Zomers genot in Diksmuide verrijkend genieten. Het ideale besluit voor een perfect dagje uit. Je zult zien, door het kiezen voor Diksmuide is je volgende uitstap of vakantie nu al geslaagd! Verken in het centrum van Diksmuide de mooiste historische hoekjes
Je kan ook naar de Portus Dixmuda de opgefriste, vernieuwde en sfeervolle jachthaven en kades.
De allom bekende ijzertoren het museum omtrent de oorlog, vrede en verdraagzaamheid, boven op de toren heb je een mooi uitzicht over Diksmuide en omliggende. het sfeervolle bezoekerscentrum bij de loopgraven van 14-18 de dodengang genoemd.
Om te fietsen is het ook een verademing op het nieuwe fietsnetwerk met knooppunten. En als het nog niet genoeg is varen op de ijzer doorheen het prachtige polderlandschap met de weststar ook nog een buitenbeentje. Tot slot kan je eens bezoekje brengen aan de brouwerij van de Dolle Brouwers, het kakelend kippennmuseum, de Helihaven en de vele andere leuke plekjes in de boterstad.
Van 14 tot 18 juli is er de julifoor en op 16 juli wandel- en fietstocht 1000 zonnen en garnalen met telkens een bekende vlaming.
De bv is fred Deurghgraeve die op de tandem zal stappen en zijn meters zal fietsen. lees meer over Diksmuide op de site.
|