Deze avond waren mijn waarden van cmv niet meer gekend. Het zal dus morgenochtend zijn.
Ik mocht de pilletjes innemen van de dokter, als ze aanwezig waren, maar ze zijn er niet. Ze hebben ze wel in de apotheek, maar mogen ze niet geven omdat er iets niet in orde is in verband met de terugbetaling. Dit wil dus zeggen dat er sebiet weer een anestesist komt om een nieuwe perfusie te steken. Zo kan ik nog vanavond en morgenochtend Cymevène krijgen en daarna hopelijk naar huis!
Reacties op bericht (1)
22-05-2012
dag Heidi
Dag Heidi
niet leuk he al die prikken maar wat moet moet en gelukkig een anestisist die de juiste weg vond.Hopelijk ben je daar morgen van af kunnen ze je pillen geven en kan voor jou de thuiskomst geregeld worden Wat steeds dat prikken voor jou is kan ik nu wel begrijpen zoveel maal op een dag is zeker niet leuk dat begrijp ik nu maar al tegoed,kheb constant blauwe vingertoppen en k verander nochtans elke dag van vinger,anders zouden ze gevoelloos worden
gelukkig zijn buik en billen nog niet te veel aangetast(k gebruik hirudoit als ik zie dat ik blauwe plekken heb)alhouwel mijn kids zeggen dat ik geen billen heb waar prik ik dan in???
genoeg over me zelf khoop dat je morgen weer thuis bent en tenvolle kunt genieten van je gezinnetje,alleen doe het nog wat rustig aan heel wat mensen staan voor je klaar maar ik begrijp maar al te goed dat jij je niet in een glazen bol zult laten steken,doe waar je je goed bij voelt
heel veel groetjes,knuffels en kusjes van tante Mariane