is de Vlaamse onafhankelijkheid.


    Daarom roept de partij alle Gentenaars (maar ook de rest van Vlaanderen) op om nu donderdag 17 en vrijdag 18 februari ’11 de Vlaamse Leeuw uit te hangen. 


    Om deze actie kracht bij te zetten deelde het Vlaams Belang deze middag in de Gentse winkelstraten gratis Vlaamse leeuwenvlaggen aan voorbijgangers uitdelen.  Iedereen die dat wenst, kan trouwens nog steeds een gratis leeuwenvlag met de post toegestuurd krijgen door zijn adres op te sturen naar info@vlaamsbelanggent.org .

    Dat het onderwerp zeker leeft bleek ook uit de aanwezigheid van een Nederlandse cameraploeg van 'Eén Vandaag', de vaste nieuwsploeg van de Nederlandse openbare omroep, die aan het item komende woensdag rond 18.15 aandacht geeft en waar het Vlaams Belang en met name koepelvoorzitter en Vlaams Volksvertegenwoordiger Johan Deckmyn de eisen voor een onafhankelijk Vlaanderen aan bod mag brengen. Maar ook een aantal enthousiaste passanten lieten niet na hun steun te laten blijken voor de camera.

    Uiteindelijk gingen op een uurtje 250 vlaggen van de hand.


    Sinds deze ochtend werd door het Vlaams Belang tot slot ook een groep opgestart op Facebook (http://www.facebook.com/event.php?eid=154855621236717) en de partij zal met een delegatie die dag aanwezig zijn op het “Groot Volksfeest: We Worden Wereldkampioen Regeringsvormen" aan Sint-Jacobs.

    15-02-2011 om 13:12 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VVSG steunt Vlaams Belang voorstellen voor Safe Party Zone
     Klik hier om de foto in zijn origineel formaat weer te geven. 14.02.2011 • Enige tijd terug meldden wij dat vier van onze fracties   (VB) een voorstel hadden ingediend in hun respectievelijke politiezones om het systeem van de 'Safe Party Zone' in te voeren.

    Die vier gemeenten (Evergem, Waarschoot, Nevele en Lovendegem) liggen vlakbij Zelzate en Eeklo, twee zones waar men beslist heeft of minstens ernstig overweegt om dit systeem in te voeren. In Zelzate kwam er zelfs een nultolerantie tegen de zogenaamde 'Colruyt'-bende, die grotendeels verantwoordelijk is voor de overlast in de streek.

    Het is blijkbaar nog wachten op de antwoorden van 2 gemeenten om te evalueren of de gemeentebesturen achter dit idee staat.

    Wie er wél achterstaat is de VVSG, die in hun laatste nummer een hele pagina wijdden aan het Kortrijkse experiment. Alvast een signaal dat gemeentebesturen zich niet moeten wegsteken achter kleine bezwaren.

    Het geweld op fuiven is immers maar een symptoom van een maatschappij die maar laat begaan en waar de sterksten bepalen wie er nog plezier mag hebben. Een maatschappij waar wij niet achter staan.



    voor de bijlage.

    15-02-2011 om 11:27 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    14-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De waalse nieuwszender RTBF heeft al net zoveel tact als Sharia4belgium

    Zowel echtgenoot Frank Vanhecke als N-VA-voorzitter Bart De Wever hebben gereageerd op de tendentieuze, onderkoelde berichtgeving van de RTBF over de begrafenis van Marie-Rose Morel zaterdag. Vanhecke spreekt over "laag-bij-de-grondse journalistiek". Bart De Wever is er "misselijk" van.

    "Haar kanker heeft wellicht gediend om haar extreemrechtse ideeën te versterken... 2.500 mensen bijeen om een extreemrechtse ster te herdenken. In Wallonië zou dat ondenkbaar zijn... Sinds haar ziekte uitbrak, werkte ze bewust aan haar imago van moedige vrouw door in de media haar pijnlijke strijd tegen kanker breed uit te smeren... Al heeft die kanker waarschijnlijk gediend om haar extreemrechtse ideeën in de media te versterken", en meer van dat fraais was te horen in het verslag van de RTBF over de massaal bijgewoonde begrafenis van Marie-Rose-Morel.

    Premier Yves Leterme vergeleek enkele jaren geleden de RTBF al eens met de Rwandese haatzender Radio Mille Collines voor dit soort van berichtgeving waarbij alles wat Vlaams is, op een bijzonder hatelijke manier op de korrel wordt genomen. De gepolitiseerde RTBF wordt vooral bevolkt door mensen van PS-signatuur.

    Nulliteit

    "Dit is een grote schande, het toppunt van een journalistieke nulliteit. Dit is journalistiek van de laagste soort, compleet onaanvaardbaar. Dat vinden ook de ouders van Rooske", zo reageert echtgenoot Frank Vanhecke in de Corelio-kranten.

    Ook Bart De Wever, die het zaterdag duidelijk emotioneel zeer moeilijk had (foto), is niet te spreken over de RTBF. "Ik ben veel gewend van de Franstalige media, maar dit is een absoluut dieptepunt. Marie-Rose was nog niet eens gecremeerd, en dan wordt ze zo afgeschilderd. Dit maakt me misselijk. Dat ze haar aanvallen in het graf, dat deert me zo dat ik er niet van heb geslapen", aldus De Wever in de kranten van De Persgroep.

    Nochtans al bijgestuurd

    "Een beetje meer tact was op zijn plaats geweest", geeft directeur informatie Jean-Pierre Jacqmin van de RTBF toe. De reportage, zoals ze uitgezonden werd, was nochtans al licht bijgstuurd.

    De opmerking dat Morel "anti-Franstalig" was, verdween in een tweede versie. Voorts werd in de passage dat de gewezen VB-politica xenofoob was, toegevoegd "dit in tegenstelling tot De Wever".

    14-02-2011 om 11:14 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    13-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Biefstuk-frietfestijn is een daverend succes
     Klik hier om de foto in zijn origineel formaat weer te geven.  
    Een nooit geziene opkomst op het Gentse biefstuk-frietfestijn. Met ruim 210 eters was de grote zaal in het Dienstencentrum net groot genoeg. Wat sommige media mogen verhopen klopt dus zeker niet: het Vlaams Belang in Gent is bijlange na nog niet dood en werkt met vereende krachten verder.

    In zijn inleiding wees Johan Deckmyn al op de acties die de Gentse afdeling voerde de voorbije tijd. De sleepstraat bijvoorbeeld. Of de Suske en Wiske-kalender.

    Vooraleer het woord te geven aan de gastspreker Filip Dewinter werd een minuut stilte gehouden ter nagedachtenis van Marie-Rose Morel.

    Na dit serene moment wees Filip Dewinter in zijn toespraak op de lopende onderhandelingen waar het duidelijk is dat Vlaanderen hier niet zal krijgen wat het al jaren vraagt en dat onze welvaart zal blijven wegstromen naar Wallonië. De ordelijke opdeling van België is de enige ernstige oplossing.

    Verder wees hij op de pogingen van de multiculturele kerk, daarin gesteund door de monarchie en de Franstalige politici, om onze maatschappij verder te islamiseren. Meest frappante voorbeeld daarbij was de voorstelling van het rapport voor meer multiculturaliteit, bijgewoond door 'Madame Non' Milquet, die voorstelt om onze oude feestdagen in te ruilen voor mondialistische onzin à la de dag van de diversiteit en tegen racisme en de islamitische feesten van het schaap en het suikerfeest.

    Hij riep tenslotte de aanwezigen op om actief te worden en de straat op te trekken om onze punten aan de agenda te brengen, zoals dat in Gent (maar ook elders) al het geval was.

    Een daverend applaus was zijn deel en dan konden de genodigden genieten van dat aloude Vlaamse gerecht dat meestal op zondag wordt geserveerd: biefstuk-friet.

    Dus: dikke proficiat aan de Gentenaars en volgend jaar zeker terug (in een grotere zaal, wie weet? ).

    Bijlagen:
    http://www.vlaamsbelanggenteeklo.org/4/900   

    13-02-2011 om 15:54 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    11-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vlaams Belang -Eeklo voert actie tegen Asielmisbruik
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Eeklo - Op donderdag 10 februari voerde het Vlaams Belang actie rond de uitbreiding van het asielcentrum in de Pokmoere en de toewijzing van 80 extra asielzoekers aan onze stad.
     
    “Terwijl jaarlijks 100.000 nieuwe vreemdelingen ons land binnenkomen, schadevergoedingen van 500 euro per dag uitbetaald worden aan asielzoekers die geen opvang vinden, jaarlijks voor 13 miljoen euro hotels afgehuurd worden voor asielzoekers, blijft ons eigen volk in de kou staan. 21.000 Vlaamse gehandicapten wachten op een plaats in een opvanginstelling. Meer dan 60.000 gezinnen wachten gemiddeld vijf jaar op een sociale woning en 80.000 Vlaamse bejaarden wachten op een plaats in een rust- of verzorgingstehuis. Voor eigen volk is er geen geld terwijl de geldkraan wagenwijd open staat voor alsmaar meer vreemdelingen en asielzoekers. In totaal kost de immigratie ons minstens 3 miljard euro waarvan 700 miljoen euro enkel en alleen voor de opvang van asielzoekers.”
     
    Ook in onze stad zijn steeds meer asielaanvragers op zoek naar huisvesting en OCMW-steun. De communicatie die het stadsbestuur (CD&V, N-VA, LDD en SP.A) en het OCMW over de asielproblematiek voert, getuigt van een ondraaglijke naïviteit en is er mee debet aan dat Eeklo als toegeeflijke inwijkstad wordt gezien voor vreemdelingen die in het nabije Gent (met meer dan 25% allochtonen) minder mogelijkheden zien. Vooral de dominante linkervleugel binnen de Eeklose CD&V voert een oneigen politiek die de Eeklose belangen schaadt en de sociale uitdagingen in onze stad zichtbaar doet toenemen.
     
    Zo drukte de OCMW-voorzitter van CD&V-signatuur zijn verontwaardiging uit in een open brief aan de Federale Regering over het feit dat honderden asielzoekers in ‘goedkope hotels’ of bijgeplaatste bedden moeten slapen. Hij meent hiervoor maar één oplossing te zien en dat is ‘de onmiddellijke uitbreiding van de opvangcapaciteit’ waaraan de Regering nu ook in Eeklo gehoor geeft. Zogezegd tot grote verbazing van het stadsbestuur zal het asielcentrum in de Pokmoere met bijna de helft meer opvangplaatsen moeten uitbreiden.
     
    Het Vlaams Belang voerde dan ook een prikactie aan het asielcentrum in de Pokmoere met de niet mis te verstane boodschap ‘Blijf van ons land’. Nadien trokken de actievoerders naar de Eeklose markt om er folders uit te delen en werd er in de zijstraten gebust. De actie was duidelijk een doorn in het oog van het stadsbestuur die even een administratieve aanhouding van de actievoerders overwoog en een deel van het actiemateriaal in beslag liet nemen.
     
    Langs deze weg bedankt het Eeklose bestuur de deelnemers die deze actie tot een goed einde brachten!
     
    Peter Pauwels
    Voorzitter Vlaams Belang Eeklo
    www.vlaamsbelangeeklo.be

    11-02-2011 om 14:34 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    10-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Stad Lier is terug verplicht bouwaanvraag voor Turkse moskee af te wijzen na
     
    Lier

    Stedenbouw Antwerpen geeft een ongunstig advies voor het bouwen van een
    Turks religieus centrum aan de Donk. "Dat klopt, wij kunnen niet anders dan
    dit advies volgen met het schepencollege", zegt burgemeester Marleen
    Vanderpoorten (Open Vld). Adnan Önder, voorzitter van de Vereniging Turkse
    arbeiders wil pas reageren na een officieel bericht.

    bertje warson

    Momenteel is de gebedsruimte van de Turkse gemeenschap gevestigd in een
    herenhuis in de Lispersteenweg dat veel te krap is en dat niet voldoet aan
    de geldende normen van brandveiligheid. Daarom kocht de vzw Diyanet de
    Belgique enkele jaren geleden reeds het verlaten schooldomein in De Donk. Na
    20 jaar zoeken was de vereniging blij dat ze eindelijk een ruimte gevonden
    had waar ze een moskee en ontmoetingsruimte kon bouwen voor de driehonderd
    leden.

    Vorig jaar vroegen zij een eerste keer een bouwvergunning aan voor het
    optrekken van een cultuurcentrum en moskee met minaret. Het schepencollege
    gaf toen ongunstig advies op basis van problemen met toegankelijkheid,
    parkeergelegenheid, mobiliteit en onverenigbaarheid met ruimtelijke
    ordening. Zo moest de hoogte van de minaret bijvoorbeeld van 18, 5 meter
    zakken naar 12 meter. Stedenbouw Antwerpen heeft de bouwplannen nu opnieuw
    negatief geadviseerd en het schepencollege van Lier kan niet anders als dit
    advies volgen, want het advies van Stednbouw Antwerpen is immers bindend.
    Volgende week dinsdag zal de gemeente die beslissing ook bevestigen na de
    bespreking in het schepencollege.

    Opmerkingen

    "Wij hadden de plannen nochtans aangepast aan de opmerkingen en waren van
    plan dat ook te doen met de opmerkingen van Stedenbouw Antwerpen. Ik neem
    aan dat de stedenbouwkundige ambtenaar zijn werk goed gedaan heeft en we
    zullen nu bekijken welke de nieuwe opmerkingen zijn. Ik vind het heel erg
    jammer, zo gaat het dossier niet vooruit. We geven in ieder geval niet op en
    zullen zien wat we nog kunnen doen", aldus Ostürk Taspinar, Liers
    gemeenteraadslid en lid van de bewuste vereniging.

    Bezwaar

    Rond de bouwplannen van de Turkse gemeenschap voor een moskee en
    verenigingslokaal is al heel wat te doen geweest in Lier. Buurtbewoners
    kanten zich tegen de bouwplannen en het Vlaams Belang hield in december van
    vorig jaar een grootschalige betoging. Jong Vld en N-VA waren eveneens tegen
    de bouwplannen gekant. In totaal werden 600 bezwaarschriften ingediend.

    Schepen van Ruimtelijke Ordening Guido Van den Bogaert (CD&V) zegt dat de
    Turken nog altijd beroep kunnen aantekenen tegen het negatieve advies of een
    nieuwe bouwaanvraag kunnen indienen, waarbij ze dan wel rekening moeten
    houden met de eerder geformuleerde negatieve punten. Die handelen over
    parkeren, mobiliteit en toegankelijkheid. "Volgende week dinsdag zal het
    schepencollege zijn uiteindelijke beslissing officieel formuleren en
    meedelen aan de Vereniging Turkse Arbeiders", aldus schepen Guido Van den
    Bogaert.

    © 2011 De Persgroep Publishing
    Artikelinformatie
    Datum publicatie: 09 februari 2011
    Bron: Het Laatste Nieuws
    Editie: Mechelen-Lier
    Pagina: 19
    Aantal woorden: 462
    Auteur: Bertje Warson

    10-02-2011 om 20:54 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Voorpost wandelt door de ontstolen gebieden.
    Zeggen dat de Belgische regeringsonderhandelingen in het slop zitten, is zoveel als een open deur instampen. Dat is inmiddels al meer dan tweehonderd dagen het geval. Zeggen dat België zelf in het slop zit, is óók een open deur instampen. Dat is inmiddels al honderdtachtig jaar het geval. Daar hebben talloze Belgische (staats)hervormingen niets aan veranderd en daar zúllen Belgische (staats)hervormingen ook nooit iets aan veranderen.

    België is van begin af aan een tot mislukken gedoemd, gedwongen, schijnhuwelijk tussen Walen en Vlamingen, sinds 1920 uitgebreid tot een nog hilarischer ménage à trois met de Duitstaligen van de Oostkantons. Er zijn gevechten geleverd over de taal die zou worden gesproken in de zitkamer en de keuken, er is gebakkeleid over wie de potten zou hanteren en wie de pannen, er waren partijtjes schaduwboksen over het adopteren van aan de deur aankloppende driekoningenzangers en al dat gedoe leverde alleen maar op dat er nog meer gevochten, gebakkeleid en gebokst werd.

    En wij zijn dat méér dan beu. Maar wij gaan niet meelopen in betogingen die er van uitgaan dat “gesprekspartners” die al honderdtachtig jaar met mekaar op de vuist gaan tóch nog eens elkaars hand moeten schudden en het nog een keer proberen. Wij gaan ook niet betogen tegen mensen die dat wél doen. Naïviteit is een spijtige zaak, maar je helpt ze niet de wereld uit door er over te klagen.

    Voorpost gaat dus resoluut voor de scheiding. En wij eisen op wat van ons is. Ook wat ons doorheen de jaren ontstolen is door de Walen. Daarom zal Voorpost op 27 maart in een gebied wandelen dat nu tot Wallonië behoort maar nog niet zo lang geleden van ons was.

    Honderdtachtig jaar Waalse diefstal en Belgische koehandel is genoeg geweest. Geen Belgische staatshervorming meer, wél Vlaamse staatsvorming.

    Vlaamse onafhankelijkheid nu!

    Meer informatie volgt naderhand.


    Bijlagen:
    http://www.youtube.com/watch?v=F9t--u8Y1mE&feature=player_embedded#at=55   

    10-02-2011 om 19:05 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    09-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Onafhankelijkheidsgedachte wint veld!!

    De Knack-bijlage schetst correct de geschiedenis van België, die begint met de verfransing van Vlaanderen, waartegen stilletjes aan reactie komt. De eerste taalwetten doen de Franstaligen steigeren: het zijn de Walen die voor het eerst om federalisme roepen. Nochtans hebben de Franstaligen in het begin van de vorige eeuw de touwtjes nog altijd stevig in handen. Het halsstarrige België zorgt er door haar ongevoeligheid voor de Vlaamse kwestie steeds zelf voor dat de Vlaamse publieke opinie zich tegen haar keert. In de jaren ’60 verschuift het sociaal-economische zwaartepunt naar Vlaanderen, wat de Walen, uit vrees om overheerst te worden, weer doet grijpen naar het federalisme. De  staatshervorming in 1970 is het begin van de desintegratie van België.

    Eén vraag blijft onbeantwoord: hoe komt het dat de Vlamingen hun verworven macht niet wisten (weten) te verzilveren? Hiervoor had de Knack-redactie ten rade kunnen gaan bij Lode Claes, Joost Ballegeer of Hubert de Sy. Dan had zij gezien dat de Vlamingen niet klaar waren voor de macht. De factor ‘macht’ wordt door de Franstaligen veel beter beheerst. Dat is de reden waarom zij nog steeds de plak zwaaien in België, ook al hebben wij een Vlaams Parlement.

    Hier en daar kan er ook wel eens met de wenkbrauwen worden gefronst. Zeggen dat het Verdinaso van Joris Van Severen de Dietse volksstaat gebruikte als ‘dienstmaagd van een fascistische Nieuwe Orde’ is toch wat kort door de bocht. Joris Van Severen en zijn beweging waren wel wat complexer dan dat! Ook de Groot-Nederlandse idee van het VNV wordt nogal simplistisch afgedaan als een ‘afgeleide van het fascisme’.

    Maar buiten de gebruikelijke ‘schoonheidsfoutjes’, of beter: politiek-correcte duiding, wordt in deze Knack-bijlage de maat van België gepakt. Er is veel aandacht ook voor het in Vlaanderen vrijwel onbekende Waalse regionalisme, met onder andere een vraaggesprek met José Fontaine, mede-oprichter van het republikeinse ‘La Revue Toudi’, een maandblad dat ijvert in de geest van de socialistische vakbondsman André Renard. Knack komt tot een verrassende (?) vaststelling: de belangrijkste objectieve bondgenoot van de Waalse autonomisten is Bart De Wever. Binnen de rode vakbond FGTB is dit de overtuiging van de meest regionalistische strekking. Misschien moet het ABVV hier eens een puntje aan zuigen: dan worden zij de eersten van morgen, niet de laatsten van gisteren!           

    Verder leren we dat de Vlamingen er goed aan doen te verhinderen dat het Brussels grondgebied aansluiting vindt met Wallonië, bijvoorbeeld via Sint-Genesius-Rode. Maar dat wisten we eigenlijk al. Kort gezegd: deze ‘Knack Extra’ is een teken aan de wand. De onafhankelijkheidsgedachte wint veld.  


    Bijlagen:
    http://rechtsactueel.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=455:onafhankelijkheidsgedachte-wint-veld&catid=1:artikelen&Itemid=3   

    09-02-2011 om 12:31 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Overlijden van Marie-Rose Morel is diepmenselijk drama
     Klik hier om de foto in zijn origineel formaat weer te geven.   Marie-Rose Morel is overleden. Als voorzitter van het Vlaams Belang en namens de partij wens ik mijn oprechte en diepe medeleven te betuigen aan haar echtgenoot Frank Vanhecke, haar kinderen en familie.

    Marie-Rose was in ieder opzicht een sterke vrouw die altijd en overal voor haar overtuiging opkwam. De wijze waarop ze de strijd aangebonden heeft tegen haar ziekte en daar over getuigde, was bijzonder moedig en kan alleen maar bewondering afdwingen van eenieder. Het bleek helaas een ongelijke strijd.

    Bij dit diepmenselijk drama vervallen alle beschouwingen over hoe het tussen Marie-Rose en de partij is misgelopen, in het niets. Vandaag overheerst droefenis en past vooral veel schroom.

    Bruno Valkeniers
    Voorzitter Vlaams Belang

    09-02-2011 om 12:08 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (6 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MARIE ROSE VOOR DE EEUWIGHEID NAAR DE HEL!!
    Dit zijn de woorden die sharia4belgium predikt aan de moslims. Het is een regelrechte schande en bewijs van hoe de islamwereld staat tegenover het westen. Wil je de boodschap aanhoren en weten wat de moslims met ons voor hebben kijk dan in bijlage naar hun boodschap!
    HET IS ECHT EEN WALGELIJKE BOODSCHAP!!         DEZE MAN IS EEN STAATSGEVAAR!!

    Daar de eerste url leid naar een ondertussen verwijderd filmpje. Is er een nieuwe url toegevoegd die ook het filmpje vertoont

    Bijlagen:
    http://www.youtube.com/watch?v=05XmE_827aA   
    http://www.youtube.com/watch?v=qIxuWVywNQo   

    09-02-2011 om 00:00 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (6 Stemmen)
    07-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Boodschap aan de Franstaligen: wie wind zaait, zal storm oogsten !
    Boodschap aan de Franstaligen: wie wind zaait, zal storm oogsten !

    Sinds Johan Vande Lanotte zijn Belgische onderhandelaarspijp aan Maarten heeft gegeven, is het de beurt aan de Waalse liberaal Didier Reynders, die het ook in 2007 al eens verknalde als informateur, om een poging te ondernemen het Belgisch-Waalse meubilair te redden.
    Voorpost zou ook bij deze poging weinig geïnteresseerd toekijken – onze interesse ligt immers bij de onafhankelijkheid van Vlaanderen en de hereniging van de Nederlanden, niet bij het “redden” van België – als met Reynders niet ook FDF-Führer Olivier Maingain weer een stapje naar voor had gezet. Een stapje vanuit Brussel dat wat hem betreft pas eindigt als héél Vlaams-Brabant onder de francofone hiel is terechtgekomen.
    Het moge duidelijk zijn dat Voorpost zich met hand en tand zal verzetten tegen de plannen van deze ongekroonde keizer van de Vlaamshatendheid, ook als die plannen verpakt worden in een “of/of”-spelletje met de historische Vlaamse stad Brussel en de Rand als inzet. Vlaanderen zal niet ofwel Brussel opgeven ofwel de Rand, Vlaanderen zal houden wat van Vlaanderen is: Brussel én de Rand.
    Wij waarschuwen hierbij dan ook zowel Maingain als zijn collega’s partijvoorzitters langs Franstalige kant én Nederlandstalige kant: vergeet de zogenaamde “Axe Wallo-Brux”, vergeet de uitbreiding van Brussel, vergeet de Franstalige overname van de Rand rond Brussel, vergeet het idee dat u de inwoners van Vlaams-Brabant kan overleveren aan het politiek-francofiele Brussel. Zo niet zal u Voorpost op uw weg vinden. Wat Vlaams is, zal Vlaams blijven.
    Brussel is Vlaams, de faciliteitengemeenten zijn Vlaams en ook de gebieden die ons bij eerdere gelegenheden werden ontstolen zijn Vlaams.
    Voorpost laat zich niét terugdringen door de Franstalige veroveraars. Voorpost gaat het gevecht aan op terrein dat deze veroveraars al decennialang bezetten. Dat wil zeggen in de gebieden die nu langs de “Franstalige” kant van de taalgrens liggen, maar daar niet altijd hebben gelegen.
    Daar waren dit weekeinde al Vlaams-nationalistische militanten aan het werk en daar zullen ook verder speldenprikken uitgedeeld worden tot 27 maart. Op 27 maart wandelt Voorpost, welke Waals-Belgische middelen daar ook tegen ingezet worden, door deze ontstolen gebieden. En desnoods blijven we dat op regelmatige basis doen, zoals de Vlaamse Beweging dat ook in de Voer heeft gedaan, tot Vlaanderen terugkrijgt wat van Vlaanderen is.
    Geen Belgische staatshervorming meer, wél Vlaamse staatsvorming. Mét alle gebieden die de Franstaligen in het verleden van ons gestolen hebben én de gebieden waarop ze nu aanspraak maken.
    Johan Vanslambrouck
    Voorzitter

    Luc Vermeulen
    Actieleider
    0475 / 29 57 65

    Björn Roose
    Persverantwoordelijke
    0476 / 45 34 19

    07-02-2011 om 23:32 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zerotolerantie in Zelzate
     Klik hier om de foto in zijn origineel formaat weer te geven.   • 07 februari 2011

     In het Oost-Vlaamse Zelzate geldt voortaan een zerotolerantie om de problemen met jongerenbendes aan te pakken. Dat heeft lokale bestuur beslist in samenspraak met het Gentse parket en de politie.

    Het opeenvolgend geweld in de regio, gepleegd door jongeren van hoofdzakelijk allochtone afkomst, bereikte eind vorig jaar een triest hoogtepunt wanneer een Chiroleider zwaargewond raakte toen hij na een jongerenfuif werd neergestoken. VBJ organiseerde daarop met Voorpost een manifestatie voor het recht op veilig fuiven en een kordate aanpak van het geweld.

    bron:http://www.vbj.org

    Onze jonge gasten zijn het eerst en die verdienen een pluim hiervoor. Maar, het bewijs is er: de remedies van het Vlaams Belang kunnen wel degelijk in de praktijk gebracht worden.

    Op de speciale gemeenteraad die op 4 november bijeen werd geroepen zorgde een rood-donkerrode combine van SP.a en PvdA er nog voor dat die punten werden afgesoupeerd, vandaag zijn ze realiteit.

    Het Vlaams Belang bewees eens te meer de ijsbreker te zijn die de problemen niet uit de weg ging en de andere partijen, gaande van Open VLD tot SP.a (over de PvdA zwijgen we zedig), gedwongen heeft ons te volgen.

    Al zullen ze't zeker niet durven toegeven, oh nee!


    Meer info: http://www.vlaamsbelanggenteeklo.org/4/812


    07-02-2011 om 20:52 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (3 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De NMBS gaat een taal spreken die de hoek voor wie ze bedoeld is niet begrijpt!!
    De NMBS gaat een hoffelijkheidscampagne opzetten bij haar personeel, ten aanzien van andere culturen. De bedoeling is om geweld te voorkomen. Bij de spoorwegmaatschappij zijn de conducteurs steeds meer het slachtoffer van fysiek en verbaal geweld.
     
    In een twee pagina's tellend advies worden tips gegeven om tactvol en diplomatisch te handelen. Het document noemt ook een aantal gedragingen op die, onbewust toegepast door de treinbegeleider, beledigend kunnen overkomen bij andere culturen.
     
    "Met het document willen we geen bevolkingsgroep stigmatiseren. Het maakt deel uit van een brede vorming voor de beroepsbekwaamheid", zegt een woordvoerder van de NMBS in de krant. Het doel is vooral preventief.
     
    De vakbonden verwelkomen het initiatief. Maar Isabelle Bertrand van de christelijke vakbond beklemtoont wel dat het respect van twee kanten moet komen en dat een conducteur ook steeds moet kunnen ingrijpen bij een incident. (belga/vsv)

    07-02-2011 om 14:25 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (3 Stemmen)


    Foto

    Foto

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Foto


    Welkom op mijn blog!
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    jennyenwill
    www.bloggen.be/jennyen
    Foto


    Foto

    Archief per week
  • 15/07-21/07 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 17/12-23/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 26/12-01/01 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs