Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Na een vrij zwaar hartinfarct ben ik begonnen met lopen: van een start to run naar 10 km, naar een halve marathon en zo naar een marathon. Ik neem deel aan veel joggings en doe ook in de week de nodige kilometertjes. Natuurlijk loop ik deze niet alleen maar met verschillende andere joggers.

Foto
Foto
Foto
Foto
Het loopverhaal van Danny

02-09-2023
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Daar zijn de starters...
September is begonnen - scholen zijn opnieuw gestart maar de weergoden beloven ons prachtig weer de volgende dagen. Dus ideaal om met zijn allen de loop- en wandelschoenen aan te trekken. Ook moeten we nu optimaal profiteren om nog enkele 'wegels' in onze parcoursen op te nemen. Er zijn niet enkel nieuwe parcoursen (vooral op dinsdag) maar er is ook rekening mee gehouden dat het laatste gedeelte van parcoursen verlicht zijn (dus juiste richting route volgen is heel belangrijk). Daarbij wordt het stilletjes aan geen overbodige luxe om de lampjes te dragen. Deze week mogen we ook de mensen van 'start to walk' verwachten die met een mooie groep de wandelschoenen gaan aantrekken.(dus wees in grote getale aanwezig om deze nieuwelingen te verwelkomen) Ook loopt voor de lopers in september ook het project 'Breng een vriendje mee'

Programma dinsdag

Vertrekplaats: Sporthal Laarne (zelfde startplaats als donderdag maar totaal andere parcoursen)
Vertrekuur: 19u30

Wandelen aan 5 km/u Klik HIER voor parcours (Kathleen/Lut)
Wandelen aan 5,6 km/u Klik HIER voor parcours (Saskia)
Lopen 5 km Klik HIER voor parcours (Viviane/Joke)
Middenafstand Klik HIER voor parcours (Pol/Els)
Lopen 10 km aan 9,5 km/u Klik HIER voor parcours (Janot)
Lopen 10 km aan 10,5 à 11 km/u  Klik HIER voor parcours (Kris)
Start To Walk: Hoe snel wandel ik? Omloopjes op Finse Piste + talrijke tips (Danny)

Klik HIER om te registreren


Programma donderdag

Vertrekplaats: Parking HO Kalken
Vertrekuur: 19u30

Wandelen aan 5 km/u Groene pijltjes Loopomlopen Sport Vlaanderen (Kathleen/Lut)
Wandelen aan 5,6 km/u Groene pijltjes Loopomlopen Sport Vlaanderen
Lopen 5 km Groene pijltjes Loopomlopen Sport Vlaanderen (Viviane/Joke/Saskia/Els)
Middenafstand Klik HIER voor parcours (Pol)
Lopen 10 km aan 9,5 km/u Rode pijltjes Loopomlopen Sport Vlaanderen(Janot)
Lopen 10 km aan 10,5 à 11 km/u  Rode pijltjes Loopomlopen Sport Vlaanderen (Kris)
Start To Walk: Hoe verschillende snelheden inpassen in groep 

Klik HIER om te registreren


Programma zondag

Voormiddag 

Vetrekplaats: Kalken Vaart
Start uur: 10:00 uur

Klik HIER om te registreren

Namiddag

Bareldonkjogging - Uitbergen Kerk 

15:00 5 km   16:00 10 km

Klik HIER om te registreren

02-09-2023 om 00:00 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
30-08-2023
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Einde maand augustus
De maand augustus nadert zijn einde en we zijn nu al volop aan het inzetten op wat het najaar (herfst) ons zal brengen. Daarom een apart artikel met belangrijke items/data voor het najaar


Maandelijkse foto reportage

De foto's van de maand augustus waarbij we prachtige parcoursen gedaan hebben kunnen jullie vinden door HIER te klikken


Lampjes

De aangevraagde lampjes worden eerstdaags besteld. Let wel: enkel de lampjes die 'reeds betaald' zijn worden besteld


Maand van de sportclub

September is ook maand van de Sportclub en wij gaan als Veldmeersrunners hier ook actief aan deel nemen

- organisatie 'Start To Wak' (extra reclame maken mag altijd)
- organisatie snoepjesrun (onder de vlag van de Sportraad) op vrijdagavond 8 september (18u30-19u30) - wie handje wil toesteken gelieve seintje te geven
- actief helpen op kasperrun/obstakelrun (vervanger van scholencross) op dinsdag 26 september (meer info volgt later - wie kan helpen die dag (voormiddag/namiddag of volledige dag) mag seintje geven
- promoten omlopen waar wij als Veldmeersrunners 'hand in gehad' hebben (Omlopen Sport Vlaanderen Laarne en Kalken en de '10.000'-stappen-omlopen  (in beide deelgemeenten)
- breng een vriendje mee: de lopers kunnen in de maand september iemand vragen om eens mee te lopen en zo met de groep kennis te maken (de wandelaars hebben daarvoor 'start to walk'--->die dan van hieruit kunnen doorschuiven naar de groep)


Daguitstap Zoniënwoud

In de maand oktober (waarschijnlijk 21 of 22 oktober) zouden we daguitstap doen naar het Zoniënwoud. Een prachtige omgeving (zeker met de herfstkleuren op dat moment). Er liggen daar ook heel mooie parcoursen op ons te wachten. We zouden er met trein/metro heen gaan maar het enige waar we nog niet aan uit zijn is of we het op zaterdag of zondag zouden doen. Vandaar dat er op de linkerkant een 'poll' staat waarbij we jullie mening vragen (dit is zowel voor lopers als wandelaars) en we nadien zouden beslissen


Halloweentocht

Ook dit jaar gaan we opnieuw bibberen en verschieten...met enkele lekkere tussendoortjes. Noteer alvast 26 oktober in jullie agenda (de registratie hiervoor gaan we pas begin oktober opstarten)

30-08-2023 om 09:41 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
26-08-2023
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.We proberen 'donker' voor te blijven..
Eigenlijk zou ik dezelfde titel (maar nog nadrukkelijker) moeten gebruiken van vorige week 'Ervan profiteren'...want jullie merken het de donkere periode sluipt dichter bij en ook de zomer lijkt zijn hoogtepunt voorbij. Dus doen we de volgende weken er alles aan om zolang mogelijk van onze zomer parcoursen te kunnen genieten.


Programma dinsdag

Vertrekplaats: Sporthal Laarne (zelfde startplaats als donderdag maar totaal andere parcoursen)
Vertrekuur: 19u30

Wandelen aan 5 km/u Klik HIER voor parcours (Kathleen/Lut)
Wandelen aan 5,6 km/u Klik HIER voor parcours (Danny)
Lopen 5 km Klik HIER voor parcours (Viviane/Joke/Saskia)
Middenafstand Klik HIER voor parcours (Pol/Els)
Lopen 10 km aan 9,5 km/u Klik HIER voor parcours (Janot)
Lopen 10 km aan 10,5 à 11 km/u  Klik HIER voor parcours (Kris)

Klik HIER om te registreren


Programma donderdag

Vertrekplaats: Kalken Kerk (ook hier nieuwe parcoursen (zeker voor langere afstanden)
Vertrekuur: 19u30

Wandelen aan 5 km/u Klik HIER voor parcours (Kathleen/Lut)
Wandelen aan 5,6 km/u Klik HIER voor parcours 
Lopen 5 km Klik HIER voor parcours (Viviane/Joke/Saskia/Els)
Middenafstand Klik HIER voor parcours (Pol)
Lopen 10 km aan 9,5 km/u Klik HIER voor parcours (Janot)
Lopen 10 km aan 10,5 à 11 km/u  Klik HIER voor parcours (Kris)

Klik HIER om te registreren


Programma zaterdag

Vertrekplaats: samenkomst Zomerstraat 39 samen naar Zele rijden
 Start uur: 08:00 uur

Klik HIER om te registreren

klik HIER voor route


Programma zondag

Vetrekplaats: Wachtebeke (parking zwembad) 
Start uur: 10:00 uur

Het is de laatste van de reeks van 'Klavertje Vijf' van 2023. Wachtebeke heeft enorm mooi loop-/wandelparcoursen

Klik HIER om te registreren


Allerlei

Voor de aflossingsmarathon van Serskamp hebben we reeds 6 gegadigden. Dus nog 2 personen om de ploeg te vervolledigen (vorige week is mail naar lopers gestuurd omtrent dit event).

Klik HIER om te registreren


Op vrijdag wordt de bestellingen van de lampjes geplaats. Wie nog eentje wil bestellen kan dit door HIER te klikken. 

26-08-2023 om 00:00 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
21-08-2023
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lampjes...
Helaas zijn we opnieuw aanbeland bij het item 'verlichting'. Het is nog niet donker tijdens het lopen/wandelen maar het zal ook geen maand meer duren. Zoals je op ingesloten pdf-file kan zijn (zowel in mail als bij dit blogartikel) hebben we eens rond gekeken naar (meer dan) 'deftige verlichting' aan een democratische prijs. We wandelen/lopen in de wintermaanden in clubkledij aangevuld met 'goede' verlichting. Indien er nog leden zijn die om één of andere redenen nog niet over al hun clubkledij beschikken gelieve een seintje te geven.

Hoe kan je die bestellen:

- vul bestelformulier in door HIER te klikken
- betaal 10;88 euro aan Saskia Vermeulen (hetzij contant, hetzij via overschrijving op het nummer BE21 3900 4596 3103 op naam van Temmerman-Vermeulen, hetzij via payconiq)

De bestelling wordt afgeslopen en geplaatst op 1 september.

(Enkel betaalde lampjes worden besteld)

Bijlagen:
zorg-dat-je-gezien-wordt-voor-blog (8).pdf (795 KB)   

21-08-2023 om 18:03 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
20-08-2023
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ervan profiteren...
Vorige week een week met een 'feestdag' is en dat merk je ook telkens aan de opkomst (en ook aan de bezoek-cijfers op blog). De opkomst van de week in mei (OLH Hemelvaart) en week van 15 augustus lag (veel) lager dan de andere weken (zelfs de maand juli (toch 'de' vakantie-maand) had een dubbele opkomst. De parcoursen die we aandeden mochten er nochtans zijn. Ook kwamen we enkele knelpunten tegen op de routes. Zo is er een vrij diepe geul/put op de blauwe route van Sport Vlaanderen in Kalken (hiervoor is een aanvraag gestuurd naar gemeente om er een blijvende constructie te plaatsen. Op onze wandeling op zaterdag merkten we dat vele paden totaal overwoekerd zijn (was wel in Destelbergen maar dit fenomeen stellen we overal een beetje vast) en zelfs onbewandelbaar zijn. Donderdag hoorde ik trouwens een bedenking die ik mezelf ook al dikwijls gemaakt heb: 'Moest nen boer vroeger nen 'distel' laten staan hebben hij kreeg een boete...en ge moet nu eens kijken...'

Ook was er zaterdagnamiddag een zeer mooie prestatie van Janot Rots (nen ancien) en Tom Van Den Berghe (goed opgebouwd na 'start to run'-reeks op een 'warme' jogging in Overmere. Ze liepen de 12 km in 1u11'57"  (op de kop 10 km/u en een zeer egaal tempo)

Het thema deze week is ervan 'profiteren' hier mee doel ik erop dat de dagen serieus korten en dan we van de resterende 'langer licht'-dagen zeker moet profiteren dat doen we dan ook met op dinsdag 'Kalkense Meersen bij valavond' en op donderdag 'Brugsken Wiee' (maar een totaal nieuw parcours)

Weekprogramma

Dinsdag

Startplaats Vaarplein Kalken Startuur: 19u30

Wandelen aan 5 km/u Klik HIER voor parcours (Lut/Kathleen)
Wandelen aan 5,6 km/u Klik HIER voor parcours (Danny)
Lopen 5 km Klik HIER voor parcours (Joke/Viviane)
Middenafstand Klik HIER  voor parcours (Pol/Els)
Lopen 10 km aan 9,5 km/u Klik HIER voor parcours (Janot)
Lopen 10 km aan 10,5 à 11 km/u  Klik HIER voor parcours (Kris)

Klik HIER om te registreren

Donderdag

Startplaats: Sporthal Laarne Startuur: 19u30

Wandelen aan 5 km/u Klik HIER voor parcours (Lut/Kathleen)
Wandelen aan 5,6 km/u Klik HIER voor parcours (Danny)
Lopen 5 km Klik HIER voor parcours (Saskia/Joke/Els/Viviane)
Middenafstand Klik HIER  voor parcours (Pol)
Lopen 10 km aan 9,5 km/u Klik HIER voor parcours (Janot)
Lopen 10 km aan 10,5 à 11 km/u  Klik HIER voor parcours (Kris)

Klik HIER om te registreren

Zaterdag

Startplaats: Samenkomst 08:00 Zomerstraat 39 Kalken - daarna rijden we naar Eksaarde voor omloop van 10 km in prachtig natuurgebied

Klik HIER om te registreren

Zondag

Startplaats: Kalken Vaart Startuur:10:00 uur

Omlopen langs de Kalkense Meersen

Klik HIER om te registreren

20-08-2023 om 00:00 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
12-08-2023
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Speciale week...
Daar er volgende week een feestdag valt kunnen we spreken van een 'speciale week'.  Niettegenstaande dat laten we alle loop- en wandelmomenten doorgaan en het thema van de week is 'Omlopen Sport Vlaanderen'.

Het thema van vorige week heeft ons langs veel mooie paden net buiten de gemeente gebracht. Dinsdag was wel een regenavond maar toch werd er genoten. Op donderdag werd er met startplaats Kollenbloem een weinig gekende maar zeer mooie kant van Heusden aangedaan. De regennacht van vrijdag deed ons op zaterdag uitwijken naar het Donkmeer met opnieuw mooie wandelingen waar hertjes ons pad kruisten. Op zondag hebben we dan genoten van de Salamanderroute. Een prachtig parcours en heel dichtbij maar ook hier begonnen we te merken dat de regen van de laatste tijd zijn tol begint te eisen op de 'kwaliteit' van de paden.

Programma dinsdag 15/08

Ondanks de 'hoogdag' gaat het programma door. Er wordt vrij mooi weer voorspeld mss ideaal om nadien in den 'hof van Kasteel' eentje te nuttigen.

Startplaats: Hinkelend Meisje
Start uur 19u30

Wandelen 5.6 km/u: Blauwe Pijlen route Sport Vlaanderen (Danny)
Wandelen 5 km/u : Groene Pijlen route Sport Vlaanderen (Kathleen/Lut)
Lopen korte afstand: Groene Pijlen route Sport Vlaanderen (Saskia)
Lopen Middenafstand: Blauwe Pijlen route Sport Vlaanderen (Pol/Els)
Lopen Lange Afstand: Rode Pijlen route Sport Vlaanderen (Kris/Janot)

Klik HIER om te registreren

Programma donderdag 17/08

Startplaats: Parking HO Kalken
Start uur 19u30

Wandelen 5.6 km/u: Blauwe Pijlen route Sport Vlaanderen (Danny)
Wandelen 5 km/u : Groene Pijlen route Sport Vlaanderen (Kathleen/Lut)
Lopen korte afstand: Groene Pijlen route Sport Vlaanderen (Saskia/Joke)
Lopen Middenafstand: Blauwe Pijlen route Sport Vlaanderen (Janot)
Lopen Lange Afstand: Rode Pijlen route Sport Vlaanderen (Kris/Janot)

Klik HIER om te registreren

Programma zaterdag 19/08

Op zaterdag werken we een dubbel programma af

Zaterdagvoormiddag Start 08:15  Vertrekplaats Damvallei Destelbergen 
Klik HIER voor route 
Klik HIER voor registratie

Zaterdagnamiddag Smouteriejogging
Afstanden 3 - 6 - 12 km  Startuur 15:00 uur voor 3 km en 15:30 voor de 6 en 12 km
Startplaats: Boerenkrijgpark Overmere
Klik HIER voor registratie

Programma zondag 20/08

Startplaats: Brink Laarne  Startuur: 10:00 uur

Wandelen en korte afstand lopen klik HIER voor route (brugsken Wii)
Lange afstand lopen kan Bruine Eekhorentjesroute lopen.

Klik HIER voor de registratie



12-08-2023 om 00:00 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
05-08-2023
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Net buiten de gemeente-grenzen...
De Veldmeersrunners waren zaterdag met 34 deelnemers heel goed in beeld bij de 'Grutto'-run. Met 18 lopers en 16 wandelaars kleurde het Vaartplein rond 10:00 uur geel. Hier onderstreepte onze groep nogmaals hun sociaal engagement. 

Dat de zomer op de kwakkel is (en dat is nog zacht uitgedrukt) hebben we allemaal al gemerkt waar als we de weersvoorspellingen mogen geloven komt daar volgende week verbetering in. Daar ik ook het maximaal wil halen uit het aantal weken dat we nog in de klaren kunnen lopen/wandelen werken we deze week met het thema 'Net buiten de gemeente grenzen' dwz dat we telkens gaan starten (en daar dan ook heel mooie parcoursen gaan aandoen) net buiten de gemeente.

De zomerse omstandigheden keren ons een beetje de rug toe maar we blijven wel de 'zomer-parcoursen' aandoen natuurlijk (want voor we het wel en goed beseffen zitten we opnieuw in de 'donkere periode' en dan zijn vele van onze parcoursen die we in de zomer aandoen niet meer 'te doen' 's avonds). Het is wel wat aanpassen en corrigeren voor een programma samen te stellen want bv. mooie wegels langs de 'kanten van Uitbergen' heb ik moeten schrappen voor dinsdag (maar wel nog steeds mooie parcoursen)

Dinsdag

Vertrekplaats: Voetbal-/rugbyveld  Overmere Baron Tibbautstraat 38 C (zijstraatje rechtover Rode Kruis en pijltje Rugbyclub Brigand) (er zal ook vlag Veldmeersrunners hangen)
Start uur: 19:30 uur

Wandelen aan 5 km/u Klik HIER voor parcours (Lut/Kathleen)
Wandelen aan 5,6 km/u Klik HIER voor parcours (Danny). Hier kan keuze gemaakt worden tss route van andere wandelaars en route middenafstand
Lopen 5 km Klik HIER voor parcours (Saskia,Viviane,Joke).
Middenafstand: Klik HIER voor parcours (Pol , Els)
Lopen 10 km aan 9,5 km/u Klik HIER voor parcours  (Janot)
Lopen 10 km aan 10,5 à 11 km/u Klik HIER voor parcours(Kris)

Klik HIER voor registratie 

Donderdag

Vertrekplaats: Kollebloem Heusden (Leenstraat 18)
Start uur : 19u30


Wandelen aan 5 km/u Groene pijlen omlopen Sport Vlaanderen (Lut/Kathleen)
Wandelen aan 5,6 km/u Blauwe pijlen  omlopen Sport Vlaanderen (Danny)
Lopen 5 km Groene pijlen omlopen Sport Vlaanderen (Vivianne, Saskia, Joke , Els).
Middenafstand  Blauwe pijlen  omloop Sport Vlaanderen (Pol)
Lopen 10 km aan 9,5 km/u  Blauwe pijlen  omloop Sport Vlaanderen(Janot)
Lopen 10 km aan 10,5 à 11 km/u   Blauwe pijlen  omloop Sport Vlaanderen (Kris)


Klik HIER voor registratie

Zaterdag

Vertrekplaats: Damvallei Destelbergen (Bergenmeers) Startuur:8u15

Klik HIER voor route

Klik HIER voor registratie

Zondag

Vertrekplaats: Wetteren Kamsalamander-route Smetledesteenweg 212 (er is een parkeerstrook aan rechterkant tss huisnr. 196 en 212) (wie wil kan om half tien naar Kalken Kerk komen en we vertrekken dan samen - Els heeft verkenning gedaan hoe we best rijden)

Start uur : 10:00 uur ter plaatse 9u30: Kalken Kerk (en samen rijden).

Alle info (startplaats - bijkomede informatie) kan je vinden door HIER te klikken. Wie een langere afstand wil doen (vb.lopers) kunnen de route van de 'vierbossenwandeling' doen  (zelfde startplaats).

Klik HIER voor registratie

05-08-2023 om 00:00 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
04-08-2023
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Grutto-run + foto-reportage
Grutto-run

Op zaterdag zijn we met een heel mooie delegatie aanwezig op de Grutto-run hierbij nog even de praktische afspraken:

- we verzamelen om 9u50 aan de startplaats (Vaartplein Kalken)
- na het nemen van enkele foto's kan om 10:00 uur de start genomen worrden
- de afstanden die kunnen gelopen gewandeld worden zijn 7 en 14 km
- iedereen is vrij om te kiezen welke afstand hij loopt/wandelt en de snelheid te kiezen waarin hij dat doet
- het parcours is uitgepijld 
- bevoorrading is voor beide afstanden voorzien (bij de 14 km halfweg op de 7 km meer naar het einde)
- Belangrijk: Er is ook een afvalzone voorzien (gooi dus geen 'rommel' weg in het natuurgebied)
- parking: wie met auto komt kan parkeren op Kerkplein in Kalken of in aanpalend wijken voor wie van dichtbij is, is met de fiets komen een aanrader (er is een fietsstalling voorzien)

We zijn momenteel met 33 Veldmeersrunners ingeschreven. Wie nog niet is ingeschreven en toch wenst deel te nemen (we krijgen een groepstarief van 10 euro) kan mij nog contacteren op 0479/208724

Foto's+ filmpjes

Om de foto's en filmpjes te bekijken van de laatste maand (van na 'op de hort' (want die zijn al apart verzameld) kan dat doen door HIER te klikken (zelfs tot in Noorwegen waren de Veldmeersrunners actief.

04-08-2023 om 11:53 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
29-07-2023
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Met 32 Veldmeersrunners naar de grutto-run...
Augustus loert om de hoek dus de zomerstartplaatsen staan opnieuw op het menu deze week. Ook in de loop van de maand augustus zullen we optimaal gebruik maken van routes die we in de 'donkere periode' niet kunnen lopen/wandelen.

Programma dinsdag

Startplaats: Aveve Kalken (Zauwerstraat 1) 
Startuur: 19u30

Een keer in de week gaat de middenafstand ook op een tragere snelheid gelopen worden Els Van Den Bremt doet daar de begeleiding van (de richtsnelheid hierbij is 7.5 km/u). Tevens zal ook middenafstand natuurlijk telkens op 'gewone snelheid' (9 km/u) gelopen worden. Pol en Janot nemen dat op zich en overleggen telkens naar midden- of lange afstand toe (afhankelijke van de aanwezigen)

Wandelen aan 5 km/u Klik HIER voor parcours (Lut/Kathleen)
Wandelen aan 5,6 km/u Klik HIER voor parcours (Danny)
Lopen 5 km Klik HIER voor parcours (Viviane/Joke/Saskia)
Middenafstand Klik HIER voor parcours (Janot/Els VDB)
Lopen 10 km aan 9,5 km/u Klik HIER voor parcours (Janot)
Lopen 10 km aan 10,5 à 11 km/u  Klik HIER voor parcours (Kris)

Klik HIER om te registreren

Programma donderdag

Als er één startlocatie is dat met de zomer kan ge-associeerd worden dan is het wel Prullenbos (we nemen deze keer wel omlopen richting Wetteren Ten Ede)

Vertrekplaats: Prullenbos (parking)
Vertrekuur: 19u30

Wandelen aan 5 km/u Klik HIER voor route  (Lut/Kathleen)
Wandelen aan 5,6 km/u Klik HIER voor route(Danny)
Lopen 5 km Klik HIER voor route  (Viviane/Saskia/Joke)
Middenafstand Klik HIER voor route (Janot)
Lopen 10 km aan 9,5 km/u Klik HIER voor route (Janot)
Lopen 10 km aan 10,5 à 11 km/u  Klik HIER voor route  (Kris)

 Klik HIER om te registreren

Programma zaterdag

Op zaterdag zijn we met 32 Veldmeersrunners die deelnemen aan de Grutto-run (16 lopers en 14 wandelaars). We spreken af om 9u50 om de start te nemen om 10:00 uur. Men heeft de keuze uit wandelen 7 of 14 km of lopen 7 km of 14 km. Iedereen is vrij te kiezen wat hij doet of de snelheid waarin hij dat doet aangezien het om uitgepijlde parcoursen gaat. Kunnen die genen die nog niet hun 10 euro met Lut vereffend hebben dit doen. Wij hebben via een groepsinschrijving de inschrijvingsgelden al overgemaakt. Indien er nog mensen zijn die toch noch willen deelnemen en nog niet geregistreerd zijn kunnen altijd een mailtje sturen dan brengen we dan nog in orde. In de loop van de week zal ik de deelnemers ook nog een mailtje sturen met de praktische info.


Programma zondag

Startplaats Zomerstraat 39 Startuur 10:00 uur

Opgelet!!!! Door de aanhoudende regenval is de startplaats verlegd naar Zomerstraat 39 want de parcoursen die we aanvankelijke wilden doen ('Binnen zonder Kloppen') zullen onbewandelbaar zijn!!!

Klik HIER om te registreren

29-07-2023 om 00:00 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
23-07-2023
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De zomer is aan het kwakkelen...
De zomerse omstandigheden keren ons een beetje de rug toe maar we blijven wel de 'zomer-parcoursen' aandoen natuurlijk (want voor we het wel en goed beseffen zitten we opnieuw in de 'donkere periode' en dan zijn vele van onze parcoursen die we in de zomer aandoen niet meer 'te doen' 's avonds).

Dinsdag

Vertrekplaats: Parking HO Kalken
Start uur: 19:30 uur

Wandelen aan 5 km/u Klik HIER voor parcours (Lut/Kathleen)
Wandelen aan 5,6 km/u Klik HIER voor parcours (Danny)
Lopen 5 km Klik HIER voor parcours (Saskia).
Middenafstand Blauwe Pijlen omloop Sport Vlaanderen (Pol)
Lopen 10 km aan 9,5 km/u Rode pijlen omloop Sport Vlaanderen (Janot)
Lopen 10 km aan 10,5 à 11 km/u  Rode pijlen omloop Sport Vlaanderen(Kris)

Klik HIER voor registratie 

Donderdag

Vertrekplaats: Brink Laarne
Start uur : 19u30


Wandelen aan 5 km/u Klik HIER voor parcours (Lut/Kathleen)
Wandelen aan 5,6 km/u Klik HIER voor parcours (Danny)
Lopen 5 km Klik HIER voor parcours (Vivianne, Saskia).
Middenafstand Klik HIER voor parcours (Pol)
Lopen 10 km aan 9,5 km/u Klik HIER voor parcours (Janot)
Lopen 10 km aan 10,5 à 11 km/u  Klik HIER voor parcours (Kris)


Klik HIER voor registratie

Zaterdag

Vertrekplaats: Brugsken Donk   Startuur:8u15

Deze keer gaan we niet enkel de hertjes spotten maar volgen we ook de 'vallende hazelnootjes' (die dan weer eekhorens aantrekken)

Klik HIER voor registratie

Zondag

Vertrekplaats: Kalken Kerk
Start uur : 10:00 uur

Er is een route gemaakt waarbij de kunstwerken in de Kalkense Meersen zijn ingelast.

Klik HIER voor omloop

Klik HIER voor registratie

Grutto-run

We zullen hier met tss de 25 en 30 deelnemers zijn. Wie nog wil deelnemen met de Veldmeersunners op 5 augustus kan zich nog tot woensdag registreren door HIER te klikken. Kunnen jullie ook aan Lut het inschrijvingsgeld van 10 euro betalen. Ik stuur donderdag dan naar alle deelnemers van de Veldmeersrunners nog meer info hieromtrent en ik regel ook de groepsinschrijving met de organisatie.

23-07-2023 om 00:00 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
17-07-2023
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Start To Walk/Snoepjesrun
September is traditiegetrouw de maand van de sportclub. De Veldmeersrunners organiseren in die maand dan ook een 'start to walk' waarbij zij iedereen wil laten kennis maken/proeven dan deze zeer toegankelijke/recreatieve en sociale manier van sporten. Deze reeks omvat 5 weken en is telkens op dinsdag en donderdag om 19u30 en duurt een uurtje. De startplaatsen zijn steeds verschillend in onze gemeente en zullen op voorhand meegegeven worden. De eerste afspraak is Sporthal Laarne op dinsdag 5 september om 19u30.

Hoe zien deze vijf weken eruit:

Week 1: voor jezelf bepalen hoe snel je stapt eens of de Finse Piste en eens op de weg (telkens 30')
Week 2: hoe in groep wandelen en veiligheidstips
Week 3: wandelen in de natuur (eens in Laarne en eens in Kalken)/kennismaken met wandelknooppunten
Week 4: dat mag al eens wat meer zijn (tss 45' en 1 uur wandelen)
Week 5: meewandelen met de 'anciens' van de Veldmeersrunners (verschillende groepen/verschillende snelheden)

Wil je deelnemen aan deze vijf weken durende 'start to walk' (die onder begeleiding gebeurt en gratis is) registreer je dan door HIER te klikken. Mss is dit wel de start om te blijven wandelen en op een sociale/recreatieve manier aan de conditie te werken. Voor meer info kan je ook terecht op 0479/208724.

Ook voor de lopers hebben we wat in petto. Weliswaar geen 'Start to Run' dat is pas maart maar wie al enige loopervaring heeft en eens met een van de groepen wil meelopen kan dit in september onder het motto 'Breng een vriendje' mee (het programma kan je steeds vinden op deze site).

Ook aan de allerkleinsten hebben de Veldmeersrunners gedacht want ze staan op 8 september in voor de 'Snoepjesloop' tijdens de openingsavond van de maand van de Sportclub. Dit start om 18u30 en is gratis (geen registratie op voorhand nodig). De leeftijd is van 2.5 jaar tot 2 leerjaar. Er wordt in reeksjes van ong 15 gewerkt. Om te zien hoe het er vorig jaar aan toe ging klik HIER

17-07-2023 om 00:00 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
15-07-2023
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.We werken nog eens met knooppunten...
Wie herinnert er zich niet de soms hilarische toestanden toen we vorige keren de knooppunten aandeden. We gaan het er dinsdag nog eens op wagen - de uitleg hoe de paaltjes moeten gelezen worden zal ter plaatse gegeven worden (we begeven ons daarvoor van aan het Vaartplein naar het V1-monument). En op donderdag starten we nog eens aan het Hinkelend Meisje

Programma dinsdag

Startplaats: Vaartplein
Startuur:19u30

korte afstand:  De te volgen nummers zijn: 16-15-13-14-18-16. (dit is voor de wandelaars aan 5 km/u en de lopers 5 km)
klik HIER voor route

midden afstand: De te volgen nummers zijn: 16-15-13-14-10-9-20-21-19-18-16. (wandelaars 5.6 km/en lopers middenafstand)
klik HIER voor route

lange afstand: De te volgen nummers zijn: 16-18-14-10-9-20-21-22-2-2-4-97-23-24-26-25-16. (lopers lange afstand)
klik HIER voor route


Klik HIER om te registreren

Programma donderdag

Startplaats: Hinkelend Meisje
Start uur 19u30

Wandelen 5.6 km/u: Blauwe Pijlen route Sport Vlaanderen (Danny)
Wandelen 5 km/u : Groene Pijlen route Sport Vlaanderen (Kathleen)
Lopen korte afstand: Groene Pijlen route Sport Vlaanderen (Els/Saskia/Vivianne)
Lopen Middenafstand: Blauwe Pijlen route Sport Vlaanderen (Pol)
Lopen Lange Afstand: Rode Pijlen route Sport Vlaanderen (Kris/Janot)

Klik HIER om te registreren

Programma zaterdag

We gaan nog eens hertjes spotten

Startplaats: brugsken Donklaan Berlare
vertrekuur: 7.45 uur

Klik HIER voor registratie

Programma zondag

Startplaats: Brink Laarne
Start uur: 19u30

Omlopen langs Brugsken Wii

Klik HIER om te registreren

15-07-2023 om 00:00 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
07-07-2023
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wij gaan de volledige zomer door...
Voor velen is het nu verlofperiode maar de Veldmeersrunners gaan ook door in de zomer met hun activiteiten. Als het weer wat meezit is het ook het ideale moment van het jaar om de vele wegels/paden aan te doen tijdens onze wandelingen/loopjes

Weekprogramma

Dinsdag

Plaats: Parking HO Kalken
Start uur:19.30 uur

Wandelen aan 5 km/u Groene pijltjes Omloop Sport Vlaanderen (Lut/Kathleen)
Wandelen aan 5,6 km/u Blauwe pijltjes Omloop Sport Vlaanderen (Danny)
Lopen 5 km Groene Pijltjes Omloop Sport Vlaanderen (Viviane/Joke/Els/Saskia)
Middenafstand Blauwe pijltjes omloop Sport Vlaanderen (Pol)
Lopen 10 km aan 9,5 km/u Rode Pijltjes omloop Sport Vlaanderen (Janot)
Lopen 10 km aan 10,5 à 11 km/u  Rode Pijltjes omloop Sport Vlaanderen (Kris)

Klik HIER om te registreren


Donderdag

Startplaats: Bibliotheek Keistraat Laarne
Start uur: 19u30

Wandelen aan 5 km/u Klik HIER voor parcours (Kathleen)
Wandelen aan 5,6 km/u Klik HIER voor parcours (Danny)
Lopen 5 km Klik HIER voor parcours (Viviane/Els/Saskia/Joke)
Middenafstand Klik HIER voor parcours (Pol)
Lopen 10 km aan 9,5 km/u Klik HIER voor parcours (Janot)
Lopen 10 km aan 10,5 à 11 km/u  Klik HIER voor parcours (Kris)

Klik HIER om te registreren


Zaterdag

We starten nog eens aan het Donkmeer omdat nu alle wegeltjes 'droog' liggen en we verschillende routes kunnen uitstippelen. Telkens tss de 8 en 10 km.

Vertrekplaats: Brugsken Donkmeer
Start uur: 08u15

Klik HIER om te registeren


Zondag

Vertrekplaats: Vaartplein Kalken
Start uur: 10:00 uur

We lopen/wandelen de traditionele omlopen langs de Kalkense Meersen

Klik HIER voor registratie


Kledij

De kledij voor de nieuwelingen is vrijdag geleverd - sommige van de nieuwelingen hebben hun kledij al gekregen de anderen zullen dinsdag hun kledij krijgen (gelieve dus dinsdag zoveel mogelijk aanwezig te zijn om jullie kledij in ontvangst te nemen - indien jullie niet kunnen aanwezig zijn gelieve dan een seintje te geven wanneer de eerste keer aanwezig zodat niet telkens alle kledij moet worden meegebracht). Vanaf nu is dus ook geen discussie meer welke kledij er moet worden gedragen en is het (zoals het altijd geweest is) in clubkledij. Indien er mensen om één of andere reden nog niet alle clubkledij (truitje, vestje, regenvestje) hebben (of afspraken rond gemaakt zijn gelieve dan een seintje te geven aan Lut.


Grutto-run

Mensen die de intentie hebben hieraan deel te nemen gelieve zich te registreren door HIER te klikken. Dan kunnen de afspraken verder gemaakt worden met de organistoren ivm de groepsinschrijving (zoals in een artikel vroeger op blog beschreven)


Foto's events

Er wordt regelmatig nog gevraagd waar de foto's van de laatste events van de Veldmeersrunners te vinden zijn daarom geef ik de links nog eens mee:

- opening omlopen Sport Vlaanderen Kalken: Klik HIER
- op de hort vorige dinsdag: Klik HIER

07-07-2023 om 00:00 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
05-07-2023
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eén woord: Topavond!!!
Nadat we maandag met een mooie delegatie aanwezig waren op het 'Klavertje Vijf' in Berlare was het op dinsdag zover de Veldmeersrunners gingen 'op de hort'. Er was al heel wat voorbereiding geweest maar op dinsdag gingen alle helpers vol aan de bak: groentjes fijn gemaakt voor garnaalcocktail, Turkse broden werden gesneden en beleg ervoor werd klaar gemaakt, de sangria werd klaar gemaakt, de ijsjes diep gevroren. Ook werd de logistiek geregeld. De regen leek nog roet in het eten te gooien maar om 19:00 uur stipt verzamelden 84 Veldmeersrunners voor een onuitgegeven 'Walking Dinner'. Zeer gedisciplineerd zette de groep koers richting Zomerstraat waar een garnaalcocktail geserveerd werd om duimen en vingers van af te likken (recept komt nog op blog) en dat met glaasje cava. Daarna werd koers gezet richting Apostelhuizen waar we nogmaals gebruik konden maken van de akomodatie van Bea&Marc. Daar was het smullen geblazen van de Turkse Broden die in de namiddag door vier dames werden klaargemaakt. Daarna werd er naar Vromondstraat gestapt. Ondertussen zorgden de 'vliegende brigade' dat het meubilair/drank/eten verplaats werden naar de verschillende locaties. In de Vromondstraat werd bij mijn moeder halt gehouden voor 'nen cornetto' om nadien de laatste etappe richting Pastorij aan te vatten. Daar wachtte ons heerlijke Sangria en een mooi optreden. De weersomstandigheden waren niet super maar alle puzzelstukjes vielen gisteren perfect samen. En dank zij de inzet van verschillende mensen werd het een 'Topavond' voor de Veldmeersrunners waar hun doelstelling nml. sociaal en recreatief sporten volledig tot hun recht kwamen. Alles werd in beeld gebracht door heel wat foto's. Klik HIER om de reeks te bekijken

Dit was ook zo een beetje het orgelpunt van een heel drukke periode (start to run, creatie/opening Loopomlopen Kalken, vier locaties in de reeks van 'Klavertje Vijf') en we schakelen nu opnieuw over naar één blogartikel/mail per week. Wel nog meegeven dat gedurende gans de zomerperiode onze activiteiten verder gaan. De twee zaken die in de nabije toekomst belangrijk zijn: kledij voor de nieuwelingen (levering beloofd ten laatste volgende week) en de grutto-run (waarbij we ons ook als club kunnen manifesteren - gelieve jullie hiervoor zo vlug mogelijk kan registreren zodat afspraken met organisatoren kunnen worden gemaakt (zie vorig blogartikel). Later zijn er dan ook nog verschillende joggings in de buurt (waarover we dan ook zullen berichten).

Programma donderdag

After Party: er is nog wat Sangria en Cava over (en wat frisdrank) dus we kunnen dat nu toch niet laten slecht worden en daarvoor wordt het donderdag na het lopen/wandelen genuttigd). Ik kon eigenlijk ook schrijven alle 'grote events' geven een 'after party'.

Vertrekplaats: Brink
Vertrekuur: 19u30

Wandelen aan 5 km/u Groene Eekhoorntjesroute  (Kathleen)
Wandelen aan 5,6 km/u Groene Eekhoorntjesroute  + lus achter kasteel Danny)
Lopen 5 km Groene Eekhoorntjesroute  (Viviane/Saskia/Els/Joke)
Middenafstand Blauwe route Sport Vlaanderen (Pol)
Lopen 10 km aan 9,5 km/u Bruine Eekhoorntjesroute  (Janot)
Lopen 10 km aan 10,5 à 11 km/u  Bruine Eekhoorntjesroute    (Kris)

 Klik HIER om te registreren

Programma zaterdag

Vertrek/Verzamelen: Zomerstraat 39 (Kleine Aardbeienroute)
Tijdstip: 8u15
Afstand 10 km

Klik HIER om te registreren


Programma zondag

Startplaats: Brink Laarne Startuur: 10u00

Klik HIER om te registreren

05-07-2023 om 08:21 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
01-07-2023
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De apotheose van een drukke periode
Het is opnieuw een zeer drukke week vandaar dat het weekschema in twee delen gaat gepubliceerd worden. Het eerste gedeelte gaat over het Klavertje Vijf en 'Op de Hort'. Twee zomerse activiteiten 

Maandag Klavertje Vijf Berlare

Startuur 19:30
Startplaats Nelepad Donkmeer

Er is de keuze tss drie afstanden die zowel kunnen gewandeld als gelopen worden. Deze omlopen gaan langs de mooie natuurgebieden in de nabijheid van het Donkmeer en zeker een aanrader op een zomerse avond.

Klik HIER om te registreren


Dinsdag : Op de hort

Het is eindelijk zover.... dinsdag is het onze jaarlijkse 'op de hort'. Dit jaar doen we het in 'één keer' en het zal een uitgerekte 'walking dinner worden'  van ongeveer 7 km met drie stops en vertrek en eindpunt Pastorij Kalken. Er is hier door een gans team al heel wat energie in gestopt waarvoor dank.

19u00 Vertrek aan Pastorij (we vertrekken stipt om 19.00 uur!!! dus gelieve tijdig aanwezig zijn)
19u30 Aankomst Zomerstraat (garnaalcocktail + cava/frisdrank)
20u00 Vertrek Zomerstraat
20u20 Aankomst Apostelhuizen (Bea) (Turkse Broden/beleg + frisdranken)
20u50 Vertrek Bea
21u25 Aankomst Vromondstraat 32 . Hier verblijven we max 10 minuten voor het aannemen van een cornetto
21u45 Aankomst Pastorij (Sangria + frisdranken + chips)
22u00 Live optreden zanger/gitarist
23u00: Einde

Veiligheid

Er zijn 81 inschrijvingen en we wandelen in één groep. De mensen die al over hun clubkledij beschikken dragen zoals steeds hun clubkleren. Aan de nieuwelingen die nog niet over de clubkledij beschikken (zou normaal gezien eind deze week of begin volgende week geleverd worden) wordt gevraagd om een fluo-hesje te dragen zodat iedereen heel goed zichtbaar is. Het volledige parcours kan je zien door HIER te klikken.

01-07-2023 om 20:23 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
29-06-2023
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Grutto-run
Zoals jullie ook al op de evenementenblog kunnen lezen is er op 5 augustus een mooie organisatie in onze gemeente mnl. Gruttorun ( https://gruttorun.be/). Dit staat zowel open voor lopers als wandelaars. Ik heb contact opgenomen met de organistaren hoe we ons als 'groep' Veldmeersrunners het best kunnen inschrijven.

De mails hieromtrent heb ik reeds naar iedereen verstuurd. Het komt hem op het volgende neer:

- we kunnen starten (en reserveren in een gezamenlijke wave (ik zou voorstellen 10:00 uur ---> geef door indien dit niet kan en kunnen naar 'het beste moment' zoeken)
- het inschrijvingsgeld bedraagt slechts 10 euro als we in groep inschrijven (20 personen) ipv 15 euro

Dit is zeker een 'win/win'-situatie wij kunnen als Veldmeersrunners voor een tamelijk aantal deelnemers zorgen en wij kunnen ons dan weer als groep profileren.

Klik HIER voor registratie (als je liever ander start uur hebt geef dit dan door in de opmerkingen dan bekijken we dit).

29-06-2023 om 07:26 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
24-06-2023
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De zomertrein dendert verder...
Wat een weekend: eerst een zeer succesvolle opening van de loopomlopen in Kalken (waarop ook enorm veel positieve feeback kwam zowel vanuit deelnemers- en politieke-kant alsook van Sport Vlaanderen). De  foto's van zowel voorbereiding als opening zelf is vervolledigd en kan je zien door HIER te klikken. En op zondag was er dan ook nog het 'Klavertje Vijf' in de Kollebloem in Heusden. Het was wel warm maar de omgeving van het loopje/wandeling was zeer mooi en er was ook heel wat te doen in de Kollebloem zelf. Deze week die komt is een relatief rustige week (alhoewel naast de 'gewone activiteiten is er ook volop de voorbereiding naar 'Op de hort')

Programma dinsdag

Startplaats: Parking HO Kalken
Startuur: 19u30

Wandelen aan 5 km/u Klik HIER voor parcours (Kathleen/Lut)
Wandelen aan 5,6 km/u Klik HIER voor parcours (Annick/Danny)
Lopen 5 km Klik HIER voor parcours (Viviane/Joke/Els/Saskia)
Middenafstand Klik HIER voor parcours (Pol)
Lopen 10 km aan 9,5 km/u Klik HIER voor parcours (Janot)
Lopen 10 km aan 10,5 à 11 km/u  Klik HIER voor parcours (Kris)

Klik HIER om te registreren


Programma donderdag

Vertrekplaats: Hinkelend Meisje (Laarne Kasteel)
Vertrekuur: 19u30 Omlopen Sport Vlaanderen Laarne

Wandelen aan 5 km/u  Groene pijltjes (Kathleen/Lut)
Wandelen aan 5,6 km/u Blauwe pijltjes  (Annick)
Lopen 5 km  Groene pijltjes (Viviane/Joke/Els/Saskia)
Middenafstand  Blauwe pijltjes (Pol)
Lopen 10 km aan 9,5 km/u Rode pijltjes (Janot)
Lopen 10 km aan 10,5 à 11 km/u  Klik Rode pijltjes (Kris)

Klik HIER om te registreren

Programma zaterdag

Vertrekplaats: Brugsken Donk 
Startuur: 8u15
Afstand: 10.5 km

Klik HIER om te registreren


Programma zondag

Vertrekplaats Kalken Kerk  Startuur: 10:00 uur

Klik HIER om te registreren

Op de hort

Momenteel zijn we met ongeveer 75 inschrijvingen. Wie zich nog niet ingeschreven heeft en dit toch nog wil doen kan dat door HIER te klikken. De inschrijvingen worden dinsdagavond afgesloten omdat de bestellingen moeten worden geplaatst.

Verder programma

Er kwamen enorm veel positieve reacties op de samenvatting van de drukke weken. Hieronder nog eens in tabel-vorm wat de volgende twee volgende 'drukke weken' ons brengen.

 dinsdag  27/06  loop-/wandelavond
 HO Kalken - 19.30 uur
 donderdag  29/06  loop-/wandelavond
 hinkelend meisje - 19.30 uur
 zaterdag  1/07  zaterdagwandeling
 brugsken donk Berlare - 8.15 uur
 zondag  2/07  zondagsloopje/wandeling
 10.00 uur
maandag  3/07  Klavertje vijf
 Donkmeer - prachtige omlopen op een mooie zomerse avond
 toeristisch infokantoor onthaalpoort donkmeer - 19.30 uur
 dinsdag  4/07   op de hort: dit zal de topavond van de zomer worden - zorg zeker dat je erbij bent!!!
 (het programma is reeds in vorige artikels vermeld).
 Kerk Kalken - 19.00 uur
 Klik HIER om te registreren (indien dit nog niet gebeurd is)
 donderdag  6/07  loop-/wandelavond
 zaterdag  8/07  zaterdagwandeling
 zondag  9/07  zondagsloopje/wandeling

Evenementenblog

Op de linkerkant van de blog zie je evenementenblog staan. Hier staan alle events is die enerzijds de Veldmeersrunners zelf organiseren of waar we als groep willen aan deelnemen. Deze is bijgewerkt (met o.a. info omtrent de Grutto-run) - gelieve die dan ook regelmatig te raadplegen.


24-06-2023 om 00:00 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
23-06-2023
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Succesvolle opening Loopomlopen Sport Vlaanderen Kalken
 De opening van de 'Loopomlopen Sport Vlaanderen in Kalken' een succes was is nog op zijn zachtst uitgedrukt. Er was een zeer mooie opkomst en niet enkel van mensen uit de gemeente maar ook van verschillende loopgroepen (Veldmeersrunners, Joggers Overmere, Bareldonklopers, Ten Ede loop'. Ook uit politieke hoek was er duidelijke interesse met burgemeester Andy De Cock en schepenen Jasmien Jacques en Hilde Nobels en enkele gemeenteraardsleden. Na de opening speeches van Jasmien Jasques (die hier zeker het samenwerkingsverband tss de verschillende gemeentelijke diensten benadrukte) - Phillipe Van De Velde die toedracht gaf aan het belang dat Sport Vlaanderen hechte aan het buitensporten en de inspanningen die zij daarbij leveren - Danny Clincke die het dan vooral had over het waarom van deze omlopen en waarom juist die routes werd het startbord onthult. Nadien gaf burgemeester Andy De Cock het startsein om de loopjes/wandelingen te starten. De drie routes werden aangedaan en de pijltjes werden gevolgd (soms met wat zoekwerk). Bij aankomst had Peter Van De Noortgate en zijn team voor een zeer aangename receptie gezorgd. Het decor was dan ook mooi van op het terras van de 'kantine van den hogerop'. Al bij al een zeer geslaagde avond waarbij de aspecten waar ik (Danny Clincke) heel veel belang aan hecht zeker aan bod kwamen: iedereen kon sporten volgens zijn eigen kunnen in een prachtige omgeving en ook het 'sociale klapje' achteraf met hapje/drankje werd zeker ge-apprecieerd. Dank aan iedereen die geholpen bij de realisatie van de omlopen en de opzet van de openingsavond

Er werden  heel wat foto's genomen die avond. Klik HIER om ze te bekijken (deze link zal ook nog verder worden aangevuld).

23-06-2023 om 00:00 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
20-06-2023
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Omlopen Sport Vlaanderen Kalken
Achtergrond Loopomlopen Sport Vlaanderen Kalken

Zoals jullie al weten zijn we al een tijdje bezig om ook in Kalken 'Loopomlopen Sport Vlaanderen' te realiseren. Ikzelf heb daarvoor de omlopen uitgekiend/uitgezet (net als ook in Laarne en Berlare) samen met Saskia Vermeulen hebben we die dan ook in kaart gebracht. Samen met de sportdienst van Laarne en mensen van Sport Vlaanderen hebben we dan enkele keren samen gezeten en op verkenning geweest. De voorgestelde omlopen voldeden aan de eisen (vrij hoog percentage onverhard) en nadien kon de aanvraag van de verschillende toelatingen beginnen (zowel op gemeentelijk als provinciaal niveau). Nu is men volop bezig met de voorbereiding en aanbrengen van de 'pijltjes'. Als uitgangspunt voor deze route heb ik gekozen voor enerzijds de Kalkense Meersen te benaderen via andere invalswegen en waar we ook het Kruidenpad bij opnemen in de routes. Ook werd er een omloop gemaakt meer de Noordkant van onze gemeente.

Parcoursen

Noord-Oost Kalken: klik HIER (6,8 km)
Zuid-Oost Kalken: klik HIER (9,3 km)
Zuid-West Kalken: klik HIER (7,5 km)

Instapplaats Overmere

De routes lopen niet enkel langs onze eigen gemeente maar doen ook een stukje grondgebied van Wichelen en Berlare) waar beide gemeenten hun toestemming voor gaven. Aan de Sporthal van Overmere is ook een instappunt voorzien zodat men van daaruit ook deze routes kan volgen. Dit is vrij uniek in het project 'Omlopen Sport Vlaanderen'

Realisatie

Daar de lat door Sport Vlaanderen vrij hoog gelegd wordt naar veiligheid en ook duidelijke bepijling van de omlopen was er nog heel wat werk aan de winkel. De Sportdienst - Technische Dienst en Groendienst hebben de afgelopen dagen de handen in elkaar geslagen en er voor gezorgd dat alles picobello in orde is en dat we als gemeente heel fier mogen zijn op deze realisatie. Ook is dit een mooi voorbeeld hoe een privé initiatief naar voorstel van omlopen met een zeer goede samenwerking tss gemeentelijke diensten en onder regie van Sport Vlaanderen gesteund door een vereniging (Veldmeersrunners) tot een heel mooi resultaat kan leiden.

Officiële Opening

De officiële opening heeft plaats op vrijdagavond 23 juni.Om 18u30 het 'officiële gedeelte' en om 19u00 wandelen/lopen van één van de routes. Nadien is er een receptie voorzien. Om het aantal te weten met hoeveel we op die receptie aanwezig zullen zijn vraagt de gemeente hiervoor een registratie. Wie aanwezig wil/kan zijn klik HIER om te registreren (daar de Veldmeersrunners in dit project een vrij belangrijk aandeel hebben vragen we dan ook om met zoveel mogelijk mensen aanwezig te zijn en het 'geel' laten kleuren bij de opening). De plaats van het gebeuren is de parking van HO Kalken waar ook de 'startzuil' zal staan.
 

20-06-2023 om 07:53 geschreven door danny  


>> Reageer (0)
18-06-2023
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De eerste van enkele drukke weken
Deze week is het de eerste van een reeks drukke weken.  Vrijdag is er de officiële opening van de Loopomlopen in Kalken dus zal onze activiteit van zaterdag verschuiven naar vrijdag (we hopen zoveel mogelijk van onze leden te zien op de opening want de Veldmeersrunners hebben een vrij groot aandeel in de realisatie van dit project). Het lijkt er ook op dat het volgende week iets minder warm zal zijn dus ideale loop-/wandelomstandigheden. Ik zou ook nog eens willen vragen om zeker spray tegen insectenbeten te spuiten of te smeren want de eerste klachten over 'daze'-beten komen binnen.

Programma dinsdag

Startplaats: Parking HO Kalken
Startuur: 19u30

Wandelen aan 5 km/u Klik HIER voor parcours  - Groene pijlen Loopomlopen Sport Vlaanderen(Kathleen) (door regenval stukje uitgelaten nu 5.2 km)
Wandelen aan 5,6 km/u Klik HIER voor parcours - Blauwe pijlen Loopomlopen Sport Vlaanderen (Annick/Danny)
Lopen 5 km Klik HIER voor parcours - Groen Pijlen Loopomlopen Sport Vlaanderen (Viviane/Joke/Els/Saskia) ((door regenval stukje uitgelaten nu 5.2 km))
Middenafstand Klik HIER voor parcours - Blauwe Pijlen Loopomlopen Sport Vlaanderen(Pol)
Lopen 10 km aan 9,5 km/u Klik HIER voor parcours  - Rode Pijlen Loopomlopen Sport Vlaanderen (Janot)
Lopen 10 km aan 10,5 à 11 km/u  Klik HIER voor parcours - Rode Pijlen Loopomlopen Sport Vlaanderen(Kris)

Klik HIER om te registreren

Programma donderdag

Vertrekplaats: Sporthal Laarne
Vertrekuur: 19u30

Wandelen aan 5 km/u Klik HIER voor parcours (Kathleen/Lut)
Wandelen aan 5,6 km/u Klik HIER voor parcours (Annick/Danny)
Lopen 5 km Klik HIER voor parcours (Viviane/Joke/Els/Saskia)
Middenafstand Klik HIER voor parcours (Pol)
Lopen 10 km aan 9,5 km/u Klik HIER voor parcours (Janot)
Lopen 10 km aan 10,5 à 11 km/u  Klik HIER voor parcours (Kris)

Klik HIER om te registreren

Programma vrijdag

Vrijdag is er de officiële opening van de 'Loomomlopen Sportvlaanderen Kalken'. De opening bestaat uit 3 delen:

- 18u30: officieel gedeelte met toelichtingen van het waarom en aanpak van concept
- 19u00: inlopen of inwandelen van een omloop naar keuze (ook volledig volgens eigen tempo en het volgen van de 'pijltjes')
- 19u30: hapje/drankje/klapje

Omdat men graag weet voor hoeveel mensen er catering moet voorzien worden vraagt men om hiervoor te registreren (dit staat open voor iedereen (ook niet-Veldmeersrunners) maar er wordt wel gevraagd om ook te registreren via link hieronder)

Klik HIER om te registreren

Programma zondag

Startplaats Heusden Kollebloem  Startuur:10:00 uur

Op zondag trekken we in het kader van 'Klavertje Vijf' naar de Kollebloem in Heusden om ook aldaar een prachtig parcours te lopen/wandelen. Ook weer een locatie die niet veraf is en waarvan de omlopen in een heel prachtige omgeving liggen.

Klik HIER voor registratie

Varia

- wie in de loop van de week overdag tijd heeft om de nieuwe omlopen in Kalken eens 'af te wandelen' zodat we een laatste check kunnen doen naar bepijling en begroeiing toe mag mij seintje geven

- wie nog niet ingeschreven is voor 'op de hort' en toch wenst deel te nemen gelieve dit dringend te doen door HIER te klikken. Voor de nieuwelinge die eventueel meer uitleg wensen kunnen steeds bij mij terecht voor vragen hieromtrent. Nog meegeven dat er een 'live' optreden zal zijn op ons eindpunt in de Pastorij Kalken. Verdere uitleg kunnen jullie ook vinden in voorgaande artikels.

18-06-2023 om 00:00 geschreven door danny  


>> Reageer (0)


Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Aantal leden Veldmeers:   141


Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Gastenboek

Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


Foto

Blog als favoriet !


E-mail mij

Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.


Archief per maand
  • 04-2025
  • 02-2025
  • 01-2025
  • 12-2024
  • 11-2024
  • 09-2024
  • 08-2024
  • 07-2024
  • 03-2024
  • 02-2024
  • 01-2024
  • 12-2023
  • 11-2023
  • 10-2023
  • 09-2023
  • 08-2023
  • 07-2023
  • 06-2023
  • 05-2023
  • 04-2023
  • 03-2023
  • 02-2023
  • 01-2023
  • 12-2022
  • 11-2022
  • 10-2022
  • 09-2022
  • 08-2022
  • 07-2022
  • 06-2022
  • 05-2022
  • 04-2022
  • 03-2022
  • 02-2022
  • 01-2022
  • 12-2021
  • 11-2021
  • 10-2021
  • 09-2021
  • 08-2021
  • 07-2021
  • 06-2021
  • 05-2021
  • 04-2021
  • 03-2021
  • 02-2021
  • 01-2021
  • 12-2020
  • 11-2020
  • 10-2020
  • 09-2020
  • 08-2020
  • 07-2020
  • 06-2020
  • 05-2020
  • 04-2020
  • 03-2020
  • 02-2020
  • 01-2020
  • 12-2019
  • 11-2019
  • 10-2019
  • 09-2019
  • 08-2019
  • 07-2019
  • 06-2019
  • 05-2019
  • 04-2019
  • 03-2019
  • 02-2019
  • 01-2019
  • 12-2018
  • 11-2018
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 05-1979
  • 05-1976


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs