Anno 2008 komen we ze vaak tegen: de jarretelles. Vrijwel elke lingerieontwerper heeft in zijn collectie een pikant stukje lingerie opgenomen. Oorspronkelijk bedoeld om de kousen op te houden, ogen ze vandaag vooral mooi en supersexy.
Geen taboe Lingerie mag gezien worden. Onder de blouse of op de pantalon mag een blikje geworpen worden op een mooie bustier of prachtige beha. Lingerie is eindelijk uit de taboesfeer gehaald en ook de jarretelle zal het geweten hebben.
Jongere dames Zowel de goedkopere als de duurdere merken bieden verschillende soorten aan. Kanten exemplaren blijven populair. Terwijl de jarretelles vroeger door iets rijpere dames werden gedragen, richten lingeriemerken ook hun pijlen op jonge dames.
Miss Triumph, een merk gericht op meisjes, is daar een mooi voorbeeld van. Ook Marlies Dekkers, bekend van sexy en speelse outfits, haalt de jarretelle terug uit de kast.lvl
|