Er wordt weer feest gevierd op 16 september 2007, want dan wordt het marktplein omgetoverd tot een echt kinderdorp. De kinderfoor is de hoogdag voor alle kinderen uit Kuurne en omstreken. Van speelse peuter tot avontuurlijke tiener, iedereen vindt wel iets naar zijn gading. Je kan er allerlei zaken knutselen of dingen doen die je anders niet mag of kan doen.
Traditionele toppers zoals duiktank, metselen, schminken, automechaniek keren terug. Andere worden opgefrist of zijn gloednieuw.
Voor de allerkleinste is er peuter- en kleuterdorp in een nieuw kleedje gestoken.
Voor wie graag wat uitprobeert kan terecht op de vele knutselstanden.
Nieuwe toppers die zeker voor spektakel zullen zorgen.
Ook de zeepkistenrace is nieuw en kan voor het nodige avontuur zorgen.
Ook de volwassenen zullen zich vermaken als toeschouwer van hun kinderen.
Op het kinderfoorterras kan je verpozen met een koffie of lekker biertje.
Vanaf 13.00uur kan je er terecht en vergeet niet de kinderfoor is nog steeds gratis en dat dank zij de steun en de goede samenwerking met het gemeentebestuur van Kuurne. De vernieuwde kinderfoorploeg zijn trots op het aanbod dit jaar, het is aftellen geblazen tot zondag 16 september. Wil je meer weten over het aanbod, surf dan naar de vernieuwde website van de kinderfoor en je ontdekt er heel wat méér!
|