Inhoud blog
  • In Brétigny-sur-Orge ontspoorde er méér dan een trein!
  • Beroep Gent - Zwaardere straffen voor drie leden van 'Colruytbende'
  • Mietje Stroel-museum moet wijken voor Frank Bruggeman
  • VB-journaal in beeld
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Mijn favorieten
  • Vlaams Belang regio Gent/Eeklo
  • NSV
  • VBJ
  • Angeltjes
  • Davy_Maldegem
  • 'T Pallieterke
  • VNZ
  • people against islam
  • Johan Deckmyn
  • Tanguy Veys
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Blog als favoriet !
    Foto
    Foto
    Welkom op mijn blog!
    Foto
    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Veilig Zelzate

    16-06-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hup, Zelzate, Hup

     

    Waar is de tijd ? Ik ben geboren in de kanaalgemeente en heb er tot mijn 24ste gewoond.

    Zelzate is steeds een rode gemeente geweest, althans de tijd dat ik daar woonde met het bijhorende gesjoemel .Edoch het waren niet alleen de sossen die smosten, de toenmalige ocmw voorzitter kende er ook wat van; hovenier, metser, kuisvrouw en klusjesman kwamen van het ocmw en op wiens kosten denken jullie, één keer raden. Dit had ik indertijd uit eerste hand en niet van "ergens horen zeggen".

    Later (was ik al weg) heeft hij zich moeten verantwoorden voor de rechtbank, als mijn geheugen me niet in de steek laat (gebeurtenissen van voor 40 jaar) is het vertikaal geklasseerd. Eentje uit mijn klas is later iets bij de mutualiteit geworden, voorzitter? en heeft daar met zijn vingers in de geldlade gezeten, meermaals dacht ook hij niks of te nada voor gevolg.

    Als ik een jaar of tien was, kwamen de Italianen naar de gemeente want Sidmar werd uit de grond gestampt, gedaan met spelen op de rostijne. In een zijstraat bij ons huurden ze met een viertal een huis en steeds als ze 's avonds voorbijkwamen, een grote glimlach en spraken ze in een voor mij onbegrijpelijke taal .Later kwamen er nog meer in de gemeente wonen en zolang ik me herinner, nooit maar dan ook nooit, last met die mensen gehad, integendeel in de straten waar ze woonden, was het aangenaam vertoeven.

    Als ik nu lees dat islamieten de gemeente naar de kloten geholpen hebben, in mijn tijd heb ik geen éne gezien, maar het is dan ook al lang geleden.De champetter was een vriend aan huis en boezemde nog ontzag in bij ieder iederee n... Men hoeft niet blind te zijn om te beseffen dat de maatschappij naar de filistijnen aan het draaien is.

    Martin V.

    Bijlagen:
    http://blog.seniorennet.be/angeltjes/   

    16-06-2012 om 22:30 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hup, Zelzate, Hup !
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Voor het eerst probeert Vlaams Belang (net als N-VA) een plaats te veroveren in de Zelzaatse politiek. De groep presenteerde gisteren haar eerste kandidaten voor de komende gemeenteraadsverkiezing.

    Patrick De Roo zal de lijst trekken: ‘Onze gemeente wordt geplaagd door druggebruik, sluikstorten en verloedering. Het Vlaams Belang wil de kiezers van Zelzate een alternatief bieden, maar daarvoor moet vooral de SP.A opzij gezet worden. We willen in ieder geval in de gemeente de rol opnemen van ‘stok achter de deur'. We gaan de problemen aankaarten en als een zweeppartij de traditionele politici voor ons uitjagen', stelt De Roo. Andere reeds bekend gemaakte kandidaten zijn Guy D'Haeseleer, Nathalie Vandamme, Luc Mattheeuws , Jurgen Claeys, Liesbet Leempoels, Godelieve Lauwers en Inge Peeters. Koenraad De Vleeshouwer is lijstduwer.

    Zelzate is een gemeente in Oost-Vlaanderen bij het kanaal Gent-Terneuzen die 12.000 inwoners telt. Het politiek merkwaardige aan Zelzate is, dat bij de laatste gemeenteraadsverkiezingen in 2006 de extreemlinkse PvdA 6 van de 23 zetels behaalde. Het bestuur bestaat uit een coalitie van sp-a met 7 zetels- en VLD , eveneens 7 zetels. De oppositie wordt buiten de PvdA aangevuld met 3 CD&V-ers. Het zal knokken worden voor Patrick. Het VB is het duidelijke rechtse alternatief tegen het linkse beleid dat niet durft op te treden tegen de hangjongeren, de moslimfanatici, de drugsproblemen en de verloedering in het algemeen.

    Ray

    Bijlagen:
    http://blog.seniorennet.be/angeltjes/   

    16-06-2012 om 22:28 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.“Met die van het Belang aan de toog … blijft het niet droog”

     

     Klik hier om de foto in zijn origineel formaat weer te geven. 16.06.2012 • Vlaams Belang maakt horecacampagne bekend

    De horeca heeft het moeilijk. Cafés met het spreekwoordelijke water aan de lippen zagen met het rookverbod hun laatste strohalm verdwijnen. Wie luistert bij de cafébazen kan alleen maar merken dat het aantal bezoekers niet is gestegen.

    Het verdwijnen van de horeca heeft hoe dan ook gevolgen voor onze samenleving. Het verenigingsleven hangt immers in belangrijke mate af van hun lokaal. Maar de sociale functie van cafés mag niet onderschat worden.

    Het Vlaams Belang heeft een warm hart voor de horeca. Als partij staan wij immers tussen de gewone man.

    Met de bierkaartjes met de slogan is ook een webstek opgestart: http://www.onzehoreca.be waar een regionaal 10 puntenplan is uitgewerkt en waar concrete voorstellen of initiatieven van de partij te vinden zijn. Uiteraard vullen wij deze verder aan zodat uitbaters voor concrete problemen ook concrete oplossingen kunnen vinden.



    Ortwin Depoortere

    Regionaal voorzitter Vlaams Belang

    Bijlagen:
    http://www.vlaamsbelanggenteeklo.org/4/1325   

    16-06-2012 om 11:00 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    12-06-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het Vlaams Belang komt op voor de horeca!

    Het Vlaams Belang komt op voor de horeca!


    Dat de horeca het moeilijk heeft is geen nieuws. Amper 6 maanden na het rookverbod sloten al 2000 cafés de deuren. De verantwoordelijkheid wordt doorgeschoven van de ene dienst na de andere, waarbij zelfs de cafébazen verweten worden van eigenlijk onvoldoende opgeleid te zijn om café te houden.

    Het rookverbod is zeker niet het enige probleem waar de horeca mee te maken krijgen. Overdreven regeltjes zijn ongetwijfeld een ander deel van het verhaal. En in heel wat gevallen net het niet naleven van de regels. Of moeten we het hebben over de kwetsbaarheid van horecazaken voor inbraken?

    Maar dat maakt de zaak niet. De vaststelling is dat steeds meer horecazaken verdwijnen en – dat is erger – er geen opvolging komt. Het caféleven, zo verbonden met het dorpsleven, dreigt steeds meer te verdwijnen. Het sociale contact dat iedereen zo belangrijk vindt komt onder druk te staan.

    De vraag is dan ook: wat kunnen gemeenten doen om er voor te zorgen dat de centra na een bepaald uur geen stenen woestijn worden? Want geen horeca is evengoed een dikke streep trekken door de werking van heel wat verenigingen en clubs.

    Stellen dat alles wat in dit plan gaan voorstellen gemeentelijk is kunnen we niet. Dat kan ook niet maar we willen wel dat het debat gevoerd wordt met alle politieke partijen hoe we een stukje cultureel erfgoed kunnen bewaren voor de komende generaties.
    Het Vlaams Belang wil een horecabeleid dat
    - uitgaat van een eenvoudige regelgeving
    - niet het onderste uit de financiële kan van de zelfstandige haalt
    - veiligheid voor iedereen zorgt en dus ook voor de horeca
    - Horeca en Toerisme samen horen
    - jongeren op een veilige manier kunnen uitgaan
    - horecazaken moeten bereikbaar blijven
    - een arbeidswetgeving die rekening houdt met de sector
    - gestoeld is op een eerlijke handelshuurwetgeving
    - ook bij openbaren werken klanten terecht kunnen in hun geliefde zaak
    - de overheid voor de horeca opkomt

    Deze standpunten worden hieronder verder uitgewerkt en de concrete voorstellen van het Vlaams Belang worden toegelicht met concrete standpunten met zowel nationale als plaatselijke voorstellen.

    Bijlagen:
    http://onzehoreca.blogspot.be/   

    12-06-2012 om 12:19 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Islam wordt steeds vreedzamer

    Ook bij ons begint de "integratie" van moslims aardig op gang te komen. Dat moet ook wel want hoe meer islam in een samenleving des te beter de "integratie". De politie heeft de terreurdreiging in Brussel verhoogd nadat een fundamentalistische moslim vrijdagavond twee politieagenten heeft neergestoken. Een van hen raakte daarbij zwaargewond.

    De fundamentalistische moslim wilde 'héél vreedzaam' dat België het boerkaverbod zou intrekken en zijn militairen zou terugtrekken uit Afghanistan. Het gaat om een 34-jarige islamist uit Frankrijk. Hij is opgepakt voor "poging tot moord in een terroristische context'' en riskeert levenslang. Tijdens zijn eerste verhoor zei hij dat hij wilde worden doodgeschoten door de politie. Zodoende zou hij een heuse "martelaar" worden voor allah.

    De steekpartij vond plaats in het metrostation Beekkant in de Brusselse moslim-gemeente Sint-Jans-Molenbeek. Daar waren vorige week ook al rellen uitgebroken nadat de politie een vrouw in boerka had aangehouden. Mede naar aanleiding van de steekpartij verhoogde het Belgische Coördinatieorgaan voor de dreigingsanalyse (OCAD) zaterdag het dreigingsniveau voor terrorisme voor de Belgische hoofdstad van gemiddeld naar ernstig. Eerder werd op een politieauto een pamflet gevonden met verwijzing naar de aanhouding van de vrouw met boerka. Belgische autoriteiten kregen dreigbrieven van een extreme moslimbeweging.

    12-06-2012 om 10:55 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vlaams Belang Eeklo maakt parodie op Herbakkerslegende

    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De Eecloonaar 12/06/12 -

    Elke geboren en getogen Eeklonaar kent ongetwijfeld de legende van “Den Eeklooschen herbakker”. Vroeger kon je bij de bakker van Eeklo terecht als je hoofd je niet beviel. Dit werd dan afgehakt en tijdelijk vervangen door een boerenkool, terwijl je hoofd werd ‘herbakken’ in een oven. Op een originele parodie-poster van het Vlaams Belang zitten onze Eeklose burgemeester en enkele schepenen ook te wachten op een nieuw hoofd en wel “om in de gunst van de ‘nieuwe kiezers’ te komen: de steeds groter wordende groep allochtonen in onze stad”, aldus VB in een begeleidende persnota. Volgens het Eeklose Vl. Belang draait de burgemeester de zaken om. “Niet de vreemdelingen maar wel de eigen Eeklonaren moeten zich maar eens dringend aanpassen aan de verschillende culturen in hun stad”. Of de wereld op z’n kop dus. Op de poster komen de Eeklose politiekers tot overmaat van ramp als (Eeklose) Vlaams Belang-‘kopstukken’ terug uit de oven...

    12-06-2012 om 10:47 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    29-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vlaams Belang voert actie 'Hou ze buiten'

     

     Klik hier om de foto in zijn origineel formaat weer te geven. 28.05.2012 • Deze morgen voerden Vlaams Belang-militanten uit Zelzate, Assenede en Maldegem onder leiding van Vlaams volksvertegenwoordiger Johan Deckmyn en regionaal voorzitter Ortwin Depoortere actie op de markt van Zelzate.

    Onder een stralende zon werden ruim 750 veiligheidshesje verdeeld met pamfletten die de vele marktbezoekers er op wezen dat het grondig misgaat met de veiligheid in dit land. De cijfers liegen er niet om: in de Gentse regio waren er in 2011 30% meer woninginbraken dan in 2010.

    Als Vlaams Belang willen wij dat de politie hard optreedt tegen deze bendes.

    Maar die overheid zou ook een stuk concreter kunnen worden naar de modale Vlaming. Een aantal Vlaams Belang-fracties hebben voorstellen ingediend om SDNA te subsidiëren, waarmee de waardevolle spulletjes onzichtbaar gemerkt worden maar door UV-licht duidelijk maken aan de politie van waar de buit van inbrekers komt. Dat die niet gelukkig zijn met dat product werd recent bewezen in Dendermonde waar in een gevoelige wijk het aantal inbraken met ruim 60% daalde op één jaar. En alle experimenten in het buitenland wijzen op gelijkaardige resultaten.

    Die boodschap hadden de Zelzatenaren en andere bezoekers van de markt wel begrepen. Op minder dan één uur waren alle hesjes weg. En om maar wat te zeggen: er waren nauwelijks pamfletten te vinden op de weg. Het is wel eens anders met politiek drukwerk.

    Woensdagmorgen bezoekt het Vlaams Belang nog de markt van Deinze met dezelfde boodschap. U weet dus waarheen!

    Klik hier voor de bijlage.

    29-05-2012 om 19:10 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    16-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Electorale en politiek-maatschappelijke trillingen

     
    Dat er politiek-maatschappelijk en electoraal enorm veel aan het bewegen is, kunnen we niet alleen in dit land vaststellen. Maar het is in elk geval verheugend te noemen dat de V-partijen in België volgens de jongste peiling ruim de helft van de Vlaamse kiezers zouden vertegenwoordigen. Het identitair streven in Vlaanderen wordt stilaan een breed maatschappelijk gedragen stroom – ook al wil het elitair maatschappelijk bovenlaagje het voorlopig niet zien – en dat kan iedereen die échte veranderingen wil, alleen maar verheugen.

    Er is natuurlijk meer aan de hand dan alleen maar een opstoot van Vlaams-nationalisme. De liberalen naderen de 10%, christendemocraten zouden – nog eens, het is maar een peiling – niet eens boven 15% geraken, en de socialisten zitten in dezelfde buurt. Maar ook in de andere lidstaten van de Europese Unie zijn er onverwacht veel verschuivingen: in Frankrijk haalt het dood-verklaarde Front National zo’n 18%, in Groot-Brittannië doet de UKIP (United Kingdom Independant Party) ruim 13%. In Frankrijk doet uiterst links het vrij goed, in Duitsland is er de schijnbaar onstuitbare opmars van de Piratenpartij.

    Wat de Europese elite het meest zorgen baart, is de toestand in Griekenland, de economische, politieke en electorale toestand. De twee zuilen van de macht, PASOK (socialistisch) en Nea Demokratia (liberaal) werden door de woedende kiezers afgestraft wegens hun slaafse houding ten opzichte van de EU-top en het feit dat hun besparingsplannen de echte verarming van Griekenland zullen inzetten. Experts gaan nu al in het Griekse geval uit van de status van “derde wereld”-land. PASOK, in vorige verkiezingen nog goed voor 44%, haalde met moeite nog 13,2%. Nea Demokratia, eens een fiere liberale partij met 34% van de stemmen achter zich, moest genoegen nemen met 18,8%. Samen dus juist 30%! Het uiterst-linkse Syriza, dat vooral aanstuurt op een onafhankelijke Griekse koers, en dat af wil van de Europese bemoeienis en het “spaardictaat”, haalde bijna 17%. Samen met de kommunisten en een andere uiterst-linkse partij kon uiterst-links ruim 30% van de kiezers verleiden. 17% van de Grieken stemde voor rechts- of uiterst-rechtse partijen.

    De regeringsvorming werd na drie pogingen gestaakt. Op het moment dat ik deze lijnen neerschrijf, is het voor iedereen duidelijk dat we naar nieuwe verkiezingen gaan in Griekenland. Met welk resultaat? Verlaat Griekenland de euro-zone? Verlaat Griekenland de EU?
    Het is duidelijk dat er een storm opsteekt in Europa, dat er een stille woede aan het groeien is, die uit een combinatie van angst en verontwaardiging is ontstaan.

    16-05-2012 om 23:04 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    15-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sharia4Belgium viseert Anke Van dermeersch
     

    Sharia4Belgium slaat in een recent geplaatst filmpje op Youtube opnieuw toe. Acht moslimvrouwen, verscholen onder hun sluiers, richten in een opname hun pijlen op Vlaams Belang-senator Anke Van dermeersch, omdat zij recent een boek schreef over de ondergeschikte rol van de vrouw in de islam (link naar http://uitgeverijegmont.be/1/61 ). “Anke Van dermeersch mag naar de hel, riepen de ‘dames’. Na een haattirade jegens de joodse gemeenschap riepen ze de overwinning uit. “Onze geliefde zusters roepen we op om de niqab te dragen om de tijd van Fitna (tijd van het kwaad) te overleven” (..) “In tijden van oorlog nemen wij onze geliefde broeders de ‘Mujahideen’ (soldaten van de heilige oorlog) als voorbeeld. Het zal niemand verbazen dat Anke Van dermeersch intussen klacht indiende tegen onbekenden wegens het aanzetten tot haat en beledigingen.

    Bijlagen:
    http://www.vlaamsbelang.be/persberichten/1750/   

    15-05-2012 om 15:33 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    14-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.N-VA is geen taalpartij
     

     Klik hier om de foto in zijn origineel formaat weer te geven.  - In Gent stelde Siegfried Bracke enkele nieuwelingen op de N-VA lijst voor, waaronder Atik Özer, een 47-jarige Turk die naar verluidt het moeilijk heeft met het Nederlands.

    Toen Het Laatste Nieuws hieromtrent wat vragen stelde, liet Bracke weten dat hieraan wordt gewerkt. Hij stelde bovendien “In tegenstelling tot wat mensen soms denken, zijn wij geen taalpartij”.

    Waarvan akte.



    Hieronder vindt u het volledige artikel:


    Vishandelaar Guido Meersschaut bij N-VA
    Met Atik Özer heeft de partij ook een obligate Turk in haar rangen

    Siegfried Bracke heeft zijn wit konijn bovengehaald. Dat blijkt Guido Meersschaut te zijn, de voormalige vishandelaar uit Ledeberg. De 74-jarige senior krijgt de zesde plaats. De derde plaats gaat naar een Gentse Turk, Atik Özer. Daarmee heeft dus ook N-VA de obligate Turk in de top 10 beet.

    Siegfried Bracke toverde gisteren twee witte konijnen uit zijn mouw. Guido Meersschaut, van Vishandel Meersschaut in Ledeberg, wordt de nummer zes van de N-VA. Hij werd in januari uit zijn eigen zaak gezet, waar hij al 61 jaar werkte, en ging daar bijna aan onderdoor. Meer wil hij daar voorlopig niet over kwijt, omdat er nog juridische procedures lopen. "Ik ben 74, maar ik kan niet stilzitten", zegt hij. "Niets is erger dan niet weten waarom je opstaat 's morgens. Vis verkopen mag ik contractueel niet de komende drie jaar. Ik was van plan om warme worsten te verkopen in een kar voor mijn huis. Maar dat plan zit in de frigo omdat ik toevallig met N-VA in contact kwam. Ik ben altijd al geïnteresseerd geweest in politiek, en Bracke kende ik als klant. Maar als commerçant mag je geen kleur bekennen. Nu kan ik dat wel. Ik kies voor N-VA omdat dat een partij is die woord houdt. Dat hebben ze bewezen op nationaal vlak, door niet voor 'postjes' te kiezen. De man in de straat zegt dat alle politiekers dezelfde zijn, maar ik denk dat N-VA'ers anders zijn. Ik heb trouwens heel wat ideeën voor Gent. Vaste asbakken aan gebouwen bijvoorbeeld, waar nu iedereen buiten rookt liggen de straten vol peuken. Meer sport voor jongeren, iets doen voor het Gentse dialect, zoals Freek Neirynck met zijn Gents woordenboek. En een schoon Gent, ook in de deelgemeenten. Nu wordt alleen het centrum deftig gepoetst. Ik zou heel graag straatmeetings houden, zoals vroeger. Gewoon op een stoel gaan staan en spreken, zodat er een menigte komt luisteren. Dat lijkt mij wel iets."

    Atik Özer

    Waar iedereen een klinkende naam op drie had verwacht, komt daar een Turkse stadsgenoot te staan. Atik Özer is niet helemaal onbekend, hij kwam in de jaren 90 al op voor de toenmalige CVP. "Maar die partij is gestorven", stelt hij. De 47-jarige Özer is zoals de meeste Gentse Turken afkomstig van Emirdag, en woont al 23 jaar hier. Hij baat een reisbureau uit in de Sleepstraat. En het valt op dat hij het moeilijk heeft met het Nederlands.
    "Daar wordt inderdaad aan gewerkt", zegt Bracke. "Maar mensen die onze ideeën steunen krijgen een kans bij ons, zelfs al hebben ze een taalmoeilijkheid. In tegenstelling tot wat mensen soms denken, zijn wij géén 'taalpartij'."

    Parkeerproblemen

    Özer zelf weet alvast wat hij wil. "Ik wil een rol spelen in deze maatschappij, mijn verantwoordelijkheid nemen voor deze stad en alle Gentenaars. Wij leven hier samen als in een mozaïek. Ik wil de belangen van iedereen verdedigen." Özer zegt ook onomwonden dat er problemen zijn in de Turkse buurt rond de Sleepstraat. "En die verergeren nog. Neem nu het parkeerprobleem. Dat loopt uit de hand, maar het stadsbestuur laat betijen.
    Om de zes jaar komen de socialisten langs om te verkondigen dat ze de vrienden van de Turken zijn, en ze beloven van alles, en na de verkiezingen zijn ze weer weg." De strijd om de Turkse gemeenschap woedt dus hevig in Gent. Open Vld lanceerde Mehmet Karanfil, CD&V laat de lijst trekken door Veli Yüksel en N-VA zal nog een tweede turk in de top 10 hebben. Sp.a heeft met Resul Tapmaz een Turkse schepen in zijn rangen.

    © 2012 De Persgroep Publishing
    Artikelinformatie
    Datum publicatie: 19 april 2012
    Bron: Het Laatste Nieuws
    Editie: Gent-Wetteren-Lochristi
    Pagina: 17
    Aantal woorden: 625
    Auteur: SABINE VAN DAMME 

    14-05-2012 om 10:45 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    05-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'Groeten uit Gent' of Gent zoals het is - Vlaams Belang doorprikt goednieuwsshow Gents College

     

     Klik hier om de foto in zijn origineel formaat weer te geven. 05.05.2012 •
    Deze middag stelde het Vlaams Belang de resultaten van de enquête die de partij enkele weken terug opstartte in Gent. Met bijna 1600 reacties gaf dat een duidelijk staal van de Gentenaars. Het waren immers niet allemaal sympathisanten die de enquête invulden. Zo pleitte 1/3 voor het behoud van het cordon sanitaire.

    Maar wat niet te loochenen was, was dat de Gentenaars hun buik vol hebben van de toestroom van vreemdelingen - en meer in het bijzonder de Roma's -, het zwerfvuil en het gebrek aan krachtdadig optreden van de politie. Verkiezing na verkiezing wordt er meer blauw beloofd maar aangezien daar niks van komt steeg de criminaliteit de voorbije 6 jaar met bijna 40%. Recente cijfers wijzen er op dat er van beterschap helemaal geen sprake is, integendeel zelfs. Het aantal woninginbraken stijgt zorgwekkend.

    Ortwin Depoortere stelde ook vast dat de Gentenaars niet tevreden zijn met de manier waarop de openbare werken zijn aangepakt. De tevredenheid over het resultaat durft al wel eens te verschillen maar de ondertussen drukbesproken Gentse stadshal kan op geen genade rekenen.

    Uit die resultaten distilleerde het Vlaams Belang een 10-puntenplan dat een antwoord moet geven op de verzuchtingen van de Gentenaars. De Gentse lijsttrekker Johan Deckmyn overliep de punten, gaande van meer inspraak voor de burgers, een daadwerkelijk beleid tegen de toestroom van Roma's en illegalen, aanpak van vervuiling en criminaliteit tot daadwerkelijke steun aan de horeca en een beleid waar de auto in Gent terug op een redelijke manier wordt behandeld zodat ook bezoekers terecht kunnen in het centrum.

    Om dit 10 puntenplan onder de aandacht van de Gentenaars te brengen worden in alle bussen van Gent postkaartjes verdeeld die de problemen in Gent duidelijk zichtbaar maken. Met 'Groeten uit Gent' wordt de vinger op de etterende wonde gelegd. Gentenaars kunnen dit plan bestellen door 'groeten + naam en adres' te SMS'en naar 3111 en ontvangen daarbij een gratis pin en een gratis veiligheidshesje.

    Het Vlaams Belang bewijst hierbij de enige echte oppositiepartij te zijn. De andere Gentse partijen, N-VA incluis, draaien rond de pot omdat ze eigenlijk via de verschillende regeringen in dit land systematisch meewerken aan de problemen. De N-VA heeft bij monde van minister Geert Bourgeois de toestroom van Roma's naar Gent geregeld. In wat opzicht die partij dan in Gent het verschil zal maken is allesbehalve duidelijk.

    Het Vlaams Belang kondigde ook een aantal straatacties aan in Gent om deze boodschap aan de Gentenaars over te maken.










    05-05-2012 om 22:02 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    30-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.1 mei: voorkeur voor het eigen volk

     

     Klik hier om de foto in zijn origineel formaat weer te geven. 30.04.2012 • Vlaams Belang Koepel Gent deelt helmpjes uit

    Het Vlaams Belang is dé sociale partij bij uitstek en op de Dag van de Arbeid heeft geen enkele partij dan ook meer recht van spreken. Daarom deelde het Vlaams Belang Koepel Gent op maandag 30 april 2012, aan de vooravond van 1 mei, kleine sleutelhangers uit in de vorm van een geel helmpje. Deze helmpjes –die ook dienst kunnen doen als flessenopener- werden ‘s ochtend tussen 6u30 en 7u30 uitgedeeld aan de poorten van IVAGO in de proeftuinstraat in Gent. Omstreeks 12u30 werden er ook helmpjes uitgedeeld aan het aanwervingslokaal van de dokwerkers in de Gentse haven.

    Samen met de helmpjes werd ook een pamflet uitgedeeld. Het Vlaams Belang pleit in dit pamflet onomwonden voor de voorkeur voor het eigen volk; of het nu gaat om werk, wonen of welzijn. Er wordt ook verwezen naar de maskerade van de SP.a en vakbonden, die zich uitspreken tegen de bonussen voor bankiers, maar zedig zwijgen over de bonussen die de vakbonden zelf toegekend krijgen.

    Met deze actie wilden de militanten en mandatarissen van het Vlaams Belang Koepel Gent onder leiding van Vlaams volksvertegenwoordiger en Gents lijsttrekker Johan Deckmyn bovendien hulde brengen aan de “Hardwerkende Vlaming” voor zijn dagelijkse inzet.

    In totaal werden er een 500-tal helmpjes verdeeld. Op 1 mei en komende dagen zullen in Gent de resterende 500 exemplaren verdeeld worden.

    Johan Deckmyn

    Lijsttrekker Vlaams Belang



    30-04-2012 om 20:46 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    29-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De Laatste IJzerbedevaart???
    DIKSMUIDE - De IJzerbedevaart is al jaren niet meer de publiekslokker die hij in betere tijden was. Enkele duizenden Vlaamsgezinden komen er nog voor naar Diksmuide. Sinds enkele jaren is zelfs de radicalere afscheuring van de IJzerwake in Steenstrate - een door het Vlaams Belang opgezette manifestatie - populairder.

    Nu gonst het van de geruchten dat de IJzerbedevaart er het bijltje bij zou neerleggen en dat de editie van deze zomer de allerlaatste zou kunnen zijn. Dat schrijft het Vlaams-nationalistische maandblad Doorbraak, maar wordt ontkend door het IJzerbedevaartcomité zelf.

    Volgens het magazine zal voorzitter Paul De Belder volgende week communiceren over 'iets', maar is niet duidelijk wat dat 'iets' betekent. Maar het tijdschrift gaat ervan uit dat er iets op til is. De geruchten zijn 'net iets te hardnekkig en te verspreid om helemaal zonder grond te zijn. De 85ste IJzerbedevaart zou wel eens de laatste kunnen zijn.' Doorbraak vindt dat trouwens niet erg omdat de traditionele bedevaart niet langer de kaart van Vlaamse onafhankelijkheid trekt en als enige thema nog 'vrede' heeft. 'Maar het is wel het einde van een tijdperk.'

    Bijlagen:
    http://www.standaard.be/artikel/detail.aspx?artikelid=GSH3PDM4U&_section=61191800&utm_source=standaard&utm_medium=newsletter&utm_campaign=middagmail   

    29-04-2012 om 13:32 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    28-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Belfortploeg druipt af.
    Kristina Colen, Francis Van den Eynde en Geert De Jaeger

    Kristina Colen, Francis Van den Eynde en Geert De Jaeger  

    GENT - De Gentse ex-Vlaams Belangers die zich tot 'Vlaams Belfort' omdoopten, nemen "uit tactische overwegingen" dan toch niet deel aan de verkiezingen. Dat verklaarde een van de leden van de groep, Kristina Colen, donderdag. Colen zelf stapt zelfs volledig uit de politiek.

    'Als wij opkomen, dan zal dat de oppositie in Gent verzwakken', stelde Colen. 'Bovendien sta je als partij met enkele verkozenen bijzonder zwak.'

    Colen stopt zelfs helemaal als politica, zegt ze donderdag in Het Laatste Nieuws. Ze blijft wel actief binnen de Belfort-beweging. 'We hebben nu nog een aantal dossiers voor de verkiezingen af te werken, en daarna gaan we als een denktank, als wakkere burgers, verder.'


    Kopman Francis Van den Eynde maakte eerder al bekend te stoppen met actieve politiek. Geert De Jaeger, twaalf jaar gemeenteraadslid en twee jaar provincieraadslid, wil wel nog verder gaan. Hij overlegt nu met twee overblijvende Belforters.

    'Ik had gedacht dat er nog overleg zou zijn met Kristina Colen', aldus De Jaeger, 'maar ze heeft besloten een verklaring te doen. We zullen ons moeten neerleggen, denk ik. Voor de Vlaamse zaak is het wel beter dat we niet meer opkomen.'

    Vlaams Belang: 'uitgaan van eigen sterkte'

    'Ik ben altijd uitgegaan van onze eigen sterkte', reageerde Gents Vlaams Belang-lijsttrekker Johan Deckmyn. 'We waren altijd sterk met onze merknaam en het zou niet de eerste of laatste keer zijn dat een partij tegen ons opkomt. De kiezer die echt gaat voor een radicaal Vlaams programma heeft in Gent maar één keuze meer, want Siegfried Bracke zegt zelf dat N-VA geen taalpartij is.'

    Bijlagen:
    http://www.nieuwsblad.be/article/detail.aspx?articleid=DMF20120426_086   

    28-04-2012 om 13:40 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    27-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vlaams Belang-lijst voor provincieraadsdistrict Meetjesland

     

     Klik hier om de foto in zijn origineel formaat weer te geven. 27.04.2012 • Verjonging met een sterk lokaal profiel

    Het zijn op 14 oktober niet alleen gemeenteraadsverkiezingen maar ook provincieraadsverkiezingen.

    Provincieraadsverkiezingen die enigszins anders zijn dan vroeger.

    Niet alleen werd het aantal zetels beperkt, ook het aantal districten verminderde. Het nieuwe district Meetjesland beslaat nu uit de oude districten Eeklo en Evergem met samen 11 gemeenten.

    1. Lijsttrekker voor het Vlaams Belang is Geert Neirynck, 39 jaar, uit Lovendegem en sinds 2001 gemeenteraadslid in de gemeente. In 2006 trok hij de lijst al in het district Evergem maar ondanks een sterke score van de lijst ging de zetel door de apparentering niet naar het Vlaams Belang.

    Beroepshalve is hij regionaal secretaris van het Vlaams Belang in Gent.

    2. Tweede kandidate (en eerste vrouw) is Sabrina Dessein, 34 jaar, uit Maldegem en een opkomend talent uit de streek. Sabrina is ergotherapeut en moeder van vier kinderen. Ze is binnen het Vlaams Belang lid van het afdelingsbestuur en lid van het regionaal bestuur.

    3. Derde kandidaat is Peter Pauwels, 33 jaar, afdelingsvoorzitter van het Vlaams Belang in Eeklo en vormt samen met Filip Lecompte de tandem voor de gemeenteraadsverkiezingen in Eeklo. Hij is Licentiaat geschiedenis en medewerker op de studiedienst van het Vlaams Belang.

    4. VIerde kandidate is Nathalie Van Damme, 36 jaar, uit Zelzate en opvoedster van beroep. Zij komt ook op in Zelzate waar de score van het Vlaams Belang een factor van betekenis zal worden.

    5. Vijfde kandidaat is Bart Van Dort, 25 jaar, momenteel nog woonachtig in Gent maar hij verhuist binnenkort naar Assenede. Bart is zelfstandige, gehuwd en werd recent vader.

    6. Zesde kandidate is Patricia Segers, 62 jaar, bediende en uittredend gemeenteraadslid in Eeklo.

    7. Lijstduwer is Alain Speeckaert, 42 jaar, onderhoudstechnicus, afdelingsvoorzitter van het Vlaams Belang in Evergem en uittredend gemeenteraadslid.

    Er is bewust gekozen voor een verjongde lijst en kandidaten die een sterk lokaal profiel zullen hebben en een optie op de toekomst zullen vormen voor het Vlaams Belang.



    Ortwin Depoortere
    Regionaal voorzitter Vlaams Belang

    Bijlagen:
    http://www.vlaamsbelanggenteeklo.org/4/1311   

    27-04-2012 om 22:21 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    25-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Stop de vete onder de V-partijen!

    Stop de vete onder de V-partijen!

    In de aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van dit najaar is de profileringsdrang van elke partij en elke kandidaat zeer groot. Dat is een normaal gegeven. Maar als deze profilering botst met de politieke essentie, die door de achterban wordt bewaakt, dreigt er een probleem.

    Voor het middenveld van de Vlaamse beweging lopen er verschillende partijpolitieke wegen naar Rome, in casu de Vlaamse onafhankelijkheid. De twee vertegenwoordigers van dit gedachtegoed, de Nieuw-Vlaamse Alliantie en het Vlaams Belang, dienen hun kiezers elk op hun manier te overtuigen van hun politieke strategie. Maar voor ons blijft het einddoel primordiaal, en is de politiek het middel. Indien de partijpolitieke rivaliteit het einddoel hypothekeert, dient er aan de alarmbel getrokken, en dat ogenblik is voor ons nu bereikt.

    Voor de brede Vlaamse beweging is niét het naast elkaar bestaan van twee Vlaams-nationalistische partijen het probleem. Het kan, integendeel, een verrijking van het democratische landschap zijn, zeker met het oog op het politieke aanbod in een toekomstige Vlaamse natie.

    Wat ons wel in toenemende mate verontrust en irriteert, is de koude oorlog tussen beide formaties, op een moment dat we ons op een historisch kantelpunt bevinden. Het punt namelijk, waarin de onwerkbaarheid van de Belgische constructie steeds meer aan het licht komt, ondanks de opeenvolgende “staatshervormingen”. Het punt, waarin het Vlaamse draagvlak voor deze constructie zienderogen afbrokkelt, ook al omdat de regering Di Rupo niet eens over een Vlaamse meerderheid beschikt en in hoofdzaak een PS-agenda uitvoert.

    Het punt tenslotte, waarop de twee zgn. V-partijen samen in Vlaanderen een meerderheid kunnen vormen die kan leiden tot
    een institutionele omwenteling en een soevereiniteitsverklaring. Dit einddoel staat nog steeds in de statuten van beide partijen, en daarop wensen wij hen af te rekenen. De recente uitlatingen van Jan Jambon, federaal volksvertegenwoordiger voor de NVA, is de druppel die de emmer doet overlopen. De principiële weigering om in enige gemeente samen te werken met het Vlaams Belang, treft de Vlaamse beweging in haar ziel.

    Wij hebben het “cordon sanitaire” altijd gezien als een tactisch middel om het geradicaliseerde deel van de Vlaamse beweging politiek uit te sluiten, en het Belgische status-quo te handhaven. Wanneer de ene V-partij de andere in de ban slaat, speelt ze onomwonden in de kaart van dat status-quo.

    Wij roepen de twee partijen dan ook op, de broedertwist te staken en elkaar te vinden in een vergelijk dat zich op het einddoel afstemt. Concreet willen wij allianties zien, strategisch overleg, gemeenschappelijke platformen, netwerking, coalities, zichtbaar op het politieke terrein én in de media.

    De partij die deze oproep naast zich neer legt, moet beseffen dat ze daarmee haar draagvlak binnen het middenveld van de Vlaamse beweging, en de basis, ernstig aantast.


    De initiatiefnemers:

    Wim De Wit, voorzitter IJzerwake,
    ondervoorzitter OVV en Voorzitter Algemene Vergadering VVB

    Roel De Leener, voorzitter Taal Aktie Komitee

    Pol Herman (Pro Flandria)

    Guido Celen (ex-voorzitter Pro Flandria,
    voorzitter Aktiekomité Vlaamse Sociale Zekerheid)

    Paul Doevenspeck (debatclub Res Publica)

    Bijlagen:
    http://www.petities24.com/stop_de_vete_onder_de_v-partijen   

    25-04-2012 om 13:15 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen."Meisjes zijn klaar voor huwelijk vanaf 10 jaar"
    AP

    "Meisjes zijn klaar voor het huwelijk als ze 10 of 12 jaar oud zijn." Dat heeft de Saudische grootmoefti, een invloedrijke geestelijke, verklaard.

    Sjeik Abdul-aziz al-Sheikh verzet zich tegen de verhoging van de minimumleeftijd voor het huwelijk. In Saudi-Arabië gaan stemmen op om die leeftijd vast te leggen op 25 jaar. Dat zou onder meer komen door de internationale druk.

    De grootmoefti, die een groot moreel gezag heeft in Saudi-Arabië, blijft erbij dat meisjes "klaar zijn voor het huwelijk vanaf 10 jaar".

    "Wie de huwelijksleeftijd wil verhogen, slaat de bal mis. Onze moeders en grootmoeders zijn getrouwd toen ze nog geen 12 jaar waren. Een goede opvoeding stoomt een meisje klaar om alle plichten uit te voeren die bij het huwelijk horen."

    Bijlagen:
    http://www.deredactie.be/cm/vrtnieuws/buitenland/120425_Mufti_Huwelijk   

    25-04-2012 om 13:12 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Rechtbank Gent: 4 jaar cel voor gijzeling in drugsmilieu in Zelzate


     GENT 25/04 (BELGA) = De Gentse correctionele rechtbank heeft woensdag
    drie mannen veroordeeld tot elk vier jaar cel voor een brutale
    gijzeling in het drugsmilieu in Zelzate. Het trio ontvoerde twee
    ... slachtoffers en eiste 200.000 euro losgeld.
    De feiten gebeurden op 23 november vorig jaar. De drie mannen lokten
    hun vroegere handlanger in een drugszaak naar Terneuzen en ontvoerden
    hem. Het tweede slachtoffer, een vriend van het doelwit, maakte
    geen deel uit van het plan maar werd gewoon meegenomen. "De
    slachtoffers werden geboeid, geblinddoekt, geslagen en bedreigd", stelde de
    rechtbank. Ze werden opgesloten in een appartement aan de Grote Markt
    in Zelzate.
    De gijzelnemers belden daarna naar de familie van het slachtoffer,
    met de melding dat ze 200.000 euro cash geld naar een benzinestation
    in Zelzate moesten brengen. Toen de zoon van het slachtoffer daar
    het geld overhandigde, werd de bende opgerold door de politie. De
    rechtbank legde de 33-jarige hoofdverdachte vier jaar cel op, waarvan
    de helft met uitstel. De twee andere verdachten kregen ook vier jaar
    cel, waarvan drie jaar met uitstel. VRW/

    25-04-2012 om 12:37 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    24-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nog eens een verschil met het VB

    Fractie N-VA voorstander van toetreding 70 miljoen Turken tot de EU

    Rellen turken sint-joost Er is deze week uiteraard nogal wat heisa geweest rond de politieke benoeming van Herman Van Rompuy tot niet-verkozen 'President' van de EU. Merkwaardig genoeg bracht de N-VA twee totaal tegenstrijdige standpunten. In De Zevende Dag zong Bart De Wever uitgebreid de lof voor Van Rompuy; in het Europees parlement liet Frieda Brepoels via haar fractievoorzitter, de extreem-linkse Daniël Cohn-Bendit, weten dat de EU met de benoeming van de 'onbeduidende' Van Rompuy 'tot op een dieptepunt gezakt is'. Van alle walletjes eten, heet zoiets...

    Frieda brepoels n-va nva europees parlement
    Maar het kan nog gekker. Van Rompuy deed destijds uitspraken tegen de toetreding van Turkije, door hemzelf intussen in de vuilnisbak gekieperd met de melding 'dat zijn eigen mening er niet langer toe doet'. De felste kritiek op die oude uitspraak van Van Rompuy kwam echter van... de fractie van de N-VA. De Europese fractie waartoe N-VA'ster Frieda Brepoels behoort, liet weten door die uitspraak 'zeer verontrust' te zijn bij de benoeming van Van Rompuy, eiste dat van Rompuy de 'unanieme beslissing van de lidstaten om onderhandelingen te starten die zullen leiden tot toetreding van Turkije' respecteert, en bevestigde tenslotte voor alle duidelijkheid: 'Wij zullen daarover waken.'

    Logo n-va nva De N-VA is dus in het Europese Parlement de waakhond die erop toeziet dat 70 miljoen islamieten zo snel mogelijk Europa mogen binnenstromen. Goed om weten. 'Wij zullen met plezier de échte Vlaamsnationale waakhond zijn om die ramp voor de Vlaamse en Europese identiteit af te wenden', aldus VB-Europarlementsleden Vanhecke en Claeys.

    24-04-2012 om 23:14 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    19-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.College Lovendegem-Vinderhoute volgt Vlaams Belang opnieuw

    Dan toch defibrillator aan Gemeentelijk Sportcomplex – College volgt Vlaams Belang opnieuw

     Klik hier om de foto in zijn origineel formaat weer te geven. 19.04.2012 • Tijdens de begrotingscommissie van woensdag 18 april werd de installatie van een automatische defibrillator besproken aan het Gemeentelijk Sportcomplex. Het College stelt, na aandringen vanuit de sportraad, een budget ter beschikking.

    De installatie van automatische defibrillatoren is bij ons dan misschien minder gangbaar, in Nederland hingen er eind 2010 zo’n 40.000. De kans op overleven door zo’n toestel is merkbaar hoger bij een hartaanval omdat het toestel zichzelf leidt.

    Al in 2010 vroeg het Vlaams Belang aan het College om zo’n toestel te voorzien. Het antwoord vind u in bijlage. Het antwoord van vandaag, dat het Rode Kruis in een opleiding gaat voorzien, kon toen ook gegeven worden. Maar zoals dat nu al jaren het geval is paait dit college liever een adviesraad dan toe te geven dat er een goed idee vanuit de oppositie komt.

    19-04-2012 om 20:32 geschreven door Patrick De Roo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Foto

    Foto

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Foto


    Welkom op mijn blog!
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    jufsylvie_lj4
    www.bloggen.be/jufsylv
    Foto


    Foto

    Archief per week
  • 15/07-21/07 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 17/12-23/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 26/12-01/01 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs