Maandag dus eindelijk terug op controle naar Gent en zoals is al vermoedde, mijn leverwaarden waren beneden alle peil, niet goed dus. Ik heb ook al weken jeuk, jeuk, jeuk en zondag diarree. Dit alles zijn symptomen van graft vs host (afstoting van de donorcellen). Ik heb wel geen rode puntjes waardoor de dokter de diagnose niet met zekerheid kon stellen. Een grote maand geleden werd mijn Rapamune afgebouwd (medicatie tegen afstoting). Die is nu weer ferm opgedreven en dinsdag moest ik terug voor een leverpunctie. Als de resultaten van de punctie binnen zijn zullen de dokters meer zekerheid hebben. Een klein beetje afstoting is nu niet echt slecht, ze hebben het eigenlijk graag omdat de donorcellen dan grotere inspanning moeten leveren, maar te veel is natuurlijk ook niet goed. Morgen moet ik terug op controle en hopelijk weten ze dan iets meer.
Ondertussen krijg ik telefoon van de dokter van Gent. In oktober kreeg ik eens een aderlating omdat mijn ijzer opgestapeld werd in de lever en daardoor ook niet meer goed functioneerde. Blijkbaar heb ik nu ook weer dat probleem en ik moet morgen weer een aderlating krijgen. Mijn leverwaarden kunnen daar ook van gestoord zijn maar ze wachten toch de resultaten van de punctie af (waren nu nog niet gekend) om uitsluitsel te geven want door dat ijzer gaan de waarden ook niet zo plots verslechteren.
Indien het toch wat afstoting is zal ik ook weer moeten starten met cortisone dus het opgezwollen gezicht en haargroei zal er ook weer bij zijn. Nu, als het maar dat is.
Ik hou mijn vingers gekruist voor morgen en we zien wel.
Groetjes, Heidi
Reacties op bericht (7)
05-04-2011
wij duimen allen mee!
Hey Heidi
We lezen hier net je blog. We duimen zeker met zijn allen mee! VEEEEEEEEEEEEL MOED!
Lut,Paulien,Sté en Virginie
05-04-2011, 09:07
Geschreven door Lut,Paulien,Sté,Virginie
03-04-2011
Wij duimen met je mee
Dag Heidi, We hopen dat je goed nieuws mag krijgen van de dokter en dat die problemen van voorbijgaande aard mogen zijn sterkte rita
03-04-2011, 21:51
Geschreven door rita
02-04-2011
Moed houden !
Hallo Heidi,
Verdikkeme toch, we denken toch altijd veel te vlug dat alles weer vanzelf zal gaan hé ! Blijf er de moed in houden, we denken aan je ! Als er nog eens iets is dat jullie nodig hebben, laat het ons zeker weten, hé. De tupperwarepotjes zijn allemaal afgewassen.
Groetjes, An & co.
02-04-2011, 14:57
Geschreven door An Vandergunst
01-04-2011
hallo
beste heidi,
een tijdje geleden dat ik nog eens naar uwen blog ben gaan kijken. Ik ging ervan uit dat ge op goeie voet was en dat ge dat pad ook ging blijven volgen. Blijkbaar is het allemaal nog niet zo simpel. In ieder geval blijf ik nu en dan eens op u peizen en blijven we ook hopen en duimen dat ge gaat genezen, niet half maar helemaal. Hou u verder maar stevig taai, het lukt je wel.
groeten els
01-04-2011, 14:09
Geschreven door vanrobaeys
ook hier de duimen omhoog
Dag Heidi, Ook hier helpen we hopen dat het al bij al meevalt. Maar weet dat we in ieder geval aan je denken en met je meeleven. Sterkte! Els
01-04-2011, 12:52
Geschreven door trioen Els
Meeduimen
Wij duimen mee en hopen dat het een storm in een glas water is!
01-04-2011, 08:49
Geschreven door Lieve
duimen
Hallo Heidi , Het is al een tijdje dat ik reageerde maar ik blijf trouw op post om je blog te lezen. Ik leef nog steeds met je mee en deze morgen had ik iets van shit e t'is toch nie waar. Maar jou kennende meid sla je je daar ook wel weer doorgeen , we duimen in ieder geval heel ferm knuffel isa