Eerste Miss Rusthuis verkozen in Zwitserland
Léontine Vallade, een Zwitserse van wie de exacte leeftijd niet bekendgemaakt werd, is zaterdag tot de eerste ,,Miss Rusthuis" van Zwitserland gekroond. Daarmee won het oudje meteen een bloemstuk en een diner in een luxerestaurant, maakten de organisatoren bekend.
Met haar glimlach en charisma versloeg de bejaarde negen concurrenten ouder dan 70. De wedstrijd werd door Olivier Rerat, een bediende van een van de vijf deelnemende rusthuizen, georganiseerd. Hij was in het verleden kandidaat voor de titel van Mister Suisse. De vraag is de wedstrijd in 2008 uit te breiden naar andere bejaardentehuizen.
Het leven is zo vanzelfsprekend als je gezond bent. Je ademt en je hart klopt rustig. Maar wat als het fout loopt? Wat als je hart als een kapot polshorloge langzaam stil valt? Dan kan een transplantatie redding brengen. 22 jarige met een ruilhart vertelt. "Leven met een nieuw hart"
|