In de Brusselse gemeente Ukkel werd een moeder van drie kinderen op klaarlichte dag doodgeschoten door twee allochtone jongeren. Het is het (voorlopig) laatste en trieste dieptepunt in een schier eindeloze reeks zware criminele feiten door sommigen faits divers genoemd waarmee de hoofdstad wordt geconfronteerd. Een niet te onderschatten fenomeen, zo stelt ook professor Brice De Ruyver (in Het Laatste Nieuws, 08.03.2010). Uit de cijfers blijkt namelijk dat het aantal gewapende overvallen in twee jaar tijd met een kwart is gestegen én dat de daders steeds jonger en driester worden. Brussel is met 30 procent van de zware criminaliteit een echt probleemgebied.
Toen enkele weken geleden een golf van verontwaardiging doorheen Vlaanderen ging naar aanleiding van een serie kort op elkaar volgende incidenten, kondigden de ministers Stefaan De Clerck (CD&V) en Annemie Turtelboom (Open VLD) met veel poeha een beleid van nultolerantie aan. Veel is er sindsdien in de praktijk niet veranderd, en dat hoeft ook niet te verbazen. Een zerotolerantie afkondigen heeft immers geen zin als niet tegelijk de omstandigheden worden geschapen die zon beleid mogelijk maken. En precies daaraan ontbreekt het nog steeds. Zo is er geen sprake van de noodzakelijke extra middelen voor politie en justitie, evenmin als van extra celcapaciteit. De recente nota over strafuitvoering van CD&V-minister De Clerck werd zelfs binnen de meerderheid te vaag en te zoutloos bevonden, zoals Het Nieuwsblad vandaag stelt. En net zoals andere, eindeloos herhaalde, Vlaamse verzuchtingen (inzake snelrecht en jeugdsanctierecht) blijft de vorming van één Brusselse politiezone op een Franstalig veto stuiten.
Begin vorige maand analyseerde het Vlaams Belang tijdens een persconferentie de huidige situatie in Brussel, waarbij enkele concrete (nood)maatregelen werden naar voor geschoven: zie bijlage
Uit nieuwe cijfers van Binnenlandse Zaken blijkt dat de bevolking in Brussel veel sneller toeneemt dan door het Planbureau drie jaar geleden werd voorzien. Het Vlaams Belang maakte een bevolkingsprognose voor 2020: afhankelijk van het stijgingsritme zou Brussel tegen dan reeds tussen de 1,308 en 1,350 miljoen inwoners tellen. In die voorzichtige voorspelling werd dan nog geen rekening gehouden met de massaregularisatie die momenteel loopt. Een en ander zorgt ervoor dat de Nederlandstaligen in Brussel én Vlaams-Brabant nog verder in de verdrukking komen.
Geen taalexamen
De taaleisen die Vilvoorde wilde opleggen voor het verwerven van een sociale woning, werden afgelopen weekend door minister Van den Bossche (SP.a) ingeperkt. Dat is geen goede zaak, aangezien het gemeenteraadsbesluit onder meer de bedoeling had het Vlaamse karakter van Vilvoorde te vrijwaren. Van een strijdbare Vlaamse regering, die van het Vlaamse karakter van de Rand een prioriteit beloofde te maken, blijft niets meer over.
Nieuwe column
In zijn recente column op de nationale webstek heeft Vlaams Belang-voorzitter Bruno Valkeniers het over het apenland dat België heet. Lees hier de volledige column.
Maartnummer magazine
In het maartnummer van Vlaams Belang Magazine, dat eind vorige week in de bussen viel, geeft professor Bart Maddens (K.U.Leuven) meer uitleg bij de naar hem genoemde doctrine. Een uitgebreide versie van het interview vindt u vanaf morgen op www.vlaamsbelang.org.
Citaat op zaterdag
Het asielbeleid van de federale regering slaat nergens op. ( ) Het systeem lekt en de regering komt vingers te kort om de gaten te dichten. Een nieuw naturalisatiebeleid, toch zo gevraagd door CD&V, blijft dode letter. De aanpak van schijnhuwelijken blijft een hopeloze zaak.
Journalist Bart Brinckman in De Standaard, 6 maart 2010.
- Op 30 januari organiseerde het Vlaams Belang het colloquium Zuurstof voor Vlaanderen, waar werd gesproken over een strategie die moet leiden naar Vlaamse onafhankelijkheid. Een van de gastsprekers op deze bijeenkomst was Julien Borremans, mandataris voor de N-VA in Geraardsbergen.
Een en ander was kennelijk niet naar de zin van de N-VA-top want binnenkort moet Borremans voor de Verzoenings- en Tuchtcommissie van zijn partij verschijnen wegens gezagsondermijnend gedrag. Julien Borremans zelf schat zijn kansen niet al te hoog in en stelt dat hem niet de mogelijkheid wordt geboden om zich naar behoren te verdedigen.
De houding van de N-VA-top is niet nieuw. De partij heeft over het cordon sanitaire rond het Vlaams Belang immers steeds warm en koud geblazen. Samengevat komt het er op neer dat de N-VA zich weliswaar tegenstander verklaart van het cordon sanitaire, maar tegelijk bij voorbaat iedere samenwerking of zelfs maar een gesprek daarover uitsluit. Dat doet de partij van Bart De Wever liever met een partij als CD&V, ook al herleidt ze zichzelf daarmee tot een zwart-gele harlekijn die de Belgische machtspartij bij uitstek hand- en spandiensten verleent.
De procedure tegen Borremans is dan ook slechts de zoveelste bevestiging van het feit dat de N-VA samenwerking met een Belgische machtspartij verkiest boven een Vlaams-nationale programmapartij. Samengevat: de N-VA blijft trouw aan het cordon. Het Belgische establishment is tevreden.
Nochtans hadden Jan, Jarmo, Andrej en tutti quanti zo hard hun best gedaan. Dagelijks in het Antwerpse pamfletten gaan uitdelen, leugens op het internet verspreiden, lessen aan universiteiten en hogescholen afschuimen om te waarschuwen voor de baarlijke duivels van de NSV!, hopend op een aalmoes van de studenten achteraf. Niets mocht baten. Ten opzichte van hun laatste anti-NSV! betoging in het Antwerpse, nu drie jaar geleden, kwam slechts de helft opdagen. Slechts 400 man kregen ze op de been, aldus o.a. het VTM nieuws. Aan hun antithema zal het niet gelegen hebben, want dat is al jaren dezelfde.
Nattigheid vooraf.
Volgens ons voelden ze vooraf al wel wat nattigheid. Hun massabetoging van 100 man in februari, kon als teken aan de wand toch al wel tellen. Dus schakelden onze linkse vrienden over op mobiliseren tot zelfs in Wallonië en werd er een platformtekst geschreven. Niet minder dan 25 organisaties ondertekende deze tekst. Succes verzekerd, denk je dan? De realiteit is echter teleurstellender voor extreemlinks. Als je met 25 organisaties mobiliseert en er komt slechts 400 man opdagen, dan heeft iedere organisatie gemiddeld 16 man afgevaardigd. Een succesvolle antifascistische betoging heet zo iets in Blokbuster-kringen.
Nu gebiedt de eerlijkheid ons toe te geven dat niet iedere vereniging 16 man kan afvaardigen. De Belgische Alliantie, een belgicistische lilliputterpartij, heeft niet zoveel leden.
Plan B.
Dus gooien we het over een andere boeg, moet Geert Cool gedacht hebben na afloop van de betoging. We leiden de aandacht af van onze geflopte betoging en concentreren onze aandacht op het vermeende feit dat de politieagenten in burger rode vakbondshesjes aanhadden en jammeren nog wat in de rand over de opgelegde voorwaarden van de stad Antwerpen. Nu leert ons de ervaring dat er met de politie bijna altijd constructieve afspraken gemaakt kunnen worden betreffende de openbare orde. Schijnbaar had ALS daar in het verleden ook geen problemen mee. Zo deed de 22 jarige anarchist Olijf Thib onlangs zijn beklag over de samenwerking van rood met blauw (lees: ALS met de politie).
Goede raad.
Omdat we niet slecht van inborst zijn, geven we tot slot nog wat goede raad mee aan onze extreemlinkse vrienden.
Misschien moet ALS zich eens afvragen of het wel zo een goed idee is rode vuilniszakken uit te delen aan iedereen om hun ledenaantal kunnen opkrikken?
Misschien moet ALS zich eens afvragen of het wel zo onlogisch is dat de politie met zovelen aanwezig is op hun betoging, als je weet dat hun achterban zonder schroom de politie aanvalt?
En misschien moeten de ALS-sympathisanten gewoon meelopen met hun eigen betoging i.p.v. de NSV!-betoging te filmen, nietwaar meneer Terryn? Peter Terryn was trouwens ooit nog twee handen op één buik met eco-terroriste Anja Hermans van het Animal Liberation Front tot er een kink in de kabel kwam. Oh ja, ook deze vredelievende manifestante is na de betoging opgepakt.
Nochtans hadden Jan, Jarmo, Andrej en tutti quanti zo hard hun best gedaan. Dagelijks in het Antwerpse pamfletten gaan uitdelen, leugens op het internet verspreiden, lessen aan universiteiten en hogescholen afschuimen om te waarschuwen voor de baarlijke duivels van de NSV!, hopend op een aalmoes van de studenten achteraf. Niets mocht baten. Ten opzichte van hun laatste anti-NSV! betoging in het Antwerpse, nu drie jaar geleden, kwam slechts de helft opdagen. Slechts 400 man kregen ze op de been, aldus o.a. het VTM nieuws. Aan hun antithema zal het niet gelegen hebben, want dat is al jaren dezelfde.
Nattigheid vooraf
Volgens ons voelden ze vooraf al wel wat nattigheid. Hun massabetoging van 100 man in februari, kon als teken aan de wand toch al wel tellen. Dus schakelden onze linkse vrienden over op mobiliseren tot zelfs in Wallonië en werd er een platformtekst geschreven. Niet minder dan 25 organisaties ondertekende deze tekst. Succes verzekerd, denk je dan? De realiteit is echter teleurstellender voor extreemlinks. Als je met 25 organisaties mobiliseert en er komt slechts 400 man opdagen, dan heeft iedere organisatie gemiddeld 16 man afgevaardigd. Een succesvolle antifascistische betoging heet zo iets in Blokbuster-kringen.
Nu gebiedt de eerlijkheid ons toe te geven dat niet iedere vereniging 16 man kan afvaardigen. De Belgische Alliantie, een belgicistische lilliputterpartij, heeft niet zoveel leden.
Plan B
Dus gooien we het over een andere boeg, moet Geert Cool gedacht hebben na afloop van de betoging. We leiden de aandacht af van onze geflopte betoging en concentreren onze aandacht op het vermeende feit dat de politieagenten in burger rode vakbondshesjes aanhadden en jammeren nog wat in de rand over de opgelegde voorwaarden van de stad Antwerpen. Nu leert ons de ervaring dat er met de politie bijna altijd constructieve afspraken gemaakt kunnen worden betreffende de openbare orde. Schijnbaar had ALS daar in het verleden ook geen problemen mee. Zo deed de 22 jarige anarchist Olijf Thib onlangs zijn beklag over de samenwerking van rood met blauw (lees: ALS met de politie).
Goede raad
Omdat we niet slecht van inborst zijn, geven we tot slot nog wat goede raad mee aan onze extreemlinkse vrienden.
Misschien moet ALS zich eens afvragen of het wel zo een goed idee is rode vuilniszakken uit te delen aan iedereen om hun ledenaantal kunnen opkrikken?
Misschien moet ALS zich eens afvragen of het wel zo onlogisch is dat de politie met zovelen aanwezig is op hun betoging, als je weet dat hun achterban zonder schroom de politie aanvalt? (Gent 2008)
En misschien moeten de ALS-sympathisanten gewoon meelopen met hun eigen betoging i.p.v. de NSV!-betoging te filmen, nietwaar meneer Terryn? Peter Terryn was trouwens ooit nog twee handen op één buik met eco-terroriste Anja Hermans van het Animal Liberation Front tot er een kink in de kabel kwam. Oh ja, ook deze vredelievende manifestante is na de betoging opgepakt.
Datjoop.nl waarbon tonBNN politiek links onder leiding van Fransisco van Jole haar opwachting maakt een Vara site is die zou moeten dienen als links alternatief tegen het vermeende 'rechtse' website geenstijl.nl is nauwelijks een geheim. Met recht kunnen we dan ook zeggen dat de Vara via haar internetmedium joop.nl een heuse haatcampagne is gestart tegen de PVV en automatisch ook haar aanhang
Onder de veelzeggende titel "Jachtseizoen geopend" heeft men, naast talloze haat-artikelen richting Wilders, de PVV en zijn aanhang ook reeds een tweetal cartoons geplaatst van de hand van ene cartoonist onder de naam Adriaan Soeterbroek. Zie de twee gewraakte cartoons hieronder:
De cartoons laten niets te raden over.Zoals menige cartoon van Soeterbroek niets te raden overlaat. Op cartoon 1 ziet u dat jagers de jachtgeweren richten op PVV-ers. Cartoon 2 zou moeten uitbeelden dat de PVV racistisch is en een meisje met uiteraard een hoofddoekje, want anders zou ze mannen verleiden met der hele geschatte 5 jaar buiten de bibliotheek moet lezen in een boek van de sprookjes van Grimm.
Volkert van der Graaf, de moordenaar van Pim Fortuyn had minder aanmoediging nodig om met een 5 tal pistoolschoten in executiestijl een einde te maken aan het leven van laatstgenoemde. Kennelijk stuiten de cartoons niet op enige weerstand bij de genoemde bon ton BNN politiek linkse kopstukken. Dolf Jansen, Agnes Kant, Harry van Bommel, Anja Meulenbelt en Femke Halsema, om er slechts een paar te noemen, verlenen graag hun medewerking aan het (extreem)linkse joop.nl.
Voor zover hebben we vanuit de (extreem)linkse hoek nog geen bezwaren mogen vernemen tegen de zondermeer zeer harde tot geweld en eigenrichting oproepende toon van joop.nl. Zo begaan is men nou met uw en onze vrijheid! U heeft volgens links een zekere mate van vrijheid onder voorwaarden dat u wel meehuilt met de linkse wolven in het enge socialistische bos. De rest van de dieren moeten of mogen door jagers afgeschoten worden.
Zoals u weet zijn wij bepaald geen voorstanders van Wilders politiek. Wij vragen ons echter af wie nu werkelijk een gevaar voor onze samenleving zijn Wilders of de genoemde goedmensen die er kennelijk niet toe aarzelen de oude sovjetmethodes weer uit de kast te halen om u op andere gedachten te brengen.
Dat het nog erger kan, bewijzen recente onthullingen in Groot-Brittannië. Minister van Milieu Jim Fitzpatrick (Labour) heeft er namelijk aangeklaagd dat zijn partij geïnfiltreerd wordt door moslimextremisten van het zogenaamde Islamitische Forum van Europa (IFE), een organisatie die de sharia in Europa wil invoeren en oproept tot de jihad. Ze proberen verkozenen te behalen zodat ze politieke invloed kunnen uitoefenen, zowel op lokaal als op nationaal niveau, aldus de minister (in The Sunday Telegraph, 27/02/10).
Een en ander blijkt duidelijk uit de ledencijfers van de Labour-partij. In bepaalde kiesdistricten steeg het ledenaantal in twee jaar tijd met meer dan 100 procent. Negentig procent van de nieuwe leden waren Aziaten
En dan is er nog de reportage van Channel 4. Undercoverjournalisten volgden een half jaar lang het doen en laten van het IFE en kwamen heel wat te weten over de werking van de organisatie. Zo is gebleken dat het IFE binnen Labour reeds de hand heeft kunnen leggen op meer dan 10 miljoen pond aan overheidssubsidies, met het oog op de strijd tegen extremisme Leiders van de organisatie werden ook gefilmd terwijl ze zich uitspraken tegen de democratie en voor de shariawetgeving. Ook organiseerde het IFE bijeenkomsten met onder meer Taliban-aanhangers en andere fundamentalisten.
Van wat er zou gebeuren wanneer een dergelijke groepering aan invloed wint, heeft men in Engeland ook al een voorsmaakje gehad. Het Londense district Tower Hamlets kent enkele leidinggevende IFE-politici, die onder meer bepaald hebben dat alle scholen in het district tijdens islamitische feestdagen gesloten moeten zijn.
De twee daders van de dodelijke carjacking vrijdag in Ukkel zijn bekend. Het gaat om Isham E. (24), die bekend heeft te hebben geschoten op het slachtoffer, en zijn medeplichtige Hassan E, (20). Ze hebben geen crimineel verleden en hadden ook allebei werk. Het wapen dat ze gebruikten, was dat van de juwelier die ze net hadden overvallen.
De twee daders zijn inmiddels onder aanhoudingsmandaat geplaatst. Dat heeft de Brusselse onderzoeksrechter Jaspi zaterdagavond beslist. Ze worden beschuldigd van doodslag om diefstal te vergemakkelijken en diefstal met geweld met hulp van een wapen, meldt het Brusselse parket zaterdagavond.
Moeder van drie kinderen Kinesiste Frédérique Lévêque (46), een moeder van drie kinderen uit het Waals-Brabantse Kasteelbrakel, kwam gisteren om het leven toen ze gecarjackt werd door de twee, die net een hold-up op een juwelier hadden gepleegd. Toen ze niet meteen haar auto wilde afgeven, schoot een gangster eerst in haar schouder en dan in haar hoofd. Het slachtoffer werd nog in allerijl overgebracht naar het Erasmusziekenhuis in Anderlecht, maar overleed daar op de spoedafdeling.
Bekentenissen Bij een eerste verhoor gaf de oudste van de twee toe op het slachtoffer, een 46-jarige vrouw, te hebben geschoten bij een poging tot carjacking na een overval op een juwelier. De vrouw raakte gewond aan het achterhoofd en overleed. De overvallen juwelier, die een klap op zijn hoofd kreeg met zijn eigen pistool, is buiten levensgevaar.
MIVB De oudste is onbekend bij het gerecht. Z'n medeplichtige is bekend wegens een veroordeling door de politierechtbank toen hij nog minderjarig was. "De daders hebben beiden een beroep en een inkomen. Eén van de twee is veiligheidsagent bij de MIVB", aldus een parketwoordvoerder.
Neppistool Het wapen dat bij de carjacking werd gebruikt, was dat van de juwelier, aldus nog het parket. Bij de overval gebruikten ze een neppistool. De vrouw van de juwelier verwittigde haar man, die met een wapen verscheen. Er volgde een gevecht, waarbij de juwelier een klap met het wapen kreeg. De daders vluchtten weg.
Nadien pleegden ze de carjacking met het pistool van de juwelier, waarbij de vrouw omkwam. Twee hulpagenten hoorden de schoten, kwamen ter plaatse en zagen twee mannen een gebouw binnenvluchten. Ze konden de twee oppakken toen ze het gebouw verlieten. Het is nog niet duidelijk hoeveel schoten zijn gelost.
Het pistool werd teruggevonden vlakbij het gebouw, net als een zak met wat juwelen. De waarde van de buit is nog niet vastgesteld. (belga/mvl/eb)
Wat de gevolgen hier op dit proces ook mogen zijn, we mogen nooit vergeten dat de Bosnische Serviërs honderden jaren de aanvallen van de moslimwereld naar Europa toe hebben opgevangen en afgeweerd. Daarvoor moeten we die serviërs op onze handen dragen of we waren reeds lang terug onderworpen aan hun cultuur en sharia. Onze hedendaagse vrijheid hebben we te danken aan hen!!!
Radovan Karadzic, de oud-president van Servië, is begonnen met zijn verdediging voor het Joegoslavië-Tribunaal in Den Haag. De oorlog in Bosnië is uitgebroken, omdat de daar aanwezige moslims '100 procent macht' wilden in Bosnië-Herzegovina. Dat zei Karadzic maandagochtend in de openingsverklaring. De zaak van de Bosnische Serviërs daarentegen was rechtvaardig en heilig', aldus de ex-president van de Republika Srpska.
Eeuwenlang lijden
Ik sta hier voor u niet alleen om mijn sterfelijke zelf te verdedigen, maar ook de grootheid van een kleine natie, die eeuwenlang heeft geleden, aldus Karadzic, die tijdens de oorlog in Bosnië (1992-1995) leiding gaf aan de Bosnische Serviërs. Hij beweert dat Bosnische Serviërs bereid waren tot compromissen om oorlog in Bosnië te voorkomen, terwijl het de moslims waren die het akkoord over machtsdeling, zoals te verwachten, niet aanvaardden. Dat akkoord werd na internationale bemiddeling in Lissabon gesloten.
Belubberd
De moeilijkste concessie was volgens de ex-president dat Bosnië geen deel meer uit zou maken van Joegoslavië, waar de meeste Serviërs leefden. Het waren krachten buiten Joegoslavië die het land wilden opdelen, aldus Karadzic. Hij wees met de beschuldigende vinger vooral naar Duitsland en haalde oud-premier Ruud Lubbers (CDA) aan om die bewering te onderbouwen. Onder het derde kabinet van Lubbers werd een Nederlands bataljon naar de Bosnië gestuurd om de moslim-enclave Srebrenica te beschermen.
Opgepakt
Karadzic werd in de zomer van 2008 gearresteerd en overgebracht naar de gevangenis in Scheveningen. Zijn proces heeft enorme vertraging opgelopen, onder meer omdat hij meer tijd wilde om zijn zaak, waarin hij zelf het woord voert, voor te bereiden.
Ook Saif al-Islam al-Gaddafi (=zwaard van de islam) van Libië heeft het al haarscherp in de gaten: om Europa binnen enkele decennia om te vormen tot een islamitisch Kalifaat heb je helemaal geen bommenwerpers, zelfmoordterroristen of Osama Bin Laden nodig. Dankzij de gewillige hulp van laffe Westerse islamofielen en een stevige vruchtbaarheid van de burka-miepen heeft de islam na honderden jaren eindelijk zijn overwinning. En dat zonder slag of stoot.
âLimburg verlegt zijn grenzenâ: Vlaams Belang Jongeren eisen rechtzetting
Enkele maanden geleden kreeg Flanders House in New York een uitbrander van minister Geert Bourgeois: men had voor een promotiecampagne over de Lage Landen een landkaart gebruikt waarop Wallonië was vervangen door Frankrijk. De Vlaams Belang Jongeren (VBJ) zijn benieuwd of het Limburgs provinciebestuur een gelijkaardige uitbrander zal krijgen, nu men in een folder de Vlaamse gemeente Voeren heeft ingedeeld bij de provincie Luik.
De Vlaams Belang Jongeren vinden de gemaakte fout volstrekt onbegrijpelijk. Ook als toeristische trekpleister zijn de Voergemeenten ontegensprekelijk een parel aan de Limburgse kroon. Jarenlang hebben de Vlaamse Beweging in het algemeen en de Vlaamse Voerenaars in het bijzonder kosten noch moeite gespaard om het Limburgse en dus Vlaamse karakter van de Voerstreek te vrijwaren. VBJ eist dat de blunder van het Limburgs provinciebestuur zo snel mogelijk ongedaan wordt gemaakt.
Tijdens de zomervakantie zal de jaarlijkse zomeruniversiteit van de Vlaams Belang Jongeren trouwens plaatsvinden in de Voerstreek. Vanzelfsprekend zullen de Vlaams Belang Jongeren van de gelegenheid gebruik maken om het Vlaamse karakter van de Limburgse Voerstreek in de verf te zetten.
55 aanhoudingen bij betogers Blokbuster in Antwerpen
Dat de linksen altijd de maatscappij geld moet kosten is gisteren nog maar eens bewezen te Antwerpen. De politie heeft een 55-tal bestuurlijke aanhoudingen moeten verrichten in het kader van de betogingen van de Nationalistische Studentenvereniging (NSV) en Blokbuster in Antwerpen. Het ging voornamelijk om aanhangers van Blokbuster, maar er waren ook een aantal Antwerp-supporters bij. Er was niemand van NSV bij zegt Fons Bastiaenssens, woordvoerder van de lokale politie van Antwerpen.
De betoging van de Nationalistische Studentenvereniging (NSV) door de Antwerpse studentenbuurt is relatief rustig verlopen. Er liepen een driehonderdtal deelnemers in mee, onder wie ook Vlaams Belang-boegbeeld Filip Dewinter. Tegelijkertijd hield Blokbuster een tegenbetoging die van de Dageraadplaats in Antwerpen naar het Van Hombeeckplein in Berchem trok. Die trok een vierhonderdvijftigtal deelnemers.
De meeste amokmakers werden bestuurlijk aangehouden, ze waren in kleine groepjes op weg naar de NSV-betoging. "Ze waren op een confrontatie uit, maar zo ver hebben we het dus niet laten komen. Verder werden er ook zeven mensen gearresteerd in Berchem", aldus Fons Bastiaenssens. De arrestanten mochten in de loop van de nacht weer naar huis.
Het waren voor de verandering eens 'allochtonen' (dixit VTM-nieuws)... Weer een voorbeeld van de weldaden van de multiculturele maatschappij. Of is het multicrimineel?!
In de Brusselse gemeente Ukkel is vanmiddag een vrouw om het leven gekomen bij een carjacking. Dat meldt het Brusselse parket. Twee mannen die kort voordien een juwelier hadden overvallen, probeerden haar wagen te stelen maar omdat de vrouw niet snel genoeg reageerde, schoten ze haar neer. De vrouw kreeg een kogel in de nek en overleed aan haar verwondingen. De twee daders zijn opgepakt.
Het incident vond in de vroege namiddag plaats. Twee gewapende mannen stapten een juwelierszaak in de Vanderkinderenstraat binnen en bedreigden de juwelier. Die probeerde zich te verdedigen met een vuurwapen maar de overvallers konden hem dat wapen afhandig maken en sloegen hem met de kolf van het wapen op het hoofd. Vervolgens vluchtten ze zonder buit weg.
Carjacking Even verderop, op het Vanderkinderenplein, hielden ze een wagen tegen die bestuurd werd door een vrouw. Ze eisten dat de vrouw de wagen zou verlaten maar omdat die naar hun zin niet snel genoeg reageerde, schoten ze haar neer. De twee daders probeerden nog verder te vluchten maar konden door een politiepatrouille die in de buurt was, opgepakt worden. De zwaargewonde vrouw, die een kogel in de nek kreeg, werd in kritieke toestand naar het ziekenhuis gebracht maar overleed daar rond 16.00 uur aan haar verwondingen.
Het Brusselse parket heeft een onderzoeksrechter gevorderd en is ter plaatse afgestapt. Ook het labo van de gerechtelijke politie en een wetsgeneesheer zijn ter plaatse. (belga/ypu)
Vlaanderen is de laatste decennia geëvolueerd van een volk in beweging naar een staat in wording binnen de Belgische schijnunie. Een unie die er effectief alle schijn van heeft alsof hetgeen Vlamingen en Walen nu nog bindt één en ondeelbaar is én ook zo zal blijven, verwijzend naar Brussel, beleidsdomeinen als justitie, defensie, buitenlandse zaken en niet in het minst de sociale zekerheid. België maakt zich sterk in schijnredenen, sofismen, de gekende ja maars die op vragen over een mogelijke boedelscheiding zodanig gesofistikeerd klinken dat de Belgische chaos ermee meteen als minst slechte keuze onderlijnd wordt.
Nu kan men de burger een zekere tijd iets voorwenden, maar kan men niet een heel volk hierin voor altijd misleiden. Het leeuwendeel van de Vlamingen kiest dan ook al bewust voor meer Vlaamse autonomie, maar krijgen de finale stap naar échte onafhankelijkheid moeilijk uitgelegd juist omdat erover geen instrumentarium voorhanden is. Onafhankelijkheid laat zich dan misschien wel door veel Vlamingen als een gemakkelijk te bereiken doel voelen, net omdat het zon evidente stap vooruit lijkt, maar zij weten evenwel het antwoord op de vraag hoe dan? niet rond te maken. Die noodzakelijke denkoefening vormt meteen de rode draad doorheen het O2-boek: een instrumentarium leveren dat het buikgevoel van veel Vlamingen kan beargumenteren.
O2 (een symbool dat in de chemie verwijst naar zuurstof) of twee maal de letter O, verschijnt binnenkort onder de titel: De Ordelijke Opdeling - Zuurstof voor Vlaanderen. O2 is nieuw voor de Vlaamse Beweging: het is de theoretische voorganger en dus in boekvorm tastbare haalbaarheid van onze toekomstige onafhankelijkheid
Het boek, dat kadert in de reeks Operatie Vlaamse Onafhankelijkheid, kost 20 euro en kan nu reeds worden besteld via studiedienst@vlaamsbelang.org of 02/219.60.09 (vragen naar Peter Pauwels).
Laat zeker ook niet na andere leden of sympathisanten hiervan op de hoogte te stellen. Wie nu al inschrijft, vindt zijn of haar naam in de voorintekenlijst in het boek.
De auteurs zijn Gerolf Annemans, Steven Utsi, Peter Pauwels, Tomas Verachtert, Bart Joseph, Joris De Vriendt, Lieven Coppens en Wouter Opdenacker.
Lees hierover zeker ook het interview met Gerolf Annemans. Klik hier!
Sinds de regering midden vorig jaar een nieuwe regularisatiecampagne aankondigde, is het aantal asielzoekers pijlsnel de hoogte ingegaan. Uit de cijfers die in de loop van de week bekend raakten, blijkt dat deze trend zich ook in het nieuwe jaar onverminderd voortzet. Zo waren er in februari liefst 1.726 nieuwe asielaanvragen. Dat zijn er zon duizend meer dan in dezelfde maand van vorig jaar.
Asielchaos compleet (2)
De spectaculaire stijging van het aantal asielaanvragen heeft gezorgd voor een acuut plaatsgebrek in de reguliere opvangcentra. Dit ondanks het feit dat het opvangnetwerk in een jaar tijd met 2.200 plaatsen groeide (van 16.134 naar 18.307). Daarnaast verblijven nog steeds zon 1.200 personen op hotel, in afwachting van een plaats in het reguliere opvangnetwerk.
Naast deze dure hotelfactuur moet Fedasil, de dienst die instaat voor de opvang van asielzoekers, sinds enige tijd ook nog zware dwangsommen betalen aan asielzoekers aan wie geen onderdak kan worden geboden. De afgelopen vier maanden kostte dat de belastingbetaler reeds meer dan 200.000 euro.
Kom naar België
Terwijl dit land geconfronteerd wordt met de grootste instroom sinds jaren en ook de (Vlaamse) pers quasi unaniem van mening is dat het immigratiebeleid compleet in de soep draait, vindt cdH-mnister Joëlle Milquet er niets beter op dan de deuren nog verder open te zetten. Zo verklaarde ze deze week in een interview met een Congolese radiozender dat het voor Congolezen helemaal niet moeilijk is om naar België te emigreren. Madame non was zelfs zo vriendelijk om er bij te vertellen op welke manier zij precies legaal naar dit land kunnen komen, wat overigens niet zo moeilijk is aangezien er hier reeds veel Congolezen wonen. Een boodschap die moeilijk anders kan geïnterpreteerd worden dan een regelrechte uitnodiging om naar onze contreien af te zakken.
Voor premier Leterme die naar eigen zeggen binnenkort naar de Balkan vertrekt voor een ontradingscampagne is er echter niets aan de hand en heeft Milquet slechts op de wettelijke mogelijkheden gewezen
Nog eens Daerden
Deze week kwam PS-minister Michel Daerden andermaal in het nieuws met een nieuw schandaaldossier, waarin haarfijn de dubieuze praktijken staan beschreven die hij er in de periode tussen 1994 en 2009 als bedrijfsrevisor/politicus op nahield. Aangezien Daerden niet alleen absoluut Waals stemmenkampioen is, maar ook de interne keuken van zijn partij heel goed kent, blijft de Parti Socialiste hem de hand boven het hoofd houden. En dus is er ook voor Leterme die geen meerderheid aan Vlaamse kant heeft en slechts premier blijft bij gratie van de PS geen vuiltje aan de lucht.
Citaat van de week
"Een rechter in Brussel heeft 55 asielzoekers een dwangsom van 500 euro per dag per persoon toegekend omdat Fedasil, dat instaat voor de opvang van asielzoekers, niet meteen een bed voor hen had. U heeft het goed gelezen, 500 euro per persoon per dag. Die grap heeft u als belastingbetaler ondertussen al 205.250 euro gekost. Het is een regelrechte schande. (...) Ter vergelijking, het gemiddeld wettelijk pensioen van een werknemer in dit land na een leven lang werken is 925 euro, dat van een zelfstandige 640 euro. Niet per dag, wel per maand."
Eric Donckier, hoofdredacteur, in Het Belang van Limburg, 05.03.10
Nationaal congres
Noteer alvast in uw agenda: op 18 april organiseert het Vlaams Belang een nationaal congres in de Zuiderkroon te Antwerpen. Verdere info volgt.
België is en blijft een apenland
is de titel van de nieuwste column van Vlaams Belang-voorzitter Bruno Valkeniers. U kan hem vanaf dit weekend lezen op
DE SOCIALE STRIJD VAN DE SP.A IN ECONOMISCHE CRISIS
Waarom in Hasselt geen Carrefour sluit maar wel 2 x in Genk en ook Maasmechelen-Maaseik ! Willy Claes (sp.a) zit in de raad van het Carrefour-bestuur Sp.a-voorzitster Caroline Gennez leeft mee met de 1.672 mensen die bij Carrefour hun job verliezen.
We mogen dit sociale bloedbad niet zomaar pikken schrijft Gennez op de website van de sp.a. We kunnen samen opkomen tegen toplui die met onze job spelen Wat Caroline Gennez er even niet bij vertelde, is dat één van die toplui die met onze job spelen lid is van haar eigen partij. Willy Claes, sp.a-kopstuk-op-rust, ex-minister, en voormalig NAVO-baas bekleedt namelijk sinds 2 jaar een zitje in de Raad van Bestuur van Carrefour België.
De socialistische excellentie vindt de 1.672 ontslagen bij Carrefour alvast geen reden om zijn zitje in de raad van bestuur op te geven. Willy Claes (sp.a) blijft dapper op post.
belangrijke info: burgemeester van Hasselt Hilde Claes is de dochter van Willy Claes Een zitje in een raad van bestuur betaalt goed meent professor Carl Devos
Hoeveel Claes exact verdient aan zijn bestuursmandaat is een goed bewaard geheim. Maar in de regel bij concurrent Delhaize bijvoorbeeld - verdient een bestuurder bij zo'n groot bedrijf tussen de 80.000 en 90.000 euro per jaar. Voor gemiddeld 7 à 8 vergaderingen.
Een kassierster bij Carrefour moet daarvoor 7 à 8 jaar werken!
Grappig. Onlangs liep in die buurt rond en kreeg ik, waarschijnlijk vanwege de kleur van mijn ogen, ook wat scheldwoorden naar mij toegestuurd. Ik maak mij trouwens de bedenking dat wie hier het hoge woord voert wel een keer ...
bekijk het filmpje even in bijgaande link van de standaard online!
Un quartier de Bruxelles déja dirigé par l'islam!!!!!