Alsmaar maar buigen voor de islam : halalvlees in scholen, moskee hier en daar, offerfeesten met beestachtig afslachten van schapen (wat een belg NIET mag), verwijderen kruisbeelden uit de scholen en openbare plaatsen, verwijderen van kerstbomen in de Antwerpse binnenstad, verwijderen kruis op de mijter van de sint, enz enz. Europa SMEEKT om te islamiseren, EUROPA smeekt om het snel invoeren van de sharia ....
Mooie toekomst voor onze kinderen ...
Als het aan broeder René Stockman, overste van de Broeders van Liefde, ligt, worden er weldra in elke katholieke school met moslimleerlingen islamlessen gegeven. Mieke Van Hecke, directeur-generaal van het Vlaams Secretariaat voor het Katholiek Onderwijs, schiet het idee van Stockman zeker niet af.
"Waarom zouden we in katholieke scholen met veel moslims geen islamitische godsdienst geven? Ik vind de huidige regeling bij ons dubieus, ze werkt de religieuze nivellering in de hand", aldus Stockman in Tertio.
Limburg en Antwerpen
In tien katholieke scholen in het Antwerpse en Limburgse worden er met toestemming van de bisschop al moslimlessen aangeboden. Van Hecke denkt aan een uitbreiding, wel onder voorwaarden. Alleen in het basisonderwijs en in scholen waar een hoge concentratie moslims zit, ziet ze de invoering van de lessen zitten.
"In het secundair staat in het leerprogramma van het godsdienstonderwijs dat er openheid moet zijn voor interreligieuze dialoog, dus daar is islamonderwijs niet meer nodig. Maar voor je tot een dialoog tussen godsdiensten kan komen, heb je een basis nodig."
Van Hecke ziet voorts ook heel wat gelijkenissen tussen de islam en het christendom. Wel zegt ze dat er nooit zedenleer zal gegeven worden op een katholieke school. "En natuurlijk moeten moslims in een katholieke school ook nog gewone godsdienst krijgen, want onze samenleving is doordrongen van de christelijke symboliek en rituelen."
Ook aartsbisschop André-Joseph Léonard is een voorstander van de islamlessen.
Schermutseling tussen TAK en Franstalige kiezers aan kiesbureau
SINT-GENESIUS-RODE - Aan een stembureau in faciliteitengemeente Sint-Genesius-Rode is het tot schermustelingen gekomen tussen betogers van het Taal Aktie Komitee en enkele Franstalige kiezers.
Een twintigtal actievoerders kwamen kort voor 11 uur aan aan het kiesbureau in de basisschool in de Vredelaan, een wijk waar vooral Franstaligen wonen. De militanten probeerden er de toegang te blokkeren, maar enkele Franstalige Rodenaars zagen dat niet meteen zitten. Het kwam tot wat duw- en trekwerk, maar niemand raakte daarbij gewond. Uiteindelijk duurde de blokkade zowat vijf minuten, waarmee het TAK verwees naar de 'vijf minuten politieke moed om de kieskring BHV te splitsen'. Uiteindelijk kwam de politie tussenbeide, waardoor de kiezers toch een voor een het bureau binnenkonden. De militanten zongen nog het Vlaamse volkslied, wat enkele kiezers ertoe bracht om de Brabançonne in het Frans aan te heffen.
Eerder op de dag waren de TAK-betogers naar het Rodense kiesbureau afgezakt waar Europees president Herman Van Rompuy zijn stem uitbracht. Een twintigtal actievoorders ijverden met affiches en een spanddoek om een Vlaamse president, en vroegen Van Rompuy om een oplossing voor de splitsing van BHV. De voormalige premier hield de lippen op elkaar.
Het begrip Forza Flandria teistert sedert een vijftal jaar opnieuw de Belgische politieke scène. Er zijn historische precedenten. Maar de laatste versie van dit verhaal komt neer op een intensieve politieke samenwerking in Vlaanderen van - alle of zoveel mogelijke - (partij)politieke krachten ter rechterzijde. In concreto komt het neer op samenwerking tussen Vlaams Belang, Nieuw-Vlaamse Alliantie en Lijst Dedecker.
Het is een geliefkoosd discussieonderwerp tussen militanten en kiezers van voornoemde partijen. Maar tot op heden is het er niet van gekomen. En het zal er ook nooit van komen. En dat is maar goed ook, want deze denkpiste is politiek gezichtsbedrog. Ik verklaar mij nader.
Politieke partijen kan men indelen op basis van verschillende criteria. Een van die criteria is de strategie die men hanteert als partij om zijn programma te realiseren. Traditioneel heeft het Vlaams Blok steeds een strategie van confrontatie met het systeem gehanteerd. Karel Dillen was zuiver in de doelstellingen, en deed er veel aan om een verwatering van dit principiële engagement te vermijden. Na de machtswissel begon de bijstelling van het beleid zeer langzaam. In het begin was dit nauwelijks merkbaar. Maar gestuwd door electoraal succes op electoraal succes bleken de verlokkingen van een groeiende nesteling binnen het systeem het te halen van een radicale zuiverheid. Ergens was dit overigens onvermijdelijk en zeer menselijk. De malaise van vandaag is het failliet van dit beleid. De oorsprong daarvan ligt niet in het heden, maar in het verleden, vijftien jaar terug. Maar omwille van de electorale opgang konden problemen afgekocht worden en begraven onder stuifzand. Iedereen werd bediend met mandaten en functies, en iedereen deed er het zwijgen toe. Nu de laatste verkiezingen de electorale golfstroom van polariteit is gewisseld valt deze zalvende balsem weg, en komen diezelfde problemen opnieuw acuut op de voorgrond. Eigen belang eerst.
De Volksunie, de partij waaruit op dialectische wijze het Vlaams Blok is ontstaan, koos voor een andere strategie, deze van de samenwerking binnen het systeem. De doelstellingen waren dus steeds genuanceerder, en het aangaan van (on)eerbare compromissen ter realisatie van het partijprogramma was aan de orde van de dag. Eenmaal deze weg ingeslagen kreeg de partij dan nog te maken met een vijandige overname van binnenuit. Ideologische scherpslijpers ter linkerzijde namen het partijapparaat over, in het bijzonder de mandaten. Dit terwijl het electoraat en de partijleden eerder voorzichtig en behoudsgezind waren. Het feit dat van alle politieke formaties die het levenslicht zagen bij het afsterven van de VU enkel het N-VA-smaldeel, centristisch van natuur, tot levensvatbaarheid op lange termijn is uitgegroeid, is het beste bewijs hiervan. De rest had blijkbaar veel meer mandatarissen dan kiezers en zijn opgegaan in tal van reeds bestaande formaties ter linkerzijde.
Wat bij het VB in mindere mate aan de gang was kwam in een stroomversnelling terecht na de Vlaamse verkiezingen van 13 juni 2004. Die draaiden uit op een gigantische overwinning van het Vlaams Blok dat 981.587 stemmen haalde wat overeenkomt met 24,15 % van het electoraat. Want op 21 april van dat jaar veroordeelde het Hof van Beroep te Gent op schandalige en onrechtvaardige wijze (indirect) de partij voor racisme. De invoering van het vreemdelingenstemrecht tegen de Vlaamse volkswil in was de kers op de taart die zorgde voor deze schitterende overwinning. Plotsklaps was het hemelse manna mateloos geworden en men verloor elke realiteitszin. Opnieuw bijna onvermijdelijk en menselijk.
Tijdens de Vlaamse verkiezingen van 1999 haalde het VB 15,79 %. Deze score is, terugblikkend op het verleden, de normale score die het VB als principiële partij die een confrontatiepolitiek volgt nodig heeft om optimaal haar rol te vervullen. Dat er rond deze spil een electorale opgang en neergang kan plaatsvinden van een 4 à 5 % is dan ook niet meer dan de logica zelve van de electorale stromingen die gedetermineerd worden door externe omstandigheden. Daarmee moet men als partij kunnen leven. Minder halen dan 10 % is levensbedreigend voor het VB, omdat zijn primaire functie als angstaanjagende stok achter de deur voor de compromitterende establishmentpartijen wegvalt. Meer halen dan 20 % is echter even levensbedreigend omdat op dat moment de interne krachten van particratie en materieel lijfbehoud het aanhouden van een radicaal zuiver programma en een confrontatiestrategie onmogelijk maken. Want wenst men de gewonnen kiezers boven de 20 % te behouden, moet men een diametraal tegenovergestelde partijstrategie gaan volgen. Die van constructieve samenwerking binnen het systeem en nuancering van de standpunten. Maar dit is het vermengen van water en vuur, daar een keuze voor de ene strategie contraproductief is voor de andere strategie en deze neutraliseert.
Sedert 2004 en in het bijzonder na de metamorfose tot Vlaams Belang is dit een van de centrale problemen geweest. De partij is van top tot teen verdeeld - zij het in ongelijke delen - tussen partijleden, militanten en mandatarissen die voorstander zijn van de ene, respectievelijk de andere strategie. En omdat de magische drempel van 24 % bij beide smaldelen binnen de partij dan ook een hallucinant en naïef vertrekpunt was voor verdere groeiverwachtingen was de enige mogelijke oplossing de kool en de geit sparen. Noch een offensieve, noch een constructieve verkiezingsstrategie konden vrijuit worden uitgespeeld. Dus werd het verlammende compromis aangehouden. Niet te radicaal, niet te coöperatief. De verkiezingscampagnes van de afgelopen twee verkiezingen, 2009 en 2010 stralen deze passieve patstelling ook uit. Lauw en inhoudsloos. Noch koud, noch warm. Een grote tegenstelling tot voorgaande campagnes.
De centrale rol van het cordon sanitaire is gelijklopend hiermee. Het cordon sanitaire is het noodzakelijke middel om de zuiverheid van ideeën en radicaliteit van confrontatiestrategie te behouden. Het moet niet ons afhouden van de macht die het establishment bezit, maar de verlokkingen van het establishment buiten houden bij ons. Het streven naar opheffing van dit cordon sanitaire vanuit het VB was dan ook de logische keuze voor diegenen die wensten van partijmodel en -strategie te wisselen. De onmogelijke spreidstand tussen het instandhouden van de zuiverheid en de wens tot machtsdeelname is het gevolg hiervan. Het cordon sanitaire moet dus binnen het VB principieel worden vooropgesteld als een belangrijk uitgangspunt.
Grote delen van de bevolking snappen niet waarom je als politieke partij dit zou willen. Want uiteindelijk wil de grote massa ergens rationeel zijn, en nuttig stemmen. De meerderheid is dan ook steeds gevonden voor een argumentatie tot bereidwilligheid van samenwerking met andere politieke fracties. En hierin zit dan weer het Forza Flandria-gedachtengoed.
Een - stabiele - minderheid van het electoraat die rond de 15 % draait heeft echter geen boodschap aan deze goedbedoelde maar naïeve massahysterie van de bevolking. Zij zijn de core voters van het Vlaams Belang. En die stemmen om allerhande redenen voor de partij. Maar dat is een ander verhaal. Zij zijn hun partij trouw gebleven en zullen dit blijven doen.
Een - volatiele - meerderheid van het electoraat van meer dan 80 % wordt vandaag echter positief gediscrimineerd vanuit het VB als prioritair electoraal doelwit. Maar het zijn juist dit soort van kiezers die steevast verkiezing na verkiezing meedrijven op de externe electorale golven. In 2004 belandden die bij het VB, vorige verkiezing bij LDD en N-VA en vandaag in massa bij N-VA. Een dergelijk kiespubliek kan een tijdelijke roes veroorzaken voor deze of gene partij. Maar de gevolgen van ontgoocheling zijn navenant. De steun kan letterlijk wegsmelten als sneeuw voor de zon. Een grote meerderheid onder de Vlaams-nationalisten behoort tot deze groep. Het zijn goed opgeleide, rationele en welvarende burgers. Zij behoren per definitie tot de grote meerderheid van dat deel van het electoraat dat nuttig wil stemmen, en gelooft in de verbeterbaarheid - wat eigenlijk maakbaarheid is - van de samenleving. Zij hebben nooit en zullen nooit de meerderheid van de core voters van het VB vormen. Deze behoren tot sociologische andere groepen. En juist dit fundamentele element zien menig halfgod binnen de partij niet in. Omdat zij ondanks hun hoog opgeleide, rationeel denkende en semi-bourgeois ingesteldheid voor het VB gekozen hebben als Vlaams-nationaal politiek alternatief denken zij dat het electoraat ook tot deze categorie behoort. De verblinding van het gezond verstand door het intellect speelt hierin een belangrijke rol.
Wat alvast niet moet gebeuren is naar het verleden kijken met een belerend vingertje en historische zwarte pieten uitdelen aan de partijleiding. Dat is niet alleen contraproductief in het heden, maar tevens intellectueel oneerlijk. Want iedereen heeft boter of zijn hoofd. De historische sterkhouders van de partij zullen dit ook blijven in het heden. Enkel het trekken van lessen voor vandaag, en morgen ofte de toekomst heeft nut. De oplossing is trouwens meervoudig. Maar een belangrijk deel van de oplossing bestaat in een duidelijke en principiële keuze, welke dan ook, tussen het éne partijmodel en het andere partijmodel. En de gevolgen van deze keuze op ideologisch, bestuurlijk, structureel, personeel, politiek en financieel vlak moeten dan ook onverkort doorgevoerd worden. Slechts op deze wijze kan het zieke partijlichaam terug gezond worden. Spijtig genoeg is dit een of/of verhaal geworden, want dit of gene zieke ledemaat zal moeten geamputeerd worden opdat het ganse lichaam terug gezond kan worden. Dat is - om meerdere redenen uiterst betreurenswaardig - maar onvermijdelijk om de toekomst van de partij te garanderen. De nederlaag van 13 juni heeft dit op zeer pijnlijke wijze duidelijk gemaakt.
Kern van mijn betoog is, het Vlaams Blok was van bij haar ontstaan de facto de veelgeroemde Forza Flandria in de strikte zin van het woord. Het is een politiek monsterverbond van fracties en overtuigingen allerhande - van socialistisch over conservatief tot liberaal, van katholiek tot heidens, van extreem tot radicaal en van links tot rechts - die de krachten verenigden omtrent enkele concrete doelstellingen én een praktische strategie om deze te verwezenlijken. En het bonte allegaartje van personen die het VB vormt beseft zeer goed dat ze elkaar nodig hebben om te overleven. Wie het bij het VB niet uithoudt, zal het nergens uithouden of heeft een te grote persoonlijke geldingsdrang.
Partijen en partijmensen uit LDD en N-VA kunnen, en willen, dan ook geen onderdeel vormen van een dergelijk project. Het is naïef of intellectueel oneerlijk dit te geloven. Want noch LDD, noch N-VA - en zelfs niet het VB - zijn eigenlijk rechts te duiden. De sterkte van het VB als Forza Flandria sensu stricto is juist de meta-maatschappelijke politieke meerwaarde als gevolg van het dialectische spel tussen haar als these en haar tegenstanders als antithese. Onze doelstellingen worden langzaam aan gerealiseerd of komen veel dichter. Lange tijd waren deze tegenstanders niet bereid hun rol te vervullen. Met de komst van LDD en N-VA wordt deze rol wel vervult. En dan mag men geen eindafrekening maken van dit proces op heden. Want het spel is nog maar juist begonnen.
Overigens staat de keuze voor een coherent partijmodel los van persoonlijke en karakteriële tegenstellingen die het VB teisteren. Die zijn er altijd geweest, en zullen er altijd zijn. Het halfslachtig samenvallen van deze tegenstellingen met de voorvermelde noodzaak tot keuze is een gevolg ervan, en geen oorzaak ervan. Dit is het gevolg van een heleboel gebeurtenissen die nu eenmaal tot dit resultaat geleid hebben. Maar het zich blindstaren op enige - inhoudelijke of strategische - oorzaak van deze persoonlijke conflicten is een dwaalspoor. Daar heeft het in wezen niets mee te maken. Maar het uitspelen van een perceptie dat het er wel mee te maken heeft is in deze dienstig voor intern gebruik.
Het Vlaams Belang moet opnieuw Vlaams Blok worden of aansluiten bij N-VA. Revolutionaire politiek is een werkwoord. Evolutionaire politiek is hiermee onverzoenbaar. Maar tot op heden durft men geen knopen door te hakken. En das begrijpelijk, maar jammer en levensbedreigend.
Ondanks talloze verkiezingsbeloften in de afgelopen jaren van de gevestigde politieke partijen om de toestroom van (veelal nietsnuttende) migranten te beperken, komen er steeds meer Nederland binnen. Afgelopen jaar zijn 29.000 aanvragen ingediend door huwelijksmigranten en hun gezinsleden.
Ingewilligd
De 29.000 aanvragen voor 'tijdelijk' verblijf blijkt een stijging te zijn van 6 procent ten opzichte van vorig jaar. In de eerste zes maanden van 2009 werd ruim 70 procent van de verzoeken gewoon ingewilligd. Cijfers van het laatste half jaar zijn nog niet beschikbaar maar niets wijst er op dat die cijfers anders zullen zijn.
Wel is al bekend dat het aantal aanvragen in de tweede helft van het jaar met 40 procent is gestegen, vooral omdat Somaliërs massaal verzoeken indienden voor hun talrijke familieleden die ook naar luilekkerland Nederland wilden komen. Ook Turken, Marokkanen en Indiërs komen vaak via de z.g. gezinshereniging het land binnen. Naast de 29.000 aanvragen voor tijdelijk verblijf, vroegen nog eens 22.000 'migranten' in 2009 een permanente verblijfsvergunning aan.
Geschokt
De VVD- en PVV-fracties in de Tweede Kamer reageren geschokt. 'Het probleem is niet kleiner geworden, maar groter,' zegt VVD-Kamerlid Paul de Krom van de partij die er al 40 jaar bij staat, er naar keek en lekker niets deed om deze waanzin te stoppen. Volgens hem zou het kabinet maatregelen nemen, maar zijn deze niet doorgevoerd vanwege.... de val van Balkenende IV. PVV-leider Geert Wilders ziet maar één echte maatregel: het dichtgooien van de grenzen. 'Er moet een quotum komen voor asielzoekers, een immigratiestop uit islamitische landen en een beperking voor andere landen.'
Een beetje slap van Geert. Als het aan ons ligt komt er een quotum van nul. Échte asielzoekers uit héél verre landen vluchten niet naar het verre Nederland maar naar een veilige streek in de buurt. Zodat ze snel weer naar hun huis terug kunnen keren zodra de ellende voorbij is. Bovendien heeft ons piepkleine landje al meer dan genoeg gelukszoekers een riant (uitkerings) bestaan geboden. 'De wereld is van iedereen' prediken de naïeve, meestal linkse dromers. Welnu, laat die asielige zoekers en andere profiteurs het dan eens ergens anders proberen. Landen zat op deze aardkloot. Met meestal véél meer plaats dan deze kleine delta van Rijn en Maas. De uitkeringen om niet in die landen kunnen uiteraard een beetje tegenvallen maar een kniesoor écht-asielige vluchteling die daarop let.
De recente evoluties in de Federale regeringsvorming wijzen erop dat N-VA een regering met onder andere SP.A en de PS op de been zal brengen. Terwijl slechts 21,5 procent van de Vlamingen nog links (SP.A en Groen!) stemt, wordt Vlaanderen steevast op alle niveau's door links meebestuurd.
Vlaanderen stemt massaal rechts of centrum-rechts en verdient dan ook een bestuur die dit kiesgedrag weerspiegelt!
Leden van de nationalistische actiegroep Voorpost hebben dinsdagavond in De Balie een zitting van een shariarechtbank verstoord.
De Balie had de avond georganiseerd als eenmalig experiment. Bezoekers konden een zaak aanhangig maken, die door 'bevoegde shariarechters' werd beslecht. De Balie hoopte met de processen inzicht te geven in de totstandkoming en werking van de sharia.
Voorpostactivisten bezetten het podium echter op het moment dat de eerste 'zaak' voorkwam. Er werd een spandoek uitgerold en een van de activisten hield een toespraak. Voorpost is tegen wat zij noemt 'de voortwoekerende islamisering van Nederland.'
De Balie gaat ondanks de actie van Voorpost dit jaar nog een shariarechtbank organiseren.
Ik heb gisteren iets gedaan warvan ik nooit had gedacht dat ik het zou doen: ik heb VB gestemd.
Maar nu wil ik ook dat jullie weten waarom.
Zaterdagavond was ik nog steeds niet zeker van wat ik zou doen. Ik las toevallig in het krantje van de Gezinsbond over de maatregelen van de verschillende partijen t.a.v. de gezinnen. Toen viel het mij op dat VB de enige partij is die nog durft te zeggen dat gezinnen de hoeksteen van de samenleving zijn en dat de overheid het gezin als zodanig moet promoten.
Als rasechte huismoeder een soort die met uitsterven bedreigd is spreekt mij dit natuurlijk aan. Nog niet geleden sprak mijn man met iemand (een Vlaming!) die niet eens wist dat er nog zoiets bestond als een moeder die thuisblijft voor haar kinderen en hij viel al helemaal uit de lucht toen hij hoorde dat daar geen enkele vergoeding tegenover stond.
Vroeger (en ik ben echt nog niet zó oud, 40 namelijk) was het gezin als hoeksteen van de maatschappij iets wat nog algemeen verkondigd werd. Maar het is helemaal uit de tijd en in de vergeetput geraakt. Samen met de afbrokkeling van het gezin als vaste waarde, verliezen we alle normen en waarden (nog zon vies woord).
Ik ben blij dat er tenminste nog iemand ziet dat de gezinnen doorgeefluik van waarden en normen zijn, en het nog durft zeggen ook!
Terugverdieneffecten van een gezinspolitiek, geen discriminatie van gehuwden en dat soort dingen verkopen in deze tijd niet goed. Maar als we iets willen doen aan de bergafwaartse trend, dan zullen we toch weer aan de basis, het gezond gezin met een degelijke opvoeding, moeten beginnen.
Ik ken geen mensen van het Vlaams Belang en ik had zondagmorgen geen tijd meer om nog opzoekwerk te doen, dus heb ik jullie maar een lijststem gegeven.
Ik moet eerlijk zeggen dat ik wat moeite heb met jullie agressieve kantjes. Maar het is dus jullie standpunt inzake gezinsbeleid dat mij zondag toch nog op het laatste nippertje voor jullie heeft doen kiezen. Ik hoop dat ik er geen spijt van zal krijgen en dat jullie, ondanks het feit dat jullie nu terrein verloren hebben, toch manieren zullen vinden om het normen- en waardendebat aan te zwengelen en dat dit een positieve invloed mag hebben op onze samenleving.
Naar aanleiding van de federale verkiezingen laten niet alleen Gentse kandidaten van CD&V, sp.a en Groen! de Turkse broek zakken in de strijd om de allochtonen kiezer, maar vervoegt nu zelfs Lijst Dedecker (LDD) het lijstje.
Nochtans moet men volgens LDD om de Belgische nationaliteit te bekomen, en dus stemrecht te hebben, slagen in een objectieve taaltest. Bovendien stelt LDD zeer duidelijk dat Turkije geen Europees land is en dat de uitbreiding van de Europese Unie met Turkije leidt tot import van instabiliteit en export van stabiliteit.
Aan al deze partijstandpunt van LDD (en wellicht nog andere zoals bijvoorbeeld dierenrechten bij rituele slachtingen, het dragen van de hoofddoek ) veegt Cemal Cavdarli, in zijn vrije tijd LDDer en overdag imam in de grootste moskee in Gent, vierkant zijn islamitische voeten.
In een folder die grotendeels in het Turks werd opgesteld (zie bijlage) en met goedkeuring van het nationale LDD-secretariaat dat als verantwoordelijke uitgever fungeert, probeert deze Vlaamse politicus de Turken in Gent en in de rest van Oost-Vlaanderen te overtuigen een stem op hem en dus op Lijst Dedecker uit te brengen.
Volgens het programma van LDD (pag. 10 van Luisteren, Denken, Doen, 20 renovatiewerken, gestemd op het ledencongres van April 2008, en nog steeds van kracht) mag Cavdarli zelfs niet eens zijn mandaat opnemen, mocht hij zijn verkozen, omdat hij de dubbele nationaliteit heeft en afkomstig is uit een niet EU-lidstaat.
Op deze wijze wordt het steeds duidelijker dat ook bij Lijst Dedecker alle principes overboord worden gegooid en de oprechte LDD-militanten van het eerste uur, toen het nog niet ging over de postjes, een zoveelste mes in rug krijgen. Het hoeft dan ook geen verwondering dat meer en meer stemmen opgaan om voorgoed de stekker uit Lijst Dedecker te trekken, ook intern.
Met deze Turkse uitschuiver bewijst alvast Lijst Dedecker de democratie een bijzonder slechte dienst en ondermijnt het op deze wijze die noodzakelijke Forza Flandria.
Meer en meer krijg ik het gevoel in een bezet Vlaanderen te leven. Dit in gans Vlaanderen door al snel overheersende Islam en in de grenstreken met Wallonie met vooral BHV en de streken rond Ninove en Kortrijk/Menen door de franstalige bourgeois. Beiden deugen niet. Franskiljonse blaaskaken willen Vlaanderen inpalmen en volledig verfransen op termijn. De islamieten willen met hun barbaarse "cultuur" de wereld veroveren en zijn daar al "heel goed" mee bezig. Multicul is bullshit; Wallonië voor de Walen, Vlaanderen voor de Vlamingen en de Sahara voor de islamieten. Hebben ze daar geen plaats genoeg, dat ze zonodig allemaal naar hier moeten komen om hun "godsdienst" (lees: internationale misdaadorganisatie") aan de beschaafde wereld te komen opdringen en ons bovendien als dank voor onze gastvrijheid te komen beledigen ??? En dit heeft NIETS met gebrek aan respect te maken. Het is niet omdat je respect hebt voor de Chinese of de Franse cultuur dat je alle Chinezen en Fransen naar hier moet halen. En kennismaken met vreemde culturen kan inderdaad héél verrijkend zijn: Daar dienen reizen van enkele weken voor.
De media en de opiniepeilers behoren tot de grote verliezers van de verkiezingen in Nederland. Geert Wilders werd de voorbije weken her en der al afgeschreven. Zijn themas leken ondergesneeuwd te worden door de economische crisis en werden waar mogelijk bewust uit de politieke debatten geweerd. Ook wat dat betreft, gaat de vergelijking met Vlaanderen, de mediastrategie en de peilingen dus op. Maar kijk, na de spectaculaire verkiezingsoverwinning van Wilders en zijn Partij Voor de Vrijheid zit het hele politieke establishment met een stevige kater.
Voor de zoveelste keer is gebleken dat het bashen en demoniseren van Wilders niet helpt, zolang de gevestigde politiek in gebreke blijft bij de onderwerpen van Wilders, schrijft de linkse publicist Carel Brendel (auteur van Het verraad van links). Volgens Brendel gingen media en politiek er veel te vroeg van uit dat de PVV over zijn hoogtepunt heen was en dat de door Wilders op de agenda gezette onderwerpen (immigratie, integratie en islam) er niet meer toe deden. Tevreden stelde Weldenkend Nederland vast dat niemand het meer had over de islam en dat de PVV op zijn retour was, merkt Brendel met enig sarcasme op.
Dat was ook hier de grote teneur in heel wat media. Ook hier werd bijna dagelijks triomfalistisch herhaald dat het Vlaams Belang in de campagne bijna nergens aan bod kwam. Wat trouwens meer zegt over die media dan over het Vlaams Belang De problemen die het Vlaams Belang aankaart, zijn daarmee echter niet weg of opgelost.
Het Nederlandse onderzoeksbureau TNS NIPO voerde in opdracht van de Volkskrant een onderzoek uit naar de populariteit van de PVV. De onderzoekers kwamen tot de vaststelling dat de Partij Voor de Vrijheid vooral wordt beschouwd als de partij die de beste oplossingen biedt op het terrein van de immigratie: Liefst 80 % van de ondervraagden is van mening dat allochtonen en etnische minderheden zich moeten aanpassen aan de Nederlandse cultuur. In de verkiezingsprogrammas van de andere partijen wordt dat denken maar ten dele weerspiegeld.
Wie denkt dat België van het Vlaams Belang af is, vergist zich. Wie denkt dat het Vlaams Belang niet meer nodig is, vergist zich. Wie denkt dat de traditionele partijen een oplossing bieden voor de problemen die wij aankaarten, vergist zich. Wie de criminaliteit, asiel, immigratie en integratie hoog op de politieke agenda wil houden, weet wat hem of haar zondag te doen staat: stemmen voor het Vlaams Belang! Stemmen voor Vlaanderen en de Vlamingen eerst!
Deze morgen was het hoogtepunt van de campagne van het Vlaams Belang in Gent.
Deze morgen werd immers in aanwezigheid van Filip Dewinter, lijsttrekker voor de Senaat, een bezoek gebracht aan de Vrijdagmarkt. Samen met regionale kandidaten en zelfs kandidaten uit andere regio's werd een rondgang gemaakt op de Vrijdagmarkt. Heel wat handjes en gesprekken volgden uiteraard. De obligate tegenstanders lieten zich op hun gebruikelijke manier gelden.
Na een broodje te hebben genuttigd in een lokale horecazaak ging het richting de fabriekspoorten van Volvo Cars in Gent. Hoewel de directie niet echt opgezet was met de actie, ging de boodschap van het Vlaams Belang dat dit land vierkant draait er bij de Volvo-arbeiders goed in. Ze weten maar al te goed dat het rampzalige beleid, dat ieder jaar miljarden doet stromen naar de bodemloze putten van Wallonië, steeds meer hun job bedreigt.
Deze middag wou het Vlaams Belang ook symbolisch protesteren tegen de toenemende islamisering, ook in Gent, en had daarvoor de Tehvid Cammi-moskee aan de Ferrerlaan in Gent uitgekozen. Helaas ging die symboliek voorbij aan een 150-tal heethoofden die - ondanks uitdrukkelijke vraag van het moskeepersoneel dit niet te doen - de confrontatie zochten met een 50-tal Vlaams Belang-sympathisanten. De toeloop dreigde problematisch te worden en het Vlaams Belang koos er voor om geen confrontatie te zoeken en de plaats te verlaten om elders nog een echte Vlaamse pint te gaan drinken. Maar blijkbaar beslissen dus anderen wie er nog in de Ferrerlaan het gezag uitmaakt...
Rechts haalt monsterscore in nederland: PVV maakt sprong van 9 naar 22 zetels
Vrienden!
Het onmogelijke is gebeurd. Zoals het er nu naar uitziet, staan we op 22 zetels! Dat betekent dat we met stip de grootste winnaar zijn! Het is een fantastische dag voor de PVV! Maar veel belangrijker: Het is een glorieuze dag voor Nederland! Vandaag hebben bijna 1,5 miljoen mensen voor de PVV gekozen en hebben al die mensen gekozen voor onze agenda van hoop en optimisme.Vandaag kozen al deze mensen voor een beter en sterker Nederland, voor meer veiligheid en minder criminaliteit.Voor minder immigratie en minder islam! Dit is waar Nederland voor kiest! Maar ook voor een betere ouderenzorg, voor lagere belastingen en bij ons blijft de hypotheekrenteaftrek wat hij is.
Nederland wist het al lang: onze partij , de PVV, is een factor van belang. Maar ook in politiek Den Haag kan nu niemand meer om de PVV heen. We zijn de derde partij van Nederland geworden!
En we zullen onze kiezers niet teleurstellen, we zullen het onversneden eerlijke PVV-geluid nog harder laten horen. Wij willen Nederland beter maken, sterker maken, trotser maken. Dat is waar Nederland naar verlangt. En dat is wat we met z'n allen aan Nederland zullen geven.
Vrienden, dit is een historische avond. Zes jaar geleden begonnen we met twee dozen op een achterafkamertje in het gebouw van de Tweede Kamer. En nu lijkt het erop dat we de derde partij van Nederland zijn geworden en dat is een grandioos resultaat.
Ik bedank alle mensen die vandaag kozen voor een beter Nederland, die vandaag kozen voor meer veiligheid en minder immigratie, die vandaag kozen voor de PVV.
Ik zeg ook: dank je wel, duizenden vrijwilligers. Al die mensen die de afgelopen weken en dagen overal in Nederland onze posters plakten en onze folders van straat tot straat en van deur tot deur brachten. Mensen: bedankt, zonder jullie was het nooit gelukt!
Ik bedank ook de leden van onze formidabele fractie, onze geweldige kandidaten en al onze fantastische medewerkers.En als u me toestaat een persoonlijke noot, ik wil graag mijn vrouw Kristina bedanken voor alles wat zij hiervoor de afgelopen jaren heeft opgeofferd. Ontzettend bedankt!
Vrienden. Tegen al die nieuwe PVV-Kamerleden zeg ik: morgenochtend om 11 uur is onze eerste vergadering. En neem een stormram mee, want we gooien meteen de beuk erin!
Vrienden, vanaf vandaag zal ons geluid nog veel duidelijker klinken! Vandaag won de PVV! Vandaag won Nederland! Mensen: bedankt!!!
09.06.2010 Met nog enkele dagen te gaan voor de verkiezingen, tonen we u graag ons vijfde en laatste campagnejournaal. In het campagnenieuws krijgt u beelden van een actie aan de gevangenis van Dendermonde, waar het Vlaams Belang de steun kreeg van de cipiers. En onze cameraploeg volgde de campagne in West-Vlaanderen, van het pittoreske Brugge tot op het strand van Blankenberge.
Onze interviewgast deze week is Gerolf Annemans, onze lijsttrekker in de provincie Antwerpen en in het lijsttrekkerfilmpje stellen we u voor zover dat nog nodig zou zijn Filip Dewinter voor, onze lijsttrekker voor de Senaat.
In de reportage vertellen we waarom het Vlaams Belang het enige échte alternatief is. Bij ons geen vage beloftes en geen geschipper, maar duidelijkheid en rechtlijnigheid. Geen Belgische staatshervorming of confederaal tussenstation, maar een eigen Vlaamse staat. Het Vlaams Belang is een partij die durft en dus zeggen wij onomwonden: wij gaan wél voor de splitsing van België! Omdat we binnen België nooit werk kunnen maken van de echte problemen, van een efficiënte justitie, van rechtvaardige pensioenen, van een streng maar rechtvaardig asiel- en immigratiebeleid, van goed bestuur. De Belgische chaos heeft lang genoeg geduurd. Het is tijd voor Vlaamse onafhankelijkheid!
Stop JONGERENTERREUR in Zelzate: NULTOLERANTIE nu!
PATRICK DE ROO, 6e opvolger Kamer
Stop JONGERENTERREUR in Zelzate: NULTOLERANTIE nu!
Als er aan de andere kant van de wereld onschuldige burgers in elkaar worden getimmerd, dan schreeuwen onze politici moord en brand. Terecht.Maar als in Zelzate de inwoners zonder enige reden worden geterroriseerd en gemolesteerd, dan doet het gemeentebestuur alsof er niets aan de hand is. Zoiets heet onrecht - terecht.
Want de schuldigen die onze kanaalgemeente verzieken, zijn gekend. De jonge leeftijd van de daders wordt echter door het gemeentebestuur als goedkoop excuus misbruikt om niet op te treden. Horen, zien en zwijgen zijn opeens de regel. Vooral wanneer blijkt dat deze jongerenterreur kadert binnen de snel groeiende migrantenproblematiek
Met de leefbaarheid van Zelzate gaat het steil bergafwaarts terwijl de angst toeneemt bij de bevolking. Want de struisvogelpolitiek van het gemeentebestuur wakkert de jongerenterreur alleen maar verder aan. Het ongemoeid laten van deze geweldenaars, vandalen, rondhangjongeren en drugsdealers is een totaal verkeerd signaal. Een signaal dat gelijk staat aan aanmoediging. Zelzate is een tikkende tijdbom, klaar om te exploderen.
Dit moet stoppen, en wel meteen. Want uw en mijn leefbaarheid is in het gedrang. Vlaams Belang Zelzate eist kordate maatregelen en een strenge aanpak van de daders. Want wie oud genoeg is om onschuldigen ineen te slaan en zware criminele daden te plegen, is ook oud genoeg om de gevolgen daarvan te dragen.
Nultolerantie is het enige gepaste antwoord op dergelijk driest jongerengeweld. En ditmaalzonder pardon. Want voor dergelijk gratuit geweld bestaan nu eenmaal geen excuses. En de kansen, diezijn allang uitgedeeld. Want bij het Vlaams Belang is en blijft het Vlamingen eerst. Dat is uw recht. Geen woorden, wel daden. En daar zal ik werk van maken, met uw steun en uw stem.
Patrick De Roo
Zacht als het kan, hard als het moet
Het Vlaams Belang heeft de afgelopen jaren bewezen dat het nooit loze
beloftes maakt en geen heilige huisjes schuwt. We hebben ons hevig
verzet tegen de verregaande islamisering en massa-immigratie, en ook de
veiligheidsproblematiek blijft één van onze belangrijkste speerpunten.
Verder ijvert het Vlaams Belang erover dat ook diegenen die het minder breed hebben in de maatschappij, krijgen waar ze recht op hebben. Want bij het Vlaams Belang is en blijft het Vlamingen eerst! Zacht als het kan, hard als het moet.
PATRICK DE ROO, 6e opvolger Kamer van Volksvertegenwoordigers
NEE tegen Zelzaatse moskee!
Als er niet snel wordt ingegrepen, dan wordt u binnenkort wakker door het luide geschreeuw van een imam vanop zijn Zelzaatse minaretten. De moslimgemeenschap in onze kanaalgemeente heeft immers grootse plannen voor de bouw van een moskee.In de Grijphoek, waar de buurt reeds lang kreunt onder de overlast en waar de situatie dreigt te exploderen, kunnen ze immers niet blijven. Dus eisen de moslims dat ons gemeentebestuur hen een stuk gemeentegrond schenkt.
Wij, Zelzatenaren, hoeven dit niet te pikken. Wij hebben van een vreemde godsdienst geen lessen te leren.Bovendien heeft Zelzate géén nood aan een moskee want Zelzate heeft nu eenmaal geen boodschap aan de islam. Iedereen heeft recht op zijn eigen geloof, maar er zijn grenzen aan dat geloof wanneer het onze leefbaarheid en Westerse waarden en normen ernstig in het gedrang brengt. En de islam is helaas zon geloof.
In de islam is geen plaats voor vrije meningsuiting en individuele vrijheid, vooral niet voor de vrouw en al helemaal niet voor niet-gelovigen. De islam is het nieuwste paard van Troje. Het is duidelijk dat de islam niet thuishoort in Zelzate, en de bijbehorende moskeeën en ontsierende minaretten nog veel minder.Want het begint met een moskee. Maar waar eindigt het ?!
Het is dus nu of nooit. Het verhinderen van de komst van deze moskee is mijn persoonlijke missie. Maar daarbij heb ik hulp nodig, want enkel met uw steun en stem zal ik Zelzate bovenaan de politieke agenda kunnen plaatsen. Tenzij u natuurlijk toch liever minaretten ziet verschijnen
Patrick De Roo
Zacht als het kan, hard als het moet.
Het Vlaams Belang heeft de afgelopen jaren bewezen dat het nooit loze beloftes maakt en geen heilige huisjes schuwt. We hebben ons hevig verzet tegen de verregaande islamisering en massa-immigratie, en ook de veiligheidsproblematiek blijft één van onze belangrijkste speerpunten. Verder ijvert het Vlaams Belang erover dat ook diegenen die het minder breed hebben in de maatschappij, krijgen waar ze recht op hebben. Want bij het Vlaams Belang is en blijft het Vlamingen eerst! Zacht als het kan, hard als het moet.
Er zijn Voorposters gearresteerd naar aanleiding van taalactivisme in de geest van Flor Grammens, vervolgens zijn zij voor het gerecht gesleept en zijn hun huizen doorzocht. Bijkomend werden zij in de media het slachtoffer van een haatcampagne waarin dubieus bericht werd gegeven over de feiten. Niet omdat zij in Brussel autos in brand staken, niet omdat zij agenten hebben beschoten met AK-47's. Nee, die dingen worden uiteraard niet vervolgd.
Opkomen voor het eigen volk is wat werkelijk strafbaar is. De niet-benoemde burgemeester van Wezembeek-Oppem trad dan ook streng op ter bescherming van de belangen van de Franstalige villaburgerij.
Voorpost geeft de strijd niet op. Het is dankzij dit militantisme dat de taalwetten bestaan, dat onze kinderen Nederlands als moedertaal leren, dat Vlaanderen Nederlandstalig is. Uw steun zal niet enkel moreel nodig zijn, maar binnenkort ook financieel.
Wij geven niet op en zullen blijven strijden, trots leugens, trots laster, trots haat! Steun de slachtoffers van de francofone staatsrepressie!
Stort uw bijdrage op rekening 979-2397632-88 t.n.v. huizen van Vlaamse Solidariteit.
Meer en meer krijg ik het gevoel in een bezet Vlaanderen te leven. Dit in gans Vlaanderen door al snel overheersende Islam en in de grenstreken met Wallonie met vooral BHV en de streken rond Ninove en Kortrijk/Menen door de franstalige bourgeois. Beiden deugen niet. Franskiljonse blaaskaken willen Vlaanderen inpalmen en volledig verfransen op termijn. De islamieten willen met hun barbaarse "cultuur" de wereld veroveren en zijn daar al "heel goed" mee bezig. Multicul is bullshit; Wallonië voor de Walen, Vlaanderen voor de Vlamingen en de Sahara voor de islamieten. Hebben ze daar geen plaats genoeg, dat ze zonodig allemaal naar hier moeten komen om hun "godsdienst" (lees: internationale misdaadorganisatie") aan de beschaafde wereld te komen opdringen en ons bovendien als dank voor onze gastvrijheid te komen beledigen ??? En dit heeft NIETS met gebrek aan respect te maken. Het is niet omdat je respect hebt voor de Chinese of de Franse cultuur dat je alle Chinezen en Fransen naar hier moet halen. En kennismaken met vreemde culturen kan inderdaad héél verrijkend zijn: Daar dienen reizen van enkele weken voor.