ik moet nog iets rechtzetten. Ik denk dat ik een tijdje geleden geschreven heb dat mijn transplantatie op 5/08 is maar het is vrijdag 6 augustus.
Morgen start ik met de chemo. Ik krijg 2 dagen chemo. Zondag is rustdag en dan maandag, dinsdag en woensdag de bestraling. De strepen staan eindelijk op mijn lichaam. Normaal moest ik daar voor gisteren om 19u45 gaan. Ze belden plots dat het misschien wat vroeger zou kunnen zijn. Nadien bericht dat ze vertraging hadden opgelopen, dus het ging later zijn. Uiteindelijk ben ik niet meer moeten gaan en was het vandaag om 13u. Om 15u is het er dan van gekomen. Ik moest daar tegen een muur staan, zittend op een soort zadel en niet bewegen. Ze hebben dan lijnen op mijn buik en rug getekend. Ze maken nu platen om mijn longen en ogen te beschermen en maandag kunnen we dan beginnen. Volledige lichaamsbestraling. 10min van voor en 10 min vanachter. Dit 's morgens en 's avonds. 't Zal lastig zijn denk ik.
Ondertussen zijn de kindjes nog steeds aan zee bij peter en bobonne en ze jeunen zich. Ook papa laat zich daar verwennen. Nu voor Quentin is het gemakkelijk. Hij kan wat langer bij mij blijven en moet zich niet haasten om de kinderen op tijd op te halen. Ben blij dat alles tot nu toe vlot verlopen is kwestie van de kinderopvang. Geeft me wat gemoedsrust.
Reacties op bericht (2)
30-07-2010
dikke dikke duim!
Enorm veel succes Heidi!! Ik denk aan je! Lies
30-07-2010, 13:28
Geschreven door Lies
29-07-2010
dag Heidi
Zeg je laat me zitten hé eerst kaper en nu ga je bij de indianen op bezoek,vergeet je tipi niet als je naar de stralen moet ,sorry hoor 'k ben weer aant zwansen hé Nu ja kwas het een beetje verleerd de laatste weken en het doet deugd het weer eens te doen al ben jij er dan weer het slachtoffer van.Nu even serieus .Ik denk dat het voor jou alleen maar positief is om te weten dat Quentin en de kids een beetje in de watten gelegd worden en dat het weer ondanks nu en dan een buitje tot nog meevalt zo kunnen zij nog een beetje genieten en heb jij Quentin een beetje langer bij jou We weten wel dat allen samen zijn héél veel beter zou zijn maar probeer alleen aan de positieve dingen te denken en vooral wat je binnen enkele maanden te wachten staat,weer volop genieten van alle dingen die voor ons nu normaal zijn en die jij moet missen ,kzal niet te veel opnoemen zodat je niet te veel moet watertanden.Je weet als er iets is dat we klaar staan voor jou Ik zal nu maar stoppen ,van een zwansende serieuse maar toch nog soms zeurende tante heel veel groetjes knuffels en kusjes van nonkel Rony en tante Mariane