De scan vrijdag was in orde. Het letsel, vlekje, in mijn longen is verdwenen en er was geen gekraak of gepiep meer te horen. Gelukkig!
Vandaag terug geweest. Zondag was het dan 100 dagen na de transplantatie, wat betekent deze morgen beenmergpunctie en allerlei extra bloedtesten. Nu duimen dat alles goed is en de kanker wegblijft. Vrijdag zal de dokter wel al resultaten hebben.
mijn dochter zit hier op mijn schoot en 't is heel ambetant om te typen. Ik zal haar helpen met de puzzel en daarna naar school, broers ophalen.
groetjes, Heidi
Reacties op bericht (9)
21-11-2010
Oef!
Goed nieuws!
21-11-2010, 18:40
Geschreven door lieve
19-11-2010
wij duimen!
sorry, het is wel duimen VOOR jou! Groetjes André & Nicole
19-11-2010, 10:43
Geschreven door Nicole
wij duimen!
Dag Heidi, Mijn man en ikzelf duimen jou! Groetjes André & Nicole
19-11-2010, 10:37
Geschreven door Nicole
toitoitoi
Heidi, ook wij duimen mee voor vrijdag (ondertussen vandaag) dat alles goed mag blijven! toi toi
Bert, Lies, Nelle
19-11-2010, 09:38
Geschreven door Lies
16-11-2010
Goed nieuws Heidi
Goed dat de vlekjes allemaal verdwenen zijn. Je zit toch steeds maar in spanning eh. We duimen hier ook voor goed resultaat vrijdag. Fijn te lezen dat jullie genoten hebben van Sint Maarten. Hier 6 december de grote dag... Veel knuffels van ons allemaal XXX
16-11-2010, 22:17
Geschreven door Eef
OEF !
Een dikke OEF ! We gaan er zondag een goeie op drinken en een beetje naar Hermeliens peter zijn gepiep en gekraak luisteren. Hij heeft juist 4 dagen mogen helpen met de grote kuis en 't is net of hij een marathon heeft moeten lopen, maar we mogen niet klagen, hij heeft zijn best gedaan.
Groetjes, An & co.
16-11-2010, 20:39
Geschreven door An Vandergunst
goed nieuws !
Hallo Heidi,
Das goed nieuws ! Het vlekje weg ! De rest zal ook wel goed zijn. Blijven hopen en je komt er wel. Ik moet overmorgen voor de halfjaarlijkse "controle". Tzal wel in orde zijn zeker. Kwil er niet te veel aan denken ; doe jij dat ook maar. Gewoon genieten van je gezinnetje en op tijd rusten. Dat zeker niet vergeten hé ! Groetjes
zeg jammer dat dat kraken weg is,want ze zeggen toch alltijd dat krakende wagens het langst lopen!!t'ja en zeggen dat je keine meid ambetant is geloof ik niet want ik kreeg toch heel wat zoentjes van die lieve meid deze namiddag .Sorry voor het gezwans maar ik heb er vanavond zelf nood aan wij duimen hier voor enkel positieve uitslagen vrijdag heel veel groetjes knuffels en kusjes van nonkel Rony en tante Mariane